kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 wrz 2007, 19:10

kwiatunio, ciesze sie bardzo z twojej nowej pracy :ico_oczko: , ale musze doczytacz co sie stało z poprzednią :ico_wstydzioch:
Nika masz racje, ze wszyscy sobie jaja z nas robią, ale z drugiej strony jak mają nie robić, jak większość z nas sama pluje na ten kraj? :ico_noniewiem: ja rozumiem, co innego narzekanie we własnym gronie, no kurcze, przeciez każdy polak to lubi, ale np: w londynie, nikt nie musiał sie nabijać z polaczków, bo sami to świetnie robili :ico_noniewiem: w życiu nie słyszałam, zeby jakiś inny obcokrajowiec mówił, ze mieszka w gównianym państwie i takie tam. np: nasz kolega mieszkała z dwoma braćmi z kosowa, uciekli przed wojną, barbarzyństwem, biedą, a zwasze mówili, ze ich kraj jest wspaniały, kochają go i chcą wracać :ico_noniewiem:
Edi ja juz kurcze nie wiem, co z tym KRUSem, NIKA ma racje, nie ma sie czego wstydziec, ale wiesz, jak trafisz na pracodawce nieuka, to będzie sie zs\astanawiał co to ten krus :ico_noniewiem: może lepeij na rozmowe zostawiać taki atut jak niepłacenie składki ubezpieczeniowej? :ico_noniewiem:

Lidzia witamy serdecznie :ico_oczko: nie ma sznas, zebys po wychowawczym wróciła do dawnej pracy...no chyba, ze ja źle zrozumiała i nie o taki urlop chodzi :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
prosze nam sie tu pozwierzać w wolnej chwili :-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 19:15

kasia no fakt polacy sobie potrafią wyrobic opinie. ale obecny rzad nam tez w tym pomaga.wystarczy popatrzec na kaczory i ich zachowanie.na wieczne afery :ico_zly: my to 100lat za murzynami jestesmy
kwiatunio oby tutaj ci wyszło a wstawania to niezazdroszcze :ico_noniewiem: ale poswieciłabym sie zeby tylko isc do ludzi.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 wrz 2007, 19:39

edi pisze:my to 100lat za murzynami jestesmy

MY nie, ONI na pewno :ico_oczko: mnie najbardziej wku.... to wypominanie sobie czegoś sprzed kilkunastu lat, przeciez to chore :ico_puknij: idzie nowe pokolnie i nic mnie nie obchodzą jakieś papiery z IPNu :ico_noniewiem: po co to roztrząsać? :ico_olaboga:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 19:55

a po to zeby smrodu narobic wokół wszystkich i wszystkiego.mieszja nam w głowach problemami z przed 1000lat :ico_oczko: a terazniejsze problemy idą w niepamiec.nich sie do k...y nedzy bezrobotnymi zajmą a nie pieprzą ze nas coraz mniej :ico_zly: mniej chyba wsród ich znajomych i rodziny :ico_zly: niech popatrzą jak zyją rodziny.przeciez w naszym panstwie matka na dziecko dostaje 45 zł.nawet na mleko nie starczy.jak zyją dzieci w rodzinach patologocznych.nikt im nie pomaga.dowiadujemy sie jak juz do tragedii dojdzie.jak to młodzi ludzi nie maja startu zyciowego(ani pracy ani mieszkania) w naszym kraju nie zarobi na to nigdy.nie ma takiej mozliwosci.i jeszcze jak jedzie za granice to podatki tu chca sciągac .ja im dam podatki.do dzis sie nie rozliczyłam.ale mój R np płacił kary 3tys.przeciez to smieszne :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 wrz 2007, 20:06

edi, myśle dokładnie tak samo :ico_noniewiem: to co sie dzieje to jest chore, teraz będą nowe wybory, a dla mnie naprawde nie ma znaczenia kto rządzi, na wszystko zapracowaliśmy sami :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 wrz 2007, 21:03

no nazekac to my potrafimy.nawet jest taki kawał czy humor ze jak sie spotykają dwaj anglicy to
"how are you"
ok (mimo ze noga w gipsie)
a polacy
co tam u ciebie ?
a nawet nie pytaj :ico_oczko:
nierozgarenięte to jeszcze nie wyględne

haha to drugie szczególnie :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 08:14

kaasiaa79 pisze:Lidzia witamy serdecznie nie ma sznas, zebys po wychowawczym wróciła do dawnej pracy...no chyba, ze ja źle zrozumiała i nie o taki urlop chodzi
prosze nam sie tu pozwierzać w wolnej chwili


juz odpowiadam :-)
od 2001 pracowalam w sklepie spoz <inter marche> w duzej galerii "plaza" w krakowie.poczatkowo bylam sprzedawca na piekarni a potem mianowano mnie kierowniczka :ico_oczko: ale to takie bardziej papiwrkowe bylo bo pieniazki byly tylko o 50zl wyzsze niz kolezanek z dzialu a dodatkowo bylam odpowiedzialna za grafiki pracy,zamowienia fakturowanie itd.mimo wszystko bylam b zadowolona.szefowie spoko dzieczyny mialam fajne-doszlysmy potem do takiego systemu<troche nielegalnego>ale szefowie przymykali oko-ze pracowalysmy po 16 godz i wtedy mialysy wiecej wolnego.fajnie bylo.ale kiedy otworzyli nie tak daleko 2 hipermarkety <carfur i alma> to w naszym sklepie nie bylo ruchu.ja mam umowe do 2011 ale w czerwcu tego roku zamkneli nasz sklep i od pazdziernika bedzie tam inny <tez carefur> sklep nie istnieje-ale ksiegowosc jeszcze ma jakies niedokonczone sprawy.szefowa Zlecila nas jakiejs firmie i niestety nie mozemy wydebic informacji jak dlugo jeszcze bedziemy istniec.powiedziano od 3-6mcy.czyli max do grudnia czy stycznia?ale nie wiemy.no i sprawa wyglada tak ze nie moga nas zwolnic <kobiet na wych> bo jestesmy chronione i dopoki bedzie jeszcze firma to my jestesmy na urlopie.ale jak juz upadnie to dostaniemy 2 mies odprawe i wlasnie tej odprawy mi zal i nie szukam pracy juz dzis.w polowie grudnia konczy mi sie wychowawczy i ...mam nadzieje ze szybko mnie zwolnia :ico_oczko:

taka moja historia :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 wrz 2007, 12:24

D-nika pisze: ... ale jak tu nie narzekać?

no wlasnie jak tu nie narzekac jak kaczory razem z Rydzykiem są wizytówką naszego kraju. A najbardziej mnie dobija fakt ze znowu te konusy wygraja :ico_placzek:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 wrz 2007, 13:22

a mi sie wydaje ze nie wygrają.ze te sondazae te wyniki są tylko fikcyjne .nie wierze ze popełną ludzie ten sam błąd.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 14:01

ja tez mysle ze nie wygraja

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość