poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 wrz 2008, 11:37

moje dziecko bardzo dzielnie znioslo leczenie. Az sama bylam gleboko zdziwiona bo oczekiwalam krzykow i protestow a on jak usiadl tak siedzial bez zadnego ruchu i slowa :ico_szoking:
no to gratulacje dla synka ze dzielny meżczyzna z niego rośnie... bo moja mała to o dentyście nie chce slyszeć,
a jedyne co ja przekonuje do jedzenia warzywek to to ze jej zęby wyleca i bedzie szczerbata,
do tego moj K dorzucił że jak nie bedize jadła zdrowo to włosy też wypadna i bedzie łysa jak on... i dziecko zaczęło jeśc warzywka...
gorzej jak jej zaczna wypadać mleczaki... to co jej powiemy??? :ico_oczko: ze rosna lepsze nowe??

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

18 wrz 2008, 19:39

No to rzeczywiscie bedzie wtedy problem :ico_haha_02:

Na moje dziecko nic nie dziala jesli chodzi o warzywa. Po prostu nie tknie za zadne skarby :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 wrz 2008, 09:36

Mój to tez nie za bardzo lubi warzywka,i nie wiem czy kiedyś polubi.....

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

19 wrz 2008, 12:56

witam
to z warzywami mamy to samo :-D moje tez nie jedza
za to moja Olka uwielia swoja pania dentystke i nawet sie mnie pytala ostatnio kiedy ona pujdzie , nie oji sie wcale , ale to chyba dzieki naszej dentystce , ma ona dobre podejscie do dzieci :ico_sorki:

bylam dzisiaj z Olka w Tesco robilam zakupy i kupowalam plyn do mycia
ona mi jakis podaje ja mowie ze ten nie bo mi nie zmyje wszystkiego na to moje dziecie ," mamo musisz kuic bank i po brudzie " :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 wrz 2008, 14:00

Lady, hahah dobre ale sie uśmiałam!

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

20 wrz 2008, 17:18

Lady, a moja zaczęła przeklinać... i mów ze kolezanka ja "sk...a"...
a mnie gorączka załała...
wstyd jak nic...

i na dodatek oznajmiła mi dziś ze na zajęciach baletu chce zostac sama, nie chce żebym z nia w sali posiadział, to poszłam na zakupy... i sie spóźniłam 10min... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 wrz 2008, 13:34

Magda Sz. napisał/a:
ooo ja tez mam Olka
fajnie
ale troche źle to napisałam bo ja mam córcie Olę
ooo :-D :-D :-D smiesznie wyszlo :-D
aniadavid, ogromne :ico_brawa_01: za dzielnosc dla Dawidka :ico_brawa_01: dobrze jak dzieci od malego maja kontakt z dentysta potem sie nie boja :-) moi tez chodza akurat mam kolezanke dentystke wiec wogole strachu nie ma :-)
Lady, smieszna ta twoja corcia :-D Olek moj tez ostatnio sypie niezle teksty np ostatnio do swojego wujka mowi"wiesz babcia nie pracuje,dziadek nie pracuje-niezle co?" :-D albo stwierdzil ze jego jakis motor ktorym sie bawil jest "beznadziejny" :-D
A co do angielskiego to fajnie jak dzieci sie ucza od malego.Olek chodzi do Irlandzkiego przedszkola i ostatnio przyszedl i mowi "wiesz mama czego sie nauczylem dzisiaj?"po czym policzyl szybciutko do pieciu po angielsku a ja w szoku bo za holere nie chciala sie nauczyc po polsku jeszcze nie dawno i oboje z mezem go meczylismy :ico_oczko: a po ang raz dwa sie nauczyl :-)
poccoyo, nasze dzieci robia sie po prostu coraz bardziej samodzielne :ico_brawa_01: slodka ta nasza forumowa balerinka :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

21 wrz 2008, 16:43

nasze dzieci robia sie po prostu coraz bardziej samodzielne :ico_brawa_01: slodka ta nasza forumowa balerinka :-D
no słodka ale jak nie przeklina...
no i dorośleją nam przytulanki nasze...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

23 wrz 2008, 09:18

no i dorośleją nam przytulanki nasze...
oj dorośleją :ico_placzek: ostatnio moja córcia powiedziała żeby jej puziaków przy ludziach nie dawać bo wstyd :ico_noniewiem: a w domu to całuśnik z niej taki że szok :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 wrz 2008, 10:38

ja to cały czas małego przytulam i całuje,w obawie że za nie długo juz tak nie bedzie chciał :ico_placzek: ,boże jak te dzieci rosna :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-09-23, 10:40 ]
aha oprócz Ribomulenu zaczełam małemu podawac tran,mam nadzieje że coś pomoże,bo dookoła wszyscy chorzy,a w czwatrek to ma byc nawet 20 st ,i badz tu zdrowy,jak organizm przyzwyczaił sie do niższych tem,a tu znowu ciepło :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość