Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 lis 2007, 19:09

Duzo zdrowka i słodyczy nowym jubilatom zycze, czyli: Julcii, Oliwierowi, Robertowi Patrykowi (to zaległe) i dzisiejszym: Kubusiowi i Dominisiowi :ico_tort:


qunick, obejrzałam sobie ta stronke ale nabralam ochote naj zde, moze w wakacje postaram sie znalezc takie miejsce gdzie bym mogla troche pojezdzic.

karolasgratulujemy Amelci pierwszego zabka :ico_brawa_01:

kelly, no to z ciebie wysoka laska, mialam kiedys taka kolezanke tylko ona chyba sie wstydzila troche swojego wzrostu bo ciagle taka przygarbiona chodzila ze spuszczona głowa a naprawde fajna dziewczyna była no i pewnie jest nadal
lulu81, moze podawaj od czasu do czasu jabłuszko gotowane, śliwki suszone

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 lis 2007, 19:29

witajcie...

DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZYCZENIA DLA DOMINISIA!!!!

Hekkate pisze:Eva_1977 i jak dziś ze zdrowiem Dominisia?


dzisiaj juz jest o niebo lepiej jedynie została na wysypka ale i ona powoli mu schodzi
natomiast jest dosc marudny bo kolejny zabek mu wychodzi
i jak tylko cos cieplejszego daje mu do zjedzenia to od razy placz i wypluwanie :(((

a Dominis bawil sie w lozeczku, bylo kolo 17 ja poszlam do kuchni pomyc naczynia przychodze bo cos mi sie cicho wydawalo patrze a ten zboj spi :ico_szoking: :ico_szoking:
i spi do tej pory...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lis 2007, 23:02

Witajcie wieczorkiem, na chwilke tylko
padam na twarz, nawet czytam i nie wiem o co

Iwona, Hekkate, dziekuje za rade :ico_sorki:
kiedys dawalam mu taki deserek ale nie polubil, moze teraz sprobuje mu podac.

moze podam swoj przepis na biszkoptik :ico_noniewiem: , moze u was tez sie uda, ale w przyszlym tygodniu, oby nie zapomniec

Qunick, my jeszcze bez zebów :ico_haha_01:

Kelly, sliczne kozaczki, no wielkie dzieki za kciuki

uciekam, papapa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 lis 2007, 10:17

Hekkate pisze:Czy to nie przesada? Dzień Kobiet jest tylko raz.
dobre!
Ja konsekwentnie nie obchodze tych swiat.

Nina mi dzis znowu urzadziła koncert w nocy...Raz o 22 a drugi o 1:30....Biedna krzyczy wtedy, piszczy i preży sie na wszystkie strony, nie da sie przytulic i nie patrzy na mnie...Ale w sumie płacze tak maksymalnie pół godziny.Nic nie rozumiem - uspokaja sie dopiero za jakis czas przy piersi na siedzaco..ech...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lis 2007, 10:56

QUNICK kurcze cały czas mysle co ta Ninka tak płacze i to dxziwne ze tylko w nocy hhhmmmmm moze to faktycznie albo ząbki jej sie tam odzywają i pulsujący ból ja drażni albo tak odreagowuje wrazenia całodzienne,moze spróbuj przez kika dni od 18.00 ja wyciszać tak na maksa wszystko spokojniutko robić, kapiel i ciszej w domku moze zobaczysz czy bedzie spokojniej w nocy co? Nie wiem co ci doradzić jeszcze naprawdę :ico_noniewiem:
Acha i moze jej podaj na sen panadolu troszke i zobaczysz czy to ból od ząbkow ją tak drazni ,ja np. kacpiemu podawałam nieraz i był spokoj jak zabkował tylko ze nie mozna za czesto dawac bo wiadomo to lek i po co dawac jak dziecku nic nie jest więc pozniej podawałam mu czopki te viburcol one sa homeopatyczne i faktycznie był spokojniejszy bo one łagodza ból, uspokajaja no musisz popróbowac moze wiesz, albo jakas cherbatka typu meliska co?
chciałabym ci jakos pomoc ale sama nie wiem do konca jak bo dziwne to objawy ten płacz nagły w nocy hi hi hi trzymaj sie i cierpliwosci zyczę :ico_oczko:
LASECZKI my wczoraj bylismy z mezem na imprezce jak wam pisalam ze sie wybieramy. Meza kuzyn wyprawiał 30-ste urodzinki w pabie, była cała stała ekipa, jakieś jakos z 20 osób fajna atmosferka, były połączone stoły, wszyscy siedzielismy razem przy duzym stole hi hi hi-piweczka, wódeczka nawet inne lepsze specyfiki fajnie naprawdę. Pogaduszki trwały i trwały, pozniej pod wpływem alkoholu zaczeły sie wygłupy typu rzucanie kostakiami lodu hahahahahahaha, granie w piłkarzyki bo tam były ach miło naprawde miło.
Planujemy powtórzyć wyjscie ale juz na imprezke na typowe party taneczne hahahahahha z moja siostrą i jej chłopakiem i poprosimy moja mae-bacie zeby została z dziecmi a my sie zabawimy. tym razem zrobiłam tak ze najpierw uspilam dzieci więc byłamspokojniejsza bo Amelcia ładnie zasneła niczego sie nie spodziewając ze rodzice wyjdą hi hi hi. Przebudziła sie siostrze troche pokrecila siora ją przytuliła, dała smoczka i mała spała dalej. My wrócilismy ok. 1.00 to spała ładnie i obudziła sie dopiero o 3.00 na mleczko takze nie było zle :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ząbekwiecie juz Amelci wyszedł cały ten ząbeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a teraz wychodzi obok druga jedyneczka nieługo sie przebije :)
KELLY fajowe kozaczki ale bedziesz teraz wysoka no no no
KACPEREK COS POKASZLUJE znow dostał ni z gruszki ni z pietruszki kaszel a przeciez nie chodzi teraz od czwartku do przedszkola bo to swięto było, w domku jest i nagle se kaszel dostał.
Ale dwa dni temu zauwazyłam ze w jego dyni halowenowej pojawila sie spora juz pleśń bo jednak w domku na dynie juz za ciepło i zaczeła plesniec więc ją od razu wyrzucilam ale nie wiem czy ten kaszel nie pojawił sie od tej pleśni w dyni hhhmmm nie wiem juz skąd on często te kaszle ma, nic innego mu nie jest ani nie gorączkuje ani nie ma katarku tylko kaszle bez sensu ach........

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 lis 2007, 12:14

Witam
Widzę że tutaj dyskusja o kucharzeniu się wywiązała. Niestety ja wypowiadać się nie będę bo głównym kucharzem w naszym domu jest mój mąż, ja gotuję tylko z doskoku jak muszę :-)

Życzonka dla wszystkich 9 miesięczniaków :ico_tort:

qunick Wojtuś też jeszcze bez ząbków i póki co ani śladu nie widać żeby miały mu wyjść

Katelajdka super zdjęcia Bartusia, a ząbków zazdrościmy

Eve_1977 super ze Dominiś już zdrowutki. Na lepszą pogodę nie mamy co liczyć podobno śnieg nie długo ma padać

karolas gratulujemy Amelce pierwszego ząbka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 lis 2007, 13:15

karolas, dziękuje za rady - choć to trudne spróbuje wyciszyć dom - tylko ta moja Zuzia taka raczej mało cicha...Kochana jesteśnaprawdę że starasz się mi pomóc :ico_sorki:
KACPEREK COS POKASZLUJE znow dostał ni z gruszki ni z pietruszki kaszel a przeciez nie chodzi teraz od czwartku do przedszkola bo to swięto było, w domku jest i nagle se kaszel dostał.
Ale dwa dni temu zauwazyłam ze w jego dyni halowenowej pojawila sie spora juz pleśń bo jednak w domku na dynie juz za ciepło i zaczeła plesniec więc ją od razu wyrzucilam ale nie wiem czy ten kaszel nie pojawił sie od tej pleśni w dyni hhhmmm nie wiem juz skąd on często te kaszle ma, nic innego mu nie jest ani nie gorączkuje ani nie ma katarku tylko kaszle bez sensu ach........
Zuzia też nie chodzi do pkola i kaszle - sądzę że tez wilgoć tu ma znaczenie - ale robiłaś Kacperkowi testy? ja Zuzi nie - muszę zmienić alergologa bo tamten nic nie zlecił...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 lis 2007, 13:21

Hekkate, wczoraj wcale nie wchodziłam na kompa to nawet nie wiedzialam ze jest taki dzięń mężczyzny...
Ja robię biszkopt na blasze 28x36. Takie ma śmieszne wymiary. Ale wychodzi w sam raz. Do tego masa i galaretka i jest wysoki.

Bardzo dziękuję za komplementy odnośnie zębolinków, bluzeczki i w ogóle!!!

lulu ale się napiekłaś dziewczyno!! Na pewno wszystko bardzo smaczne!!! A jak robisz tiramisu??
Iwona daj zanć koniecznie jak Ci wyszło ciasto!!
kelly super jest zdjęcie Tymka tak z boku jak siedzi!!!
Kupiliśmy wczoraj fotelik ten co Wy!!! Dopiero nam przyślą w przyszłym tygodniu. A jaki Wy macie kolor?? My wybraliśmy 404.
karolas jeszcze raz GRATULACJE zębolka!!!! Teraz to juz poleca szybciutko!!

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 lis 2007, 20:16

karolas spoznione gratulacje zebolka

katelajdka no wlasnie super bluzeczka Bartolinka. a co do fotelika to my dostalismy go w przeciagu 2 dni (bardzo mile zaskoczenie) a kolor mamytaki grafitowo-stalowy, nawet nam do tapicerki samochodowej pasuje

Qunick
powodzenia w wyciszaniu Ninusi i zeby spala spokojnie bo to dla dziecka duzy stres

dzien mezczyzn
wlasnie wczoraj mielismy domowa impreze i chlopacy powiedzieli ze z okazji ich swieta nie beda tego dnia nam pomagac (np pozmywac naczynia, czy sprzatnac ze stolu), szkoda ze nie chcieli zebysmy im tez widke nalewaly:)
zabki Tymek ma juz 4. dolne jedynki i gorne DWOJKI. jak sie smieje wyglada jak wampirek.

dziewczyny jak to jest jak sie dziecko czesto za uszko lapie. Tymek wlasnie dzis co jakis czas chwyta sie za uszko, ale go nie boli, nie jest marudny i jak ja go za to uszko zlapalam, to tez nie wygladalo jakby go bolalo. to chyba nic mu nie jest

dzieki za komplementy dla moich kozakow:)

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 lis 2007, 21:41

hello :-D
U nas pogoda niezaciekawa, padał nawet grad :ico_szoking:
Ale nastroje mięliśmy dziś dobre i nawet ta pogoda nam ich nie zepsuła.
impreza hmm...pojechaliśmy dopiero po 23:00 bo Piotr był w pracy na zmianie popołudniowej, ale to co...o dziwo miał siły by iść na tańce hi. No i bardzo fajnie było, ilu znajomych spotkaliśmy jeszcze z czasów podstawówki i wogóle dużo ludzi było w pubie. Alkohol też się lał :-D ale ja wypiłam tylko 3 piwa, musiałam przystopować, bo humor już miałam "lepszejszy" i gadanie mi się załączyło, więc przystopowałam i do końca imprezy czyli godziny 4:00 świetnie się wszyscy bawilismy, nawet na parkiet wyskoczyliśmy, tak było wspaniale jak za dawnych lat....
Do domu wróciliśmy przed 5:00, moja kochana mama spała przy Agatce, a moja kochana córeczka chyba wyczuła że chcemy się wyspać po wstała dopiero o 9:30 i to nie wszystko uwaga w dzień zrobiła sobie drzemke od 14:00 do 15:45 :ico_brawa_01: Kurcze aż mnie zszokowało, bo ona jak drzemie to tylko góra 30 minut, a tu tyle czasu wiec się wyspałam. Dziś musiałam mężusia do pracy zawieź, toteż za dobrą godzinę po niego pojadę...
Tak więc weekend miałam bardzo udany, wspaniale się czuje i tak psychicznie odpoczęłam, jak nigdy, naprawdę dziewczyny polecam takie wypady bo wspaniale podnosi człowieka na duchu....
karolas bardzo sie cieszę, że i twój wczorajszy wieczorny wypad się udał. Od razu "widać" że też dobrze się bawiłaś, wyczułam to w tekście, nie wiem jak ale tak czuję... Jeszcze raz gratuluję ząbka, bardzo się cieszę!
Widzisz jak byłam u Ciebie to ty mówiłąś że jeszcze nie ma i masz - jest, a ja mówiłam że Agatka nie zabiera się za chodzenie i mam - zabeira sie, pięknie przebiera nóżkami, bardzo mnie to ucieszyło :ico_brawa_01:
No kurcze a z tym kaszelkiem u Kacperka to podejrzane, ja myślę ze to po prostu jakiś wirus w powietrzu krązy, bo często się słyszy teraz o chorujacych dzieciach co mają kaszel i katar, ja też muszę chyba skoczyć do apteki po jakiś syrop, bo wczoraj Agatka kilka razy w nocy zakasłała ale w dzień nie i też wygląda na zdrową i wogólę, zobaczymy jak dzisiejsza noc minie....
kelly to widzisz tak jak moja Agatka, ona też często łapie sie za uszko i też się wystraszyłam że może ja boli, ale nie, to tylko jej taki no nie wiem jak to nazwać kaprys? Zauważyłam, że łapię się za ucho jak jej się chce spać.... A jak jest zła, coś się jej nie podoba to ciągnie się za włosy :-)
No i przede wszystkim gratulujemy tylu ząbków :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-04, 20:45 ]
Małgorzatko dzis opowiadałam mojemu mężowi dokładnie o Twojej sytuacji, to zanczy że masz synka w "wieku" Agatki i teraz też jesteś w ciaży itp, no i tak mu naopowiadałam, że on stwierdził że on też chce teraz koniecznie mieć drugie dziecko :-) Aż mnie zszokował, bo nie spodziewałam się takiej reakcji, tak wogóle to kazał cię pozdrowić a mężowi Twojemu pogratulować i zapytać o "przepis na synka" :-D
Nie wiem co w niego wstąpiło dziś, mam nadzieję że się nie pogniewasz na mnie, że o Tobie mu opowiadałam, ale my nie mamy przed sobą tajemnic i lubimy tak sobie wszystko mówić, a możesz być pewna że on nikomu tego nie przekaże dalej...Także wybacz kochana jeśli zasmuciło Cię, że wyniosłam trochę życia Tiktakowego mojemu meżowi. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:-D

[ Dodano: 2007-11-04, 20:51 ]
hekkate dzięki za informację o tym święcie, w moim kalendarzu nic o tym nie wspomniano, ale nawet dobrze, bo jakby mój mąż zobaczył to z pewnością na prezencik by czekał hihihihi
qunick tak bardzo Ci współczuję, będę trzymać kciuki oby Ninka ładnie zasnęła i spała w nocy. Masz racje w tych czasopismach to tylko tak powierzchownie pisze, nic ciekawego i mądrego tylko żeby atmosfera była spokojna, że trzeba dziecko o stałej porze kłaść spać i do kąpania itp, ale przecież to wszystko robisz prawidłowo, może to rzeczywiście przez ząbki, tak jak wspomniała karolas?

[ Dodano: 2007-11-04, 20:52 ]
No nic będę uciekać, trochę na telewizorek a potem po męża...
Taka brzydka pogoda, a pomyślmy że nasza mamcia przyleci pewnie opalona i z takiego ciepełka....och.... mamciu pozdrawiam!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość