ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

13 wrz 2008, 23:14

To się dołączę do romowy.Misiek alej chory i jeszcze dzis został w domu.W połowie dnia wziełam Benka i poszłam do sklepu bo nie mogłam wytrzymać.Facet chory jest gorszy od dziecka.Podaj to ...zrób to....Jakby mu ręce do du... przyrosły.Jak wrócilismy to przynajmniej poodkurzał.Po raz pierwszy od pół roku :ico_haha_01: I troche posiedział z małym jak ja sprzątałam.Potem stwierdził że ma go dosć na tydzień, bo Benek sie go nie słucha i strasznie rozrabia.No niestety mały nie umie jeszcze siedzieć 5 godzin przed tv :ico_brawa_01: Po tym całym sprzątaniu poszła mi krew z nosa, nawdychałam sie CILIT BANG i był bang :ico_brawa_01:

Jutro mieliśmy jechać w odwiedziny do koleżanki która niedawno urodziła synka ale niestety nie pojedziemy.Nie chcę małego zarazić i po drugie Pawełkowi wszczepili gronkowca ale nie złocistego. :ico_szoking: :ico_zly: Nie wiem dokładnie jakiego ale z opowieści Basi-koleżanki , ma jakies plamki które smaruja co kilka godzin kremem i schodzą.

Jutro za to jedziemy do tesiów.Pogoda jest taka ze wogóle nie chce mi sie z domu nosa wysadzić a co dopiero całej reszty. :-D

Oglądałam z Miśkiem kiecki na wesele i znalazłam taką
http://www.allegro.pl/item436315955_wie ... tu_40.html

Ok spadam na piwko.Sama wypiję bo dla mojego chorobździela zrobie grzańca.A niech ma.
Dobranoc

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

14 wrz 2008, 08:52

Witam

Wczoraj miałam ciężki dzień sprzątanie, zakupy, sprzątanie i znów zakupy. Wszyscy chcą żebym to ja kupowała prezenty dla Krystianka i bardzo mnie to cieszy. Bo przynajmniej kupię to co jest najbardziej potrzebne. Kupiłam już wczoraj taki super kombinezon i koszule na imprezę poniedziałkową (urodzinową) i nowy niekapek itp.
Nie wiem tylko w co ja się ubiorę na te urodzinki. Przejrzałam szafę ale nic nie znalazłam.
Potem po zakupach pojechałam do mamy a tam niespodzianka. Moja ukochana ciocia zrobiła nam niespodziankę i przyjechała na urodziny Krystianka z Irlandii. Ona nigdy nie mówi, że przyjeżdża tylko zawsze robi fajne niespodzianki.
Wczoraj mój mąż prawie zawału dostał bo wyskoczyła na Niego z łazienki.

Nie wiem czy też tak macie ale Krystianek ostatnio cały czas leje wszystkich po twarzy. szczególnie babcie. nie umiem Go tego oduczyć :ico_olaboga:
I w ogóle robi się z Niego straszny łobuz. A jak jesteśmy w sklepie to już normalnie masakra. Krzyczy na całe gardło i zaczepia ludzi. Tzn nie drze się ze złości tylko lubi zwracać na siebie uwagę. A ja burak chowam się za pułkami :-D

ulamisiula, sukienka śliczna. Pewnie będziesz ślicznie wyglądać. Ja niestety nie mogę w takich chodzić bo mam szerokie ramiona i dziwnie wyglądam wa takim fasonie.

agnieszka01.04 pisze:a wczoraj zwalil z pólki na ziemię dvd i polsat cyfrowy :ico_szoking: ale dzialają :ico_brawa_01:


Skąd ja to znam. U nas co chwilę coś leci. Nie wiem czy może za dużo Mu pozwalamy. Bo On wyciąga sobie wszystko z szafek, szuflad i ogólnie jest panem domu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 wrz 2008, 13:33

ania0709 pisze:Wczoraj mój mąż prawie zawału dostał bo wyskoczyła na Niego z łazienki.
:ico_haha_01: pewno długo nie mógł dojść do siebie :-D

ania0709, koleżanka z pracy to mnie zawsze straszyła,że jak Zuzia zacznie chodzić to się zacznie. Ale, odpukać, Zuzanka nie wywala nam rzeczy z półek i szuflad.

ulamisiula sukienka super! Lubię takie, bo ludzie patrzą na cyce,a nie na moje szerokie biodra :-D

Aga i jak włoski??

Strasznie u nas zimno, brr.... Mężu był chwilę z Zuzią, a ja sobie posprzątałam trochę.

Awatar użytkownika
ambi
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 700
Rejestracja: 19 sie 2008, 17:26

14 wrz 2008, 15:02

witam :)

trochę Was podczytuję chociaż mój synek jest z października
w sumie bliżej mi do listopadówek niż do wrześniówek - więc będę zaglądać i tu i tam :)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 wrz 2008, 18:24

Hej,

ja dzis bylam w centrum miasta aby kupic malej kurteczke, i kupilam w Zarze, taka z podpinka ze mozna podpinke odpiac i jest lzejsza na jesien i wiosne a z podpinka taka bardzo gruba i ma kapturek z misia ktory mnie skusil :-) A kolo bezowy. No i mala ma wreszcie buciki jesienne, takie sporo poza kosteczke, wsuwane na zameczek od wewnetrznej strony. Podoba mi sie bo ma takie cos na czubkach ze nie mozna ich zedrzec :-) Buciki w kolorze bordowym :-)

U nas dzis slonko ale zimny wiaterek.
a jutro znow szkola....

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

14 wrz 2008, 19:33

cześć Mamusie :-D

Aniu Darek też wyciąga z szuflad np. swoje lub Julci rzeczy :-) jeśli rusza coś czego naprawdę nie może tv, czy dvd lub coś czym móglby sobie zrobić krzywdę staramy się go zabierać w inne miejsce i zabawiać, odwrócić uwagę, czasem się drze, czasem nie zauważymy, ale on wie co może a czego nie, bo nawet jeśli dotknie tv to robi to tak szybko, żebyśmy go nie zdążyli powstrzymać i się patrzy na nas :ico_noniewiem: jest cwany :ico_oczko:

Mamozuzi ja wczoraj kupilam Darkowi kurteczkę też wlaśnie z takim milutkim kapturkiem :ico_brawa_01: jest grubsza, ale kupilam mu też taki fajny polar :ico_noniewiem:

Kocurka wloski ok, ale jestem troszkę zawiedziona, bo mialam odrost i wlasnie na niego zrobilam pasemka, a reszta wloskow jest cala jasna, więc nie ma fajnego efektu, więc muszę albo jeszcze zrobić ciemne pasemka na cale wlosy, albo po prostu pofarbować farbą, bo mi się nie podoba, chociaż kolor fajny :ico_noniewiem:

dziś mam niedzielę rozwaloną, bo już dziś W. musial jechać do pracy, a jeszcze po poludniu zadzwonil Ex...do d**y

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 wrz 2008, 19:53

agnieszka01.04 pisze:dziś mam niedzielę rozwaloną, bo już dziś W. musial jechać do pracy, a jeszcze po poludniu zadzwonil Ex...do d**y
uuu, dzień się jeszcze nie skończył- zrób sobie jakąś przyjemnostkę :-)

Zuzance nie kupiliśmy wczoraj butków- nic ciekawego nie ma. No, jesień zaskoczyła sprzedawców, bo jeszcze mają dużo sandałków. W tym tygodniu pochodzę jeszcze po mieście i muszę coś znaleźć!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

14 wrz 2008, 20:56

zrobić sobie przyjemnostkę samej...chyba nie :ico_oczko: poczekam na W. :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-09-14, 23:04 ]
ja nie wiem co z Wami się dzieje :ico_noniewiem:
Mamazuzi do szkoly jutro to już nie mam z kim pogadać.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 wrz 2008, 09:19

hej to ja sie dzis pierwsza witam
wczoraj sie nie odezwalam bo bylam w pracy do 17.00 a pozniej szybko zjadalam obiad i bylismy z Szymciem z kolezanka i jej synkiem na spacerku, wrocilismy po 19.00 wiec szybko kapanie , mleczko i od razu zasypianie :-D

w sobote bylismy na malej imprezce u sasiadow, saczylam sobie drineczka a Szymon super sie bawil z dziecmi :ico_brawa_01:

trzymajcie dzisiaj kciuki dla nas!!!

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

15 wrz 2008, 09:24

Witam z rana i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na urodzinki Krystianka.
Mały strasznie się cieszył z prezentu :509:
Zmykam do garów :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość