Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 paź 2007, 19:50

dobry wieczór ...

pozwólcie że obrazkowo opiszę swój nastrój

:ico_placzek: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

MAM ZŁAMANE SERCE !!!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

22 paź 2007, 21:30

Aginka Co sie stalo? (jesli wolno wiedziec). Pamietaj, ze masz nas (?) mnie ktorej zawsze mozesz sie wyzalic!!!!

Do jutra dziewczynki!

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

23 paź 2007, 11:01

Aginka , Serce co sie stalo???
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: to od nas wszystkich POCIESZYCIEL

Pamietaj kochana,ze ( jesli moge sobie pozwolic na taka uwage) tyle tego chwasta na ziemii ... ech, a Ty kwiat niepowtarzalny ...pamietaj! Glowa do gory! Bedzie dobrze!


U nas juz koledy w radio, reklamy swiateczne i takie tam bzdety ... :ico_puknij:

Nadal nie mam @@@ :ico_haha_02:

Kourosh dzis pokazuje pazurki i wciaz lapie sie mojej nogi, nie odstepuje mnie na krok ... i na rekach chce byc noszony ...

Dziewczyny, co Wasze smerfy jedza na sniadanko a co na kolacje?

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 paź 2007, 12:29

Czesc dziewczyny!

U nas noc minela koszmarnie, Asia wiercila sie i poplakiwala prawie non stop i zrobila sobie przerwe w spaniu od 3:00 do 5:50 ! :ico_szoking: , potem zasnela i spala do 9:00. Kurcze, czy nie mogl to ktos inaczej wymyslec?! chodzi mi o wychodzace zabki, ktore bardzo bola i spac malej nie daja, i nic jej nie pomaga, dobrze ze goraczki nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

diem u nas to roznie bywa, teraz jak Asi ida zeby, to nie chce wogule mi jesc :ico_placzek: , ale przewaznie to jak jej wmusze np. danonka okolo 18:00 to potem daje jej na spiaco mlako okolo 22:00 i potem okolo 6:00 pije 2gie, a jak nie chce to robie jej jajecznice co drugi dzien, albo daje jej szyneczke z bulka. Wczoraj chcialam dac jej parowke, ale nie chciala, zjadla kawalek i nie tknie sie wiecej, pewnie przez te zeby :ico_noniewiem:

U nas od rana pada deszcz, i jest strasznie zimno.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 paź 2007, 13:03

Dzien dobry
U mnie ok,malej Nicole jest juz lepiej ale musze antybiotyk jej dawac do piatku i katarku to juz wcale niema :ico_brawa_01:
U nas pogoda straszna... pada deszcz ze sniegiem i jest zimno i brzydko
Ja nadal kaszle i mam katar.. :ico_placzek: na szczescie niemam goraczki tylko sama sie kuruje i biore cukierki na gardlo i pije syrop..
Wczoraj przyszla tesciowa bo pojechalismy ja z mezem i moja siostra na zakupy i tesciowa zajela sie mala na zakupach kupilam sobie kurtke na zime jeszcze tylko spodnie potrzebuje i zima moze przychodzic... musze zobaczyc czy moje zimowe buty zmienie na nowe albo jeszcze wytrzymaja ta zime zobacze :ico_oczko: No i jak przyjechalam z tych zakupow to moja coreczka cala czerwona i zaplakana.. bo juz od ponad pol godziny biegala po calym domu i szukala mamy mnie :ico_oczko: biedasinka tesciowa mowila ze nie umiala jej uspokoic ze mala chodzila po domu i pokazywala raczkami ze mamy niema i plakala a jak przyjechalam wzielam ja na rece to tak sie przytulala do mnie mocno ze to byl :ico_szoking: Moja slodka perelka tesciowa sama byla w szoku bo juz tyle razy zostawala z mala ta godzinke czy 1,5 godziny i sie bawily i wszystko ok bylo a tym razem takie cos.. no nic zdarza sie tesciowa to tulmaczyla tym ze mala nie jest niby jeszcze calkiem zdrowa i dlatego.. :ico_noniewiem: a ja wiem ze malej Nicole zachcialo sie mamy i dlatego plakala :ico_oczko:
Moje dziecko tez tak robi ze jak cos nie dostanie to protestuje i placze to znaczy tak marudzi chocby chciala tym placzem postraszyc :ico_oczko: ale pozniej z ciezkim sercem rezygnuje i idzie po inna zabawke musze tylko powiedziec ze odkad moja siostra jest u nas mala stala sie jeszcze vardziej rozpieszczona niz byla.. no ale moja siostra jedzie w czwartek spowrotem do Polski wiec i Nicolcia sie zmieni :ico_oczko:
A teraz malutka spi wiec mam troche czasu zeby odpoczac i ugotowac obiadek :ico_oczko: Jestem jakos ostatnio leniwa... nic mi sie niechce.. a ciesze sie bo moj groszek mnie ladnie kopie jeszcze nie tak mocno ale daje o sobie znac no za niedlugo bede w 6 miesiacu wow jak ten czas leci :ico_oczko: :ico_brawa_01:
A moja Niunia to na sniadanie je roznie,raz kanapki z pasztecikiem innym razem jajecznica czy kielbaski chude (serdelki) a na kolacje tez roznie albo kanapki albo kaszke albo owoce strasznie roznie jada ale Nicole niema problemow z jedzonkiem i to jest wazne wcina to co jej dam :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Milego dnia buziaczki ppaaa

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

23 paź 2007, 13:38

Witam!! :-)
U nas pogoda też kiepska. Na szczęście nie pada ale jest zimno. My już po krótkim spacerku. Ola teraz śpi to mam troszke czasu dla siebie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 paź 2007, 13:54

Cześć Dziewczyny.
Pyza śpi, więc mam chwilkę na poczytanie tt.
Kinga na śniadanko zjada jajecznicę, paróweczkę albo jakąś kanapkę. Czasem ma chęć na samo mięsko, więc je dostaje. Na kolację też kanapeczka, a jeśli nie jadła parówki, to paróweczka.
Na blogu napisałam, jak wygląda u mnie "zwykły" :ico_szoking: dzień. Czy u Was jest podobnie? Ja czasem już wysiadam... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

23 paź 2007, 15:19

Byłam na blogu i zostawiłam wpisik :)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 paź 2007, 15:46

Haniu, byłam u Was. Zostawiłam komenta, ale 2x. Nie wiedziałam, jak się je zostawia na onecie :ico_wstydzioch: i tak mi jakoś wyszło.

Awatar użytkownika
Hańcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 paź 2007, 21:50

23 paź 2007, 16:10

Czytałam :ico_haha_02: Dziękuję. Ja na razie mam małe problemy z tymi blogami na onecie. Na pewno Was dodam do znajomych.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość