Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lis 2007, 22:42

Witajcie

U nas juz po imprezie, bylo po prostu super. Wszystcy byli zadowoleni, poszli dopiero przed 21., Fillipek dostal mase ladnych prezentów, nawet spal raz tylko ok. 40min., nie chcial chyba imprezki przegapic. W kosciele tez ladnie sie spisal, "gadal" razem z ksiedzem, ale ubaw.
Zdjecia teraz nie wkleje, bo po pierwsze w kosciele to robila kolezanka swoim aparatem, po drugie moj aparat byl w torebce, i jak wdomu chcialam pstryknac fotke, to zauwazylam, ze caly mokry :ico_szoking: :ico_olaboga: , musialam nie domknac butelke z piciem malego i zalalo, mam nadzieje ze "ozyje" jutro, i ni9e bede musiala kupowac nowy.

No i kurcze nie cwiczylam dzis, a teraz mi sie nie chce, niemam sily
Hekkate, to juz sie nie liczy, nie wiesz? musze od poczatku 6 zaczynac?

No i tyle sie najadlam :ico_sorki:

musze ostro sie brac od jutra

Buzka

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 lis 2007, 23:28

lulu gratulacje dla Filipka no i spisal sie jak na malego mezczyzne przystalo :ico_brawa_01:

Dorota.M. pewnie z tym uszkiem to masz racje. jak sie bedzie powtarzalo to bede musiala zaobserwowac w jakich sytuacjach tak robi. milo ze imprezka wam sie udala

:ico_tort: dla Mirelki

Hekkate co do Sylwka to rozmawialismy wczoraj na imprezie ale do niczego nie doszlismy. najwazniejsze zeby miec Tymka przy sobie:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 lis 2007, 23:35

DOROTA.M. no widzisz to musimy sie częciej spotykac ;), bedziemy narzekaz ze nasze dziewczynki stanęły z rozwojem w miejscu a tu kolejnego dnai zaczną biegać :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ale szoku doznałam jak przeczytałam ze twoj maz dostal ochoty na dzidziuska hi hi hi i co dalej w związku z tym? jak ty sie zapatrujesz na tą propozycję?
No masz racje, ja w ogóle jestem imprezowa w cudzym słowiu oczywiscie babka, lubie sie bawic i nawet wczorajsze wyjsci edo pabu sprawiło mi wiele radochy ale i tak juz głowkujemy z sira ze trzeba bacie Ale czyli moja mame skołowac tu do dzieci i wybedziemy sobie w czwóreczke i moze jeszcze drugą sire wezmiemy i pojdziemy na dyskotekę.
Ostatni raz dylałam w maju zeszłego roku krótko przed zajsciem w ciąze bo wiedziałm ze to moje ostatnie podrygi bo potem starania o dzidzie zaczniemy tak więc wtedy tak sie wybawiłam ,napiłam hahahhaha ze nawet na barze tańczyłam z siorą i kumpelami z pracy :) ale była jazda tylko sobie nie mysl ze ja jakas wiesz poprosr\tu na tamtej dysce jest bar z drązkiem do góry wskakujesz i se mozna tam tanczyc. Oczywiscie maz patrzył z dołu i tylko mu gule skakały ze mam juz schodzic bo........ ach to były czasy, jak tylko zgubię brzuch :( tylko kiedy to bedzie i czy w ogóle jak wróce do jakiejs normalniejsze figurki to moze znow wskoczymy na ten barek hi hi hi póki co pozostanę na ziemi ;)
HEKKATE my jeszcze sylwestra nie planowalismy ale wiesz czas o tym pomyslec masz racje hhhhmmmm , tylko pewnie spędzimy go w domku bo wszyscy rodzice zawsze gdzies na wychodnym sa albo na balu albo u znajomych ach takie zycie coz

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 lis 2007, 09:01

hej kobietki witam z rana!
wrocilismy wczoraj wieczorkiem o 22 , wakacje sie udaly, 29 stopni, zjem sniadanko i poczytam was bo widze ze sie rozpisalyscie przez ten tydzien, i cos skrobne jeszcze dzis, ale mam gore do sprzatanaia hihihi i bagazy do otwarcia, takze jakos w ciagu dnia do was skocze a teraz lece was poczytac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ahaaa i dziekuje za wszystkie zyczonka dla Julci z okazji 9 miesiecy!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 08:14 ]
hihihi tak czytam i cyztam, patrze a nasza kochana Dorotka mnie pozdrawia hihihihiih dziekuje, opalona to niewiem czy tak na murzyna ale troszke jestem hihihihi fajnie masz ze moglas wyjsc sobie z mezem tak do pubu, A. zawsze taki zmeczony jest i checi mu brak, a ja sama mysle ze musze sie obudzic rano do Julenki, a teraz jak ma przestawiony zegar to dzis sie o 5 obudzila rano ja bylam pewna ze to 7 bo to zmiany godziny byly tydzien temu i dzwonie do opiekunki a ona taka zaspana sie pyta o co chodzi, ja jej mowie ze Julcia dzis przyjdzie, a ona ok ok, hihihi ale nie musi tak wczesnie hahahah dopiero potem sie skapnelam ze to zla godzina, tak mi sie wstyd zrobilo, no a Agatka rzeczywiscie brawurowo spala!! do 9.30 to nawet Julenka takich numerow nie strzela, choc lubi sobie pospac, masz wielkie szczescie, bo przynajmniej sie od czasu do czasu zrelaksowac mozesz i nie musisz sie martwic o porannne pobudki! a taka zabawa czasem rzeczywiscie podnosi na duchu!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 lis 2007, 10:45

Hekkate my sobie raczej darujemy w tym roku imprezę sylwestrową - jak byłam w ciąży w zeszłym roku to mielismy w domu nalot znajomych z dziecmi i miałam dość...

lulu wspaniale że Filipek tak dzielnie zniósł imprezę - kochany chłopczyk z niego! :ico_brawa_01:

Mamcia wklejaj fotki bo może przy tej pogodzie jakoś te Twoje wakacje na nas pozytywnie wpłyną...

Pisałam Wam o kolezance która urodziła. Byłam u niej w sobotę bo juz wróciiła ze szpitala - maluszek śliczny - ma piękne włoski i jest troszkę do Filipka lulu podobny Hi hi! Pomogam jej wykąpać bo położna pewnie dzis albo jutro dopiero przyjdzie a ona była jeszcze ciut wystraszona. Napradę się cieszę że u niej wszystko dobrze zaczyna się układać i oby tak zostało!

NOCKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co prawda Nina się budziła - ale bez płaczu się obyło - o 5 była już prawie wyspana ale pooglądałysmy telewizje i zasnęła do 7:30.
Rzeczywiście starałam się na maksa ją wyciszyć wczoraj, nawet zrezygnowaliśmy z wyjazdu do rodziny żeby wyeliminować wszelkie bodźce. Zapodałam na noc viburcol i było dobrze. pewnie że nie idealnie ale mam nadzieję że będzie coraz lepiej

Dziękuję że mnie wspieracie - to naprawdę pomaga :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 lis 2007, 10:58

lulu wklejaj przepisik na biszkopciki!! a na wakacjach poznalismy turkow co juz w Danii ponad 30 lat mieszkaja, wiec plynnie mowia, i bardzo sie zwiazali z Dania, no i to byl brat i siotra, siostra z dziecmi dwojka przyjechala i jej synek wlasnie 7 miesiecy ma taki fajnisuki spokojny chlopaczek, no super po prostu i tak podobny do Filipka!!! nieuwierzysz! moze pozniej wkleje foteczki, i od razu ochrzcilismy ich para hihih ale Julcia wogole nie zainteresowana, on sie ciagle na nia gapil, a ona mu tylko zabawki i smoczka zabierala hihiihi
qunick, wkleje foteczki wkleje, mam ich cala mase, niektore na kamerce niektore jeszcze na laptopie, bo na mojej kamerce sie tylko 500 zdjec miesci, wiekszej karty nie moge wlasnie miec na niej, a szkoda, no ale mam cala mase zdjatek to jak posprzatam i sie ogarne to sie zajme zdjatkami hihih

kozaczki dziewczyny sliczne kozaczki sobie sprawiliscie, kupilam gazete taka gruba z moda Bazar sie nazywa, oczywiscie reklam tam mnostwo i wszystkie buty co patrzalam jesli o kozaczki chodzilo to szykiem mody sa wlasnie te takie pomarszczone jakby hihih i wygniecione, i oficereczki, takze wszystkie kobietki to modne sa teraz na tiktaczku , oprocz mnie hihihi jak na razie bez kozaczkow :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

karolas achhh te komputery nasz pelno wirusow zalapal i internet wogole nie dzialal, wylaczac sie zaczal sam, ale na szczescie wszystko sie udalo podreperowac, ale az takich awarii nie bylo, dobrze ze w rodzinie u ciebie ktos sie zna na komputerkach bo taka szkoda by byla stracic te wszystki zdjatka i filmiki. chociaz filmiki te co powgrywalas na internet te jeszcze by byly. i zbakow gratuluje Amecili! Julcia jeczy na gorna warga ale jeszcze nic sie nie przedarlo, zato dolne kielki widac bardzo okazale, wyglada jakby je miala juz z rok czasu hihihi

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 lis 2007, 12:00

Maluję Piłsudskiego na zamówienie - zaczęłam jak Nina spała i obudziła się własnie "chodzi" dookoła sztalug i mówi puffff...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 lis 2007, 13:39

mamcia witaj :), no ja tez czeam na foteczki z ciepełka hi hi hi bo tu zimnica ze ho ho ho sie zaczyna, u nas dzis zaledwie 2 stopnie :(. Amelci juz ta jedyneczka wyszla cała ale ostra jest jak nie wiem co ;) na dniach bedzie obok druga a na górze jeszcze troche troche bo nic tam wiekszego nie widze zeby sie cos działo
Opisz wssystko,jak podroz, jak julcia zniosła i w ogóle wszystko nam napisz czekamy
QUNICK no to super ze z Ninka lepiej i ze mozemy ci jakos pomóc chociaz tak wirtualnie ale zawsze duchem tez :)-ja słuze pomoca zawsze i wszedzie :ico_oczko:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

05 lis 2007, 13:46

witajcie
ja tak na szybcika wpadam do was kochane Lutoweczki
nawet czasu nie mam was poczytac :((

ale widze, ze Mamcia juz wrocila z wakacji
oj jak fajnie... i czekam na foteczki :)

jak znajde chwilke czasu to jeszcze do was zajrze... pozniej...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MALYCH JUBILATOW :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 lis 2007, 14:35

napisałam dłuuugiego posta i mi go zjadło :ico_zly:

no to od nowa, ale w wersji skróconej

mamcia witamy w chłodnej rzeczywistosci, czekamy z upragnieniem na foty, pewnie są piękne, jestem też ciekawa jak Julcia zniosła tę podróz no i opowiadaj jak minął lot samolotem :-) Myślałam o Tobie bardzo często, zwłaszcza gdy powieszałam pranie na zimnym poddaszu lub gdy szłam ze sklepu w deszczu - bez parasola :ico_haha_02: A tak szczerze to przede wszystkim bardzo się ciesze że wyjazd się udał, że odpoczęłaś i że wróciliście cali i zdrowi.
karolas kurcze ale mieliście kiedyś fajne imprezy, wyobrażam sobię mine twojego męża jak tańczyłaś na barze hihi kurcze ale super, fajnie by było tak wrócić na chwilę w tamte czasy nie? A co do tekstu twojego o figurze, kobieto przecież ty masz świetną sylwetkę, jesteś chyba szczuplejsza niż ja, naprawdę wyglądasz super, więc pomysł z pójściem na balety z siostrami to świetny pomysł i myślę że babia Ala napewno się zgodzi zostać z wnukami :ico_brawa_01:
A jak kaszelek u Kacperka?
qunick bardzo się ciesze że noc minęła tak ładnie i spokojnie, kurcze zrób potem fotkę tego obrazu i wklej - pokaż nam arcydzieło :ico_brawa_01:
lulu bardzo fajnie że wszystko poszło tak świetnie, Filipek pewnie tez bardzo cieszył sie tego dnia i dlatego pewnie nie spał dużo w dzień, w końcu był bardzo ważnym gościem :ico_brawa_01: Oby aparat fotograficzny zaczął działać, bo czekamy na fotki :ico_brawa_01:
hekkate tak się skałada że w SYLWESTRA maż idzie do pracy na popołudnie czyli od 14:00 do 22:00 wiec na najważniejszą częśc imprezy zdąrzy wrócić. No nie wiem rok temu byliśmy u znajomych - z brzucholkiem moim wielkim nie bawiłam się za dużo ale było sympatycznie, a w tym roku no nie wiem albo impreza u mnie w domu ze znajomymi (też bym miała małą pod okiem) albo u znajomych, to zależy też czy rodzice pójda jak co roku na bal....
Jestem ciekawa czy nasze dzieci nie będą się bały odgłosów fajerwerków :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-05, 13:39 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość