Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

20 kwie 2008, 00:08

mamamonia, gratuluję ślicznej córeczki! prawdziwa księżniczka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 kwie 2008, 00:18

mamamonia, Julcia jest piekna :ico_brawa_01: badzcie dzielne malutka szybko wyzdrowieje i szczesliwie wrocicie do domku :-) juz we 3 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

20 kwie 2008, 10:31

Witajcie!
mamamonia Julia jest prześliczna. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
AgaSza jak tam krocze??
Asika82 jak Twoje piersi??

Wogóle jak samopoczucie mamuśki i nasza biedna ostatnia oczekująca??

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

20 kwie 2008, 10:43

dziewczynki nie chcę przytruwać ale czy mogłybyście mi doradzić (cholerka, na tych stronach internetowych to są listy metrowe po prostu) co muszę kupić jeśli chodzi o akcesoria i kosmetyki? Bo mam tylko łóżko,pościel,ubranka,trochę pieluch,ale nie wiem co z takich czysto kosmetycznych i chemicznych rzeczy pokupować,no i czy bardziej opłaca się w sklepach czy na allegro na przykład? :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

20 kwie 2008, 13:37

Witam!
Julcia jest prześliczna!!! Widzę duże podobieństwo do naszego Antosia- nosek, ilość włosków i w ogóle cała cała twarzyczka .
Moje piersi bez zmian, bolą ale jeszcze nie mam kremiku tego, zobaczymy czy sie coś zmieni jak zacznę go stosować.
Janoszka ja kupowałam oliwkę, linomag, sudokrem , balsam do kąpieli taki jak w szpitalu kapią maluszki - Balneum herbal, piorę w Loveil. Dokupowałam pieluszki tetrowe bo każda zmiana pieluszki to kupka i ten mały kręciołek zawsze prawie brudzi podkładaną pod pupke tetre. Potrzebujesz spirytusu do pępuszka. Może byc zwykły salicylowy i dolewa się 30 mililitrów wody przegotowanej i jest już dobry.

[ Dodano: 2008-04-20, 13:42 ]
Planowałam dzisiaj spacer a tu deszcze :ico_zly: Jutro jadę na zdjęcie szwów i chyba nie będę zostawiać Antosia z babcią, wolę go mieć przy sobie, poczeka z tatą w samochodzie. Przy okazji zarejestrujemy go w urzędzie i moze becikowe załatwimy jak nam synek pozwoli tzn nie zrobi mega kopki. :-)

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

20 kwie 2008, 15:25

mamamonia śliczną masz córeczkę. Gratuluję i życzę zdrówka dla Ciebie i Julki.
Julcia jest prześliczna!!! Widzę duże podobieństwo do naszego Antosia- nosek, ilość włosków i w ogóle cała cała twarzyczka .
hi hi a ja widzę podobieństwo do Kingi. To chyba wszystkie dzieci są do siebie podobne trochę.

[ Dodano: 2008-04-20, 15:32 ]
AgaSza, ciekawi mnie jakim cudem wywiało cię tak daleko z naszego miasta?szkoda ze masz teraz rodziców daleko :ico_noniewiem:
takim cudem, że wyjechałam na studia do Poznania, na Akademię Ekonomiczną. Jeszcze na studiach zaczęłam pracować, a w pracy poznałam chłopaka, w którym się zakochałam i który zakochał się we mnie i postanowiliśmy, że będziemy razem przez resztę życia. I że chcemy je spędzić w Poznaniu właśnie, bo tu nam się podoba i tu jesteśmy szczęśliwi :ico_haha_02: I tak sobie żyjemy juz kilka lat. Ale Ty to dopiero się wypuściłaś daleko od Siedlec-ja przy Tobie to pikuś :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-04-20, 15:35 ]
AgaSza jak tam krocze??
Właściwie to już sama nie wiem. Położnej nie było jeszcze więc z medycznego punktu widzenia nie potrafię nic powiedzieć. Ale czuję je jeszcze trochę. Wczoraj znów mnie coś tam trochę kuło. Boję się, żebym nie musiała mieć tego ponownego rozcinania :ico_placzek: ale może nie ...

[ Dodano: 2008-04-20, 15:48 ]
No i Ewcia dziś pojechała. Tak cicho w domku teraz. Oczywiście pojechała w super humorze, bo uwielbia moją siostrę i dziadków, więc o to jak zniesie rozstanie z nami, to raczej się nie martwię. Gorzej jak my zniesiemy prawie 2 tygodnie bez niej :ico_placzek: Ale to jest dziwne naprawdę. Jeszcze rok i 3 mies temu jej nie było i było ok. A teraz to już sobie życia bez niej nie wyobrażamy. To samo z Kingą będzie-właściwie już jest :-)

A u Kingi nadal pupka mocno odparzona, aż jej skórka schodzi i tak brzydko wygląda. Mam nadzieję, że się szybko zagoi. Smaruję tym Bepanthenem, wietrzę trochę, myję wodą tylko, ale narazie chyba nic nie jest lepiej :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-20, 16:00 ]
Aha i jeszcze chciałam napisać, że strasznie wkurzają mnie te wyskakujące okienka z reklamami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 kwie 2008, 16:43

AgaSza, na tak powaznie odparzona pupke pomaga Tribiotyk to jes taka masc z antybiotykiem ktora zawsze warto miec w domu bo stosuje sie ja tez na rany i oparzenia(co u dzieci sie zdarza :ico_oczko: ) a kupuje sie w aptece za grosze w malenkich saszetkach bez recepty.Na odparzana pupke moze zadzialac tak ze na chwile sie "zaogni"a potem szybko schodzi.Olek mial takie problemy i raz przy biegunce mial straszna pupkei nawet sudocrem nie pomagal i wlasnie babka mi polecila to i szybko sie zagoilo :-)

No masz racje mnie wywialo jeszcze dalej ale wrocimy do Siedlec :-)

asika82, ciezko nam sie zlapac ostatnio :ico_placzek: ale wazne ze wiem ze wszystko u was dobrze :-)
a swiezo upieczony tata nie przebukowal biletu :ico_oczko: ?

Cos dlugo macza cie te sutki :ico_olaboga:

Calusy dla wszystkich malenstw :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

20 kwie 2008, 17:52

ciezko nam sie zlapac ostatnio :ico_placzek: ale wazne ze wiem ze wszystko u was dobrze :-)
a swiezo upieczony tata nie przebukowal biletu :ico_oczko: ?
Oj Magda ja nie wiem dlaczego ale wcale czasu nie mam na kompa. Jak nie karmienie to sama jem albo śpię no i Markiem się cieszę jak Antoś śpi :ico_oczko:
Marek miał lecieć 23 ale odwołał bo tam w jego firmie pracy na 4 dni w tygodniu więc woli z nami posiedzieć dłużej :ico_brawa_01: . Bardzo jestem szczęśliwa bo tak świetnie nam teraz we troje. Bilet już dawno kupił ale co tam parę groszy można odżałować i wyobrażcie sobie wczoraj dzwoni babka z wizzair ,ze lot odwołany i czy chce zwrot pieniędzy czy przebukować na na inny termin!!! Taki farciarz z Marka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-20, 18:08 ]
Obrazek na 3 dni przed porodem :-D
Obrazek
Antoś i przyjaciele

[ Dodano: 2008-04-20, 18:21 ]
Obrazek
Jeszcze w szpitalu!
Obrazek Już 4 dni na świecie.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

20 kwie 2008, 19:49

janoszka, ja mam mleczko do pielęgnacji z NIVEA i żel z szamponem też z NIVEA, krem na każdą pogodę też z NIVEA,oliwke do smarowania główki przed kąpielą, szczotke do włosów, nożyczki do paznokci, płatki kosmetyczne, patyczki do uszu zwykłe i dal niemowlat, spirytus do pępuszka, gaziki do pępuszka, Sudocrem, Linomag, sól fizjologiczną, aspirator do noska, termometr do wanienki. Jak coś mi się przypomni to napiszę. Ja kupowałam na allegro bo brałam jeszcze pieluszki tetrowe, butelkę pieluszki flanelowe i inne pierdy i wyszło mi taniej niż w sklepie.

[ Dodano: 2008-04-20, 19:50 ]
asika82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marka. Fajnie że dłużej zostaje. Smaruj na razie piersi własnym mleczkiem po karmieniu.

[ Dodano: 2008-04-20, 19:52 ]
AgaSza, ja też czuję mimo że u mnie już 4 tygodnie po porodzie. Dopiero mi szwy się rozpuszczają. Ale ropień zniknął :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A nie możesz sprawdzić w lusterku albo mąż nie może tego zobaczyć?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-20, 19:53 ]
asika82, brzuszek niezły a Antos śliczny :-D

[ Dodano: 2008-04-20, 19:54 ]
Normalnie mój to taki kruchutki i taki drobniutki przy tych waszych dzieciaczkach

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

20 kwie 2008, 23:51

wyobrażcie sobie wczoraj dzwoni babka z wizzair ,ze lot odwołany i czy chce zwrot pieniędzy czy przebukować na na inny termin!!! Taki farciarz z Marka
super akurat wtedy kiedy trzeba :ico_brawa_01: jeszcze troche a wcale nie zechce mu sie wacac :ico_oczko:

Asiu zdjecia piekne :ico_brawa_01: tak patrze na to na ktorym trzymasz Antosia na rekach i uwierzyc nie moge ze juz go masz :ico_szoking: dopiero co dzwonilas ze 2 kreski na tescie a tu juz jest na swiecie ten twoj dlugo oczekiwany i wymarzony skarb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest naprawde sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-20, 23:52 ]
a ja tak bardzo bym chciala go przytulic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i poczuc ten zapach niemowlaczka taki piekny :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość