Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 maja 2008, 13:01

iza, ale fajnie że będziecie mieli parkę!!!! :ico_brawa_01: gratuluję z całego serca!!!!! nareszcie jakaś kobitka, bo u nas zatrzęsienie chłopów!!!! :ico_oczko: wklej jakieś zdjęcia, błagam!!!!! :ico_sorki:
adia26, synek przecudny!!!!! a jaki grubiutki!!!! cudo!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 maja 2008, 15:23

iza, ale fajnie że będziecie mieli parkę!!!! gratuluję z całego serca!!!!! nareszcie jakaś kobitka, bo u nas zatrzęsienie chłopów!!!!
no to moja mala bedzie mila kumpele :ico_brawa_01: SUPER gratulacje :509:
adia26, synek przecudny!!!!! a jaki grubiutki!!!! cudo!!!!!
no przesliczny tez mialam napisac ze slodki z niego pulpecik :ico_brawa_01: .Ale sie dzisisj nasprzatalam...teraz to naprawde mam roboty jak sie biore za sprzatanie tych 5 pokoi-to nie to samo co 2 :ico_olaboga: do tego pranie prasowanie obiad...ale co tam jeszcze niedlugo bobo dojdzie to dopiero bedzie jazda :ico_olaboga: :526: ostatniu puchna mi rece i nogi :ico_noniewiem: mam nadzieje ze to minie i nie jest to poczatek zatrucia ciazowego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 maja 2008, 00:31

dziekuje, a taki grubiutki to po tatusiu jak patrze na ten jego brzusio. :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 maja 2008, 09:44

Witam kochane mamusie :-) ja juz po wszystkim, imprezka była super udana w ogole wszystko bylo ekstra, własnie tak to sobie wyobrazałam :-D Teraz juz jestem w nowym domu i musze sie tu jakos oswoic bo jak narazie to dziwnie sie tu czuje, ale dam rade :ico_haha_02: Dzis wybieramy sie na zakupy, bo brzuszek rosnie i jest coraz wiekszy :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

30 maja 2008, 11:32

wiola85, wklej zdjęcia jak już trochę odpoczniesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 maja 2008, 14:01

czesc dziewczyny, bylam dzisiaj na zakupach, mialam zamiar kupic jakies spodnie na lato, ale nie weszlam w nic z mojego rozmiaru brzuszek wiekszy i nie dalao sie dopiac :ico_olaboga: a z ciuchow dla ciezarowek nie bylo nic ciekawego :ico_zly: ,pozdrowionka

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 maja 2008, 15:14

Witam Was po dlugiej i bolącej przerwie :/
Wiola gratuluje i najlepszego zycze :)) achh no i czekamy na zdjecia :D

A ja poszlam z moimi bolami do ginekologa, powiedzial, ze to nie uciski i nie miesnie, prawdopodobnie nerka.
Poszlam do laboratorium zrobic badania, a one mowia - skontaktuj sie z lekarzem jak najszybciej bo wyniki sa zle :( :ico_szoking:
Poszlam do lekarza i poki co utrzymuje wersje ze to kamica nerkowa... zaraz tam pojde znow z nowymi wynikami i sie zobaczy ... boli okropnie, dwa dni nie moglam sie ruszac, zginac, i jęczałam z bolu :/

Ale z optymistycznych rrzeczy :D brzuszek rosnie taaaaaaaaak szybko, ze osatnio nawet on zaczal bolec :P mam nadzieje, ze to juz normalne ... pępuszek mnie przeraza bo coraz bardziej sie rozplaszcza :D

Ide zaraz po jakas sukienke :ico_brawa_01: bo juz wszystko staje sie pomalu za male ://

A co do mieszkania to prawdopodobnie mieszkanie rodzicow w ktorym wlasnie sobie mieszkamy sie sprzeda, wiec niedlugo biore sie za szukanie naszego wlasnego :))) ale w Krakowie tak ciezko znalezc cos gdzie jest ladnie, zielono i jest gdzie z dzidziusiem na spacerki chodzic.
:ico_zly: Jakby sie Wam cos rzucilo w oczy to dajcie znac, a teraz zmykam troche posprzatac bo sesje mnie wykanczaja i balagan w domu coraz wiekszy :D :ico_spanko:

A no wlasnie - a co z tym malowaniem paznokci? Bo ja sobie nie wyobrazam nie robic tego, maluje zawsze na zewnatrz i nigdy nie wdycham, wiec mniemam, ze organizm na tym nie cierpi ...

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

30 maja 2008, 15:26

yoanna, malowanie paznokci nie zaszkodzi Maluszkowi, ważne żeby nie wdychać zbyt długo np w małym pomieszczeniu. Powodzenia w szukaniu mieszkanka!!!!
:ico_pocieszyciel: współczuję problemów z nerkami i życzę zeby wszystko szybciutko się unormowało :ico_sorki:
no i gratuluję brzuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adia26, nie mogę się napatrzeć na twojego Bejbika, taki fajny jest!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 maja 2008, 20:07

yoanna, Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze, Zycze tobie i dzidzi duzo zdrowka, super,ze brzuszek wiekszy mi tez sie wydaje ze co tydzien jakby go wiecej :ico_haha_01: ,a mialam dzis tego przyklad w sklepie z ciuchami.
zirca, ja tez ciagle nie moge oderwac oczu od niego nosze te zdjecia wszedzie z soba i kazdemu chce je pokazywac jak jakas wariatka :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-30, 20:41 ]
dziewczyny macie jakies zdjatka waszych bobikow w brzuszkach? chwalcie sie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2008, 21:12

współczuję problemów z nerkami i życzę zeby wszystko szybciutko się unormowało
:ico_sorki: ojjj ja tez -kolezanka miala podobny problem w ciazy i nieststy nie obeszlo sie bez antybiotyku :ico_noniewiem: miejmy nadzieje ,ze Ciebie to ominie
dziewczyny macie jakies zdjatka waszych bobikow w brzuszkach? chwalcie sie
ja bede miala nowa fotke mojej princeski dopiero 10.06 i macie jak w banku,ze ja zaraz wkleje :-D .Dzisiaj wybralam w jakim konekscie urzadze pokoik dzieciecy :-D no wiec zeby nie bylo za rozowo bedzie na Kubusia Puchatka i przyjaciol :ico_brawa_01: -kupilam juz 2 puchatkowe lampki i wybralam z ksiazeczki obrazki jakie maz ma mi namalowac do dzieciecego pokoiku :ico_haha_02: terz rozgladam sie za zaslonkami-jeszcze nic nie znalazlam-za to znalazlam boska posciel do dziciecego wyrka-ale cena narazie mnie troszke zniechecila i chyba sie jeszcze torozgladam-kolderka i poduszka 50F :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość