Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

05 kwie 2011, 20:14

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamuskom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nie zaglądałam gdyż byłam w szpitalu z Oksanką miala zapalenie płuc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , zaraziła się od Oskarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki Bogu jesteśmy od wczoraj w domku i nawet dzisiaj spacerowałyśmy na dworzu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 kwie 2011, 20:23

niby chcęjuż urodzić ale jak tu normalnie się nie bać???
mi wlasnie juz ten strach przeszedl, juz wogole sie nie boje...
ja jeszcze czopu nie zauwazylam :ico_wstydzioch:

no i dalej mecza mnie skurcze takie same jak te w szpitalu, nic sie wiecej nie rozkreca... ehhh...
Nie zaglądałam gdyż byłam w szpitalu z Oksanką miala zapalenie płuc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , zaraziła się od Oskarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrze, ze dzieciaczki juz zdrowe :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana, kurczę, blisko było ;)
ehh.. chyba nie pojdzie to tak szybko... nawet po tym masazu szyjki poki co nic sie dalej nie rusza...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 kwie 2011, 20:26

czy mogłabym prosić o nr tel żebymmogła wyłć smska jakby coś
wysłałam na pw :)

ewelcia1245, dobre że Maluchy zdrowe :)
dziewczyny a ja znalazłam na bieliźnie mały galaretkowate coś, podejrzewam że to kawałek czopuśluzowego.
a ja nic.. ani czopu, ani skurczów, nic totalnie :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 kwie 2011, 20:30

a mnie mecza te skurcze jak cholera... chyba zaczne je liczyc...
masakra jakas, bo boli jak diabli i te dzisiejsze bola duzo mocniej od tych z ostatnich dni...
chcialabym zeby sie w koncu ruszylo, w koncu lekarka powiedziala, ze ona ma do 8.30 dyzur i moze sie jeszcze spotkamy :ico_haha_01: a do rana jeszcze troszke godzin zostalo...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 kwie 2011, 20:33

no to całkiem możliwe Kochana, że się spotkacie jeszcze w nocy :)
niby chcęjuż urodzić ale jak tu normalnie się nie bać???
ja się bałam wcześniej, teraz już po prostu chcę urodzić :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 kwie 2011, 21:04

Inuno, kochana, akcja porodowa moze sie bardzo szybko ruszyc... nigdy nic nie wiadomo... U mnie juz wybila godzina zero i tez dumna z tego nie jestem, ale nie pozostalo mi nic innego jak siedziec i czekac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 kwie 2011, 21:26

no trzeba czekać :ico_sorki: Zmartwiłam się dlatego, że były skurcze kilka dni, zaczęły się jakieś bolesne i wszystko przeszło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 kwie 2011, 21:28

kochana a ile Zuzia wazyla??
- Zuzka pobila rekord przez ta moja cukrzyce,ktorej lekarz u mnie nie wykryl - 5390,a on twierdzil 7 dni przed porodem,ze 3600 :ico_noniewiem:

Ale kolezanki,ktore w szpitalu poznalam rodzily dzieci ok 4 kg ze splotami wlasnie,a Ty chudzinka jestes,wiec nie pozwol im kombinowac za bardzo :ico_nienie:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 kwie 2011, 22:19

NowaSejana to faktycznie masz dylemat ale jesli lubisz ta swoja lekarke i jej ufasz to moze warto naturalnie rodzic sprobowac ...a jeslintylko poczujesz ze cos ni etk albo sie zaczniesz bac to krzycz zeby Ci natychmiast zrobili cc!!!

jak tak czytam ile te wasze dzieciaczki waza to moj Szymus malenstwo -teraz wazy 2820g(przy urodzeniu 2730g)...a mi sie wydaje calkiem rozsadnego rozmairu :ico_oczko:

dobra lece spac bo tez padam -bylam dzis w szpitalu z tym moim szwem rozpadajacym sie zrobili mi opatrunek i zdziwli sie ze ta polozna juz szew zdjela 5 dnia po cc bo normalnie sie trzyma to 10 dni :ico_olaboga: no tej poloznej pewnie sie cos pomylilo tylko szkoda ze moim kosztem bo mnie to teraz boli ,krwawi i rzezcywiscie musze lezec zeby sie dalej nie rozerwal :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2011-04-05, 22:23 ]
kupilam poduche do karmienia-nie tak ja sobie wyobrazalam (ta jest taka mieciutlka) i nie wiem czy jej nie oddac...bo mnie najbardziej sie sprawdza mimo wszystko ta moja pierwsza zwykla pozycja karmienia i do niej poducha mi niepotrzebna...

kurcez a ja sie dziwnie czuje po tym cc...krew mi leci z nosa codziennie i kreci mi sie w glowie ...
dobranoc!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 kwie 2011, 23:10

a ja nadal nie spie... skurcze mnie mecza i nie daje rady zasnac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2011-04-05, 23:11 ]
- Zuzka pobila rekord przez ta moja cukrzyce,ktorej lekarz u mnie nie wykryl - 5390,a on twierdzil 7 dni przed porodem,ze 3600 :ico_noniewiem:
:ico_szoking: :ico_szoking: o matko :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość