Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 kwie 2007, 23:08

Agatka-- :ico_buziaczki_big: zostawiłam ci coś na gg :ico_oczko:

Jagulka--dziękuję :ico_oczko:

Asia--powodzenia w jutrzejszym łapaniu siusiu.
Riterko---obiadzio mmmmmmmm..... :-D podsunęłaś mi pomysł na jutrzejszy obiadek.
i dzieki za przepis.

Uciekamy :555: tzn ja uciekam bo Joachimuś już od 2 h :555: Do jutera. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-29, 23:10 ]
Agaciu--wadaj do nas częściej.Opowiadaj jak tam Dawidek.To już naprawde pa

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

30 kwie 2007, 00:06

asiapanda, dziękujemy, dziękujemy za życzonka :ico_buziaczki_big:
Elu a ile razy się wam Jasiu budzi w nocy? Może poprostu ma teraz straszną potrzebę ssania,jak moja tak miała to brałam ją do nas do łóżka i przystawiałam do cyca kiedy chciała . Właściwie to ja spałam a ona się częstowała :-D po jakimś czasie jej przeszło i teraz budzi się tylko do jedzonka 2x ale je krótko i śpi dalej.
Zmykam lulu dobrej nocki!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 kwie 2007, 07:36

Witam, dzisiaj pomogę Witamince z tą kawusią
Obrazek

co Jaśka posadzimy w krzesełku do jedzenia to on nam zawsze kupeczkę walnie :-D
dzisiaj jedziemy się poszwędać więc pewnie dopiero wieczorem zajrzę, miłego dnia życzę

[ Dodano: 2007-04-30 ]
Buziaczki dla Kylie z okazji pół roczku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 08:15

Dzień dobry

Moc buziaków dla Kylie :)

A my siku nie złapaliśmy, stałam nad nią chyba ze 30 minut, potem leżała z tym workiem i nic, zero sików :ico_zly: Zaczęła już płakać z głodu, więc koniec, nie mam pojęcia jak ja ma to zrobić.Teraz dopiero w środę możemy próbowac bo jutro to święto więc labolatorium zamkniętę. Miałam jechac do rodziców już w czwartek, ale mi się nie chciało, mam jechac jutro, ale mi się nie chce...

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

30 kwie 2007, 08:15

Hej!
Widzę, że wszystkie spicie:) oprócz Riterki!
Ech my dzis od 6:50 na nogach...:(
Agatko podziweiam cie i powiem ci że ja nie raz poo takich akcjach z moim chciałam sie spakowac i odejśc ale coś mnei cały czs przy nim trzyma...kurde chcaiłabym mieć tyle odwagi co Ty!!!!
Elu z tym paciorkowcem to jest jak na razie tylko moja diagnoza, probije sie do lekarza dodzwonic, zobaczymy co on powiejak gardł obejrzy. Ale pamietam ze kiedyc lekarz mi mowil ze jak na gardla robia sie krosty to jest obajw ze wirus zaatakowal. czytalam w necie troich i wszystko sie zgadza poza temepraturą bo nie mam zadnej i bardzo dobre sie czuje poza tym ze nie moge przełykać....za kazdym razm boli:(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 08:17

MK cześć, wbijam się w tą samą minutkę co ty :)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 kwie 2007, 09:10

Agatko, przykro mi że tak się ułożyło... ważne że Wam obojgu zależy, więc prędzej czy później będziecie znowu razem tak naprawdę..... myślę, że wstrząsnęło to Twoim ukochanym na tyle, żeby się opamiętał. Teraz trzymam kciuki, żebyście się nie trzymali zbyt długo na dystans i żeby ta iskra znowu pomiędzy Wami przeleciała :) Dawidek 10kg jest w czołówce :-D
Jagódko, wszystkiego najlepszego :ico_tort: :-)
Kylie, wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_haha_02:
Asiu, ja sobie nawet nie wyobrażam jak mogłabym to złapać, pewnie by mnie k**wica ze trzy razy wzięła...
Riterko, gówniane krzesełko :-D ....... Jasio sobie miejsce robi na jedzonko :-D, przecież ma taki malutki brzuszek
Moja dziś spała bez wiercenia i przebudzania do 3:30, ale potem wstała o 5:50 :ico_placzek: ... na dole jakby się jej trochę dziąsła odkleiło, może tam się dziurka na zęba robi...(jest taki biały płatek)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2007, 09:48

Cześć

właśnie posta mi wcięło i odnowa musze pisać :ico_zly:

My wczoraj byliośmy u znajomych na grilu nie było za ciepło ale jedzonko pyszne :ico_haha_01: Jutro chce jechac do Piotrkowa do mojej babci Kornelka pokazać bo w realu jeszcze go nie widziała, szkoda tylko, ze tak zimno się zrobiło, mężuś do pracy poszedł, większość osób w firmie ma urlop ale ktos musi być i na niego wypadło, wkurzyłam się od rana i w piatek też bedzie pracował :ico_zly:

Przeczytałam wszystkie posty i widzę, że u Ciebie Agatko sprawy się pokomplikowały, Kochacie sie więc napewno się pogodzicie, kwestia czasu, uściski dla Ciebie , zeby wszystko jak najszybciej sie ułozyło

Ogromne buziaki dla Kylie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

:ico_brawa_01: dla spryciula Jasia, chłopak spala wszystkie kalorie a mama sie martwi :ico_haha_02:

Witaminko- to się zrelaksowałaś przynajmniej a z tą zazdrościa to pomaga ja też tak robie :-D faceci są nas pewni, bo siedzimy w domu z dzieckiem, a ta pewność troche ich za bardzo utwierdza w przekonaniu, że nic im nie grozi z naszej strony, dlatego czasami trzeba ich podrażnić i wzbudzić zazdrość, :ico_haha_01:

Asiu- z tymi siuśkami przekichane,a le w końcu musi sie udać :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 09:52

Sosenko to ząbek :)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2007, 09:52

Mk- zdróweczka dla Ciebie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość