marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

15 maja 2012, 16:54

Witam;))
Widzę ciężkie tematy przeszły.
Ja też DDA jestem. Z domu z dzieciństwa to jedyne wspomnienia to ciągłe awanturowanie się pijanego ojca, bicie mamy, nas. Ciężkie czasy... Nie chce się pisać nawet...
Miałam też się udać na terapie, ale jakoś zrezygnowałam, do tej pory się zastanawiam czy dobrze zrobiłam :ico_noniewiem:


Piszę ten post od rana.
Robiliśmy badania Oliwii, okazało się , że ma infekcje w drogach moczowych :ico_placzek:
Tyle się już mi dziecko męczy, a ja wcześniej nie zwracałam uwagi na sygnały, tylko dopiero jak poczytałam teraz o tym to mi się uzmysławia że tak robiła :ico_placzek: :ico_placzek:

Szczepienie nam się znów odłożyło przez tą infekcje.

W lipcu mamy termin do kardiologa, bo jakiś szmer w sercu lekarz usłyszał... ahhh same stresy...

stawiam :ico_tort: za 8 miesięcy:) Trochę spóźniony :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 maja 2012, 17:01

stawiam za 8 miesięcy:) Trochę spóźniony
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dużo zdróweka dla małej i cierpliwosci dla Was:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 maja 2012, 17:03

Robiliśmy badania Oliwii, okazało się , że ma infekcje w drogach moczowych :ico_placzek:
:ico_olaboga: trzymam kciuki zeby szybko się wyleczyła biedna :ico_sorki:
Tyle się już mi dziecko męczy, a ja wcześniej nie zwracałam uwagi na sygnały, tylko dopiero jak poczytałam teraz o tym to mi się uzmysławia że tak robiła :ico_placzek: :ico_placzek:
a skad miałaś wiedziec ze coś jest nie tak? ja też nie wiedziałam kiedyś jakie są objawy napiecia wzmożonego i to tu dziewczyny na forum mi to uświadomiły :ico_sorki: Bóg zapłać im za to :ico_sorki:

nie jesteś lekarzem wiec sie nie obwiniaj :ico_nienie:
ważne ze infekcja wykryta i teraz możesz leczyć :ico_sorki:
tzrymam mocno kciuki

[ Dodano: 15-05-2012, 17:06 ]
W lipcu mamy termin do kardiologa, bo jakiś szmer w sercu lekarz usłyszał... ahhh same stresy...
mam nadzieje ze nic poważnego :ico_sorki: jak bylismy z Konradem to kardiolog mówił ze duzo tak małych dzieci ma jakieś nitki w sercu które powodują szmer, ale są niegroźne i sie tego nie leczy w zadne sposób :ico_sorki: oby to była jakaś błąchostka u Oliwci :ico_sorki:

trzymaj sie kochana :ico_olaboga: za dużo złych wiesci jak na jeden dzień :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 maja 2012, 17:49

Robiliśmy badania Oliwii, okazało się , że ma infekcje w drogach moczowych :ico_placzek:
Tyle się już mi dziecko męczy, a ja wcześniej nie zwracałam uwagi na sygnały
Ale jakie objawy ?Skąd miałaś wiedzieć.
stawiam :ico_tort: za 8 miesięcy:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

15 maja 2012, 18:15

a skad miałaś wiedziec ze coś jest nie tak?
no niby racja, ale jednak takie mam poczucia jakbym coś zaniedbała i przeze mnie się musiała nacierpieć tyle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

15 maja 2012, 18:43

jula i co w takim razie, macie podac i zobaczyc co bedzie, czy jeszcze do alergologa pojdziecie?
Powiedział, że to powinno pomóc, a do alergologa i tak idziemy, ale termin najbliższy na lipiec mamy.

[ Dodano: 15-05-2012, 18:46 ]
Ja też DDA jestem.
Tak niewiele nas na forum, a jak wiele z nas jest DDA, albo miała nieszczęśliwe dzieciństwo z innego powodu :ico_olaboga: .
stawiam :ico_tort: za 8 miesięcy:) Trochę spóźniony :ico_oczko:
Wszystkiego Najlepszego i zdrówka przede wszystkim dla Oliwii.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 maja 2012, 20:26

a skad miałaś wiedziec ze coś jest nie tak?
no niby racja, ale jednak takie mam poczucia jakbym coś zaniedbała i przeze mnie się musiała nacierpieć tyle :ico_noniewiem:
Co ty wygadujesz.Musiałabyś być lekarzem by to zobaczyć .
Nie pleć bzdur.Nie zaniedbałaś małej.

Moja śpi już. Nawet nie była tak zła dzisiejszego popołudnia.
Ale była u mnie znajoma z 2 małych dzieci .Nosz cholera nie wiem czy to ja jestem przewrażliwiona czy jak ale szlak mnie trafia. Zawsze po nich mam tyle sprzątania że końca nie widać.Dziś np bawił się szklanką z kompletu i oczywiście stłukł, potem dałam ich mamie druga bo chciała pić więc wzięła nalała wody a drugie dziecko wylało na podłogę i się babrało.Matka nic na to . Jedli jogurt i latali sobie do drzwi balkonowych i witryny która oczywiście tak jak i okno ma szybę.Można sobie wyobrazić jak to wygląda. Walenie gitarą w szybę to tez nic bo mamusia kompletnie nie reagowała. Płakać mi się chce bo mam co robić w domu naprawdę a po nich dziś to ja mam syf jak by tornado przeszło. Może się przyzwyczaję do takich rzeczy jak moja zacznie chodzić ale dla mnie to nie jest normalne bo opiekowałam się dziećmi i były pewne zasady i było fajnie. Oczywiście wiem że dzieci się bawią bałaganią ale jakos nie było tak jak po dziesiejszej godzinnej wizycie. Jak opiekowałam się Oleńką to całe dnie u mnie była.Miała tutaj mase swoich zabawek i nigdy nie bytło nawet połowy z tego co dziś.
Ahhh wygadałam się

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 maja 2012, 20:34

U dziewczynek szczególenie trzeba obserwowć bo bardzo latwo może się złapać jakies zakażenie, koleznaka to co chwilke miała z córką przeboje i w sumie do dzisiaj tak ma.
Miała się pytac was o usypianie - bo u nas od jakiegos tygodnia jest masakra :ico_olaboga: potrafi godzine płakac tzn drzeć się żeby przyjśc do niej i ją wziąść i za nic się nie zmeczy tylko stoi w łóżeczku i ryczy i patrzy w drzwi czy ktos do niej idzie a jak jakims cudem padnie w łóżeczku to pośpi pół godziny i wstaje zadowolona i wtedy to juz nie ma szans na spanie... ja tonie mam serca , zeby tak ryczała i ja biorę do siebie i tak leżymy 1,5 godz az sięumeczy i pójdzie spać... no niewiem co się jej poprzestawiałobo było tak super jak po kąpaniu zjadła kładło się ja do łóżeczka zapalało lampkę a ona usypiała sobie sama i spała do 3,4 a teraz meksyk jest.

[ Dodano: 15-05-2012, 20:41 ]
Nosz cholera nie wiem czy to ja jestem przewrażliwiona czy jak ale szlak mnie trafia. Zawsze po nich mam tyle sprzątania że końca nie widać.Dziś np bawił się szklanką z kompletu i oczywiście stłukł, potem dałam ich mamie druga bo chciała pić więc wzięła nalała wody a drugie dziecko wylało na podłogę i się babrało.Matka nic na to . Jedli jogurt i latali sobie do drzwi balkonowych i witryny która oczywiście tak jak i okno ma szybę.Można sobie wyobrazić jak to wygląda. Walenie gitarą w szybę to tez nic bo mamusia kompletnie nie reagowała
hahhaha jakbym czytała o swojej znajomej z ym, że ona ma trójke dzieci i tez po nich to jest jakas maskra, burdel i wogóle to ze trzy dni dochodze do siebie po ich wizytach, ale z mężem stwierdzamy jedno, że to wina matki bo ona nie reaguje i nie zwraca im wcale uwagi... kiedys ich zaprosiliśmy na nowe mieszkanie to potrafili poprzybijac pieczatki na scianach i tapetch :ico_zly: ale to jeszcze nic bo odkleili w jednym miejscu tapete i włożyli tam kredki :ico_olaboga:
i kiedys zmężem stwierdzilismy, że ich juz nie będziemy zapraszać bo s\koda mieszkania, ale na działkę dlaczego nie.... tam się wybiegają i nic nie zniszczą... ha tak się nam tylko wydawało, bo złamali mi mojego laskowego orzeszka bo chciali kije palic w ogniu :ico_olaboga:, n
mało brakło a byłoby po czeresni w porę interweniowałam, cały piach z piaskownicy wysypali w trawę połamali Kubie łopate i grabie ech... jak sobie przypomne to do tej pory mnie trzęsie....
Ahhh wygadałam się
ja też :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 maja 2012, 20:55

Miała się pytac was o usypianie
No to będzie ci lepiej .Bo u mnie moja córka do prawie teraz była idealnym dzieckiem.Masło co płakała , bardzo grzeczna dziewczyna a teraz diabełek w nią wstąpił.Z zasypianiem kiedyś to było tak że jak widziałam za dnia że trze oczka ziewa , szybko do łóżeczka i ona w 2 min spała a teraz wygląda to tak że drze się 20 a nawet 30 min i pada. Wieczorem dziś np zasnęła bez jednego kwęknięcia ale w niedziele darła się jeny coś koło godziny.Ja tez nie mam serca ale dlatego że pozwalam jej tak płakać. Moja niestety nie jest nauczona lulania , i zasypiania na rekach kolanach i nie ma mowy by tak zasnęła więc wzięcie jej nic nie daje.
Nie mam złotej metody .Ja po prostu pozwalam jej płakać i czekam aż tak zaśnie.Czasem gdy już bardzo długo płacze to wchodzę na chwilę głaskam po policzku moment i wychodzę.Mam nadzieję że to przejściowy okres bo ja oszaleje jak tak zostanie. Nawet w samochodzie płacze mi .
hahhaha jakbym czytała o swojej znajomej
O matko no to miałaś przeboje. Nie no ja bym chyb a nie wytrzymała.Chociaż pewno tylko tak mówię bo dziś nic nie zrobiłam.Zwracałam kilka razy uwagę ale dzieci nie będą słuchać obcej baby skoro mama pozwala.
O tym że ścianę w salonie która jest w kolorze bardzo ciemnej czekolady mam ubrudzoną łapkami z jogurtem to nie wspomniałam. W tv walili moją komórką . A szminka była fajna dopóki nie wsadzili paluszków do niej i się popsuła.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

15 maja 2012, 21:26

W temacie gości z dziećmi: Do naszych przyjaciół przyszli ostatnio znajomi z dzieckiem - 1.5 roku. Młody popsuł głośnik wart kilkaset zł, bo wsadził w niego palec. A jak byli u innej koleżanki walił w nową plazmę, poobrywał listki z kwiatka doniczkowego.. No masakra! Rodzice nie reagowali! Ja bym zwróciła uwagę ojj tak :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość