eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 wrz 2008, 20:31

Justyna_Bochnia, Dominisia, w imieniu Olka dziekuję za życzonka
Justynko Marcelinka taka lasencja że szok :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Kurcze a Olek jak zasnął o 17.00 tak śpi i spi nie wiem czy się jeszcze dziś obudzi :ico_noniewiem: Chyba odsypia wczorajszą nocke. Mielismy być o 23.00 w Pyrzowicach a wylądowaliśmy o 20.00 w Warszawie a potem podstawili autokar i do Kato już jechaliśmy autobusem w domu bylismy o 2.00 czyli 3 godz póxniej :ico_zly: :ico_zly: A to wina tego że linie lotnicze którymi mieliśmy lecieć zbankrutowały i podstawili samolot ale tylko do warszawy :ico_zly: Tak więc cieszę się że wogole dotarliśmy , chociaż z drugiej strony mogłabym bym tam przesiedzeić całą zime jeszcze wczoraj leżeliśmy na plazy, temp powietrza 28stopni a woda w morzu 26 :ico_haha_02: No po prostu raj :-) Hotel trzy*** ale naprawde na poziomie :ico_brawa: ręczniki codziennie czyste, pościel nowa co 3 dni no bomba po prostu o jedzeniu nie pisze bo moja waga mówi wszystko (znowu do góry :ico_placzek: ) ale tam po prostu można było jeść non stop był taki wybór i takie ilości że szkoda gadać a te ciachaaaaaaa jeju aż ślinka mi cieknie na samą myśl :ico_haha_01:
Olek jak już pisałam wczesniej grzeczniutki i kochaniutki, miał dni że próbował pokazywać swoją złość ale dało się to opanować :ico_oczko: Jeszcze całkiem sam nie chodzi ale pierwsze samodzielne kroczki ma już za sobą :ico_brawa_01: Do najczęsćiej używanych przez niego słów dalej należy AUTO ale do tego doszło jeszcze TATA, o słowie MAMA tylko czasem mu się przypomina :ico_noniewiem:
Fotek mamy mnóstwo ciężko będzie wybrać najlepsze żeby wam pokazać.
Najbardziej żałuje że nie udało nam się przyciągnąć tutaj tej Majorkańskiej pogody, to co tutaj zastaliśmy to jakiś koszmar :ico_placzek: :ico_placzek: Dzis rano mąż na pytanie ile stopni na podwórku odpowiedział mi : "o 20 mniej niż na Majorce " :-D

Dobra teraz przerwa na nadrabianie zaległości, może uda mi się jeszcze coś poczytać zanim mąż wróci

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 wrz 2008, 20:54

eSKa, super,że już jesteś z nami! Ale fajniutko, że tak odpoczęliście! Zazdroszczę troszkę i muszę gdzieś mężulka wyciągnąć za rok! A pogody to Wam najbardziej zazdroszczę- ja z klapek w zeszłym tygodniu przesiadłam się na kozaczki, co prawda nie ocieplane,ale takie do kostek.

Olusiu i Kacperku najlepsze życzenia urodzinowe!!!

Cudne są te nasze dzieciaczki i takie duże! Wiecie, podczytuję wątek wrześniówek 2008 i piszą to, co my rok temu,że już się nie mogą doczekać i tak im ciężko. Ale ten czas leci :-D A my juz pierwsze urodzinki wyprawiamy. Zuzanka co dzień zaskakuje- dzisiaj pokazał mi jak wsiada na ten swój pojazd, tak fajnie fachowo jak my na rower, zarzuca nóżkę i okrakiem jest na jeździku :-D

Idę jutro do pracy... Chociaż miałam mieć wolne,ale mało nas w tym tyg o mam nadgodziny. Ale piątek wolny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-17, 20:55 ]
Justyna_Bochnia, wszystkiego najlepszegoz okazji urodzin!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 wrz 2008, 21:15

cześć Mamusie :-D

KRYSTIANKU i OLUSIU DLA WAS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_buziaczki_big:

Eska super, że już jesteś z nami :ico_brawa_01: pozazdrościć Ci takiego urlopu :-D super cieszę się, że sobie odpoczeliście :ico_brawa_01: czekamy na fotki :ico_sorki:

Mamozuzi to Reception trwa rok jednak :ico_szoking: czyli do zerówki idą 4 latki :ico_szoking:

dziś Julcia po szkole przyszla jakaś pogryziona, tak myślalam, że przez komara czy coś...później to samo wyszlo na pośladku i na odcinku krzyżowym, ale taaakie duże i po kolei na nogach, brzuchu itp. :ico_olaboga: poszukalam w necie i to chyba rumień zakaźny...a więc jutro nie do szkoly tylko do lekarza :ico_noniewiem:

Mamozuzi ja od dziś też będę dawać Julci tran, bo kupilam, ale dla Darka nie mam, co dajesz Nell w syropie czy jak???
aha...a dzwonilam na basen, jest od wtorku organizowany kurs, mam nadzieję, że już będzie mogla iść :ico_sorki: i wydaje mi sie bardzo tanio, za 10 tygodniowy kurs, zajęcia 3 razy w tygodniu tylko 35 funtów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2008, 22:21

Kocura Bura, IMIENIN :-D

ja wyszłam teraz z łazienki... najpierw sobie poleżałam a poem posprzątałam łzieneczkę że aż lśni....!! Zaraz pójdę spać... czekam na sms od M ciekawe czy pamięta o moich imieninach bo jeśli nie to mu taki hawaj urządzę że mu się odechce wszystkiego!!

No i własnie polecieły ostre wyrazy siecią do telefonu mojego M bo zapomniał!! Alez się wkurzyłam!!

[ Dodano: 2008-09-17, 22:22 ]
Już nie mam siły pisac idę spac rano napisze!! :)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 wrz 2008, 23:19

No i dotarłam wreszcie do was,jeszcze musiałam wcześniej wyprasować górę prania bo się nazbierało.

Najlepsze życzonka dla Olusia i spóźnione dla Krystianka i Dareczka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Dużo,dużo zdrówka i radości na co dzień.Justynka dla Ciebie tez najlepsze życzonka imieninowe :ico_prezent:

Dla wszystkich chorych szybkiego powrotu do zdrówka.

Mój Ł pojechał już w niedzielę w nocy :ico_placzek: :ico_placzek: ale pocieszam się tym że już za miesiąc wraca na stałe :-D Ale tak było nam razem super,ach.. W sobotę robiliśmy Kacperkowi urodzinki,była cała rodzinka dziś za to poszłam z małym na sale zabaw,zabraliśmy tez ze sobą Natalkę(2.5roczku) i Tymusia(1.5roczku) ale mieli radochę,wieczorem jeszcze przyszło kilka osób i zjedliśmy torcika,zrobiłam Kacperkowi tą wróżbę o której wspominała Eve i mały wziął różaniec :-D Do tego wszystkiego jesteśmy na etapie szukania mieszkania do wynajęcia,dziś obdzwoniłam 15 ogłoszeń i wszystkie nieaktualne a gazeta dzisiejsza :ico_olaboga: nie wiem jak to możliwe :ico_placzek:

U nas tak samo zimno że aż nie chce się wychodzić z domu,na szczęście już zaczęli dziś grzać i jest cieplutko w domku.

Aga ja daje Kacperkowi tran norweski do picia i mały go bardzo lubi :-D a co najważniejsze jest bardzo wydajny,ja daje jedną łyżeczkę codziennie.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 wrz 2008, 23:21

ooo imieninki :ico_oczko: Justynko Twoje zdrówko :ico_zdrowko:

agnieszka01.04 pisze:poszukalam w necie i to chyba rumień zakaźny...
łoj byle Daruś się nie zaraził, ciekawe co lekarz powie, melduj nam zaraz po wizycie.
Agnieszko ale masz super te dzieciaczki a twój większy mężczyzna mmmmm przystojniak :ico_oczko:

Dzięki wszystkim za życzonka

Ulamisiula czytałam o Twoich tortowych zamiarach :ico_szoking: kobieto ty mnie już chyba niczym nie zaskoczysz :-) Ja dziś bylam na zakupach i kupiłam wszystko co potrzebne do tortu ale jutro zawoże to mojej chrzestnej i to ona wyrzeźbi z tego jakieś smaczne cudo, ale raczej to będzie taki zwykły torcik ozdobiony kwiatuszkami.

Dobra uciekam spać, mąż siedzi i gada z kuzynką a ja zmykam do łózka bo trzeba nadrobić wczorajszą nieprzespaną nocke.

[ Dodano: 2008-09-17, 23:24 ]
Kicia mam nadzieję że ten miesiąc szybko ci zleci, fajnie że potem już będziecie razem.

U nas jutro wielki dzień :ico_oczko: weselicho teściowej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 wrz 2008, 23:24

Kacperek dziękuje za życzonka :-D
A zapomniałam zdjęcia wszystkich maluszków śliczne,rozwaliła mnie Marcelinka jak czyta gazetę :-D
Eska czekamy na zdjęcia :-D pewnie opaleni jesteście :-D :ico_brawa_01: no szkoda że ciepełko się z wami nie zabrało :-D

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

18 wrz 2008, 08:46

dzień dobry!! Ja już w troszkę lepszym humorze!! M dzwonił i mu strasznie głupio było że zapomniał ja też jestem taka że napisałam mu takiego smsa że myślałam ze mnie zje ze złości!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No ale cóż terapia wstrząsowa!!

ESKA dobrze że już jesteś!! czekamy na zdjecia z wakacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ULAMISIA Naprawdę robisz tort sama....?? Ja tylko raz w zeszłym roku robiłam tort dla M hehehe porażka nie sądziłam że to takie trudne!! Jednak cukiernicy to mają fach w rękach!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

18 wrz 2008, 10:29

Justyna narawdę będę robic sama tort.Takie zwykłe z kwiatami i owocami już robiłam a traz sie porywam na coś ambitniejszego.haha.Zobaczymy tylko co mi z tego wyjdzie.

Własnie dostałam wiadomość na naszej klasie od przyjaciółki z dzieciństwa.Od przedszkola byłyśmy nierozłączne, potem w średniej szkole troche sie nasze drogi rozeszły bo ja poszłam do technikum ona do zawodówki.Potem ona wyjechała do Warszawy .Teraz sie odezwała i pisze że w styczniu miała operację guza mózgu, nowotwór złośliwy.Teraz jedzie na 3 chemii.Jest po rozwodzie i sama wychowuje 7 letniego synka.Normalnie siedzę i ryczę.Jej mama zmarła gdy byłysmy w 4 klasie na nowotwór piersi.Dobrze to pamiętam i strasznie mi szkoda Goski.Teraz nie wiem co jej napisać.Przecież nie będę jej pisac o jakiś pierdołach ani jak mi jest przykro ze jest chora bo to banał i wiem ze ona tego nie znosi.Pomyślę i odpiszę.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

18 wrz 2008, 10:42

cześć Mamusie :-D

no tak jak ja wczoraj nie moglam tiktakować to Wam na rozmowy się zebralo :ico_oczko: nocka taka sobie, do Julci wstawalam tylko raz, ale Darek się strasznie budzi w nocy, może nie tyle budzi, co wierci się, wasze maluszki też tak? On potrafi spać z nogami na poduszce, za chwilę w poprzek óżka, by za chwilę znów inną pozę lapać :ico_noniewiem:
a wczoraj mi bylo przykro bo sobie przypomnialam, że Julcia ma dziś w szkole zdjęcia, szkoda mi bylo, że jej na tych zdjęciach nie będzie, by czula się taka wyobcowana, ale kurcze wstalam rano, obejrzalam ją a tam nic nie ma :ico_szoking: tylko jedno takie jakby komarją ugryzl zostalo :ico_szoking: chyba sobie wkręcilam jakąś jej chorobę, nie wiem czy to wczoraj to byla jakaś reakcja alergiczna czy co...no w każdym razie postanowilam nie panikować i ją do szkoly puścilam, zobaczymy jak wróci czy coś będzie miala to wtedy do lekarza pójdę :ico_noniewiem:

a tak wogóle to Darek robi się strasznie niegrzeczny :ico_olaboga: drze się na cale gardlo jak coś chce, zacząl mnie gryść :ico_szoking: pokazuję mu że nie wolno, zobaczymy..no i mamisyek jest straszny za razem, tylko by na rękach siedzial...
wczoraj odkryl nową rzecz...gdzie się wącz komputer i do czego sluży myszka...przegięcie...tutaj niektóre mamy chodzą z dziećmi na smyczy normalnie :-D chyba muszę Darusiowi takie cudeńko sprawić :ico_oczko:

gardlo mi coś boli...

napijcie się kawki ze mną :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-09-18, 10:44 ]
Ula to rzeczywiście Twoja koleżanka jest w bardzo trudnej sytuacji...ciężko wtedy pocieszyć...

Kicia dziś poszukam w aptece takiego tranu :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość