Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 paź 2007, 18:05

Aginka, iwonap, dzięki :ico_haha_01:
No Aginka domek rewelka :ico_brawa_01: moje marzenie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 paź 2007, 19:07

zubelek, dziewczynki sa przepiekne :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-28, 18:13 ]
Aginka, znalazlam cos na temat plasniawek, moze Ci to cos 'podpowie':
Przyczyny: Zachwianie równowagi między bakteriami a drożdżakami obecnymi w jamie ustnej, co prowadzi do rozwoju infekcji grzybicznej.
Co można zrobić: Pędzluj jamę ustną niemowlęcia wodnym roztworem fioletu gencjanowego.
Zastosuj miejscowe leki dostępne bez recepty.
Kiedy do lekarza?: Jeżeli pleśniawki są rozległe i utrudniające jedzenie (niemowlę traci apetyt).
Jeżeli samodzielne postępowanie nie przynosi rezultatów.
Środki dostępne bez recepty, stosowane w pleśniawkach: są na stronie: http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/0,5214 ... 4318&name=Środki%20dostępne%20bez%20recepty,%20stosowane%20w%20pleśniawkach

Nie wiem czy chociaz troche Ci 'pomoglam' ale staralam sie, sama tego nie przechodzilam, wiec 'mowie' tylko to co nalazlam w internecie :ico_wstydzioch:
Buziaczki dla Malwinki!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

28 paź 2007, 20:48

Obrazek
obiecane fotki :) :ico_wstydzioch:

Obrazek
to moj lobuziak fotka dzisiejsza......maly chcial sie przykleic do aparatu wiec dlatego takie krzywe i wiecej lozeczko widac niz nas:)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 21:05 przez iwonap, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 paź 2007, 20:48

Wlasnie wykapalam Asie i moj maly łobus zasypia, ale jeszcze cos sobie gada do siebie w łóżeczku :-) , ciekawe kiedy zasnie, bo przed kapiela to mi sie pokladala, a teraz jak juz jest w łóżeczku to nabrała nowych sil :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 paź 2007, 21:06

Barbara, Wielkie dzięki - próbowałam juz wszystkiego dostępnego bez recepty oprócz Bobax-u - i pleśniawki znikaja ale za 2 dni wracają .... przypuszczam że pewnie złapała jakiegoś drozdzaka ... albo nie wiem ... może u Niani jest coś nie taak ??? no nic - jutro wysyłam Tomka z Malwinką do lekarza i pewnie bez Nystatyny sie nie obejdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 paź 2007, 21:20

iwonap, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna zaslonki, a zdjecie z Piotrusiem 1sza klasa! :ico_brawa_01:
Aginka, nie ma za co, mam nadzieje ze niedlugo pozbedziecie sie tych plesniawek raz na zawsze....

Moja Asia dopiero niedawno zasnela, wiec i ja sie pewnie niedlugo poloze, bo cos zmeczona jestem, a nie wiem jaka noc mnie dzisiaj czeka :609:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 paź 2007, 21:51

witajcie kochane baboski
az wstyd ze tak dawno mnie nie było...Mati rozrabia ile wlezie..spi coraz mniej i mało je...zwalam to na ząbki

cudne wszystkie fotki dzieciaczków..i firanki Piotrusia boskie...ale ty Iwona zdolniacha jestes
aginka..sliczny domek.....my juz mamy fundamenty i czekamy na decyzję o przyznanie kredytu
zubelek...sliczne te twoje dziewczynki....sie usmiałam przy tych fotkach

Ania...ja w szoku jestem...KIngunia jaka mądra!!! a ty jak się czujesz???

Barbara, sliczne włoski twojej Asi
ja już jestem nerwowa na samą mysl o nocy...Mati wlasnie zasypia...pewnie o 6 mam pobudkę na bank

wkleje kilka fotek Matusia

[ Dodano: 2007-10-28, 20:56 ]
na ulubionych kulkach
Obrazek


w przedszkolu u mojej mamy..Mati siedział z dziećmi przy stoliku.....przez minute..cud
Obrazek

na spacerku
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 paź 2007, 22:42

Dobry wieczor :ico_oczko:
U nas dzien ladnie minal,bylismy u tesciowej mala sie przewaznie bawila z babcia a ja staralam sie odpoczac chociaz mala do mnie tez szla i chciala sie nosic :ico_oczko:
Nicole jest taka sprytna.. jak cos chce a nie dostanie tego i np.jest u kogos na rekach to jak czegos nie dostanie to odrazu sie odpoycha i chce na nozki.. maly uparciuszek :ico_oczko: :-D Zaczyna powoli wiecej mowic baba i tak po swojemu troche :ico_oczko: Poczekam az sama zacznie mowic wiecej a jak nie to pottem sie bede martwic uwazam ze mala ma jeszcze czas na mowienie.. moze to jednak trwa dluzej jak do dziecka sie mowi w dwoch jezykach?? Niewiem.... :ico_noniewiem:

Aginka powodzenia zycze Malwince ze te plesniawki opuszcza mala raz na zawsze bo to meczace jest i nieprzyjemne dla takiego bobaska :ico_oczko: Bedzie ok,a i domek super :ico_brawa_01:

Iwona fajne zaslonki taki milusie :ico_brawa_01: I Piotrus jaki juz duzy fajnie urosl :ico_brawa_01:

Zubelek twoje corcie sa sliczne,i z takimi pomyslami.. widac ze sa obie za soba i ze sie kochaja siostrzyczki :ico_brawa_01:

Iza to powodzenia w tym calym zalatwianiu tych urzedowych spraw.. i piekne foteczki Mati maly przystojniacha :ico_brawa_01:

Ok moja dziewczynka slodka sobie juz spi musze mala pochwalic ze tak pieknie spi.. Dzisiaj to spala w ciagu dnia 2 razy.. Pierwszym razem spala 1,5 godzinki obudzila sie sama przed wyjsciem do tesciowej a drugi raz spala u tesciowej jakos tez 1 godzinke a dzisiaj to juz zasnela o 21 00 :ico_szoking: i ciekawe kiedy jutro sie obudzi?? Ale nic ja juz ide tez spac troche szybciej dzisiaj bo czuje sie zmeczona i spiaca :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: I jest mi tez niedobrze.. chyba cos mi zaszkodzilo co zjadlam?? A moze wypilam za duzo jablkowego soku?? Byc moze ale taki dobry byl.. ohh ok juz spadam dobrej nocki do jutra papaaa

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

28 paź 2007, 22:59

dzieki dziewczyny :ico_wstydzioch:
aginko trzymaj sie i bedzie dobrze ...najwazniejsze ze mala lekarz obejrzy ..tu na tt jest gzdies watek o plesniawkach ...pono jak sie czyms tam smaruje ( nie znam nazwy ) to bardzo szybko znikaja .wycaluj malutka
kristi odpoczywaj ile sie da......a babcia niech sie zajmuje ksiezniczka:)
iza matus jak zwykle pozuje jak model:)
asia ma sliczne dlugasne klaczki ...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 paź 2007, 08:40

witajcie baboski
u nas pobudka po 6..mormalaka
Aginka..trzymam tez kciuki za Malwinkę
Kristi...super spi Nicolka..chyba wie ze mama musi odpoczywać.....
u nas ze spaniem katastrofa..do tej pory bylo jak w zegarku..12 i Mati szedl spac..teraz za nic nie chce zasnac wiec klade go pozniej...ale tez nic..ide na spacer..tez nie zasnie....wczoraj padl nam w domu o 16 i spal godzinke...jak wstal to kilka godzin plakal i marudzil...zasnal dopiero przed 22

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości