Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 wrz 2008, 12:52

hej laseczki
kciuki mialyscie trzymac bo byla wizja fajnego domku za mala kaske, ale okazalo sie ze jeszcze jest niedostepny :ico_placzek: kolezanka nam dac znac jak sie zwolni
dzisiaj jade z siostra ogladac mieszkanie tylko wielka szkoda ze daaaleko stad...buuu
wogole sie sprawy komplikuja po raz kolejny...ehhh juz nawet nie chce wam smecic
znow jest jakas szansa na pozostanie tutaj, ale dzisiaj musimy jeszcze powaznie pogadac ze znajoma czy w koncu chce z nami zostac czy sie wyprowadza :ico_noniewiem:
bylam wczoraj z Szymonem na play group, wybawil sie ze hej, babeczki super sie nim zajmowaly a on byl w siodnym niebie i wogole sie nie bal, wogole na mnie uwagi nie zwracal

noc mielismy dzis koszmarna
Szymon zanosil sie placzem
ma katar, nie wiem co mu sie stalo, moze to zeby????
dalam mu nurofen i zasnal...uffff
rano maruda straszna z niego byla wiec wyciaglam kolezanke na kurs gotowania z maluchami, poszlysmy na 9.15 i bylysmy same ze swoimi dziecmi no i babka ktora pomagala gotowac, nikt wiecej nie przyszedl
i tak wlasnie gadalysmy z ta znajoma ze w PL gdyby cos takiego zorganizowali i to za darmo to pewnie full ludzi by przyszlo a tutaj zero zainteresowania bo maja tego pod dostatkiem :ico_szoking:
jutro idziemy znow na play group, w czwartek spotkanie ranne little adventures a w piatek spotkanie polskich mam w Liverpoolu!!!!!
mam nadzieje ze bedzie duuuuzo dzieci! !!!!

[ Dodano: 2008-09-16, 12:53 ]
dominisia piekny Jasieniek na fotach!!!

ania0709, wklejaj zdjecia z imprezki.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

16 wrz 2008, 13:48

Jezu taka pogoda że szok!! Wybrałam się do Ośrodka d po wyniki mojej cytologi ubrałam płaszczyk ale i tak było mi zimno!! Mała miała body koszulkę bluze i kurteczkę siedziałą w dużym wózku za folią i normalnie jak na syberii albo jeszcze gorzej do tego ten deszcz!! OKROPNOŚĆ!!

Teraz śpi bo chyba ta wędrówka ją wyczerpała!! A co tutaj tak pusto??

eve81, super że macie tle zajęc z Szymciem.. szkoda że w polsce ciężko o takie grupy zainteresowań dla dzieci :(

ania0709, czekamy na zdjecia!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 wrz 2008, 14:16

Hej, a ja dzis domu bo Nell w nocy dostala goraczki i gile jej sie leja po brodzie. Maruda ze szok. I nie wiem czy wirus czy zeby, bo te pieprzone kly sa tuz, tuz pod powierzchnia dziasla, a te sa juz czerwone i przezroczyste jednoczesnie, strasznie to wyglada. Jedziemy na paracetamolu a na noc szukuja ibuprom jakby co....

U nas pogoda ok, zimno to fakt, ale slonko :ico_sorki: Wezme mala do wozeczka na spacerek to mzoe jej troche ulzy tez zatkany nochal :ico_sorki:

Eve, super ze sa takie zajecia, korzystaj ile wlezie. Tu jest tez duzo takich rzeczy, ale miato duze i nie za bardzo mam dostep do bierzacych rzeczy... wiem, wiem, mam wymowke ;-)

Aniu, super ze impreza sie udala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i najwazniejsze ze solenizant zadowolony :-)

Dominisia, ale Jasiulek powazny na zdjatkach, on ma taki "dorosly" wyraz twarzy. Wcale ci sie nie dziwie tych schiz, pewnie mialabym tak samo. Oby juz zadne g**no sie do malego nie przyczepilo :ico_sorki:

A ja dzis zamontowalam spiwor do wozka, bo naprawde jest takie zimne i arktyczne powietrze ze szok. No i mala ma czapke taka jesienna i rekawiczki 5-palczaste. Ale sie cieszyla jak jej ubralam pierwszy raz :-D

Lece konczyc obiad..

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

16 wrz 2008, 19:37

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-16, 20:09 ]
ZNACIE JAKIŚ PRZEPIS NA FAJNA SAŁATKĘ BO KURCZE CHCIAŁAM ZROBIĆ 2 NA ROCZEK JEDNĄ Z PORÓW A DRUGIEJ NIE WIEM....?

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 wrz 2008, 20:35

Justynka super fotki Marcelinki :ico_brawa_01: skubana fotogeniczna jest :ico_brawa_01:

Eve nie smęcisz nam :ico_nienie: fajne te spotkanka i ja powoli wszystkie takie rzeczy znajduję :-) a Darek też czasami budzi się z takim placzem w nocy...nie wiem od czego to :ico_noniewiem: może coś się mu przyśni...

Mamozuzi oby to byly ząbki tak naprawdę, a nie żadne choróbsko :ico_sorki: znalazlam szkolę plywania, gdzie może iść Julcia i najlepsze też , że są zajęcia dla Darka z mamusią :-D jutro tam zadzwonię i dowiem się czy są miejsca...tylko zastanawiam się czy to, że Julia nie zna prawie języka to nie będzie przeszkoda... :ico_noniewiem:kurcze mam taki problem, że Jula nie chce do szkoly chodzić...tzn. mówi, że chce do domu, bo więcej czasu z mamą spędzi, ale sobie wymyślila :ico_noniewiem: może to chodzi o to, że z Darkiem jestem w domu caly czas, już sama nie wiem co myśleć :ico_noniewiem:

u nas pogoda też nieciekawa, bo ciągle padalo, ale na szczęście nie jest zimno :ico_sorki: powoli się przyzwyczajam do tego deszczu...
nie mam dziś sily na nic, leci ze mnie jak z kranu...jakoś teraz te @ mam o wiele bardziej obfite niż kiedyś :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 wrz 2008, 20:38

Sorki ze nie pisze ale siedze nad ksiazkami, oczy juz mnie szczypia z niewyspania i od monitora :-(
Aga, nic nie mow o miesiaczkach, ja teraz mam spirale i mam po 8-9 dni i to tyle ze boje sie z domu wychodzic :-( A z basenem bym zaryzykowala jednak, moze to nie bedzie zadna przeszkoda.
Szkoda ze Julii sie w szkole nie podoba :-(

Justyna, ale ta Marcelka jest urocza :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 wrz 2008, 20:42

Justynka ale salatkę czy surówkę znaczy? może taką uniwersalną wielowarzywną...salata lodowa, pomidor, ogórek, rzodkiewka, cebula czerwona, papryka i to co chcesz polane sosem vinegre, albo po prostu oliwą z sosem salatkowym np. z knorra, takim jakim lubisz, jak chcesz można też dodać tuńczyka , jajko,makaron np. spiralki, posypać na końcu calą startym serem żótym, powstaje już druga salatka, taka samodzielna, ja taką uwielbiam :-D

[ Dodano: 2008-09-16, 20:46 ]
Mamozuzi no ze spiralką miesiączek to też Ci nie zazdroszczę, ale ja też wlaśnie mam taką, że boję się z domu wyjść, dziś jak wrócilam z Julcią po szkole to mi tak polecialo, że jakby mi wody plodowe odeszly się czulam, cale szczęście już w domu :ico_sorki:

Julcia jest bardzo zmęczona po szkole, nie dosyć, że musi opanować to czego się uczą to i język, troszkę mi jej szkoda, ale wyjdzie jej to na dobre :ico_noniewiem: no a w szkole najważniejsze , że się przelamala i bawi się też z angielskimi dziecmi :ico_sorki:

idę usypiać Darusia...

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

16 wrz 2008, 20:47

agnieszka01.04, miałam robić taką kebabową warstwową ale za dużo roboty z tym!! A M wraca w piątek w nocy a w sobote o 14:00 już mamy gości. Myśllałąm nad sałatką z brokuł i kurczaka albo z uszek tortelini cholera nie wiem myślałąm że znacie coś. Ale ta co podałaś jest ciekawa..

A na goraco mam robić bogracz ale cholera nie wiem czy mi sie uda :(

[ Dodano: 2008-09-16, 20:55 ]
Widzę że rozmowy o @ się zaczeły :D:D a jeszcze rok temu cieszyłyśmy się że ich nie mamy!! Hehehe ja nie narzekam... bo po tych tabletkach są takie raczej umiarkowane :) Wiecie jutro zacznę pakowac ubranka te letnie bo już raczej nie będą porzebne :( Zostawie tylko koszulki z krótkim rękawem i 1 ogrodniczki krótkie reszta co na następny rok to do szafy a reszta do prania i do worka. Aż się boje bo w szafeczce a raczej szafie Marcelki zostanie pare ubranek. Dziś to wyjełąm jej ciepłą kurtkę taka gruba bo przeciez takiemu dzieciaczkowi jak się nie rusza w wózku to musi być zimno :ico_olaboga:

Muszę cały domek posprzątać na sobotę!! Jutro biorę się za pracę bo aż strach!!

[ Dodano: 2008-09-16, 21:30 ]
a gdzie się eSKa podziewa... Ewasiek i inne kobiety!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 wrz 2008, 21:39

no ostatnio wleczemy się na naszym wąteczku :ico_nienie:

ja nawet mie wiem co to jest bogracz :ico_wstydzioch: bigos czy coś? :ico_oczko:

no skarbeczki śpią a ja mam farbę na glowie...ciekawe co wyjdzie, niby w @ może wyjść wszystko hihihi

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 wrz 2008, 22:24

Zrobilam lekcje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Justyna, ja czesto kupuje w restauracji salatke taka: cwiartki ziemniaczkow podpieczone w piekarniku, salata lodowa, cukinia, kawalki piersi z kurczaczka,(uprzednio zamarynowane a potem usmazone), cebulka, mala fasolka albo inne warzywko z puszki, pomidorki koktailowe. Osobno podajesz sos czosnkowy, albo inne dipy i kazdy bierze soibie co chce na to.

Aga, dobrze ze Julia sie bawi z angielskimi dziecmi. to smutne ale tutaj np najwiecej poskie dzieci kloca sie z ...polskimi dziecmi :ico_puknij: taka zawisc jakas ze szok. zuzia ma i poslkie i szwedzkie kolezanki, nie nastawiam jej jakos specjalnie, ale sama widzi ze lepiej sie dogaduje ze szwedzkimi.
A Jula chodzi do 1 klasy czy do 0, bo Zuzia do 0 i w sumie to niewiele sie ucza, jakies tam pojedyncze literki i cyferki, wiecej sie bawia. A jak jest w UK?

[ Dodano: 2008-09-16, 22:26 ]
Justyna, letnie ciuszki u nas dawno spakowane juz. Mala dzis byla na spacerku w spiworku i czapeczce i polarku :-(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość