Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 mar 2007, 13:25

:ico_pocieszyciel: ojej, biedny Tomus, zeby ci szybko Gosiu zdrowial

Lucy w pacy mam ok, bo wg prawa moglam juz na macierzynski isc 18 marca, a ja sama notice zlozylam os 1 kwietnia (czyli tak jak mi sie holiday konczyl) tylko mamy nowa menagerke i ona mnie prosila, zebym w miare mozliwosci zostala do 20 bo nie mogla za mnie zastepstwa znalezc. Ja sie dobrze czulam, wiec sie zgodzilam i pewnie bym pracowala do 20 gdyby nie ta nagla zmiana planow. Zadzwonilam do pracy i po prostu powiedzialam, ze sie wszystko skomplikowalo i musze wziasc maternity od tego dnia co planowalam. Raczej problemu nie beda mieli, bo w londynie jest jeszcze troche bezrobotnych. Dla zainteresowanych posada sie zwolnila w Carluccio's na Brent Crros'ie :-D :-D

Emilka welcome back :ico_oczko:

Apropos tych idiotycznych wstawek w jezyku angielskim. Laze jak smetna po moim miescie i do ludzi sorry zamiast przepraszam albo slucham i thx zamiast dziekuje :-D . Troche sie dziwnie patrza, ale coz, kwestia przyzwyczajenia, mam nadzieje, ze za pare dni mi przejdzie :-) Poza tym mam wrzenie, ze ja jakas za uprzejma jestem jak na Polskie warunki... Usmiecham sie do ekspedientki, a ona na mnie wilkiem, ktos mnie potraci, ja go przepraszam, a on by mnie zjadl.... coz, wrocilam :ico_zly:

Martucha. ale :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nie zazdroszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
ah, zapomnialam dodac, ze w kwestii opuszczania brzuszka to raczej kasi.k ci nie pomoge, bo jestem pierwsza ciezarowka jaka widze z bliska. nawet jak pisalas o stawianiu sie brzucha to sie musialam mamy zapytac co to znaczy. moje dziecko bedzie eksperymentalne :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2007, 13:36

witam na chwilke
popedalowalam z ranka a teraz szybko shower i znowu w biegu do pracy hihi

JasniePani witaj w Polsce.... podobne wrazenia zawsze odnosze.... w sklepie na ulicy.... :ico_olaboga: i do tego dochodza ciagle narzekania.... ponure miny.... i ogolny pesymizm spoleczny..... :ico_olaboga:

watford jest bardzo blisko brent cross... w sobote bylismy tam na shoppingu hihi bo maja dwa h&m i wieksze.... i zawsze to jakies urozmaicenie... jesli mozna tak powiedziec.. w kraju gdzie wszedzie te same sklepy.... chyba sama zaczynam marudzic.... hihi wiec uciekam papa milego dzionka

p/s juz mi sie dzis snilo, ze w polsce jestem... a to dopiero za 2 tyg.... nawet sie poplakalam przez sen jak z mama rozmawialam .... hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 mar 2007, 14:58

jasnie pani moja mama jak byla tutaj u mnie ,to powiedziala ze tu jakos weselej.i chyba miala racje,tutaj ludzie maja jakas wieksza chec do zycia.moze dlatego w pl jets tak jak jest bo sytuacja w kraju jest do d.... i to pod kazdym wzgledem.
ale nawet tutaj da sie odczuc polska uprzejmosc...wystarczy zadzwonic do jakiegos polskiego biura.pawel ma ksiegowa polke(ktora zle go rozliczyla i mamy urzad skarbowy na karku od pol roku,ale chyba juz niedlugo dostaniemy wyrok) :ico_placzek: :ico_olaboga: i jak zawsze dzwoni do niej to odbiera taki pan i mowi:halo,tak,pani ksiegowa jest zajeta,do widzenia.tonem zabojcy oczywiscie, i nawet nie powie zeby zostawil nr telef to oddzwoni itp.,bo to by ich kosztowalo.a tutaj w uk to standard.
a zreszta duzo by na ten temat pisac.
kasik na moje oko brzucholek ci opadl :ico_brawa_01: przerwa miedzy biustem a brzuchem jest wieksza :ico_oczko:
julieno i jak tam twoj maly wielkoludek po wazeniu i mierzeniu :-D

madziorka juz nie dlugo pojedziesz do pl i sie z mamcia spotkasz,tak wiec juz nie placz :ico_oczko: :ico_haha_01:

a my juz za 6 dni do pl :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 mar 2007, 15:31

Witam ponownie :ico_haha_02: troche zaleglosci nadrobilam :ico_haha_01:
kasi.k wygladasz przeslicznie, masz taki zgrabniutki brzuszek :ico_brawa_01:
JasniePani na kiedy ty masz termin bo nie widze suwaczka :ico_noniewiem: ?
Julie super synus wyglada w tej pizamce :ico_brawa_01: super ze laczysz prace z obowiazkami domowymi, jak zawsze cie podziwiam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 mar 2007, 15:38

Fela pdpisuje sie obiema rekami pod tym co napisalas :ico_sorki: :ico_sorki:

Emilka ja mam termin na 5 czerwca i wlasnie sie dowiedzialam, ze truskawek nie wolno jesc jak sie karmi piersia, w zwiazku z czym postaram sie Lucje przytrzymac w brzucholu do konca sezonu truskawkowego :-D
a dlaczego nie widzisz mojego suwaczka???

Acha! I kasi.k niekoniecznie ma synka, bo ja tez ladnie na buzi wygladam, a na core czekam (nie ma to jak wrodzona skromnosc) :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 mar 2007, 15:57

jasnie panina 5 czerwca,to jak chcesz sezon truskawkowy przenosic to moze Lucja dolaczy do grona urodzonych 19 czerwca tak jak ja i bablu(maz ilony) :-D :-D
kurcze konrd spi mi na rekach.i glowe trzyma na pawej,ktorej juz nie czuje bo zdretwiala, a lwa pize i tylko palcvem wskazujacym :-D :-D nie moge go ruszyc bo spi lekko i sie rozbudzi a tak jeszcze chwilka spokoju :-D :-D
o jeny ale on sie zwinal,szkoda ze nie ma kto zdjecia zrobic :-)
hm i co tu robioc ta lewa reka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
trzymajcie sie, bo juz calego ciala nie czuje,i wszystko boli od jednej pozycji

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 mar 2007, 18:10

emilka jak tam synus? wklejaj zdjecia,pewnie duzy juz :-D madziorka przepis przepisalam ;)ja dzwonilam ,bo stronka w przebudowie (do ambasady )a tak to na necie sie bukowalo termin,ty juz chyba masz?z tego co pamietam,takze spoko :-D fela biedna jestes hihi reka zdretwiala,ale dalej na tt ,to sie nazywa uzaleznienie hihi ja mam to samo,plecy nie raz bola ,a ja dalej siedze he he gosia biedny tomus :ico_chory: mam nadzieje,ze szybciutko mu przejdzie,ale to przez ta zmienna pogode ;(jasnie pani moze uda ci sie lucje ,,przenosic,,do sezonu truskawkowego....fajnie,ze w pracy masz zalatwione,najwazniejsze,ze maternity wypracowalas :ico_brawa_01: u mnie tez nie maja ludzi,ale wcale sie nie dziwie he he ....martucha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to sie musiala pani w agencji zdziwic he he

[ Dodano: 2007-03-29 ]
kasik a ty juz pewnie torba oddawna spakowana...tez wzielas taki bagaz jak delfina?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 mar 2007, 19:03

Gosia nie przejmuj sie jestesmy z Toba.....
to taka zdradliwa pogoda teraz......
dziewczyny znacie jakis dobry krem zeby brzuszek tak nie swedzial????? skora sie rozciaga i strasznie swedzi i schodzi z brzuszka, ja smaruje sie oliwka ale to nic chyba nie daje...... :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 mar 2007, 19:20

ja smaruje wszystkim czym sie da he he dobry jest balsam palmersa cocoa butter,ale nie ten smierdzacy na rozstepy,tylko taki normalny i super jest ten zielony palmersa z olive oil chyba....ja tym smaruje i jeszcze mam krem na rozstepy boots do masazu(bardzo fajny)nic mnie nie swedzi i nie mam rozstepow poki co....a dzis odebralam maila z ambasady,bo wczesniej wyslalam i mi odpisali,ze mam termin na 18 lipca :ico_szoking: wiec mam 2 terminy he he....jutro zadzwonie i odwolam ten z 25 lipca,zeby nie bylo zamieszania...ja juz myslalam,ze mi nie odpisza,bo wyslalam wczesniej,a tu prosze jaka niespodzianka ....zawsze to tydzien wczesniej.....jutro popracy zadzwonie

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

29 mar 2007, 19:31

mnie bardzo na swedzenie pomagal fissan ale w polsce go kupoiwalam ...
ja sie musze do polski wybrac w tym roku i pozalatwiac sprawy z dokumentami nawet nie mysle o ambasadzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość