Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lut 2010, 16:54

a gdzie pracujesz?pewnie pisalas ale juz niepamietam
A jestem kontrolerem jakosci w na hali produkcyjnej,a zanim poszlam na macierzynski robilam tlumaczenia procedur w tej samej firmie.I to w ta fajniejsza strone,z angielskiego na polski.Odkad wrocilam,nie moge pracowac na rano,bo wiadomo,ktos musi byc z Natalia,wiec pracuje na noc,niestety biura noca nie pracuje,wiec zmienilo sie moje stanowisko,strasznie szkoda,bo lubilam tamta prace :ico_placzek:
U mnie chlopcy ogladaja bajeczki i tez tak jak piszesz duzo sie z nich ucza
No dokladnie,ostatnio Natalia zobaczyla w bajce,jak to kurka robi koko,znosi jajeczko a pozniej mamusia robi jajeczniczke,od tej pory jak ja pytam co zje na drugie sniadanko,a uwielbia jajecznice ,mowi ze ;KO KO :ico_haha_01: No i wszystko jasne jajko to ko ko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 lut 2010, 20:04

Zirca nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alu jest super slodki :) i strasznie duzo zwierzat juz nasladuje :O i ciekawe jak robi kupa ;) hehe u nas narazie kot, pies, krowa, ptaszek, a wszystko co małe robi tup tup tup typu jeż, myszka itp ;) Do tego najfajniesze jest o'oł jak cos zwali, zbroi to wie ze ma zrobic o'oł i przeprosic ;)
No i czekamy na zdjecia pokoju! :)
Co do bajek to Nina nie lubi :/ rano jak wstaje o 6 to jej wlaczam i z 5 minut pooglada a pozniej ma gdzies :( ale jak slysze jak u sasiadka moze np wziac prysznic, zjesc, ubrac sie a dziecko ani drgnie jak ma Ulice sezamkowa, to troche zazdroszcze, bo ja musze kombinowac jak glupia zeby to zrobic - a do tego pewnie beder miec wrzody od szybkiego jedzenia :( bo zawsze jem w biegu

Miszka - super byc kontrolerem jakosci na hali :D nie wiem czym sie zajmujesz ale ja studentka politechniki uwielbiam hale i uwielbiam kontrole jakosci :P

Wczoraj lekarka powiedziala o tych zebach i musze sie Wam przyznac, ze w ogole nie przypuszczalam,ze marudn moze byc przez zeby allbo moze przez nie nie spac - ale dzisiaj tak jej slina kapala ze mialam mokra podloge, chyba jak byla mala to sie tak nie slinila - w ogole bylam w szoku. Po tych ponad 5h snach w nocy juz dzisiaj obie bylysmy w lepszym humorze :) A co do okresu to juz dostalam normalny a tabletke wzielam tak jak na ulotce i pisalo ze wszystko powinno byc ok :) no i chyba jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lut 2010, 21:30

yoanna, my tu kochana ciagle narzekamy ze dzieci nie spia przez zeby :-D no przynajmiej wiesz, ze Ninki tez to dotyczy :-)

Zirca Sliczny jest Alu :-D a jak mu wloski urosły :-) zdejcia tez super.
Co do tych bajek to pamietam ze ty zawsze tak zasadniczo sie trzymałąs roznych teorii wychowania, wedługo jakis ksiazek czy psychologow tak jak pisałas.
Ja tam uwazam, ze kazde dziecko jest inne, a według przepisu to mozna sobie ciasto upiec, a nie wychowywac dzieci :-)
Tak bez obrazy, to tylko moje zdanie :-)

miszka, to masz poprzestawiany cały dzien, w nocy pracujesz w dzien spisz, ale najwazniejsze ze jestes zadowolona i szczesliwa :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 lut 2010, 10:54

Miszka,alez NAtalcia slodziaczek,,,posmialam sie z tym koko,,,,jakie te nasze dzieciaczki sa madre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nocne zmiany sa naprawde wykanczajace wiec ciebie podziwiam.
JA nie pracuje a czasem wlacze dziecia bajeczki ale tez nie tylko dlatego zeby miec chwilke dla siebie,ale przeciez bajeczki sa dla maluchow i czemu mamy im odbierac to co bawi i cieszy :-D U nas na topie jest krecik i jeszcze kilka bajek z naszego kanalu tv

U nas dzis pada deszcz a mnie tak mocno glowa boli ze az mi sie wymiotowac chce brrrrrrrrrrr

milego dzionka

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lut 2010, 11:05

Wiola co do tych przepisow to ja popieram Zirce w tej swojej konsekwencji :D i rozumiem ze nie chce puszczac Alowi bajek, bo ja chetnie bym wylaczyla tiwi zeby Nina sie nie gapila, ale z wlasnego lenistwa jej wlacze czasem :/
No i ja chyba tez naleze do tych ktorzy lubia przestrzegac niektorych "przepisow" ;) i pewnie gdybym byla konksekwentna (np przy niekarmieniu w nocy tylko przytulaniu i odkladaniu) to Nina spalaby smacznie teraz w nocy - do 3 miesiaca spala po 3h non stop - a pozniej jak powiedzieli mi zebym ja dokarmiala bo moze byc glodna, to sie zaczelo nocne wstawanie i butla, ktora trwala ponad rok :(
No ale jednego zaluje - ze przytulajac ja i noszac jak byla malutka mialam w glowie,ze nie moge tego robic bo sie przyzwyczai - i bez przerwy myslalam o ttym ze moge to robic tylko chwilke i to byl moj blad - trzeba bylo nosic,m przytulac, spac przytulonym :P
I pamietam jak Zirca spala z Alem na klatce :) na poczatku tego nie popieralam bo sobie mysle,ze przywyknie i bedzie chcial tak zawsze, ale teraz robilabym to samo! I to ile wlezie, az do znudzenia :D zeby tylko czuc bliskosc mojego malenstwa

No wiec chyba jak we wszystkim trzeba znalezc zloty srodek :-D :-D

Zmykamy do sklepu - milego dnia dziewczyny!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lut 2010, 11:59

super byc kontrolerem jakosci na hali :D nie wiem czym sie zajmujesz ale ja studentka politechniki uwielbiam hale i uwielbiam kontrole jakosci :P
Oj usmialam sie kochana :ico_haha_01: Fajne jedynie jest to,ze jak mam gorszy dzien to sie moge bardziej poczepiac i czuje sie rozladowana po pracy :ico_haha_01:
A co do okresu to juz dostalam normalny a tabletke wzielam tak jak na ulotce i pisalo ze wszystko powinno byc ok :) no i chyba jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to super :ico_brawa_01: Chodzilo mi to po glowie,no strasznie bidulka musiala to przejsc.Jeszcze taki maluszek nie moze powiedziec,ze cos jest nie w porzadku :ico_olaboga:
to masz poprzestawiany cały dzien, w nocy pracujesz w dzien spisz, ale najwazniejsze ze jestes zadowolona i szczesliwa :-)
Oj,nie,nie :ico_haha_01: Spie pol nocy,mam to szczescie,ze moje dziecko wstaje o 9.30 wiec juz sie przyzwyczailam,w dzien juz raczej nie mam czasu spac bo wychodze o 17 :ico_noniewiem: Ale w zwiazku z tym ze to nocna zmiana pracujemy tylko do czwartku,od piatku mam weekend :ico_brawa_01:
JA nie pracuje a czasem wlacze dziecia bajeczki ale tez nie tylko dlatego zeby miec chwilke dla siebie,ale przeciez bajeczki sa dla maluchow i czemu mamy im odbierac to co bawi i cieszy
Ja kochana gdybym nie pracowala,tez bym bajki wlaczala.Mamy poranny rytual,ze Natalka bajeczke a ja u Was w tym czasie sie relaksuje :ico_brawa_01: Niczego zlego sie od Elma na pewno nie nauczy,zreszta oglada telewizje w porywach do godziny dziennie,pozniej tez nie wylaczam telewizora,tylko przelaczam sobie na TVN24,a to juz jej nie interesuje :ico_haha_01: A jeszcze wieczorem maz na dobranoc oglada z nia misia i spiewaja kolysanke ni MiniMini :ico_haha_01:
bajeczki sa dla maluchow i czemu mamy im odbierac to co bawi i cieszy :-D
Jestem tego samego zdania :ico_sorki:
ale z wlasnego lenistwa jej wlacze czasem
Ja tez z braku czasu,ale przeciez pol dnia przed telewizorem nie siedza,a Natalka jak widzi Elma az piszczy z radosci,a mi sie cieplo robi na sercu patrzac jak probuje z nim spiewac piosenke :ico_haha_01:
bez przerwy myslalam o ttym ze moge to robic tylko chwilke i to byl moj blad - trzeba bylo nosic,m przytulac, spac przytulonym :P
A wiesz,ze ja tez ostatni tak myslalam,chyba gdybym miala drugie dziecko to olalabym teorie,wyluzowala sie,ja i dziecko bylabysmy szczesliwsi,a tak za kazdym razem kiedy ja bralam na rece myslalam czy juz nie za dlugo ja przytulam,matko co za glupota,tez teraz zalujw :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 lut 2010, 22:38

Miszka--widze ze mamy podobne nastawienie do wychowania :ico_haha_01:
JA tam nigdy nic nie stram sie robic tak azeby bylo ksiazkowo, postepuje tak bysmy z dzieckiem byli oboje szczesliwi.Wszystko ma swoje granice ale tez za duzo ukrucac nie ma co.Potem dziecko bedzie mialo do mnie pretensje ze zostalo pod kloszem chowane.
Pierwszego synka nauczylam rak i mialam za swoje ,drugiego nie nosilam na zawolanie,ale Eryczek tez byl spokojniejszym dzieckiem,nie mial takich kolek jak OScarek wiec to tez duza roznica.

Ale mnie dzis glowa boli,,,chyba migrena.
Z mezusiem popijamy prosecco i pewnie niedlugo do lozia czas,,,
Dobrej nocki,,
papa

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 lut 2010, 00:21

Witam dziewczynki kochane!!


Wybaczcie ale nic nie pisze bo nie mam czasu bo troszke mnie robota zasypala Wiec same rozumiecie :ico_oczko:
Wiwi tez jest ostatnie noce bardziej meczaca i probuje wyzebrac cyca nocnego ale :ico_nienie: nie ma mowy do 6 musi wytrwac ale wiem ze to znow te zebiska bo widzee ze az uszy sobie chce czsem wyrwac tak jej cos pszeszkadza ale to nie perwszy raz za kazdym razem przy tych zebaczach :ico_olaboga:
A tam nigdy nic nie stram sie robic tak azeby bylo ksiazkowo, postepuje tak bysmy z dzieckiem byli oboje szczesliwi.Wszystko ma swoje granice ale tez za duzo ukrucac nie ma co.Potem dziecko bedzie mialo do mnie pretensje ze zostalo pod kloszem chowane.
Kochana rowniez jestem tego zdania
Chociaz Wiwucha generalnie jezdzi tylko po muzycznych kanalkach ona 80% dnia spedza na tancach i spiewaniu a u babci jak nie ma kanalow muzycznych to zadawala sie nawet reklamami gdzie jakas muzyczka albo sama sobie nuci cos i tancuje :ico_oczko:
No wiec chyba jak we wszystkim trzeba znalezc zloty srodek
Kochana to podstawa :ico_oczko: i tu sie zgadzam ale czsem te wszystkie zasady nie imaja sie do danego dziecka Wierz mi Aduche chowalam z zasadami ze tego nie tego nie wolno bo pisza mowia itd a wlasciwie to musimy patrzec na swoje dzieci indywidualnie a nie co nalezy robic wedlog jakis psychologow a wierz czemu ?bo czasem sie myla a czsem to tak zwane dobre wychowanie moze dla twojego dziecka byc zle tak jak piszesz ciagle mialas w glowie ze to nie powinnas i tego nie a czemu? bo ktos tak powiedzial? A teraz czasu cofnac nie mozna i dlatego iz jest wieksza tul ja kochaj caluj i spij jesli tego chcecie a na oducznie przyjdzie czas sa dzieci ktore usypiaja i spia do bialego rana bez przerwy ale sa takie ktore dlugi czas beda potrzebowaly bliskosci swojej mamuni i co bede odrzucac dziecko bo takie sa zasady ? chyba nie bo kiedy mialam mala Aduche to przez te zasady stracilam wiele i mam zal ze nie miala tego co Wiwi i wiem ze zycie jest zbyt krotkie zeby tak strasznie trzymac sie zasad ktore sa wymyslone tez przez ludzi tez omylnych Sami wytyczmy zasady ktorymi chcemy sie kierowac ale nie zatracajmy sie w cudzych pomyslach przeanalizujmy co chcemy aby nasze dziecko robilo i co my robic mamy I nie zapominajmy ze dziecko tez ma miec prawo wyboru co chce a czego nie i wyposrodkujmy to tak jak napisalas yoanna, :ico_oczko:

Buzialki dla wszystkich mam i maluszkow :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lut 2010, 10:49

Dzien dobry :)

Witam sie i ide na sniadanie, milego dnia!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lut 2010, 11:43

I ja sie witam :-) Ale super ze sobota i nie trzeba pracowac :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości