Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

03 paź 2009, 18:04

Czesc babeczki :-)
Znalazłam chwileczke żeby usiąść do neta!!! Normlanie nie moge się odnaleźć w domku ciągle coś do zrobienia jest!!! A jak mam chwileczke to leże jak kłoda!!!
Dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacerek :ico_brawa_01: słoneczko świeciło pięknie a nasze chłopaki spały tak grzecznie!!!
Widze że żadna się jeszcze nie szykuje do rozpakowywania a ja sobie spokojnie poczekam na was :-D niech dzidziuki siedzą do terminów :ico_brawa_01:

Może wreszcie troszke doczytam co się działo :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 paź 2009, 20:14

Adka ja po półtora roku po cc bedę rodzić więc ....

?Magdus spacerek zaliczony, super a jak wózek się spisał, jak nocki z chłopcami? Jak znajdziesz chwilkę to pokaż Maksia i Ola :-)

Emikaw mozesz być Ty pierwsza w kolejce lub Królik

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 paź 2009, 22:41

magduś81, super ze wpadałas, napisz nam jak sie czujesz, ile ci zeszło kg od porodu bo przy chłopakach to pewnie w pełnym ruchu i jak tam z karmieniem dajesz rade??????
Dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacerek
suuuppppeeeeerrrrr :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 paź 2009, 08:32

Witam z rana.
magduś81, super że nalazłaś dla na s chociaż chwilkę czasu ale się nie dziwie przy krasnalach na dodatek dwóch to nie ma kiedy ;-)
Dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacerek :ico_brawa_01:
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja właśnie konsumuje śniadanko potem na szybkiego do kościoła i resztę niedzieli będę się byczyć bo co tutaj robić???
Miłego dnia babolki

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

04 paź 2009, 09:35

Witajcie grubaski (i również te już "odchudzone" :D) ;)

W końcu wczoraj definitywnie (MAM NADZIEJĘ!!) skończyłam z kompem rodziców. Simsy wgrane, siostra szczęśliwa...
Sebcia, Bigottka, no to ja Wam współczuję, ze u Was nie za bardzo z "przytulankami"... :ico_pocieszyciel: Ja się wczoraj trochę zirytowałam, bo mąż z pracy wrócił, ja się do niego przymilam jak kotka do nogi, a on do mnie: "Kochanie, jutro, bo dziś jestem strasznie zmęczony..." :ico_szoking: Oj mówię, doigra się, jak mu przyjdzie czekać 6 tygodni... :ico_brawa_01: Wtedy będzie sobie w mordę pluł, że mógł nie narzekać na zmęczenie... :diabelek:
Znalazłam chwileczke żeby usiąść do neta
Madzia, faktycznie chwileczka - suwaczek nie zmieniony, zdjęcia nie wstawione... :ico_nienie: Ale biedaczysko - jesteś usprawiedliwiona! Masz w domu podwójny zajmowacz czasu już ^^ Jak ja bym już chciała się rozsypać (jak mi mówią znajomi). A tak dopiero jutro może uda mi się wcisnąć na usg ostatnie...

Idę myć głowę i z pieskiem trzeba wyjść, bo na 10:30 do kościółka uderzam (moze ostatni raz.... - choć co tydzień się modlę już o bezproblemowy dla nas poród, a za tydzień wracam z tą samą regułką :|)

Miłej niedzieli mamuśki :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 paź 2009, 09:45

Witam Kochane!!!!
Dzis nocka w miare przespana tylko goraco mi było strasznie okna otwarte wszyscy poprzykrywani do szyi a ja jak zwykle cała na golasa i dalej za ciepło a kołderka gdzie hehehe pod nogami :-)
Ja dzis mam smetną niedziele przed tv, mezus w pracy - bo fajna robotka mu weszła na weekend za dobra cene takze bede sama z synusiem- pogoda ładna poszlibysmy do parku ale ja juz na spacerki sie nie pisze, wystarczy mi ze chodze z synem do szkoły ........
Dzis 37 tydz i 1 dzien ciazy takze ciaza donoszona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 paź 2009, 09:53

Królik, no wiesz ja mam ostatnio taką ochotę że normalnie mojego mogłabym zgwałcić ale nonono się nie daje on się boi że urodzę i że małą uszkodzi i nie idzie mu wytłumaczyć że jej się nic nie stanie chyba będę musiała do kolegi uderzyć z tym problemem ;-)
Sabcia, no ja w sumie to też ostatnio odkryta śpię bo normalnie tak mi jest gorąco że szok ale nie otwieram okna bo śpię bardzo blisko i nie chce się przeziębić.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

04 paź 2009, 09:53

Hej, a mnie zlapalo przeziebienie. Strasznie mnie gardlo boli :ico_placzek: gorace mleko z miodem , narazie nie pomaga

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

04 paź 2009, 09:58

bigottka, ja zawsze spie pod oknem i odkad pamietam mam otwarte a cała ciaze jak narazie ani razu sie nie przykryłam w nocy no i nic mi nie ma - ale ja zimowe dziecko jestem i jestem zimnolubek heheheh
emikaw85, ty chyba szybciej urodzisz jak wyzdrowiejesz hehehe - herbatka z sokiem z malin tez jest dobra, a do tego mleka zgniec jeszcze zabek czosnku - wiem ze moze nie apetycznie dla kazdego to brzmi ale ja uwielbiam czosnek i zawsze nim sie kuruje - pomaga

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 paź 2009, 10:17

emikaw85, kobietko nie ładnie tak łapać przeziębienie przed porodem kuruj się.
Sabcia, no wiesz ja jak ostatnio spałam przy otwartym oknie to smarkałam dalej niż widziałam więc wolę nie ryzykować ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość