Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 mar 2008, 19:43

Jola_85 pisze:ale ja sie tak steskniłam ze masakra-jakos tak glupio sie spalo samej


jola ja zawsze spie sama nie liczac soboty i wtedy jest jakos dziwnie :-D

a ja dzisiaj 3 dzien na silowni i powiem widac juz efekty albo sama sie ludze mniej wiecej 1cm w biodrach i pasie ale strasznie mnie bola nogi jak schodze po silowni po schodach to az sie trzesa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 mar 2008, 20:15

hej!!!
żona pisze:podaję mu ją od wczoraj no i wypija po ok 15 ml tylko jednorazowo, a alarm z brzuszkiem mamy średnio 2-3 razy dziennie. Moge mu tyle tego podawać?
u mnie był ten sam problem, możesz mu spokojnie dawać 3 razy, mnie pediatra mówiła że taki dzidziuś może wypić dziennie 60 ml. Jest jeszcze woda koperkowa, też dobrze działa to możesz spróbować.
żona pisze:po 4 tygodniu czy po 6???
po 6-tym tygodniu możecie się wybrać
Acha!!! Śliczny ten Twój Szymonek :-D
pozdrowionka

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

06 mar 2008, 20:18

Cześć dziewczyny!!!

żona, mój Dawidek na początku też strasznie się męczył i my robiliśmy 50ml herbatki, a on wypijał jednorazowo 20, a nie raz nawet więcej. Po niej robił kupkę i już było ok. Teraz dostaje kropelki Esputicon i herbatkę od czasu do czasu i jest w miarę dobrze.
My mamy termin badania bioderek 22.04 czyli dokładnie po trzech miesiącach od porodu, tak nas zapisała położna w szpitalu.

Fintifluszka, na wypłatę becikowego mają podobno 30 dni, a ja składałam 27 lutego to gościu w MOPSie powiedział mi, że do 20 marca pieniążki powinny być na koncie.

Witam nowe forumowiczki :ico_haha_01: im więcej nas tym lepiej
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 20:23 przez misia85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 mar 2008, 20:20

Fintifluszka pisze:dzisiaj Kuba złożył wniosek o becikowe. wiecie może jak długo trzeba czekać na przelew?
Justynko, jeśli Gabriel ma już peselek to sprawa pójdzie szybko. Ja czekałam miesiąc, bo nie było jeszcze peselka. A jak go dostał i przekazali go do mops-u to była kwestia tygodnia.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

06 mar 2008, 20:30

Goonia, ślicznie wyszliście na zdjęciu pod postem i gratulacje dla synka z okazji ukończenia 2 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (sorki że spóźnione, ale mam trochę zaległości na tt :ico_wstydzioch: )

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 mar 2008, 22:08

Kuba mówi, że pani w okienku mu powiedziała, że 30 dni trzeba czekać na wypłatę pieniążków-pomimo, że mamy pesel... :ico_noniewiem:

z tą herbatką koperkową, to my chyba po 2 tygodniach już mu podawaliśmy 60 ml normalnie, a teraz wypija 120 na dzień, mamy taką jego szklaną buteleczkę 60ml i dwie takie wypija jedną rano i drugą wieczorem, ale teraz pije ułatwiającą trawienie-na puszeczce jest napisane po pierwszym miesiącu... chyba, że chce w dzień to mu robię-co ciekawe to On te herbatki lubi, tylko najlepiej jak jest cieplutka i świeża, wtedy wypija całą buteleczkę i na koniec błogo wzdycha :ico_haha_01: w ciągu dnia czasami nie wiadomo czego mu trzeba, tak chwyta wszystko jakby chciał jeść, a nie chce mleczka, nie chce smoczka i wiadomo, że trzeba zrobić herbatkę... My tak Go przyzwyczailiśmy do dużej ilości płynów, bo musieliśmy go poić żeby bilirubinę wypłukiwać, a teraz jest łatwiej bo dzięki temu lubi herbatki a zawsze to jakoś lepiej na jelitkach :ico_noniewiem:

zostaliśmy poproszeni z Kubą na chrzestnych synka jego kuzynki, ja nie mam bierzmowania, ale oni podobno już to ze swoim księdzem załatwili, wzięlibyśmy Gabriela ze sobą, ale bez sensu go w kościele męczyć, a przynajmniej sobie motocyklem podjedziemy...

Jutro w końcu jedziemy po wózek. W południe Kuba jedzie zrobić tatuaż, a później zostawiam mu Gabcia i idę do fryzjera, bo już nie mogę na siebie patrzeć normalnie...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 mar 2008, 22:38

Zapomnialam napisac ze majka wlasnie tez miala ta szczepionke skojarzona bo tylko ja dwa razy kuli ale nie musialam placic jedynie platna jest ta na rotawirusy i mam recepte na jeszcze jedna jest napisane prevenar nie wiem na co jest ale szczepi sie w 3,5,7 i 19 miesiacu

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

07 mar 2008, 08:27

Hey nie mam czasu Was poczytac teraz - nadrobie jak wróce!
Bylismy tez z Krzysiem do szczepienia - ojjjj ile płaczu!!!! :ico_placzek:

pakuje sie i koło 9 dojedzie tu po mnie do mamy tesciowa i wyruszamy w góry. pogoda sie zapowiada piękna wiec licze na udany weekend w górach.


Krzys znów przespał mi całą nocke. od kąpania az do 6 rano - kochany jest. pojadł jak sie obudził i spi znów aniołeczek.

pozdrowionka dla Was i zycze wszystkim miłego i spokojnego weekendu!!!! do zobaczyska w poniedziałek pa pa pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 mar 2008, 09:21

Ja rownież witam,
Marcia, udanego weekendu, fantastycznej pogody i odpoczynku :-)
U nas nocka troche gorsza, Nie śpię właściwie od 5, bo Ulek co chwilę chciała jeść, possala chwilke i zasypiała na pol godziny, po czym znow pobudka i jesc.
Tez mamy problem z brzuszkiem co dzień tak mniej wiecej od godziny 17 do kapieli (18:30) mala strasznie placze, prezy sie i nic nie pomaga. Kupilam kropelki polecane przez wiele osob i tez nie dzialaja :( Nie wiem juz co robic, herbatki nie chce pic, bo nie lubi smoczkow i butelek, wiec wypluwa, woda koprowa, mam wrazenie, ze pomaga za słabo. Strzesznie mi Jej szkoda, czuje sie bezradna i nie wiem jak moge Jej pomoc :-(

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 mar 2008, 10:03

Marcia udanego weekendu

pinko pisze:Tez mamy problem z brzuszkiem co dzień tak mniej wiecej od godziny 17 do kapieli (18:30) mala strasznie placze,


szkoda takiego maluszka u mnie na szczescie nie bylo tego problemu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość