Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

12 gru 2007, 14:54

Kolka, jak maz chce kupic, to korzystaj! Kiedy ostanio sobie cos kupilas? Ja juz od dawna nic, zawsze Majutkowi

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2007, 14:55

agi, kurcze - po tych fluidkach jakas taka mocniejsza jestem :-D I Jedrus weselszy :-D Dzieki kochana.

A zdjeciem sie nie martw - Mikolaj nadrabia usmiechem za dwoje :ico_brawa_01:

Kolka, hyhy - no mi chyba wreszcie ochota wraca :P Bo pierwszy raz od porodu mialam ochote na replay :ico_wstydzioch:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 gru 2007, 15:20

A napisalam mega posta i bateria mi padla w laptopie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-12, 14:33 ]
iw_rybka pisze:Kolka, hyhy - no mi chyba wreszcie ochota wraca :P Bo pierwszy raz od porodu mialam ochote na replay
jestes nasza nadzieja...
Agi-przypuszczam,ze my tez nie mialysmy tegich min przy pierwszych zetknieciach z Mikolajem.Maya i tak byla dzielna,ze nie plakala i pozwolila posadzic sie na kolana duzego czerwonego pana i ma teraz w nagrode pamiatkowe zdjecie z najprawdziwszym Santa Clausem :ico_haha_01:
Ja tez mam dwie siostry :ico_haha_02: (ale duzo mlodsze- o 10 i 13lat)
Wczoraj wyczytalam,ze jest burza lodowa w Usa i zamkneli lotnisko w Chicago i sie martwilam o WAS :ico_placzek: :ico_placzek: Co to jest burza lodowa :ico_noniewiem: ?

Kolka-kupuj kiecke,mnie zawsze porawia nastroj jakis nowy ciuch,a wiadomo ostatnio wszystkie koncentrujemy sie na konfekcji w rozmiarze 74-86,wiec trzeba troche zaszalec dla siebie.

Caro-martwi mnie Twoje wysokie cisnienie,za mloda jestes na takie problemy,wiec idz sie przebadaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no i jedz grejfruty-podobno reguluja cisnienie.A moja mama to stara wyga telewizyjna,brala juz udzial w wielu teleturniejach z powodzeniem.W rozmowach w toku mowila, ze malym podstepem potrafi rzadzic w domu,opowiadala,ze kiedys chciala do Hiszpani wiec pare dni sie nie malowala az tata zauwazyl ,ze cos z mama nie tak aze akurat mial kase z odszkodowania za auto to wyslal mame na tygodniowa wycieczke na Costa Brawa.Mysle, ze nikogo takim opowiadaniem nie urazila, bo jak slyszalam te inne opowiesci to mezowie tych pan chyba na dwor to juz nie wychodza

Kamelek-dzieki za komplementy,a moj maly Mikojaek po raz pierwszy w zyciu usnal mi podczas zabawy w lezaczku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-12-12, 14:40 ]
Mordeczka-ja tez mam mega lenia,wiec witaj w klubie.W niedziele maz ma urodziny,zjada sie goscie,wiec wypada miec juz swiatecznie wysprzatane mieszkanie a mi sie nie chce.Jeszcze sie wzielam za pieczenie ciasteczek na swieta(tutaj to tradycja),wiec czas ucieka a swieta coraz blizej
Delicja-i jak Olunia,piszesz,ze ma mocniejszy katarek-uzywasz jakis kropli?
Hektorka-wspolczuje Ci z powodu pieska, ja psiara nie jestem,ale jak w moim domu musieli w koncu uspic psa Spidera to mimo,ze juz dawno w domu nie mieszkalam bylo mi przykro i dom byl potem jakis pusciejszy
kari-lepiej placic kredyt,niz czynsz w bloku za mieszkanie a co swoje to swoje-teraz kazdy tak robi, bo przeciez nie chcesz chyba najpierw 30 lat oszczedzac :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-12-12, 14:45 ]
Kasik-jestes juz w domku?Czekam na relacje z pobytu w ojczyznie.Nie pisalam Ci wczesnej,ale moj maz zrobil w Mikolajki tak prawie jak Twoj,spal na poduszce udajac,ze nie czuje wlozonego tam prezentu,a jak wrocil z pracy to powiedzial,ze za fotelem Mikolaj zostawil dla mnie prezent :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-12, 14:47 ]
Im-tak malo tu bywasz,ze nigdy nie zdazymy pogratulowac Twojemu synkowi kolejnej miesiecznicy,wiec przyjmij teraz wszystkiego co najlepsze dla Matiego z okazji calych 8 miesiecy

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

12 gru 2007, 17:18

katrin, burza lodowa(brzmi strasznie) to marznacy deszcz, ktory natychmiast pokrywa ciezka warswa lodu drzewa, linie energertczne , drogi. Drzewa i linie nie wytrzymuja ciezaru i ulegaja zniszczeniu (jak pod mokrym sniegiem), jazda po drogach..mozna sobie wyobrazic.NA szczescie do nas dotarl sam deszcz. Najwiecej zniszczen w Ohio.Pieknie to wyglada, szkoda ze tak niebezpieczne. podaje str. mozna obejrzec 9 zdjec
http://news.bbc.co.uk/2/hi/in_pictures/7138393.stm
Sorki Maya marudzi

[ Dodano: 2007-12-12, 16:20 ]
http://blogs.trb.com/news/weather/weblo ... a_cit.html

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2007, 20:15

witajcie. ja już nie poklikam z wami w nocy :ico_placzek: fajnie mi było :-D mąż dziś wraca stęskniony :-D a teraz ja złapałam dołka :ico_placzek: no bo tak. Mój tatuś jak tata kolki zajmuje się transportem. niedawno wziął duży kredyt i kupił sobie lepszy samochód ciężarowy, bo ciągle mu się tamten psuł. a teraz zaczęła się psuć naczepa :ico_placzek: bo jest stara i wyjeżdżona i przydałaby się jakaś lepsza, a pieniędzy nie ma i nie wiem czy nie weźmie następnego kredytu. A to są ogromne sumy :ico_placzek: martwię się o tatę, bo zdrowia nie ma a te kredyty gnębią strasznie :ico_placzek: wczoraj naczepa się popsuła i trzeba ją naprawić, kolejne koszty :ico_placzek: sorki, że was tak gnębię, ale komu powiem jak nie wam :ico_placzek:

katrin nie stosuję żadnych kropelek, jedynie sól morską w razie potrzeby, a katar jest. dziś rano zauważyłam krosteczki pod kolankiem, po których wieczorem nie było śladu :ico_szoking: a twoja mama odważna i widzę przebojowa :ico_haha_02:
kolka jak mąż funduje to kupuj!!!!!Tobie też sie coś od życia należy a nowy ciuch zadowoli i męża i Ciebie i Julcię, bo będzie widziała uśmiechniętą mamę
agi ale super zdjęcie. I Maya bardzo odważna :ico_brawa_01:
caro tak jak dziewczyny mówią, idź do lekarza!!!!
Mordeczko umowa na 2 lata pewnie. Wiesz moja siostra ma plusa, też muli, no ale specjalnie nie narzeka.

[ Dodano: 2007-12-12, 19:22 ]
no to idę kochane, do jutra już za wami tęsknię :ico_placzek: papapapa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 gru 2007, 21:35

Ja już w domciu. Firanek znowu nie kupiłam, bo za mało czasu było a korki straszne na mieście :ico_zly: Za to mężulek kupił mi kieckę i sweterek :ico_brawa_01: Macie rację, normalnie od razu inny mam humor, poczułam się jak rasowa kobieta :-D :-D

Ja też dziś chyba z Wami nie poklikam, bo roboty mam trochę a dziś nie zrobiłam kompletnie nic :ico_olaboga: A po zakupach pojechaliśmy do znajomych posiedzieć, bo w domu taka atmosfera, że aż przykro siedzieć. Teraz coś porobię może. Julka padła nam w samochodzie i poszła spać bez kąpieli :ico_wstydzioch:

Agi- faktycznie wygląda to ślicznie, ale zmotoryzowani pewnie już tak nie chwalą...
Delicja
, wyobrażam sobie jak się czujecie... Ty i tato... My podobną sytuację mieliśmy kilka lat temu... W takich momentach lepiej robić u prywaciarza i niech on sie martwi... Odpowiedzialność jest duża... Ale niestety... coś za coś w tym biznesie...

Ooo Julkę słyszę... chyba jednak bez kąpieli się nie obejdzie :ico_olaboga:

Zajrzę jeszcze potem. Papatki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 gru 2007, 21:49

Cześć dziewczyny, ja na moment, bo mały usnął i ja idę się położyć! Jutro idę wyniki zrobić, już sama nie wiem czy to ciśnienie czy właśnie migrena, bo to są takie napady, jak złąpie totydzień boli i przestaje na jakiś czas! Takie gruntowne badania to robiłam jakieś 5 lat temu włąśnie pod tym kątem inic nie wyszło, oj sama już nie wiem! Mój brat ma podobne bóle i nasza babcia też takie miała, taka chyba rodzinna tradycja :ico_zly: , braciszek to wynalazł jakieś specjalne zastrzyki i po nich ma spokój od ponad roku, tfutfu odpukać, tylko,że jeden zastrzyk kosztował125zł :ico_szoking: :ico_szoking:
Z drugiej strony nadciśnienie ma moja mama, no i tata też miał...
No dobra nie przynudzam!

Nie rozpisuje się,bo nie mam siły :ico_placzek:

Agi fajnie niunia wygląda z mikołajem :-) :-)

[ Dodano: 2007-12-12, 20:55 ]
A ja zamówiłam sobie 2 krtki z zdjęciem niunka, tak na pamiatkę tych świąt

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-12, 20:57 ]
i taką

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-12, 21:06 ]
Np i pozazdrościłąm Wam waszych małych mikołajków i też kupiłam :ico_wstydzioch:

Obrazek

[ Dodano: 2007-12-12, 21:07 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2007, 22:25

ale fajny mikolajek :ico_brawa_01:

Dobrze,ze zrobisz badania :ico_sorki:

A ta kartka to jak????

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 gru 2007, 22:45

caro, sliczny Mikolajek Oskarek i to chodzacy bo ja mam siedzacego :ico_haha_01: i widze ze masz w miescie tez sklep H&M :ico_oczko: A i tak jak piszesz,zrob badania
i ja chce takie kartki :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-12, 21:49 ]
Kolka pochwal sie kiecka i sweterkiem i nie gon z ta robota bo jak czytam jak smigasz po Waszym domu i sprzatasz to mam wyrzuty sumienia :ico_wstydzioch:
Agi-zdjecia przesliczne,ale na zywo dla kierowcow to pewnie pieklo
Delicja-co Ci moge napisac ,taka rzeczywistosc prywaciarzy-sami musza o wszystko sie martwic,ale powiedz tacie,ze jak Pan Bog zamyka drzwi to otwiera okno i na pewno znajda wyjscie z trudnej sytuacji

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2007, 22:58

hej ja tak na momencik, mąż się myje, oj szkoda, że z wami nie poklikam :( do jutra
katrin piękne słowa :-)
caro cudne kartki i mikołajek
papapapa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość