elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 wrz 2011, 18:46

jejuś ale wy macie tempo w pisaniu, na chwile was zostawić i można się pogubić serio serio

izabelllla123, no ciekawe czy u Ciebie coś się przypadkiem nie zaczyna dziać, że masz skurcze takie i kapiel nie pomaga. Trzymam kciuki:)

Sandrusia biedulko, jestem z toba kazdego dnia mysle czy juz cie chwyciło na dobre i tego ci zycze

Pati sto lat dla synka i fajnie, że imprezka się udała i mały zadowolony
inia
witaj i oby juz nie trzeba bylo jechac wiecej, napisz pozniej co i jak, czemu trafiliscie znow do szpitala z Piotrusiem- wiem ze zoltaczka ale jakie sygnaly byly by jechac?

mi przy elizie przebijali wody a teraz wyplywalo stopniowo bez skurczy, jak juz 2 raz bylam w szpitalu to przy badaniu wyszlo ich jeszcze wiecej i to pomoglo pewno w przyspieszeniu skurczy

a co do diety to jem prawie ze wszystko, nie pije kawy, unikam słodyczy (z eliza mialam napoad na ciacha nie chce powtorki z rozrywki) pomidory jadlam, ogórka tez ale unikam kiszonych rzeczy i cytrusów narazie, jem miesko gotowane, nic smazonego, ale mam napad na platki, owsianke jogurty salate, kaszy i makarony. ah i zwazylam sie w koncu 7 na minusie od porodu, kurde do zrzucenia 8 do wagi sprzed tej ciazy a z 15 bym czula sie soba
karina
no oby sie facet opamietał, moze serio przerazil sie nagle i to minier a jezeli nie to glowa do gory, dasz rade bez niego
szkieletorek
ty to chyba z partymi jeszcze bedziesz cos sprzatac hihihihihi

a w ogóle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkim za kolejne tygodnie

ah i watek dzieciaczkowy to dla mnie moze poczekac az sie wiecej z was zdecyduje na rozpakunek

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 18:51

izabela jakby co zabierz mnie na porodówkę :-D :-D :-D


inia gratuluje jeszcze raz i dużo dużo zdrówka :ico_brawa_01:


elibell, staram sie juz o tym nie myśleć ,czasem mam chec zadzwonic do niego i go powyzywać za to wszystko :ico_zly: ,ale musze sie opamiętać

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 19:19

wzięlam prysznic i nonono nadal boli
No ja tez słyszałam że te prawdziwe po prysznicu nie przejdą .
I jak się teraz czujesz? Nic nie ustało ? Dzwoniłaś do położnej ?

Macie numer tel do SANDRUSI ???
My nareszcie w domu, mam nadzieję, że już na dobre :ico_sorki:
Zdrówka dla was i jak znajdziesz chwilkę napisz jak u was.
szkieletorek
ty to chyba z partymi jeszcze bedziesz cos sprzatac hihihihihi
heheh no z partymi może nie ale z tymi początkowymi to może być bo na rozruszanie porodu dobre to by było.

Ja dopiero wstałam z drzemki hehehe tak mi się fajnie spało .W domu cisza bo i mama i siostra tez zasnęły .Teraz coś zjem by potem nie jeść na samą noc i chyba umyję buty i szafkę z butami.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2011, 19:29

szkieletorek, nie obawiaj się,że Ty będziesz musiała do położnej jechać :ico_nienie:
W szpitalu podajesz adres przychodni do której chcesz zapisać dziecko i to z tej przychodni przychodzi położna do Ciebie i do dziecka, w sumie to do dziecka bardziej :ico_oczko:
Ja w szpitalu miałam stanik do karmienia i wkładki, ale nie było okazji założyć :ico_oczko: Nic mi nie ciekło, dopiero w domku się rozhulało.

Ja też czekam na Was wszystkie i wtedy założymy wątek dzieciaczkowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 19:40

hej dziewczyny, u nas przestało padać na chwile wiec poszliśmy z Przemkiem i Majką na cmentarz do jego mamy, dziś miałaby 50 lat :ico_placzek:
rok temu jechaliśmy do szpitala z tortem a dziś tylko znicz [']['][']

Majka już nie kupkuje :ico_sorki: mam nadzieje ze to przez ten ostatni wychodzący ząbek była kupka :ico_sorki:

izabellla
no spe można teraz brać, nie jest zakazana na tym etapie :ico_oczko: chodzi o to ze jak to skurcze przepowiadajace to no spa powinna je złagodzić, po co sie meczyć?
ale jak to skurcze porodowe to no spa i tak nie zadziała na nie :ico_haha_01: nie opóźni ani nie przyspieszy porodu, po prostu nie działa wtedy :-D

a tak w ogóle to miałaś na mnie czekać :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-09-2011, 19:42 ]
W szpitalu podajesz adres przychodni do której chcesz zapisać dziecko i to z tej przychodni przychodzi położna do Ciebie i do dziecka, w sumie to do dziecka bardziej :ico_oczko:
u nas podpisuje sie deklaracje na położną u ginekologa albo w szkole rodzenia albo w poradni ogólnej albo w dziecięcej, gdzie chcesz to tam wypełniasz :ico_oczko:

[ Dodano: 20-09-2011, 19:43 ]
inia witajcie z powrotem w domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zdrówka dla Piotrusia naszego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 wrz 2011, 20:04

a jak wsadzisz dziecko w rożku do nosidełka i przypniesz pasami? bo nie widzę tego...


sandrusia, rodzisz? :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 20:06

poszliśmy z Przemkiem i Majką na cmentarz do jego mamy, dziś miałaby 50 lat :ico_placzek:
rok temu jechaliśmy do szpitala z tortem a dziś tylko znicz [']['][']
Oj ja nie w temacie chyba.Co się stało że taka młoda zmarła. Rany 50 lat to jeszcze bardzo młodziutka osoba.
Majka już nie kupkuje
Pewno tak bo gdyby to jakis wirus to chyba by nadal robiła kupki as jak spokoj od rana to bardzo prawdopodobne zabki.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 20:09

tibby, nie posiadam samochodu,także i fotelika nie kupiłam,mam takie nosidełko od wózka;) taksówką bede do domku wracała,wiec jakos damy rade:)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2011, 20:12

taksówką bede do domku wracała,wiec jakos damy rade:)
Z takim fotelikiem z wózka, nie powinni Cię do domu wypuścić ze szpitala zwłaszcza, że będziesz jechała samochodem i fotelik jest obowiązkowy !! :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 20:15

a jak wsadzisz dziecko w rożku do nosidełka i przypniesz pasami? bo nie widzę tego...
No też jakos sobie tego nie umiem wyobrazić.
Choć znam masę osób dla których czymś niewyobrażalnym jest wieź z szpitala dziecko w foteliku tylko trzymają na rękach , albo jeszcze lepsze hehe dają do fotelika ,zapinają ale fotelik trzymają rekami bo aa tyle zachodu z zapinaniem fotelika w aucie.
Tak że płakac się chce.
Moja Ola tak była wożona bardzo długo i jak kiedyś jechałam z nią na szczepienie, wiózł nas jej tata i mówi trzymaj to niedaleko nic się nie stanie , wtedy ja powiedziałam że nie jadę .Ludzie nie zdają sobie sprawy i uważają że fotelik to wymóg policji a nie bezpieczeństwo dla nas.
sandrusia, rodzisz? :ico_sorki:
OJ chyba tak bo cisza od rana
A izabella tez nic nie pisze może pojechała do szpitala ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość