gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 cze 2012, 23:35

ale myślę że puki nie jest na piśmie ojcem a ślubu nie mamy NA SZCZĘŚCIE to nie figuruje jako ojciec a potem sprawa w sądzie i pozbawienie go praw czy jakoś tak
a może lepiej w ogóle nie uznawać go za ojca. Czy on raczej będzie się starał o uznanie?

[ Dodano: 14-06-2012, 23:41 ]
znaczy chodzi mi o sprawę o zabranie mu praw rodzicielskich że lepiej cicho siedzieć. żeby to on musiał się starać żeby to dziecko było jego a wtedy Ty możesz dopiero o zabranie się starać. Zamotałam :ico_olaboga:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

14 cze 2012, 23:41

a może lepiej w ogóle nie uznawać go za ojca. Czy on raczej będzie się starał o uznanie?[/quote]
muszę się dowiedzieć jak najwięcej wiem że jeśli on nie uzna dziecka to nie będe mogła o alimenty wystąpić ale życie i spokój synka jest mi ważniejszy niż posrane pare euro

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 cze 2012, 23:49

agesss, biedulko chyba gorzej trafić nie mogłaś...nie cierpię arabów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

gosia888, sorbifer na ulotce chyba nawet ma napisane że przyjmować 2 razy dziennie min 20 min przed posiłkiem.

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

14 cze 2012, 23:55

[quote="Qanchita"]agesss, biedulko chyba gorzej trafić nie mogłaś...nie cierpię arabów :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
teraz to ja to wiem ale cóż był piękny mulat i taki słodki a okazał się draniem!!!!jakoś damy radę.
dziewczyny macie jakiś fb lub nk?tak by móc być z wami na bieżąco jak pójdę rodzić albo jakiś nr.telefonu

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 cze 2012, 23:57

A słuchaj kiedy masz go łykać? Bo ja łykałam wieczorem a mi taka druga ciężarna powiedziała że musi na czczo łykać więc i ja zaczęłam.
mi lekarz kazal 2 razy dziennie po posiłku go brać. powiedzial,ze przed nie bo jakies kwasy w zoladku cos tam robią nie tak czy cos - nie zrozumialam dokladnie bo on zawsze tak buczy pod nosem :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 cze 2012, 07:38

agesss, na PWwysyłam Ci FB i telefon mozesz :-)

z ojcem dziecka faktycznie nie za ciekawiea powiedz bo z tego co kojarzę to chyba masz 2 starszych sunów już zgadza się?

J :-) a też bym chyba poczekała :-) ak jak Gosia pisze aż on zacznie się starać o ojcistwo ale z drugiej dtrony lepiej chyba wczesniej dziłać niż on coś wkombinuje ... :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 cze 2012, 08:06

agesss Bardzo proszę o zmniejszenie fotki w podpisie :ico_sorki: Fotka śliczna, ale rozmiar 500px × 750px do podpisu troszkę za duży :ico_oczko:
Tak najlepszy rozmiar do podpisu to 320x240

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 cze 2012, 08:56

gosia888, sorbifer na ulotce chyba nawet ma napisane że przyjmować 2 razy dziennie min 20 min przed posiłkiem.
kurde ciekawe w takim razie czy to łykanie żelaza coś mi dało :ico_noniewiem: dobrze że w poniedziałek mam wizytę to się zapytam i zobaczę co z wynikami.

agesss, jaki spory już brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2012, 09:25

Witam z rana :ico_haha_01:
Musiałabym się zabrać za sprzątanie bo wczoraj do wieczora byli "fachowcy" od remontów i wszędzie nadeptane :ico_zly:
J :-) a też bym chyba poczekała :-) ak jak Gosia pisze aż on zacznie się starać o ojcistwo ale z drugiej dtrony lepiej chyba wczesniej dziłać niż on coś wkombinuje ... :ico_noniewiem:
Kasia ja znam kilku arabów i oni mają fioła na punkcie synów. Na pewno agness byłoby o wiele łatwiej gdyby urodziła córeczkę. Na dziewczynkach im nie zależy.
Koleżanka z pracy po 8 latach małżeństwa z takim burakiem w końcu wzięła rozwód. Mają jedną córkę. Też ją straszy ze porwie małą ale jak ma zasądzone spotkania co drugi weekend to zazwyczaj mu nie pasuje (tak dba o kontakty). Zawsze ściemniał ją co do zarobków, tak naprawdę dowiedziała się dopiero przy rozwodzie ile zarabia...nie mówił jej nawet o połowie. Oczywiście wszystko miał na własne zachcianki...imprezy po nocach z kumplami, sztuki walki itp. Ale przystojny jest, to trzeba mu przyznać.

To się rozpisałam :ico_szoking:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

15 cze 2012, 10:26

Witam się z rana z nowego mieszkania:) Jest super- bałagan jak nie wiem co, lodówka pusta, ubrań nie mamy ale nareszcie na swoim:):):) mimo ze wynajmowane no jakos sie tak swojsko czuje. Spalo się dobrze a teraz tylko trzeba sie rozkładać ze wszystkim. Problem mamy z internetem i kablowka bo cos sygnal nie lapie.... korzystam z netu szwagierki (ma niezablokowany :D:D:D:) i jutro albo w poniedzialek dopiero beda cos dzialac. Moj maz nie chcial sie bez internetu przenosić ale sie rozplakalam prawie i zniesli wszystko:) Czujesz wreszcie ze zyje. Wczoraj zamowilam wyprawkę ubrankowa dla Marysi na Allegro - kilka sztuk ale bedzie ja w co ubrac na poczatek. Zrobilam tez mega dluga liste mezowi do apteki i mam nadzieje ze dzisiaj albo jutro tez wszytsko kupi zeby chociaz torbw do szpitala miec spakowana. Znajac zycie tesciowa sie bedzie wtracac po co na co itp ale mam ja juz gdzies. wczoraj tez przy przeprowadzce - a po co sie przeprowadzacie, po co sie spieszycie a to a tamto a zostancie do niedzieli bo imieniny siostry meza a ona nie zdaje sobie sprawy ze to dla mnie krepujace ze wszyscy siedza przy stole a ja wkoszuli paraduje do lazienki i kazdy obserwuje mnie jak zwierze w zoo. ehh wygadalam sie troche - wczoraj wiecej napisalam ale jak mi wcielo posta nie chcialo mi sie pisac 2 raz.

[ Dodano: 15-06-2012, 10:31 ]
Teraz sie tez wkurzylam bo moj maz zamiast isc zrobic nam zakupy musi iisc nosic zakupy dla mamy, siostry i drugiej siostry i meza- jakby sami nie mogli sobie zrobic wiecznie moj maz jest wykorzystywany bo najmlodszy, bo nie pracuje (ma swoja firme w domu i nie moze robic bo wiecznie musi lazic do sklepu) tamci wracaja po pracy ida ogladac tv a moj maz wiecznie zmeczony:/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość