edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 wrz 2007, 17:54

no wiec jak juz pisałam czekam az sie do mnie z prowidenta odezwą.wysłałam tam cv i tym razem nie napisałam zem rolnik :ico_oczko: moze teraz sie skuszą :ico_placzek:
a apropo bogatych to ja własnie na dzieciach pisze cos o swoim R.mi pienize tylko problemy przynoszą.ale szkoda gadac.tez mi sie juz nie chce drugi raz o tym pisac.juz sie dzis dziewczynom wyzaliłam :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

19 wrz 2007, 19:07

zebranie trwało godzine i czuje niedosyt :-D nikt mnie nie wychwalał pod niebiosa :ico_haha_01:
a ogólnie to wiało dzisiaj jak cholera :ico_szoking: mam nadzieje, ze w piątek będzie juz ładnie, bo ide z dziećmi na pożegnanie lata i powitanie jesieni do parku :ico_noniewiem: ja to mam życie, wiecznie imprezy :ico_haha_01:

a co do kasy, to u nas niestety jest tak, ze jak pieniądze są to jest dobrze, im więcej tym lepiej, a jak nie ma, to wszystko mnie wnerwia, ale ja to materialistka jestem, nie w sensie wydawania na jakieś głupoty, ale w senisie oszczędzania, w skrócie....skarpeta :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 wrz 2007, 19:37

a u nas R tez zbiera te pieniadze i ma ich duzo bo bagatych ma rodziców.i wieczne kłótnie zeby przestał brac od mamusi.a ona daje bo nie ma co z nimi zrobic.ja tych pieniedzy nie ruszam bo nie moje.ja chce do pracy :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

19 wrz 2007, 21:45

wiesz Nika ostatnio jak pisałam cv do tej firmy to nawet tu kasi pytałam czy pisac ze jestem rolnikiem czy nie.wiesz ja jestem na krusie wiec odpada im ubezpieczenie mnie a to co m-c ok 700 zł.ja sama sobie opłacam ubezpieczenie wiec niby atut :ico_oczko: kasia chyba odradzała.ale ja jednak napisałam :ico_noniewiem: .nie wzieli mnie na rozmowe :ico_zly: .teraz nie napisałam i ciekawe co z tego wyniknie :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 wrz 2007, 08:42

czesc dziewczynki- chyba dolacze do was bo powoli konczy mi sie urlop i czegos czas zaczac szukac :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 13:07

jeszcze się taki nie urodził kto by od razu wszystko potrafił

powiedz to zatrudniającym :ico_oczko:
mi nikt szansy nie chce dac na prace bo wiek i brak stazu.wolą młodszą i z doswiadczeniam 10letnim :ico_oczko: szkoda gadac.ale licze ze w koncu cos znajde.ja chce cos swojego otworzyc.i nawet pieniądze niby na to sie znajdą ale to po 3 latach-tyle musze byc na krusie.a 3 lata jeszcze w domu to ja niewytrzymam.musze cos znalesc.a potem kopne ich wszytskich w d..e i bede sama sobie panem :ico_oczko:
lidzia zapraszamy :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 wrz 2007, 13:10

cholera a ja znów w domku :ico_placzek: byłam na kolejnej dzis rozmowie w sprawie pracy.czekam za telefonem od potencjalnych moich pracodawców....

Julka sobie spi a ja dalje przegladam oferty pracy....

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 13:18

kwiatunio ale tamta baba to faktycznie bezczelna. ale mam nadzieje ze w tej herbaciarni sie uda.u nas tez to jest i ten zapach tych herbatek.mniam.kiedys duzo tego kupowałam.nawet bardzo duzo szczególnie zielonych.teraz jakos zaprzestałam ale musze cos fajnego kupic bo my z R to smakosze owocowych herbat.bardzo lubimy i tylko takie pijemy tyle ze w torebkach :ico_wstydzioch: bo tansze :ico_wstydzioch:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 14:40

najlepiej żeby tyrał za darmo jak herbata tetly na okrągło

ja to bym poszła nawet za darmo troszke stazy odrobic.ale i to w gre nie wchozi.przemysl to zadupie.tu nie ma prywatnych firm.nawet nie mam gzdzie cv wysyłac. a do sklepu to ja za nerwowa jestem.nie ma szans.ja chce do biura na fakturzystke.proste przekładanie papierków.a teraz kogos takiego nie potrzebują.teraz trzeba zanc 5 jezyków mniec własny samochód i osobe która cie pchnie.bez pleców ani rusz :ico_zly: kto to zmieni w koncu??????czy ten kraj zawsze bedzie posmiewiskiem.najlepsi fachowcy uciekają.lekarze pielegniarki informatycy naukowcy uciekają.a kaczki sie szczycą ze bezrobocie spada.do angli chyba :ico_placzek:
ale ja tam dobrej mysli jestem :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 wrz 2007, 17:28

byłam na kolejne rozmowie i zaczynam od jutra ide na 6 rano do 15 i po tygodniu przyuczenia jak sie wykaże to umowa na stałe .......

D-nika, masz racje...teraz wszyscy sobie jaja z Polski robią,stała sie ona pośmiewiskiem i oczywiście my również.krew mnie zalewa jak to widze..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość