Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 08:03

Witam witam

Ja wczoraj wyladowalam w szpitalu, robili mi KTG, wychodza regularne skurcze co 7 minut ale jest tam jakaś skala i dopiero jestem na 5 a do 10 daleko jeszcze więc posłali mnie do domku, po badaniu wiem że mam miękką szyjkę, ale ujście całkowicie zamkniete, wymioty i biegunka, gin stwierdził że to przepowiada porod.

Generalnie nospę mam wziąć jak nie mogę spać lub apap. Wczoraj dostałam mega zastrzyk nospy w szpitalu ale podziałał do 3 w nocy i znów sie męczyłam. Powiedział gin że te skurcze zmiękczaja szyjkę i albo przejda albo spowoduja rozwarcie. W czwartek mam znów KTG. Robili mi KTG 30 minut :-) ale przy badaniu ginekologicznym myślałam że zjadę z fotela :-)

Do szpitala mam się zgłosić jak będę miała mocniejsze skurcze i co 5 minut, albo odejda mi wody, albo krwista wydzielina /czop/ a poki co mam się męczyć bo mogę urodzić za 2 dnia albo za 3 tygodnie :ico_szoking:

No i doopka teraz męczarnia mnie czeka :-)

[ Dodano: 21-09-2011, 08:08 ]
Tak czytam co piszecie odnośnie fotelika, u nas w Bielsku jak dzwoni sie do dyspozytorni taksówek mozna zamówić sobie taxi która ma na wyposażeniu fotelik dzieciecy :-) warto zadzwonic i spytac czy takowa jest w danym miescie i czemu nie skorzystać :-)

[ Dodano: 21-09-2011, 08:42 ]
Elibeli u nas tak samo bez fotelika nie wypuszcza dzieciaka, nie obchodzi ich czy cię stac czy nie. Ma być fotelik/nosidełko wpinane do auta z apsami bezpieczeństwa dla dziecka. Ja nawet specjalnie pokupiłam śpiworki dla dziecka z dziurami na przeciagniecie pasów. Nie chcę zobaczyć mojej kruszynki jak jedzie bez pasów

[ Dodano: 21-09-2011, 08:45 ]
Na alle. sa nawet foteliki po 25zł uzywany bo uzywany ale jest. tak samo na tablicy tez po 20-35zł

[ Dodano: 21-09-2011, 08:45 ]
albo faktycznie od kogos pozyczyć

[ Dodano: 21-09-2011, 08:46 ]
SANDRUSIA chyba jednak Cie nie pociagnę za sobą, bo doopka ze mnie a nie rodzaca :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 08:48

dzieki kochane za troske napewno jak mnie zlapie to dam wam znac
Kurcze myślałam że ty już dawno tulisz maleństwo. A masz teraz jakieś skurcze?Jak się czujesz?
Ja wczoraj wyladowalam w szpitalu
Oooo to może jak tak dalej pójdziesz to prześcigniesz Sandrusie .A bardzo bolesne masz te skurcze ? Jak sie teraz czujesz.

Cholerka byłam pewna że już 2 się rozpakowały a tutaj żadna.

Pogoda u nas nadal pochmurna i chłodno ale nie za zimno. Ja już uprzątnęłam kuchnie, rozwiesiłam i załączyłam kolejne pranie , śniadanko właśnie kończę i zaraz biorę się dalej za robotę.
Wczoraj pospałam do 19 i w nocy się wierciłam strasznie i spać nie mogłam, czyli muszę się kłaść w dzień troszku wcześniej .

[ Dodano: 21-09-2011, 08:52 ]
Elibeli u nas tak samo bez fotelika nie wypuszcza dzieciaka
Ale to w jaki sposób sprawdzają czy masz fotelik ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 08:53

hej laski

ja wsuwam śniadanko i zaraz zmykam do skarbówki :ico_noniewiem: mam nadzieje ze długo mi to nie zejdzie, biore Majke ze sobą, koleżanka chciała ją przypilnować ale jej synek Majke tłucze wiec wole ją wziac ze sobą a do nich pójdziemy razem na kawe to na oku dziecko mieć bede :ico_oczko:

co do fotelika, my jak bedzie ładna pogoda bedziemy wracać wózkiem bo mamy serio 10 minut piechotką do szpitala, a jak bedzie brzydko albo bede zmasakrowana to mamy fotelik w razie czego do pożyczenia od koleżanki :-D zeby do taxi było :ico_oczko:
u nas mozna też wozić dziecko na tylnym siedzeniu w gondoli z wózka zapietej pasami :ico_noniewiem: bokiem do kierunku jazdy


szkieletorek moja tesciowa zmarła rok temu (1 października bedzie rok) na raka, miała guza mózgu, miesiac chorowała :ico_noniewiem: jej mąz zwiał za granice jak jeszcze żyła, umył rece od wszystkiego dlatego siostra Przemka- 15 letnia Natalia mieszka z nami, jestesmy jej rodzina zastępczą i opiekunami prawnymi, ojcu odebraliśmy prawa rodzicielskie, skomplikowana sytuacja... ale takie zycie juz jest

do potem laski, wpadne jak wróce

sandrusia śmigaj kobieto na porodówkę

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 08:56

Oooo to może jak tak dalej pójdziesz to prześcigniesz Sandrusie .A bardzo bolesne masz te skurcze ? Jak sie teraz czujesz.
boli mnie tak na 5 w skali do 10, cały czas jednostajny ból jak na @ i co pewnien czas się nasila, potem odpuszcza do tego lżejszego bolu i za jakiś czas znów się nalisia i tak non stop. Snadrusi raczej nie przegonię mam nadzije przynajmniej. Jeszcze została Kwiatunio i Karina przedemna :-D
Pogoda u nas nadal pochmurna i chłodno ale nie za zimno
u nas tez paskudnie jak nie wiem.
Wczoraj pospałam do 19 i w nocy się wierciłam strasznie i spać nie mogłam, czyli muszę się kłaść w dzień troszku wcześniej .
to gratuluję tak wczesnej pory :-D ja tak mniej wiecej ok 22 zasypiam i do 6-7 rano śpię :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 09:04

tesciowa zmarła rok temu na raka, miała guza mózgu, miesiac chorowała, jej mąz zwiał za granice
Boże a niby na dobre i na złe przysięgamy, przykre strasznie .
Wczoraj pospałam do 19 i w nocy się wierciłam strasznie i spać nie mogłam, czyli muszę się kłaść w dzień troszku wcześniej .
to gratuluję tak wczesnej pory :-D ja tak mniej wiecej ok 22 zasypiam i do 6-7 rano śpię :-)
Chodzi mi o to że po obiedzie się położyłam na drzemkę i spałam do 19 a potem spać poszłam coś koło 23 i spać nie mogłam bo nie byłam śpiąca.

No a to że przed tobą są inne nie oznacza że wcześniej urodzisz. Jedno drugiego nie wyklucza.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 09:08

Mad. mama po mnie przyjedzie ajak nie to bede musiała sama ,od kogo pożyczyć nie mam ,a tatuś malutkiej ma nas głęboko w dooopie :ico_sorki:

izabelllla123, a juz myślałam że urodziłaś :-D ,ale skoro juz takie skurczyki masz to lada dzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 09:12

,ale skoro juz takie skurczyki masz to lada dzień
zobaczymy jak bedzie gin kazał mi się nie napalać i nic nie kombinować :-)

W razie gdybym do 5 nie urodzila 6 ide do gina a 7 dni po terminie czyli 13 pażdziernika mam się zgłosić do szpitala

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 wrz 2011, 09:19

karina22, ja Andrzejka z Gdanska do Sopotu wiozlam w taksowce w miekkiej gondoli i jest git :ico_oczko:

Zuzia po porodzie miala fotelik ale ze wzgledu na swoja raczke jechala w gondoli,wiec kazdy robi jak uwaza :ico_oczko: Mi wlasnie zasugerowali,zeby jej z ta raczka nie wsadzac do fetelika :ico_oczko:

Ale tak jak dziewczyny pisza,zadzwon i zapytaj o ta taksowke z fotelikiem,bo i u nas jest taka mozliwosc i nie ma za to doplaty :ico_sorki:

Swoja droga wasz watej jest teraz najgoretszym watkiem na forum,wszyscy wam kibicuja,wiec rozdwajac sie moje mile :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 09:20

Swoja droga wasz watej jest teraz najgoretszym watkiem na forum,wszyscy wam kibicuja,wiec rozdwajac sie moje mile
serio?? ale nie moge wybijac sie przed szereg jeszcze 3 mamy przedemną są :-D więc Rybko goń je ile sie da :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 wrz 2011, 09:21

karina22, zerknęłam na tablicę.pl na ogłoszenia z fotelikami z Twojego regionu i sa za 35zł nawet. Zadzwoń sobie do korporacji taksówek, może mają do dyspozycji foteliki dla maluchów. Tatusiom to normalnie odwala ! u mnie w rodzinie podobny przypadek się obecnie toczy, eh.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość