szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 09:22

iw-rybka a jak ty sie czujesz? Masz jakies dolegliwości ciążowe ?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 09:24

Kurde ale mi zimno chodze ubrana jakby było -10 stopni, ciekawa jestem kiedy te mendy sezon grzewczy rozpoczną w bloku. grzejniki kazali odkrecic i tydzień minąl a one nadal sa lodowate.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 09:24

ale nie moge wybijac sie przed szereg jeszcze 3 mamy przedemną są :-D więc Rybko goń je ile sie da :-D
Oj tam nie możesz, możesz .Może wtedy sie reszta zmobilizuje .

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 09:25

izabelllla123, nie no chyba nie bedziesz poterminowana :-D
mnie w nocy tez skurcze łapały aż znów sie poryczałam,nie miałam rano siły wstac młodego do szkoły uszykowac :ico_sorki: ,ale teraz jest spokój :ico_sorki:

iw_rybka, wiadomo zdrowie dziecka jest najważniejsze,chciałam kupić fotelik potem nawet jako bujaczek moze służyć,dla młodej miałam i sie sprawdziło,ale teraz w tej sytuacji nie moge sobie pozwolić na taki wydatek,nawet jakby 50 zł kosztował :ico_sorki:
widze ze tez czekasz na 3 bobaska :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 09:27

Kurde ale mi zimno chodze ubrana jakby było -10 stopni
Nie żartuj.To ile stopni jest u was na polu ? a Ile w domu masz ?
U nas tez pochmurno i chłodno ale ja chodzę w rybaczkach i bluzce na szeleczkach i jest mi bardzo ciepło.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 09:29

nie no chyba nie bedziesz poterminowana
lekarz stwierdził że nigdy nic nie wiadomo. Sandrusia tez miała skurcze i poszły w las, może u mnie tez tak bedzie :-) czas pokaże.

[ Dodano: 21-09-2011, 09:31 ]
Nie żartuj.To ile stopni jest u was na polu ? a Ile w domu masz ?
na polu juz idę sprawdzić............. dokladnie 7 stopni. A w mieszkaniu nie wiem bo nie mam termometra :-D ale mi zimno ide po kolejna herbate z cytryną :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 09:42

izabelllla123, to zimno u was :ico_szoking: u nas nawet niwiem bo niechce mi sie nosa z domu wystawiac :-D dopiero zobacze jak jest jak bede po młodego jechała :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 wrz 2011, 09:45

witam,

u mnie do rana straszna mgła, ale jest w miarę ciepło, jadę do kumpeli nie długo na kawusię, korzystam póki mogę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 09:46

zimno a do dodatku, taka siępka z nieba leci i delikatna mgła. Totalna poźna jesień. Jutro jadę do mamy odpocząć sobie. dziś tylko zupe gotuje i zrobie ciasto jakieś :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 wrz 2011, 09:47

Dzien doberek

ja wlasnie sniadanko zjadlam, maly w przedszkolu, chetnie chodzi i ja jestem zadowolona.
Zaraz ide po torcik, taki smaczny mi wyszedl, a juz taki malo zostalo :-D

izabella, no to Cie wzielo, moze jeszcze dziewczyny wyprzedzisz :ico_oczko:

SANDRUSIA, ty to masz powera w doopce :-D i nie moge uwierzyc, ze po tylu pracach nic u Ciebie sie nie rusza, ale Twoje dziecie uparte jest :ico_oczko:
Ale wybacz sio na porodowke :ico_oczko: bo zastoj sie zrobil

U nas za oknem pochmurno, rano bylo cieplo, nawet parno, a teraz sie schlodzilo.
Dzis pakuje torbe do szpitala, wietrzylam ja, bo smierdziala strasznie nowoscia, mam nadzieje, ze nie ma juz smrodu, jeszcze moze ja plynem do mycia naczyn przetre w srodku :ico_noniewiem:

Dzis przychodzi polozna, zrobi mi masaz, bo znow chodzic nie moge, tak krzyz boli.
Wczoraj tez mnie brzuch bolal i to mocno, ale przeszlo pozniej.

Wpadne pozniej, musze dzis troche porobic w domku i chce w koncu w sypialni miec juz tak jak powinno byc,a w ciaz nie jest, przez te biuro co moj P. zrobil, wszystko mnie dobija i non stop sie o to z nim kloce i mowie, czy jego naprawde to nic nie obchodzi, ze juz niedlugo bedziemy mieli synka w tym pokoju, a ja w takim syfie nie bede go tam trzymala :ico_placzek: :ico_zly: ale nic, jak grochem o sciane :ico_zly: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość