Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

06 mar 2009, 21:04

Ja dzisiaj posiedzialam troche na ogrodzie. Zaczelam radzic mojej mame co do wychowania mojej mlodszej siostry, na co ona,ze juz widzi,ze bardzo dobrze wychowam swoje dzieci. Ucieszylo mnie to :-) Uslyszec od mamy cos takiego to bardzo mile. Prawda jest taka,ze przy mojej mlodszej siostrze wiecej czasu spedzilam niz mama i moze dlatego wiem jak do niej podejsc zeby byla posluszna. Tesknie troche za domem rodzinnym.
To przebywanie na swiezym powietrzu chyba pomaga w utrzymaniu w miare dobrego nastroju. Zrobilam sobie tez pyszny obiadek. Duzo warzyw i rybke.
Hormony daja sie we znaki i to jak z poczatku ciazy. Musze nad soba panowac jak maz przychodzi, nie chce sprawiac mu przykrosci. Jak jestem zla potrafie byc okrutna i sie wyzywac. Nie chce zeby moje hormony zle wplywaly na relacje z mezem. Zreszta on i tak jest cierpliwy. Jakby byl taki jak ja to ciezko byloby razem wytrzymac.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 mar 2009, 23:15

Hormony daja sie we znaki i to jak z poczatku ciazy. Musze nad soba panowac jak maz przychodzi, nie chce sprawiac mu przykrosci. Jak jestem zla potrafie byc okrutna i sie wyzywac. Nie chce zeby moje hormony zle wplywaly na relacje z mezem. Zreszta on i tak jest cierpliwy. Jakby byl taki jak ja to ciezko byloby razem wytrzymac.
ja mysle ze to nie tylko hormony ale i samotnosc :ico_sorki: tak na prawde z daleka od bliskich, a ciaza to chyba taki okres gdzie tej bliskosci sie szczegolnie potrzebuje! Dobrze ze masz kochajacego meza :ico_oczko: zobaczysz juz niedługo nie bedziesz nazekac na nude i wszystko bedzie wygladało duzo lepiej :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

07 mar 2009, 15:02

ramonka, pewnie masz racje. Wczoraj maz sie zapytalk co moze zrobic zebym sie nie smucila. Zaproponowal nawet zebym pojechala do Polski na chwile jesli chce. Bardzo mnie tym zaskoczyl, bo wiem,ze nie chcialby tutaj zostac sam, tym bardziej,ze umarlby ze strachu o mnie. Dla mnie liczy sie,ze zaproponowal :-) Musze sie jakos pozbierac. Nie chce sie uzalac nad soba. Musze sie jakos trzymac w dobrym nastroju. Chociaz za bardzo nie wiem jak. Pospiewam sobie troche, kiedys mi to pomagalo. Slyszalam,ze dzieci w brzuszku mamy bardzo lubia nawet gdy mama tylko nuci sobie.
Czas biegnie tak szybko. Juz za chwile bedzie kwiecien. Pojechalabym sobie do parku, ale ja dosc czesto siusiam, wiec pewnie mialabym problem, zadowole sie wiec ogrodem. Ja to mam rozrywki :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-07, 23:32 ]
ramonka, moze moglabys mi pomoc dodac suwaczek? juz probowalam wiele razy, ale ciagle wyswietla mi sie Obrazek musi być typu JPG, GIF lub PNG i kompletnie tego nie rozumiem Wklejam link suwaczka i to nie wystarcza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-07, 23:55 ]
..

[ Dodano: 2009-03-08, 18:12 ]
ale dzisiaj ciszaaa Czerwcowki sa zajete najwidoczniej. Ja dzisiaj bylam na zakupach i od razu nastroj mi sie poprawil :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

09 mar 2009, 02:43

ale dzisiaj ciszaaa Czerwcowki sa zajete najwidoczniej. Ja dzisiaj bylam na zakupach i od razu nastroj mi sie poprawil
A co kupilas, my dzisiaj i wczoraj robilismy pokoj dla starszego syna bo go przenosilismy, a nastepny projekt to pokoj dla dzidziusia, chyba wprzyszly weekend i wogoel knocem marca mam zamiar przebrac ubranka, az sie doczekac nie moge.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 mar 2009, 13:06

ziolo007, wejdz sobie na ta stronke http://pregnancy.baby-gaga.com/ wybierz jakis , wpisz date porodu, kolor i jak bedzie gotowy to bedziesz miec tam 3 kody wybierz ten BBCCODE i wklej go w podpisie w profilu :-D

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

09 mar 2009, 13:52

Drętwieją wam w nocy ręce bo mi strasznie i nie mogę przez to spać :ico_placzek:

Mam straszną ochotę na rzeczy marynowane (np grzybki) i w occie. Nie wiecie czy to na chłopca czy dziewczynkę ???

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

09 mar 2009, 13:55

dziewczynki właśnie wyszłam ze szpitala niestety dostałam takie bólu nerek że konieczna była kroplówka zaraz musze jechac po recepty niestety wyleczona nie jestem bo choć z posiewu moczu wyszła mi bakteria to oni sie upierają że kolka nerkowa i nospą mnie leczą dzis mnie puścili tylko dlatego że łóżek na oddziale brakowało wczoraj jeszcze kroplówke miałam i nie wiadomo kiedy znowu zacznie strasznie boleć

[ Dodano: 2009-03-09, 12:55 ]
potrzymali mnie od wtorku wieczorem do dzis

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 mar 2009, 14:19

Drętwieją wam w nocy ręce bo mi strasznie i nie mogę przez to spać
mi czasami i tylko prawa :ico_noniewiem:
Nie wiecie czy to na chłopca czy dziewczynkę ???
_________________
nie wiem, bo nie wierze w takie bzdury :ico_oczko:
monis, :ico_szoking: to az tak? mam nadzieje ze szybko to przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: trzymajcie sie i uwazaj na siebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

09 mar 2009, 15:02

monis, monis moja ciocia tez lezala w szpitalu w ciazy z chorymi nerkami. Tylko kroplowke jej podawali. Kochana musisz byc dzielna. Pamjietaj nie wolno pic Ci ani kawy ani herbaty. Nawet kawy zbozowej nie mozesz. Pij duzo wody i sok zurawinowy. U mnie to na okraglo jest ta woda i sok i jakos sie trzymam, bo tez mnie nerki zaczynaly brac. Siedz ciagle z pelna szklanka. Najlepiej to na obiad jesc rosol on tez pomaga.

myszka_f, mi tez dretwieja, dlatego wtedy zaczynam ruszac az przestanie :-) .

Ilka79, ja kupilam tym razem dla siebie :-) bardzo fajne rekawiczki do kapieli, tusz do rzes. Poprawilo mi to nastroj. Musze zaczac bardziej dbac o siebie. Ostatnio zaniedbalam sie i dlatego tak czulam sie przytloczona.

ramonka, dzieki , pozniej sie tym zajme i oby mi sie w koncu udalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-09, 14:04 ]
myszka_f, ja proponbuje unikac octu, slyszalam,ze jest bardzo szkodliwy dla dzidziusia.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

09 mar 2009, 15:11

ja proponbuje unikac octu, slyszalam,ze jest bardzo szkodliwy dla dzidziusia.
na prawde?
Jezu ja jem wszystko co mi w rece wpadnie :ico_oczko: nigdy sie nie zastanawiałam co mozna a co nie bo pewnie niewiele tego 'mozna' :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość