Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 maja 2012, 21:27

Witajcie :-)

Oj, jakoś tak nie miałam weny na pisanie :ico_noniewiem:

zirafka, szkieletorek, :ico_olaboga: aaaa... co za dzieciory, co za rodzice! Przychodzą sobie w gości,żeby odpocząć i nie zwracają uwagi na dzieci :-D A powiedzcie mi, jak one mają w domu? Bo nie wyobrażam sobie, że jak te dzieci tak szaleją u siebie jak u Was to ich dom jeszcze stoi???
Miała się pytac was o usypianie
hehe, no ja już się przekonałam,że nic nie mamy dane raz na zawsze! Już się cieszyłam, że Maciek przesypia noce, a tu zwrot akcji :ico_olaboga: Teraz już u Ciebie gorzej, bo Majcia wstaje, więc to już musi bardzo żałośnie wyglądać i ja bym też nie dała rady nie pójść do niej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

15 maja 2012, 21:27

W temacie gości z dziećmi: Do naszych przyjaciół przyszli ostatnio znajomi z dzieckiem - 1.5 roku. Młody popsuł głośnik wart kilkaset zł, bo wsadził w niego palec. A jak byli u innej koleżanki walił w nową plazmę, poobrywał listki z kwiatka doniczkowego.. No masakra! Rodzice nie reagowali! Ja bym zwróciła uwagę ojj tak :ico_zly:

[ Dodano: 15-05-2012, 21:29 ]
marcz zdrówka dla Małej!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 maja 2012, 21:30

marcz zdróweczka dla Malutkiej!
To pewno żadne pocieszenie, ale jak pisze zirafka to częsta infekcja u dziewczynek.
Faceci od urodzenia mają lepiej :ico_oczko:

martasz, :ico_olaboga: skąd takie potworki się biorą?
Wiem, wiem skąd.... :ico_puknij:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 maja 2012, 21:43

A powiedzcie mi, jak one mają w domu?
No powiem ci że ja bym w tym bajzlu nie dała rady mieszkać. Wszędzie jest wszystko. Ogólnie bajzel na kółkach.
Mnie jest wstyd gdy idę z małą i np coś sobie chrupie i nakruszy (jak to dziecku ) ale zawsze po sobie posprzątam a nie zostawiam tak .A ona luz co się będzie przejmować.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 maja 2012, 21:51

Z zasypianiem kiedyś to było tak że jak widziałam za dnia że trze oczka ziewa , szybko do łóżeczka i ona w 2 min spała a teraz wygląda to tak że drze się 20 a nawet 30 min i pada. Wieczorem dziś np zasnęła bez jednego kwęknięcia ale w niedziele darła się jeny coś koło godziny.Ja tez nie mam serca ale dlatego że pozwalam jej tak płakać. Moja niestety nie jest nauczona lulania , i zasypiania na rekach kolanach i nie ma mowy by tak zasnęła więc wzięcie jej nic nie daje.
ha a myslałam, że moja zmieniła się w diabełka co nie chce spac.... u nas było podbnie jak u Ciebie wystarczyło, ze połozyło się ją do łóżeczka i kilka minut lezenia i slicznie zasypiała... u nas tez nie jest nauczona lulania ani usypiania jej chyba chodzi tylko o to, żeby ja wziąśc do pokoju gdzie my jestesmy i zby sobie chdziła koło nas , zeby tylo nie iść jeszcze spać.
A powiedzcie mi, jak one mają w domu?
no cóż tam panuje burdel na kółkach i szczerze powiedziawszy maja szczęście, ze mieszkaja na parterze bo jakby ktoś mieszkał pod nimi to niewiem czy by wytrzymał... tam się jeżdzi na hulajnodze na rowerze i wogóle tam się robi takie rzeczy jakich w domu się dzieciom nie pozwala a ta moja znajoma wychodzi z założenia, że to sa tylko dzieci :ico_puknij: dodam, że te dzieci maja następująco 5 lat, 7 i 9 wiec nie sa juz małymi dziećmi którym ciężko cos wytłumaczyc,

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 maja 2012, 21:54

To wyluzowane te rodzinki :ico_olaboga: Mamuśki wychodzą z założenia, że przy takich dzieciach to musiałyby non stop sprzątać, więc wygodniej to olać i odpuścić :ico_olaboga: Ja też bym w takim bajzlu nie mogła :ico_olaboga: Spać nie pójdę dopóki nie sprzątnę ostatniego kubka w kuchni :ico_olaboga:

[ Dodano: 15-05-2012, 21:55 ]
zby sobie chdziła koło nas , zeby tylo nie iść jeszcze spać.
towarzyska :-D Mam sposób- musicie wszyscy chodzić spać razem z nią :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 maja 2012, 22:03

Mam sposób- musicie wszyscy chodzić spać razem z nią
hahhaha no chyba tak, ale ona i tak bedzie stac przy tych szczebelkach i marudzic, że chce z tamtąd się wydostać, ale powiem wam jak cwana jest bo nauczyła się wchodzic na łóżko i jak chce z niego zejśc to patrzy na mnie i robi tak mm mmm a ja jej mówię uważaj bo spadniesz i głowe stłuczesz ... to ona sie cofa i siada i patrzy na mnie , żebym to ja ją sćiągnęła.

[ Dodano: 15-05-2012, 22:05 ]
a oto ona hihih
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 maja 2012, 22:07

zirafka, ale ma piękne ocyska :ico_brawa_01: :ico_haha_01: Śliczna jest :-)
hahhaha no chyba tak, ale ona i tak bedzie stac przy tych szczebelkach i marudzic, że chce z tamtąd się wydostać
będziecie udawać,że śpicie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 maja 2012, 22:13

zirafka, ale ma piękne ocyska Śliczna jest
dzięki.... i jak tu nie miec litości do tych oczów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 maja 2012, 22:14

dzięki.... i jak tu nie miec litości do tych oczów
no ma haka na Ciebie :-)
A powiedz mi jak z Twoją pracą?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość