kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 cze 2007, 11:41

dzieki
:-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 cze 2007, 11:43

Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!

To prawda że człowiek niera jest zły i palnie jakieś głupoty, zwłaszcza jak jest już mocno zmęczony obowiązkami, zwłaszcza jak ty Marzenko masz 4 dzieciaków no i przaktycznie sama musisz o wszystko sie martwić, potem się zastanawia co powiedział i co pomyślał że aż głupio się czuje że się grzeszy tak myślac, bo inne kobiety tylko mażą o tym żeby mieć takie słodkie dzidziusie jak nasze, a niestety los bywa okrutny!!!!!!!

Więc musimy się tylko cieszyć że nam sie udało, że ktoś tam na górze chyba nas lubi skoro zesłał nam takie cada jakimi są dzieci!!!!!!!!

Bo tego że jesteśmy matkami nic nie zastąpi, to najpiękniejsza rzecz jaka może sie kobiecie przytrafić, a my jesteśmy szczęściarami że mamy zdrowe słodkie dzidziusie, nawet nieraz marudzące kwilące i niekiedy nie wiadomo o co im chodzi!!!!!!!

Ale to są nasze skarby............najukochańsze...........

Szkoda Mordko że nie masz takiego wsparcia od swojej mamy i siostry jkiego potrzebujesz!!!!!! Ale dlatego chyba dane nam było się spotkać w wirualnym świecie, tutaj jesteśmy dla siebie bliższe niż nieraz najbliższa koleżanka, możemy pogadać o wszystkim żadna nas nie wyśmieje, tylko doradzi pociesz jak najlepiej umie, człowiek wie że może tu wejść i zawsze znajdzie odpowiedz na swoje wątpliwości, albo po prostu dostanie słowo otuchy i już wie że nie jest sam!!!!!!! Bo nieraz własny mąż czy mama nie potrafią nas zrozumieć!!!

Ale my mamy siebie i mam nadzieję że będziemy się przyjażnić do końca świata nawet jak nasze pociechy będą już maiały własne dzieci!!!!!!!!! Bardzo bym tego chciała!!!!!!!!

Boże aż się popłakałam!!!!!!!!!!!

Bo wiecie jak mam Oskarka to już tak nikt mnie chętnie nie odwiedza jak przedtem, bo ja już nie mogę po prostu tak o wyjść do baru na piwo, czy gadać o duperelach godzinami!!!!!!!!! Jestem już jakby z boku, ale wcale się tym nie przejmuję, bo to że urodziłąm dziecko jest najlepszym prezentem jaki mogłam dostać od boga!!!!!!!!

Dziękuję dziewczyny że jesteście, a ty Marzenko jesteś naprawdę dla nas przybraną mamą, ale zobacz ile będziesz dostawac prezentów na dzień babci od swoich TT-ych wnuków!!!!!!! Jestes dla nas podporą i wsparciem, twoje rady są nieocenione!!!!!!!!

Powiem tylko,że jesteście dla mnie przyjaciółkami jakich nigdy w życiu nie miałam!!!!!!!

Całusy dla wszystkich

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 cze 2007, 11:47

i znow mam łzy w oczach ... caro, pieknie to napisalaś... :-) i juz nie moge sie doczekac dnia babci w takim razie :-D nie sadzilam ze w wieku 32 lat bede miala tyle wnucząt :-D :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 11:49 przez M0rD3CzKa, łącznie zmieniany 1 raz.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 cze 2007, 11:48

Lenka jest po prostu słoooooooooooooooooodka normalnie cukiereczek!!!!!!!!!

Olunia oczywiście też jest śliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A my smoczka też mamy z canpola!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-04, 12:04 ]
z tego wszystkiego zapomniałam powiedziec ze cisze sie ze Basik wszystko dobrze z twoja dzdzia

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 cze 2007, 12:17

M0rD3CzKa, -ja tez sledze watek K@tki i mialam ciagle nadzieje, ze jednak im sie uda...wiem, jak to boli, bo przed dwoma laty w czerwcu przez to przechodzilam.To byl taki bol, ze potem bardzo balam sie zdecydowac na kolejna ciaze, zeby znow mnie to nie spotkalo.Na szczescie mam teraz Antonia.Czasami mysle, ze ten moj Aniolek, ktory tak szybko wrocil do nieba czuwal nad swoim braciszkiem przez cala ciaze i bedzie czuwal.
Napisalas, ze Ty na poczatku ciazy nie umialas sie z Kacpra cieszyc.Marzenko, Tobie wtedy swiat sie zawalil na glowe, w takiej sytuacji w jakiej sie znalazlas wielki uklon dla Ciebie, ze dalas rade to przetrwac .Wiedzialas , ze zostalas sama dla swojej trojki dzieci, wiec na pewno przerazala Cie wizja czwartego babla, ktoremu musiz byc mama i tata.Jestes najdzielniejsza kobieta jaka znam.Dalas rade!!!!!!!!!!!!!!!!!I dasz!!!!!Pewnie sa kobiety , ktore w Twojej sytuacji zdecydowalyby sie nie urodzic i pewnie nie umialyby tego potem sobie wybaczyc-bo jak dobra matka moze pozbawic zycia swoje dziecko-takie najbardziej bezbronne?
Dlatego dla mnie naprawde jestes Wielka.Od czasu jak z nami jestes na TT to zrobilo sie duzo cieplej,Twoje opanowanie, cierpliwosc, dobroc, to, ze umiesz sluchac byly i sa dla mnie wielkim skarbem i nie wiem jak dalybysmy sobie wszystkie rade z tymi naszymi niepokojami, jakby nie Twoja nieoceniona pomoc.
Dobrze, ze jestes, bo co by to bylo, jakby Ciebie z nami nie bylo...
A jak Kacper dorosnie, bedzie dumny, ze ma taka Odwazna i Dzielna Mame.

[ Dodano: 2007-06-04, 12:19 ]
P.S.A z tym matkowaniem, to niezle, bo mnie musialabys urodzic na trzy lata przed swoim urodzeniem :ico_haha_02:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

04 cze 2007, 16:23

Mordeczko nie płacz takie już jest życie Bóg decyduje o tym co nas czeka.Smutny jest fakt że mama i siostra nie podtrzymyją cię na duchu tylko utrudniaja ci to wszystko ale tak jak pisałas my jesteśmy i zawsze cię wysłuchamy i wesprzemy jak potrzeba,tak jak ty nas wspierasz i radzisz .A ty jesteś dzielna,wspaniałą i silną kobietką .Spotkało cie w życiu tyle przykrości a ty dajesz sobie radę z wszystkim podziwiam cie właśnie za to wszystko.Moją mamuską to raczej byś nie mogła być ale siostrą bliżniaczką bo jesteśmy w tym samym wieku . :-D głowa do góry wszystkie razem damy radę z wszystkimi problemami ,a to że jesteśmy daleko od siebie to nie problem.
kamelek Lenka śliczna i jaka panna z niej
basik super że wszystko ok
oleńka słodziutka

[ Dodano: 2007-06-04, 16:26 ]
a juz dawno nie odzywa się Dorunia ,Rybki też dawno nie było. :ico_olaboga:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 cze 2007, 18:09

Basik-ciesze sie, ze znajoma pediatra Cie uspokoila.A z tym karmieniem piersia, to tez mam problem.ja akurat jestem po CC i od poczatku mialam problemy, ale myslalam, ze juz mam opanowane, a tu moj glodomor co 1,5 co 2 godziny zada cycuszka.W nocy co 2,5-3.Chyba butla tez bedzie nieunikniona, tylko sie martwie, ze nie bedzie chcial ssac piersi potem.A jakiego smoczka uzywasz???

Gabi-Twoja corcia przepiekna, juz tak rozumnie patrzy(mojemu na razie tylko czasem uda sie tak spojrzec, bo raczej ma na razie taki bala bala wzrok)Jak tam mezowi sie wiedzie w nowej pracy?I musze Ci napisac, ze jednak nie moge maggowac i vegetowac, bo maly cierpial potem....ach Ci mezczyzni od poczatku trudniejsi w obsludze

Jogobella-pytalas kiedys o kolor oczu, moj siostrzeniec prawie do roku mial granatowe, a potem przeobrazily sie w piekny braz.


Caro-ja tez uwazam, ze najwieksze szczescie dla kobiety to zostac matka.Nigdy bym nie przypuszczala, ze mozna sie tak cieszyc.jasne, ze czasem sie zloszcze noca , ze kruszek nie chce spac, ale jak spojrze na ta slodka buzke to cala zlosc przechodzi.
A moze powklejasz nowe zdjecia Oskarka, bo on jeden z najstarszych naszych dzieciaczkow.

Syla-napisz troszke jak tam Nicolka w roli starsze siostry.Chodzi z Wami na spacerki?

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

04 cze 2007, 18:52

Nicola to nie za bardzo nie chce chodzić z nami na spacerki woli bawić się na podwórku z koleżankami.Ma już swoje towarzystwo i nie ma czasu dla siostrzyczki.Nie chce uczestniczyć w ubieraniu kapaniu ani przewijaniu w niczym.tylko z doskoku cmoknie siostre albo pogłaska lub coś tam do niej pogada.jedynie rano w sobotę i niedzielę jak rano biore mała do łóżka to trochę więcej z nią się pobawi.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 cze 2007, 19:07

o rany Dziewczyny Wy lepiej mnie tak nie chwalcie bo w piórka obrosne :ico_oczko: a tak powaznie to jest mi bardzo bardzo milo ze tak o mnie myslicie ... czytajac wasze slowa naprawde sie wzruszam ...bardzo sie ciesze ze czasem udalo mi sie pomoc wam :-) ale nie sadze zebym robila cos wyjatkowego czy niezwyklego... jestem taka zawsze i uwazam ze to normalne jesli sie cos wie lub mozna pomoc to sie to robi ...
katrin, przykro mi z powodu Twojego malenkiego Aniołeczka i wiem ze napewno bedzie czówal nad braciszkiem
syla75, moge byc i siostrą :ico_oczko: :-D z wami czuje sie czesto lepiej niz z siostrami :ico_haha_02: a jesli chodzi o Nikole to zachowuje sie tak samo jak moja Kinia... wycaluje Kacpra ale nie chce uczestniczyc za bardzo w jego zyciu ... chociaz wynoszenie pampersów ma opanowane perfekcyjnie :ico_oczko: :-D widocznie w tym wieku siostry tak mają :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 cze 2007, 19:09

Na twoje specjalne życzenie Katrin..................

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 19:11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 19:15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 19:17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 19:19 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 19:21 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość