karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 20:16

Mad., wiem,ale nie stac mnie w tym momencie na kupno ,bo jestem w takiej a nie innej sytuacji :ico_sorki: z synkiem tez tak wracałam,a do domu nie mam daleko,jakis 5 minutek:)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2011, 20:19

karina22, to może lepiej się przejść spacerkiem jak to 5 minut tylko, a nie ryzykować zdrowiem malucha ?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 20:21

Mad., autem 5 minut,jednak pieszo nieco dalej,jakos musze dac rade :ico_noniewiem: ,pieszo nawet ciezko by mi było,ja po porodach mam straszne krwawienia ,wiec niedałabym rady :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2011, 20:27

karina22, to nikt Was nie odbierze ze szpitala ? Przecież nie musisz Ty dźwigać..

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 20:32

Karina w taxi tez może się coś stać.
A foteliki drogie nowe a ja np kupiłam za 100 zł używany , od znajomych wiec sprawdzony choć nie nówka ale mnie nie zależy aż tak, ważne by spełniał swoja funkcję a kasa tez nie rzucam wiec wybrałam używkę.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2011, 20:33

Szwagierka fotelik jak nówka kupiła za 50zł. Albo pożycz od kogoś na tę jedn podróż krótką...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 wrz 2011, 21:39

Helol

a ja siedze i wcinam, losie jaki mam apetyt :ico_olaboga: niech w koncu sie zastopuje :ico_olaboga:

inia, fajnie, ze juz w domku jestescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak bedziesz miala czas to zagladaj, a na razie porob to co masz porobic :-)

izabella, magnezu nie bierz juz bo magnez wstrzymuje skurcze, mojej znajomej lekarz kazal brac magnez bo miala skurcze noi po magnesie sie uspokoilo, a ona biedna chciala urodzic i urodzila po terminie

A ja dzis nic nie zrobilam, przyszla do nas plytka z wesela i dzis wlasnie ja ogladnelam :-D i dlatego nici z mojej pracy :-D

Maly niedawno zasnal i mi cos sie spac zachcialo wiec chyba ide sie polozyc

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 22:00

a ja siedze i wcinam, losie jaki mam apetyt :ico_olaboga: niech w koncu sie zastopuje :ico_olaboga:
Ale waga mówiłaś że idzie bardzo powolutku więc co się martwisz.Ja apetyt od jakiegoś już czasu mam mniejszy . Jak przedtem P się nadziwić nie mógł że tyle jem tak teraz sam we mnie wpycha bym więcej jadła.
A ja dzis nic nie zrobilam, przyszla do nas plytka z wesela i dzis wlasnie ja ogladnelam :-D i dlatego nici z mojej pracy :-D
Jutro porobisz albo kiedy będziesz mieć więcej czasu.
Ja przed chwilką skończyłam myć szafkę z butami oraz szafę z ganku z wieszakami i szufladami. Umyłam też butki takie wyjściowe co się rzadziej używa i moja na obcasach bo nie daje rady w nich chodzić teraz w ciąży, powkładałam w pudełka z Ikei
Obrazek
Teraz szybko uporządkuje papiery bo bajzel się tam zrobił i na dziś tyle. Za 15 min powinien być mąż i ugotujemy sobie kukurydze.

A na forum cisza , co wy wszystkie poszłyście rodzić czy już spicie?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2011, 23:13

hej kochane ale naklikalyscie :ico_szoking:
doczytalam ale tylko tak po lebkach :ico_wstydzioch: :ico_sorki:
ale jestem padnieta wybaczcie
Ina witaj kochana :ico_brawa_01:
Izabella mam nadzieje ze zaczyna sie u Ciebie i ze pociagniesz mnie za soba jak cos :-D
jesli chodzi o fotelik to ja zawsze zapinam dzieciaki kiedys jak moj Kuba mial z 2 latka to jak sie zloscil odpinal sie wiec ja stawalam i mowilam ze nie pojade az sie nie zapnie :-D
moje znajome tez wozily dzieci np w foteliku ale nie zapiete :ico_puknij: albo czsem ktoras chce gdzies zabrac Kube i mowi nie dawaj fotelika bo to kawalek , ale ja na to ze moje dziecko bez nie pojedzie :ico_nienie: i niech nawet nie mowi takich rzeczy zreszta Kuba nie wsiadzie do auta bez fotelika :ico_brawa_01: :-D Karinko moze pozycz od kogos fotelik albo kup jakis niedrogi zawsze moze sie przydac :ico_sorki:
a ja rano wykapalam sie i wzielam sie za sprzatanie wyszorowalam lazienke, zrobilam 3 prania, posprzatalam sypialnie , Kuby pokoik , odkurzylam gore , pozniej zjadlam pierogi co mi tesciowa zrobila :-D i polozylam sie na chwilke ale po 10 min wpadl Kubus i mnie obudzil tak wiec wypilam kawe polezalam jeszcze troche i wybralismy sie na spacer ja mezus i dzieciaki , poszlismy do znajomych pieszo zeby cos rozkrecic ale nonono nawet mnie w doopie nie szczypi :ico_smiechbig: po powrocie L szybko wykapal dzieci a ja zrobilam Kubie kolacje naszykowalam sniadanie do szkoly , ubranie i ogladnelam przepis na zycie teraz padam na pysk wiec ide spac :ico_sorki:
dzieki kochane za troske napewno jak mnie zlapie to dam wam znac obiecuje no chyba ze poczuje glowke miedzy nogami :ico_haha_01: hi hi jak cos to mam nr do Kingi wiec napewno powiadomie jesli ja w ogole kiedys zaczne rodzic

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 wrz 2011, 00:36

u nas bez fotelika ze szpitala nie wyjdziesz i zawsze zapinam dzieci w foteliku wystarczy zachamować mocniej i dziecko leci do przodu, raz nam mała się wydostała rękma z pasów i traf chciał że M. musiał achamować ostro i poleciała głową w zagłówek - przestraszyła sie i ona i my i teraz ją mocno zapinamy i sprawdzamy 2 razy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość