Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 sty 2008, 17:43

Frydza nie uniknione ze Wiki cala mamusia :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 sty 2008, 18:34

Cześć dziewczynki.
Dziękujemy za zyczonka, czas zapierdziela nie ma co.

Aniu kochana nie martw się, ze Helenka nie chce jeść. Nic jejsię nie stanie jak nie zje. Cycka ciągnie bo chce jej sie pic. I właśnie to jest teraz najważniejsze. Dawaj jej duuuuużo płynów i cycucha jak tylko zechce żeby się nie odwodniła. A jak dziecko dwa dni nic nie poje tomu na pewno nie zaszkodzi. Jak sie lepiej poczuje to nadrobi.

Frydza sliczne foteczki. Jesli to Ty to faktycznie pyzolek ma Wiki po mamusi hehe.

Juli wieeeelkie gralutacje za egzaminy. Zdolna babeczka z ciebie. Podziwiam. Dzieko i studia jednoczesnie to musi byc niełatwe. I jeszcze takie oceny :ico_brawa_01:
Jesteśmy z Ciebie dumne że hoho.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 sty 2008, 19:17

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, kochane jesteście :ico_pocieszyciel: Humorek mi sie poprawił, Helenka w zasadzie bez zmian, bardzo kaszale, ale jest radosna jak skowronek na wiosnę. Cieszę się, że chce cyca, bo wiem, że to teraz dla Niej najlepsze. Rozmawiałam dziś z Braciszkiem, zadowolony jest z życia i chce nam zrobić prezent (chyba gwiazdkowy) - nawigację do samochodu albo nowego laptopa (bo nasz staruszek już ledwo zipie). Miałam się naradzić z Krzysiem i dać Bratu odpowiedź. Wybieramy opcję 2. I niech mi nikt nie mówi, że życzenia się nie spełniają - kilka dni temu rozmawialiśmy z mężem, że trzeba laptopa zmienić i zastanawialiśmy skąd kasę na nowego wyczarować hehe.

A propos życzeń - wszystkiego naj, naj, naj dla Tomeczka!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Juli, gratuluję takich pięknych wyników w nauce.

Ach, foteczki superaśne, chwalę wszystkie dzieciaczki zbiorowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko, przypomniało mi się jeszcze co Ty pisałaś o zdrowiu Wanesski. O zgrozo, włosy mi dęba stanęły!!!!!Dobrze, że masz zaufaną lekarkę :ico_sorki: :ico_sorki:

A tak w ogóle, to dziś się dowiedzieliśmy, że jeszcze jedna para znajomych zaciążyła :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: Termin mają na 23 czerwca :-D :-D :-D :-D :-D Znajomo brzmi hihi.
Idę zobaczyć czy moje ciasto drożdżowe się nie zjarało :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-07, 18:21 ]
p.s. tak się nieśmiało zastanawiam, że może 5 ostatnich fatalnie przesypianych przez Helenke nocy to rezultat choroby....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 20:22

No to bingo oczywiscie ze to ja hihi na roczek :-D Dzieki dziewuszki :-D ANIU gratuluje laptopa rewelka a dla mnie to narazie marzenie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-07, 19:24 ]
MOJa BRATOWA byla dzis u gin i Dominis zdrowiutki i jest juz glowka w dol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 sty 2008, 20:27

Frydza na kiedy ma termin bratowa??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 20:29

29 ma :-D rzec

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 sty 2008, 20:30

to juz nie dlugo fajnie ,,,pamietam jka ja odliczałm hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 21:11

Frydza, ale fajna Viki i jak sprytnie rozwiazala problem z wklejaniem nagusków na forum :ico_oczko:

BeWu jak ci nie pasuje to odeslij, kilkadziesiat zlotych do przodu zawsze, chociaz zupelnie nie rozumiem jak moze byc chusta niepraktyczna???? Rózne sa argumenty przeciw, ale o praktycznosci jeszcze nikt chyba nie wspomnal.... czyli co jest praktyczne? noszenie dziecka na rekach? Ja juz do chust nie przekonuje, kazdy wie, ze nosze i jak cos chce zapytac to na PW mi pisze. Mam nib na dysku ten film co dla Ciebie nagrywalam, ale nie chcial mi wejsc na YouTube, a potem i tak sobie przypomnialam, ze ty przeciez kupilas elastyczna, wiec moje i Kamili ady ci sie nie przydaly, bo z elastycznej nie wyciaga sie tak latwo. Ja ci inna proponowalam, ale ty sie napalilas i sie moim zdaniem po prostu zrazilas, cóz, bywa, trudno.... Jak dzis powiedziala moja kolezanka "chusta jest dobra dla kazdego dziecka, ale nie dla kazdej mamy..." dl amnie to smutne zdanie akurat...
ania1980 pisze:p.s. tak się nieśmiało zastanawiam, że może 5 ostatnich fatalnie przesypianych przez Helenke nocy to rezultat choroby....

oby, oby, czego zycze :ico_oczko: jak tam ciasto? dobre bylo? mniammniam :ico_oczko: :ico_oczko:
julie kongratulejszyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jeszcze musze gotowac, bo malz glodny z pracy przyjdzie, a ja dzis tylko sprzatalam, bo ksiedza przyjmowalam po koledzie i glupio by bylo do bajzlu go przyjac :ico_oczko: A ksiadz poglaskal Luche po glowie, powiedzial, ze ladny chlopczyk i poszedl (3 minuty byl, a sprzatania pol dnia) :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 sty 2008, 21:14

LUCHA ladny chlopczyk :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 sty 2008, 21:24

No i ładny chłopczyk z tej Luski :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość