Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 lip 2008, 15:02

Jagna30, gratulacje dla Juniora :ico_tort: przekaz mu ciezarowkowe zyczenia :-)

Remonty, kupowanie.. dziewczyny przerazacie mnie (a raczej sama siebie przerazam :-D) Ja nie mam nic, nie liczac drobiazgow dla malego (pieluszki, chusteczki, kremy itp) i rozka. W sobote jedziemy do Ikei, moze jakies lozeczko upolujemy... a wozka to nie wiem czy sie doczekam, bo mojemu facetowi zaden nie pasuje. Ten za duzy, ten za maly, ten za czarny.. ten za malo kol ma :ico_puknij:
Smiejemy sie, ze zwiniemy wozek z supermarketu i bedziemy malego w nim wozic :ico_brawa_01:

A wlasnie wrocilam z USG, jakas nowa babka mnie badala i nie wiem czemu, ale dziwna byla.. powiedziala, ze z dzieciaczkiem wszystko OK i ze to ostatni skan z ich strony (ze strony szpitala). Nie chciala powiedziec ile maly wazy, bo stwierdzila, ze nie po to tam przyszlam. Wg niej miala sprawdzic tylko poziom plynu owodniowego i to wszystko.. na nic innego nie bedzie patrzec! :ico_puknij:

No coz.. wiec poki co wiem tylko tyle, ze maluch dobrze sie rozwija, plyn owodniowy w porzadku... ale nie wyobrazam sobie olejnych 6 tygodni bez zobaczenia mojego synka na tym monitorze... Chyba pojdziemy prywatnie :ico_haha_01: na 3D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 lip 2008, 16:14

shoo, faktycznie jakas dziwna kobieta :ico_puknij:
Co jej zalezalo pomierzyc dzieciaczka i podac wage orientacyjna.I Ty w ogole nie widzialas dzidzi?
Oczywioscie ,ze najwazniejsze ze dzieckiem wszystko w porzadku,ale nie rozumiem takiej postwy............ :ico_olaboga:


Co do wozka ja juz mam wybrany,tylko nie bylo go w sklepie.za tydzien powinnam miec go w domu.
No zostanie mi jeszcze jechac po lozeczko i wanienke...i to wszystko.ufffffff :ico_brawa_01:

No dobra uciekam ............bo niedosc ze mam co robic to jeszcze tesciowka na :ico_tort: sie zjawi.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 lip 2008, 17:31

Jagna30, widzialam malego na monitorze i mowie jej "dziecko rosnie, jest jakby wieksze niz ostatnio" (proba zasugerowania jej, zeby mi podala wage/wymiary), a ona na to "no naturalnie, ze jest wieksze".. koniec konwersacji, kurtyna, rece opadaja :507:

Ale przynajmniej widzialam jak maly rusza ustami i powiekami :-) smieszne to bylo.. no i dala mi zdjecie wiec tak do konca po niej jechac nie moge :ico_oczko:

A wlasnie.. wanienka.. wiedzialam, ze czegos mi na liscie brakowalo :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 lip 2008, 21:30

No cóż kobiety ja sie tylko odmelduję i powiem wam że jeszcze jesteśmy we dwoje i mam nadzieję, że tak zostanie chociaż do poniedziałku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

10 lip 2008, 23:18

Wpadlam na chwilke pochwalic sie ze mam dzis wielkie swieto w domu
Moj mlodszy syn konczy dzisiaj 8 lat Ale ten czas leci..........
sto lat :)) :ico_tort: przekaz zyczonka
widzialam malego na monitorze i mowie jej "dziecko rosnie, jest jakby wieksze niz ostatnio" (proba zasugerowania jej, zeby mi podala wage/wymiary), a ona na to "no naturalnie, ze jest wieksze".. koniec konwersacji, kurtyna, rece opadaja
dziwna kobieta, ale sa i takie co szkodzi powiedziec ile waga .....ale co tam kiedys jej sie to odpalci :ico_olaboga: :ico_puknij
:
No cóż kobiety ja sie tylko odmelduję i powiem wam że jeszcze jesteśmy we dwoje i mam nadzieję, że tak zostanie chociaż do poniedziałku
melduj sie jak cos daj znac........ja juz wymiekam, ale nie chce przed 15 urodzic, a nie widomo jak to wyjdzie, jutro do gina z wynikami moczu ostatnia wizyta:)
dobranoc papa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 lip 2008, 07:40

shoo, koniecznie dopisz na liste,wanienke :ico_oczko:


margarita83, w takim razie to i ja ci tego zycze,jak przygotowania?


delfi1, zyczenia przekazane :ico_oczko:


Ja wlasnie wrocilam z przychodni,zrobilam pewnie ostatnie badania krwi i moczu :ico_sorki: Wyniki w pon. Potem do gina.
Jestem ciekawa co mi powie.....................

Hmmmmmmm,jeszcze wszyscy jeszcze spia,chyba i ja sie poloze.

Do pozniej :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 lip 2008, 07:43

Hej :-)
Coraz mniej zostało nam do godziny 0 :-)
Jagna, sto lat dla synkaa. Podziwiam Cie za chęć remontowania, ja już bym się teraz nie podjęła.

shoo, ile lekarzy tyle podejść, dla nas jest wazny każdy szczegół, a dla nich do zbędna popierdułka :-)

margarita,powodzenia w sobotę, trzymaj się dzielnie, spokojnie a napewno dotrwacie do poniedziałku. A może dzidziuś da Wam się pocieszyć sobą jeszcze dłużej.

delfi, trzymaj się jeszcze trochę.
Ja byłam u gina wczoraj, powiedział, ze nie trzeba już robić usg...a miałam robione miesiąc temu :ico_noniewiem: do tego stwierdził, że dzidziuś nie będzie większy jak 3500 g (jak to wydedukował z macania brzucha?! ) i że główka jeszcze wysoko i nie mam co liczyć na poród przed terminem, nawet może być dwa trzy dni po. Załamał mnie totalnie bo już mi ciężko i wolałabym szybciej.
Do tego "pocieszył" mnie, że szpitale w Warszawie są totalnie zapchane, że nawet tam gdzie zamierzam rodzić, czyli Nowy Dwór Mazowiecki, również jest tłoczno i zdarza się czesto, ze odsyłają do Radomia albo Łodzi. Ponad 2 godz jazdy :ico_olaboga: Więc nie kazał mi się zbytnio spieszyć przy delikatnych skurczach. No gdzie ja będe jeździć jak zacznę rodzić, paranoja :ico_puknij: tylko mnie nastraszył i teraz nie dość, ze boję się samego porodu, to jeszcze czy wogóle mnie przyjmą :ico_placzek:
Ogólnie na sierpień i wrzesień przypadł całkowity szczyt babe-boom. :ico_noniewiem:

A tak poza tym Malutki rozrabia już porządnie i często ma czkawki, łakomczuszek mały :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 lip 2008, 07:50

sensibel, no to nieciekawie tam w stolicy :ico_olaboga:
Ja do gina ide w poniedzialek.

U nas w Bydgoszczy nie ma podobno takich sytuacji,aby odsylali :ico_ciezarowka: do innych szpitali... :ico_sorki:

A co do czkawki,moja mala ma dziennie conajmniej 6 razy :ico_olaboga: Jak siedzialam w przychodni,to tylko brzuchol mi podskakiwal :-D

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 lip 2008, 08:02

Witam dziewczyny.
Spoznione Sto Lat dla JUniora Jagna :ico_buziaczki_big:

Margarita w takim razie wszystkiego dobrego w uroczystym dniu zycze :ico_prezent:

Ja ostatnia wizyte dopiero 22 mam wtedy zobacze ostatni raz dzidzie w brzuszku i zobaczymy czy jej sie bedzie spieszyc do mamy czy nie :ico_haha_02: Jak narazie jest dobrze brzuszek sie mi chyba troche obnizyl bo zaczyna mi sei lepiej oddychac ale za to trudniej chodzic :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 lip 2008, 10:22

sensibel, to i tak masz dobrze, bo i tak nikt nie jest w stanie Cie zatrzymac jezeli bedziesz chciala sie dostac do szpitala.. u mnie nie tak kolorowo, bo musze granice przekroczyc :-D poniewaz mieszkam w Hiszpanii, a szpital moj jest w Gibraltarze.. wiec jak cos pojdzie nie tak (albo jak zapomne paszportu), to dziecko urodzi sie w budce na granicy :ico_olaboga: :ico_szoking:

Hehe a jezeli chodzi o czkawke to moj maly tez ma, tak ok 3 razy w ciagu dnia.. smieszne :-) bo chcialabym mu jakos pomoc, ale nie da rady.. musi sie meczyc biedactwo :ico_noniewiem:

Aha, w koncu zdecydowalismy z moim, ze wozek sprowadzimy z.... Polski! Ceny nizsze, jakosc lepsza.. no i ten moj sentyment do "dobre bo polskie" :-D

Milego dnia dziewczyny.. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość