Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 kwie 2007, 18:39

hm zorro wow Sosna to ja polewam dawaj kielonka :-D :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 kwie 2007, 19:27

to mój kielonek Obrazek
Maritta, jak możesz to przemyć jakieś zdjęcia pana Zorro jak już wytnie wszystkie Z i przejdzie do rzeczy..... czerwone gumeczki powiadasz :-)..... a i chyba dziś kolezankom miałaś zamiar powiedzieć?
Kocica, znowu kac GIGANT....? :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 kwie 2007, 19:49

Sosna co wybierasz???
Obrazek
w razie czego znajdzie się coś jeszcze :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 kwie 2007, 20:10

a to pomarańczowe to przepitka? czy coś czego nie znam..... ale barek masz nieźle wyposażony :-D.............. tak patrze, i naprawdę cieżko mi zdecydować.... może drinka :ico_zdrowko: zdrowie pięknych dam :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 kwie 2007, 20:26

no to siup
coś tu cichutko dzisiaj

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 kwie 2007, 20:29

oj cicho....
a ja odkryłam myk i sie podzielę.... jak chcecie jakąś lalą z forum zacząć wypowiedź, to klikacie na jej nicku i ona automatycznie będzie w okienku "szybka odp" z dodatkowym pogrubieniem :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 kwie 2007, 20:30

hej!

tych facetów naprawdę musicie dziewczyny poustawiać, bo tak dalej byc nie może! mam nadzieję,że w końcu oni się opamiętają, zmądrzeją, przejrzą na oczy co mogą stracić!

Witaminko, biedny Loleczek :ico_chory: Niech szybciutko zdrowieje!

Maritka, ale masz fajnie z tym Zoorrem :-D

Mery, i jak - mąż wybrał okna?

Mokuso - jak fajnie, że się pojawiłaś! :ico_brawa_01:

Sosna - współczuję tych nocek, ja już się przyzwyczaiłam do niewyspania.
A tak a propos to mąż zakupił mądrą ksiażkę o tym jak nauczyć dziecko spać i uczymy...
Wczoraj chciał wieczorem zacząć a ja zrobiłam awanturę, że się nie zgadzam bo nie zniosę
jak moje dziecko płacze, a dziś rano poczytałam tę książkę i się zdecydowałam, że chcę tę metodę wypróbować, no i z mężem się pogodziłam i on teraz usypia Jasia.
A metoda polega na tym - że dziecko się wybudza w nocy bo jeśli usnęło ze smokiem albo przy cycu to budząc się w nocy brakuje mu tegoż smoka lub cyca lub butli i się domaga, jak dostaje usypia, ale potem znów się budzi i znowu chce to dostać.I oduczamy i od smoka i od cyca. Myślałam, że Jas nigdy bez smoka nie usnie ale jakoś usypia, niesty z płaczem, płakał najdłużj 15 minut, najkrócej 5 minut, mam nadzieję, że się szybko odzwyczai od tych usypiaczy i nie będzie trzeba go męczyć.... Pierwszy dzień nauki za nami, teraz noc! Chyba będzie strasznie :ico_olaboga: Bo trzeba będzie po karmieniu dziecko wybudzić, żeby przy cycu nie usnęło i dopiero w łóżeczku uśpić :ico_olaboga:
A katarek Jaś ma już mniejszy, na szczęście!

[ Dodano: 2007-04-28, 20:32 ]
Sosna, jesteś sprytna babka! :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 kwie 2007, 20:37

Sosna, ale fajny myk dzięki kochana

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

28 kwie 2007, 20:40

Ela28, wiesz raczej fuksem, ze trzy razy kliknęłam, żeby się zorientować o co biega :-D .... JA w sumie jestem przyzwyczajona, ale czasem jest tak fatalnie, a czasem tak dobrze, że ma sie nadzieję że tak będzie częściej i tu nasz błąd :/ Jasio juz zasnął bez smoka? początki najgorsze, trzymam kciuki....
Dziś mała ucieszona obrywała liście z drzewek i w ogóle ludzie dookoła tacy fajni, i pieski a dzieci jak one biegają. Ostatnio byłyśmy u koleżanki na ogrodzi i była kotka i ona koło nas łaziła, potem sie położyła i zasnęła to Zuzia nad nią "EEEE !!" EEE!!" żeby wstała i się ruszała :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 kwie 2007, 20:41

Ela28, świetnie, że jaś już troszkę zdrowszy i powodzenia z tą metodą usypiania, u nas nie wyjdzie bo Jaś się zazwyczaj budzi na jedzenie a dr kazała go karmić za każdym razem, kiedy tylko będzie chciał, tak więc karmimy, pocieszam się, że jeszcze tylko 2,5 roku :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość