Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 paź 2007, 12:07

Dzien dobry
U nas nocka spokojna,mala obudzila sie tylko raz bo jej smoczek wypadl a tak to spala spokojnie :ico_oczko: Mala ma jeszcze katarek ale juz jest mniejszy daje jej caly czas ten spray do noska i pomaga goraczki moja dziewczynka juz niema i ciesze sie ze malutka wraca do zdrowia bo ten katarek ja tez troche wymeczy :ico_noniewiem:
Ale tak ogulnie to mala jest zywa i powoli bedzie chciala spac,i my mamy piekna pogode,ale i tak nie mozemy isc na spacerek bo mala ma katarek :ico_noniewiem:

Iwona tak mamy juz imie dla chlopczyka Marcus od poczatku sobie tak wymyslilismy ze jak bedzie dziewczynka to wybiera moj maz i sobie wybral Nicole a jak bedzie chlopczyk to imie wybieram ja i juz sobie tez wybralam wlasnie Marcus :ico_oczko: Super ze bede miala parke :ico_brawa_01:

Aginka sliczne foteczki Malwinka widac ze mala spryciuulka :ico_oczko:

No to ja tez wam pokaze kilka fotek mojego slodkiego bobaska :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zajrze pozniej i milego dzionka papa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 paź 2007, 12:23

o proszę jakie tu poruszenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez mam tablicę w domu i wszystko z kredy,najgorzej jak trzepnę w wersalkę :ico_haha_01: wszystko fruwa,sam kusz z kredy :ico_haha_01:
iwonap, dzięki,dokładnie takie też mam zamiary :ico_oczko:
Wszystkie fotki extra,dzióbki i targanie za łachy :ico_haha_01:
Życzę Wam miłego dnia,ja ide sprzątać tylko nie wiem na ile mi ten mój dzisiejszy leń pozwoli :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 paź 2007, 20:11

justyna25, czyżby Adusia zaliczyła fryzjera ?? nic jej nie majstrowałas przy grzywce ?? - ale to co ma piękne oczka to szok :ico_brawa_01:

Barbara, a Malwina siedzi w wózku - ale pod warunkiem że wózek porusza się ruchem jednostajnym - zmiennym bądż przyspieszonym - obojętne - ale gdy wózek stanie - Malwina włącza wyjca i próbuje sie wydostać ... pręży sie - wygina ..... - le u nas wózek służy jedynie do przewozu Malwiny z domu do Niani i spowrotem .... reszta to piesze wycieczki ....

zauważyłam dzis podczas mycia zębów że Malwina ma białe plamki na wargach .... coś w stylku pleśniawki ... ale myślałam że o pleśniawkę łatwiej jest gdy dziecko jest maleńkie i na dodatek chyba częściej pojawia się na jezyku ..... a u nas jęzorek jest czysty ..... :ico_noniewiem: może to dlatego że te piep$^noe zębiska nie mogą sie juz tyle czasu przebić ??? :ico_noniewiem: Malwinka już trzecią butelkę nurofenu pije - bo inaczej w nocy byłaby katastrofa .... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 paź 2007, 20:12

Dobry wieczor mamusie
Oj nikogo niema ale nic napisze troszke :ico_oczko:
Mala Nicole ma juz mniej katarku i ladnie dzisiaj spala w dzien jakies 2 godzinki :ico_oczko: juz za niedlugo musze ja uspac i bedzie spala cala noc az do 9 00 ale mala tak do 21 30 to juz spi :ico_oczko:
Musze sie wam przyznac ze moja siostra mnie denerwuje.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Niewiem ale jakos tak jest na dluzsza mete to ja bym nie wytrzymala z nia :ico_wstydzioch: Wtraca mi sie i tylko by sie caly czas chciala z mala bawic a ja czuje sie nie potrzebna.,. tylko do spania to sie czuje potrzebna ado zabawy to juz nieee :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
No ale staram sie myslec pozytywnie i nie denerwowoac bo niemoge bo mam pod sercem dzidzie :ico_oczko:
Zycze wam milej nocki i dobranoc ja tez zaniedlugo ide do lozeczka papatki :ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-10-17, 20:17 ]
Ah zapomnialam napisac ze na spacerkach to moja Nicole tez tylko by sobie szla a siedziec to wogule niechce.. i ostatnio jej sie spodobalo prowadzenie wozka i wszystkich innych wozkow :ico_oczko: a tak to mala albo na raczki chetnie idzie na spacerkach albo sama chce chodzic i prowadzic wozek :ico_oczko:

Justyna faktycznie Adze urosly wloski i ma takie loczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 paź 2007, 20:24

Dziś tak naprawdę mam dzień do nonono ... mój przyjaciel stracił dzidziusia - jego dziewczyna była w 14 tyg ciąży .... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-17, 20:27 ]
Kristi, no co ty - ciocia chce się nacieszyć siostrzenicą ..... zresztą to Twoja siora ... więc choćby półżartem możesz jej powiedzieć że gra Ci na nerwach ..... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-17, 20:29 ]
o jejku chyba musze wymienić zdjęcia w suwaczkach bo jakieś takie letnie sa i mmałoaktualne .....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 paź 2007, 20:33

Aginka, [*][*][*]dla aniołka :ico_placzek: W kwietniu czułam to samo jak moja przyjaciółka urodziła w 6 miesiącu martwą Oleńkę [*],trzymaj się jakoś :ico_pocieszyciel:
Kristi, siostra chce Ci pomóc i lubi Twoją córcię,nie widzę w tym nic złego,że ciągle się z nią bawi.Ale z tego co pamiętam ,to Ty strasznie zazdrosna jesteś...pamiętam jak opowiadałaś o teściowej,że cię wkurzała ,ze do małej mówiła,ze jest jej i ja kocha itd. :ico_noniewiem:
To prawda,nie możesz się denerwować i nie wkręcaj sobie,ze jesteś niepotrzebna,mała cię kocha całym sercem a cała reszta pomaga Ci jak może.Nawet nie wiesz jak bym chciała,zeby ktoś wziął mi dzieci na spacer,pobawił się z nimi czy zają chwilę...chociaż jeden dzień w miesiącu...ja nie mam takich bliskich i oddanych osób na miejscu i naprawdę doceń co masz i ciesz się,że możesz poświęcić za to więcej czasu sobie i groszkowi :ico_oczko: Będzie ok,dbaj o siebie i się nie zamartwiaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 paź 2007, 21:40

zubelek pisze:To prawda,nie możesz się denerwować i nie wkręcaj sobie,ze jesteś niepotrzebna,mała cię kocha całym sercem a cała reszta pomaga Ci jak może.Nawet nie wiesz jak bym chciała,zeby ktoś wziął mi dzieci na spacer,pobawił się z nimi czy zają chwilę...chociaż jeden dzień w miesiącu...ja nie mam takich bliskich i oddanych osób na miejscu i naprawdę doceń co masz i ciesz się,że możesz poświęcić za to więcej czasu sobie i groszkowi Będzie ok,dbaj o siebie i się nie zamartwiaj


zubelek, święte słowa .... ja też często oddałabym komuś dzieci na pół dnia .... by mieć choć chwilę dla siebie .... pomimo że mam pracę i nie jestem z dziećmi "na okrągło" ... no ale teraz pomyślicie sobie o mnie .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

17 paź 2007, 21:48

Aginka przykro mi z powodu Twojej znajomej.... Trzymaj sie jakos.... :567:

zubelek nawet nie wiesz jak ja bym chciala zeby mi ktos zabral chociaz po pare godzin Asie, jestem z nia 24h (nie pracuje) i czasami tak bym chcia sobie chociaz na chwilke odpoczac, a t nie ma jak...


Dobrej nocki dziewczynki, ide lulu, bo Asia cos nie spokojnie spi ( ach te zęby!) i nie wiem ile uda mi sie pospac...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 paź 2007, 22:06

Aginka Adusia ma ściętą grzyweczke :-D bo włoski jej w oczka wchodziły a nie chciała nosić kiteczka :-D
[*] [*] dla Aniołeczka ja też niedawno czułam to co wy ,w maju moja siostra w 7 miesiącu urodziła martwą córunie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dla wszystkich Aniłków [*][*][*]

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 paź 2007, 10:29

Dzien dobry
Ja na chwilke tylko :ico_oczko:
U nas nocka ok,wstanela w nocy 2 razy bo mala wyplula smoczka i jej sie znowu go zachcialo,pozatym to nawet sie wyspalam..
Z moja siostra juz jest lepiej,mialysmy tylko takie chwilowe cos ..
U nas od rana pada deszcz i jest zimno,mala czuje sie juz lepiej i wiecie co.. zapowiadaja u nas juz snieg..ma dokladnie jutro padac razem z deszczem zobyaczymy :ico_oczko:

Zubelek masz po czesci duzo racjii ale nie calkowita
Ja nie potrzebuje az tak bardzo jakis tam chwil dla mnie,mi wystarczy tak 15 minutek zeby pobyc na kompie na TT z wami i jest ok,a nie ze bedzie mi ktos zabieral dzieci na spacer na 2 godziny.,. ja nie jestem tak nauczona.. kazdy ma swoje myslenie na ten temat ja mysle ze jesli mam dziecko (za niedlugo bedzie drugie) to chce spedzac ten czas z moim dzieckiem a jesli ktos do mnie przyjedzie w odwiedziny jak teraz moja siostra to nie znaczy ze odrazu mala Nicole sie musi tylko z ciatka bawic bo z pewnej strony czuje sie odrzucona.. wiadomo ze to cos nowego i dlatego mala bardziej do ciotki idzie ale ja tez bym chciala sie z moim dzieckiem pobawic co robie rzadziej ostatnio ale wszystko wroci do normy doceniam to ze mam bliskie mi osoby tylko ja po prostu lubie byc w domu i zajmowac sie moja coreczka wiem ze mala bedzie kochala babcie dzidka i wszystkich i wcale nie jestem zazdrosna tylko tu sie rozchodzi o to ze babcie widzi raz na czas a ciotka jest i bedzie caly czas i jest mala roznica ale poradzimy sobie..

Aginka wybacz ale jesli chodzi o ta sprawe ze ty pracujesz a po pracy jeszcze bys chciala miec jakis wolny czas od dzieci to naprawde nie umiem tego zrozumiec..

Wydaje mi sie czasami ze ja sie bardzo roznie od was niemam potrzeby dawania dzieci gdzies na spacer zeby sobie odpoczela.. lubie moj tryb zycia taki jaki on jest i niewiem co moge jeszcze dodac.. :ico_wstydzioch: Lubie byc z moja corcia caly czas i patrzec jak sie rozwija i uczy wszystkiego i ciesze sie ze moge byc z nia w domu i ze nie musze isc do pracy..
Niewiem czy mnie zrozumiecie o co mi chodzi.. Nie pomyslcie przypadkiem ze jestem egoistyczna bo tak nie jest :ico_nienie: Moje dziecko moze bawic sie i bawi sie z tym kim chce do mnie tez zawsze przychodzi mam na mysli ze ja sie musze teraz przestawic bo mam siostre u siebie ale bedzie ok wszystko stopniowo.. :ico_brawa_01:

Justyna to przykre co spotkalo twoja siostre juz tak daleko byla w ciazy i tu takie cos sie stalo :ico_placzek: wiem ze takie rzeczy sie zdarzaja

OK ja wpadne pozniej papa milego dnia pa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości