Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 paź 2007, 10:11

diem, ja nie jestem obiektywna, wiec Ci nie powiem, ale.... moze troche, chociaż nie wiem. Ale fotka śliczna :ico_brawa_01:

Noc minela tak sobie, Asia popłakiwała i wierciła się się; ach zęby! :ico_zly: , i obudziła sie o 5:00 :ico_szoking: i od tamtej chwilki zdrzemneła sie tak na 10min. Ciekawa jestem kiedy padnie. Zaraz ide z nia na spacer, bo co prawda zimno +4 ale nie pada, wiec trzeba by isc, chociaz na chwilke.

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

26 paź 2007, 10:40

dzien dobry
ja na momencik
u nas maly chory przeziebiony ale chyba na zeby ...u nas co zab to przeziebienie na szczescie bez goraczki tylko na syropkach .../
sliczne foteczki
witamm serdecznie mowa mame ze swoim malym serduszkiem ....
lece wykorzystac czas poki maluda spi ......
buziaki ogromniaste dla was i babelkow ...ale sie stesknilam :ico_olaboga:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

26 paź 2007, 11:01

hej hej iwonka i pozostale babosy :-D
zdrowka dla Siwulka :ico_buziaczki_big: u nas takze przez zabki i goraczka i krzyki i marudzenie i non-stop mama mama mama :ico_olaboga:
u nas pada i szaro ... dzis chyba an spacer nie pojdziemy ... moze jedynie na male zakupy ... po poludniu
Barbara ja rowniez daleka jestem od obiektywizmu, ale wczoraj gdy zobaczylam Asi zdjecia odrazu pomyslalam,ze moj syn podobne minki robi i podobnie sie prezentuje z czuprynka ... niestety nie potrafilam znalesc zdjec, na ktorych to niewielkie podobienstwo jest bardziej widoxczne :ico_haha_02:
A tak w ogole to kazde dzieciatke podobne jest do ... mamy i taty :ico_smiechbig:

Kourosh ostatnio sprawdza moja wytrzymalosc ...chce cos i jesli tego nie dostanie to najpierw udaje,ze zaraz bedzie plakal, pozniej krzyczy , a pozniej placze w nieboglosy :ico_olaboga: i tak juz od 2-3 dni ... wczoraj np. w momencie , gdy gotowalam i mialam rece zajete ( odcedzalam makaron) Misiu chcial myc zeby ... w 5 sekund zaczal plakac ...doslownie krokodyle lzy sie laly ... a jak szybko zapomnial o tym :ico_szoking: gdy tylko zajelam sie zabawa z nim nie bylo juz mowy o myciu zabkow :/

Poza tym Smerf duzo biega, wspina sie i papuguje ...ostatnio wciaz powtarza :ico_nienie: nio nio nio na przyklad , gdy zobaczy kubek z kawa na stole w zasiegu jego reki, gdy zbliza sie do kwiatka lub do telewizotra lub do wszystkiego na co mama reaguje :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
A jak to u Was wyglada ?

[ Dodano: 2007-10-26, 11:02 ]
udanego dzionka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 paź 2007, 11:15

iwonap, zdrowniejcie szybciutko! Nam tez ida zeby, ale oprocz tego ze mała jest czasami nieznosna i poplakuje w nocy i jesc nie chce to zadnych innych obiaw€w nie zauwazylam.

diem, u nas to wygląda tak, że np. Asia wie że nie można rysowac kreda po meblach tylko po tablacy, wiec podchodzi z kredą do ławy i mówi: 'nie nie nie" a w miedzy czasie po niej rysuje :-) , lub co mnie przeraża :ico_olaboga: bo my mamy pomiedzy kuchnia z sypialnia duzy prog, i uczyłam ją że jak chce na niego wyjsc lub zejść to musi wychodzić / schodzić 'na raczka' a Asiula podchodzi do progu chwyta sie reka framugi dzwi i mowiac "nie nie nie' wychodzi normalnie i niestety gozej jest ze schodzeniem, bo Asia wymyslila ze bedzie schodzic bez trzymania ('na raczka' to nawet mowy nie ma) tak jak mama :ico_olaboga: :ico_olaboga: , i teraz musze sie bardzo pilnowac, zeby za kazdym razem zamykac te dzwi, bo nawet bym ja nie dogoniła....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 paź 2007, 12:07

Dzien dobry
A u nas nocka ladnie przespana ani razu nie wstanelam do malej bo nie slyszalam jej po prostu a moj maz mnie nie obudzil tylko sam wswal chyba ze dwa razy (kochany jest :ico_oczko: ) i fajnie sie wyspalam mala tez bo obudzilysmy sie jak zawsze o 8 30 i teraz mala sobie znowu spi,mojej Nicole tez ida zabki i bardzo sie slini ale tak to jest zdrowa i zywa jak ryba :ico_brawa_01:
Jesli chodzi o sprawdzanie wytrzymalosci.. To moja Nicole wie np.ze niemoze przelaczac kanalow przy telewizorze ale stoi tam i kiwa glowka ze nie mozna a i tak szybko paluszkiem przelacza czasami jak sie jej wspomni.. Musze wam powiedziec ze mala jakas sie taka spokojna stala.. moja siostra pojechala a Nicole wrocila do normy jest slodkim lobuzkiem ale wszystko robi w normie i juz nie robi cyrku jak jej cos niechce dac .. niewiem od czego to zalezy.. jak byla moja siostra to Nicole byla niemozliwa... a teraz jestesmy tylko obie moj maz w pracy to Nicole jest taka jak zawsze.. ciesze sie :ico_brawa_01:
Aha a jak chodzi o kubki na stole to moja coreczka nie dotyka ich juz.. moze nie zapomniala od ostatniego razu.. bo teraz nawet jak kubek stoi pusty na stole to mala go nie rusza i juz nie jest ciekawa co tam w srodku jest teraz zajmuje sie innymi rzeczami na stole :ico_oczko: Oh ale ogulnie niemam co narzekac bo naprawde Nicole jest grzecznym i zywym dzieciatkiem a ze spankiem tez niemam z mala wiekszych problemow :ico_oczko: :ico_brawa_01: Wypije sobie herbatke pobawi sie wlosami pozniej leze sobie kolo niej a mala usypia :ico_oczko: :ico_brawa_01:
A ja zaraz ide posprzatac mieszkanko i dokonczyc obiadek bo dzisiaj moj maz bedzie szybciej :ico_brawa_01:
A pozniej to moze pojde do tesciowej na kawe bo moj tesc jest w Polsce takze zobacze jeszcze..
Aha musze wam sie pochwalic ze moja Nicole to ostatnio zaczyna mi pomagac bardzo.. Ja tu chce odkurzac a mala chwyta za ta rurke do okurzacza i tez chce odkurzac wkleje wam pare foteczek to same zobaczycie :ico_oczko:
Aha a jak ja jestesm zajeta np.odkurzam i niemam czasu sie w tej chwili bawic z Nicole to po prostu odwracam malej uwage na cos innego i jakos sie udaje a przy tym nie odtracam tylko mowie ze teraz niemoge jak mala do mnie rece wyciaga i ze chce na raczki tylko ja czyms innym zajmuje :ico_oczko:
Ok teraz na szybko te zdjecia wkleje :-D
U nas pogoda zimnaaaa,niema sniegu ale jest bardzo mrozno i dobrze ze tesciowa mieszka jak rzut kamieniem to nie musimy daleko chodzic z Nicole :ico_brawa_01: :ico_oczko:

A to moj maly pomocnik: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D
Obrazek
Jaki odkurzacz moze byc ciekawy?? :-D :ico_oczko: :
Obrazek
I ciag dalszy poznawania odkurzacza :ico_oczko: :-D :
Obrazek
No i proba odkurzania :ico_brawa_01: :
Obrazek

Barbara sliczne foteczki Asi i musze powiedziec ze naprawde wasze bobasy Asia i Kourosh do Diem maja podobny typ urody te wloski i te oczka jakos widze podobienstwo malutkie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 paź 2007, 12:32

Kristi, :ico_brawa_01: dla Nicolki, pieknie sprzata, moja Asia to ostatnio bardzo spodobalo sie jej zamiatanie zmiotka, i jak ja juz zamiote, to ona koniecznie mosi po mnie 'poprawic' :-)

[ Dodano: 2007-10-26, 15:51 ]
Musze sie Wam pochwalic, dzisiaj zauwazylam 12-go zęba u Asi :ico_brawa_01: , przebila sie nam druga 4-ka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 paź 2007, 19:04

Barbara dzieki a to ci masz mala porzadniczke w domu ale zeby mame poprawiac :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

U mnie troche sie zmienilo w planach mialam isc do tesciowej na kawe a tak naprawde bylo tak ze pojechalismy sobie z mezem i Nicole i tesciowa na zakupy male a pozniej do Mc Donaldsa bylo fajnie i nawet Nicole prawie calego hamburgera zjadla i wypila cale 250 ml herbatki i taka zmeczona byla ze w aucie jak juz wracalismy to zasnela sama oh kochane mam dzieciatko tylko ciekawe jak to bedzie jak sie obudzi i czy wogule sie obudzi czy bedzie spala do rana niewiem zobaczymy :ico_oczko: Bo teraz dzisiaj to mala juz drugi raz spi wczesniej w polodnie spala okolo 2 godzinek :ico_brawa_01:
A ja zaraz ide na moj serial na Rtl"Alles was Zahlt" super jest i mnie wciagnal :ico_brawa_01: :ico_oczko: juz go tak dlugo ogladam.. ok to wpadne moze jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

26 paź 2007, 20:01

A ja wlasnie ulpalam mojego malucha i teraz zasypia.
Milego wieczoru i dobrej nocki dziewczynki!

[ Dodano: 2007-10-27, 10:07 ]
Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka nawet minela spokojnie, Asia obudzila sie o 7:30 i teraz rozrabia :-)
Milego dnia!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 paź 2007, 10:41

Dzien dobry
Ja na chwilke wpadlam zeby sie przywitac :-D :ico_brawa_01:
Zaraz idziemy na spacerek z Nicole a tak to nocka minela spokojnie mala jakas marudna to jeszcze sie przewietrzymy i mala usnie mam nadzieje :ico_oczko:
A wiec do pozniej papa milego dzionka

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 paź 2007, 11:21

Dzień dobry dziweczynki

ostatnio Malwinka daje czasu nieziemsko - wstaje przed 6 rano - śpi okolo 10 - godzinę i potem sie bujamy ... niestety ostatnimi dniami zasypiała dopiero koło północy ... ja nie wiem jak ona wytrzymuje tyle ... nie musze dodawać że międzyczasie jest nieznośna .... Normalnie wracam z pracy i cały czas prawie nosze ją na rękach bo inaczej wyje .... normalnie nawet strugam ziemniaki z nia na rękach .... :ico_zly:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość