Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

27 kwie 2007, 08:38

Witam z rana...
Moje dziecko wstalo dzis pol godziny wczesniej niz zwykle, czyli o 8:00 :-D juz jest po mleczku, a mama wybiera sie wlasnie zrobic sobie sniadanko i :ico_kawa:

Wszystkiego naj, naj zyczymy wszystkim dzisiejszym solenizantom :ico_prezent: i :ico_buziaczki_big:

A tak wlasnie przypomnialo mi sie,ze moje dzieciatko od wczoraj (i w tej chwili tez) mowi caly czas sylabami: ma-ma-ma-ma-ma i tak przez 15 minut leci mamamamama :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 kwie 2007, 08:48

Hej!I ja się witam przy kawce. Mały się ululał :ico_brawa_01: A ja jak zwykle piorę. Zapowiada się cudna pogoda!
mk, dzięki za przepis
asiu, mocz złapany??
elu, jak dziecko ma katarek, to wychodzenie na dwór jest wskazane. Ale przyznam ci się, że i ja jestem w tym względzie mocno ostrożna. Wczoraj byliśmy dwa razy na spacerku, było bosko. Miałam okazję troszkę poczytać, ale u mnie to jest tak, że ciągle kogoś spotykam w parku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Rozwiązał się mój problem z pracą. Jakbym wróciła do pracy, to nie miałabym z kim zostawić małego, bo mama nadal musi tyrać :ico_placzek: Zatem przesądzone, nie idę! Teraz muszę zacząć rozglądać się za deską ratunkową, czyli L4. Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

sosna, jola, a wy jakie macie spacerówki? Widać, że dzieciom bardzo odpowiadają :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 kwie 2007, 08:49

Riterko----uffff a mówiłam,że to przesilenie :-D

:ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: Dla Dominisia z Okazji Skończonego 7 miecha :ico_oczko: Sto lat,Sto lat.... :581:

A my już od 6 na nogach.Coś się małemu poprzestawiało chyba bo zwykle tak 7:30-8:00 się budzi.I jakoś zbytnio go już potem "koszmary" nie męczyły.Dał mamie pospać.

Dziś mam spotkanie z mężem.Stęsknił się za dzieckiem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 kwie 2007, 08:55

hhmm nie wiem Witaminko co ma się wydarzyć bo on chce tylko syna zobaczyć..a spotkanie mamy koło sklepiku koło bloku naszego.

Ja do kawusi mam delicje pomarańczowe.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 kwie 2007, 09:03

anetko, to podeślij te delicje. Ja je uwielbiam ale tylko te pomarańczowe. Dałabyś mężowi jeszcze jedną szansę??

A u mnie pranko już wywieszone! Ale dziś ciepło. Rano słyszałam prognozę pogody, do wtorku ma być cieplutko :-D
witaminko, dzięki! Na pewno twoja modlitwa mi pomoże :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-27 ]
[glow=cyan]Dla Dominika- wszystkiego naj naj najlepszego![/glow] :ico_tort:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 kwie 2007, 09:06

Chloe--jakby zmienił swoje dotychczasowe zachowanie i trochę myślowo dojrzał,że ma syna i żonę to czemu nie?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 kwie 2007, 09:11

WRRRRRR taki mam dziś dzień, mąż wrócił wczoraj po 23 i dziś o 8 znów musiał iść, niestety siusiu nie złapane, a ja mam full roboty. Nawet nie wiem od czego zacząć. Miał mi dziś pomóc a tu nonono...

Życzę by wasz dzień był o nieeebo lepszy. Jak dam radę to zajrzę, buziaczki

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 kwie 2007, 09:11

Anetko oby mąż się przestawił na "pozytywne" myślenie, bo jak nie to :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 kwie 2007, 09:24

Anetko, może poszedł po rozum do głowy... Ciężko być samemu, zwłaszcza z dzieckiem. Ale on, jeżeli kocha syna, to powinien też zrozumieć pare rzeczy. Myślisz, że ciągle tu miesza jego matka?

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

27 kwie 2007, 09:32

Czytałyście może,że zmarł Mariusz Sabiniewicz ten co grał Norberta w M ja Miłość :-(

Tak ciężko jest być samemu z dzieckiem.Dziś zobaczymy co nowego wymyślił mój małżonek szanowny.Ostatnio teść mnie wyzwał,że zła :ico_zly: i niedobra jestem bo za mężem nie poleciałam..a ja powiedziałam dość!!Ile można ustępować?Przetrzymałam i proszę..sam się zgłosił.Matka jest ważna,ale jak się ma już żonę i syna to chyba oni są już trochę ważniejsi,prawda?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość