caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 cze 2008, 12:14

a u nas piżdżi i zimno jak cholera :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 cze 2008, 12:58

caro, caro ja bym już wolała, żeby u nas piździło. U nas tropiki są. Już wróciłyśmy ze sklepu, kasy się pozbyłyśmy z lekka i możemy siedzieć na dupkach :-D Mała przez godzinę wypiła 2 butelki herbaty nestea, taka duchota jest. :ico_olaboga:
Kamelek, ja jej te majtochy do takich kąpieli zakładam, normalnie dalej pampersy nosimy. Tzn Jula nosi :-) O tej burzy nic mi nie mów- miałam stan przedzawałowy :-) Ona z Wawy do Siedlec przyszła. Nawet czas się zgadza. Zawsze Warszawa wysyła nam taką pogodę :-D
Zmykam narazie. papatki :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 cze 2008, 13:18

hejka
kolka ale świetne fotki, a Julcia jaki pulpecik, lubię takie pulpeciki :-D moja Oleńka też taka :-D


Z męzem rozmawiałam spokojnie, ale to chyba nic nie dało :ico_noniewiem: no więc chyba chwycę się kolki sposobu :-D

ja też chcę nad wodęęęęęęęęęęęęęęęęę

a Moja Oleńka jeszcze nie chodzi, jejku chciałabym, żeby już sama zaczęła chodzić, sama stoi, ale jak tylko mnie widzi to mi podaje rączkę, żeby ją prowadzić, chyba jeszcze się boi.


wreszcie wyszło słońce, wcześniej padało. Zaraz coś chapniemy i my też pójdziemy wydać kasę.
Jeśli chodzi o gust kulinarny mojego dziecka to są: jogurty jogurty i danonki.No ale jeszcze za często nie mogę jej dawać jogurcika. Ale wcina aż mlaska

caro jak się czujesz??? Pamiętam te mdłości, nie mogłam sobie miejsca znaleźć.Potem odkryłam świetny sposób na zabicie mdłości. Cały czas jadłam :-D

Mordeczko to super, że Kinia w porządku. mam nadzieję, że zapomnie o tym jak najszybciej. A jak się zadomowił kotek???A Kacpi cieszy się z kotka???'

Moja Ola tak uwielbia zwierzątka, chyba najbardziej jej się szczury podobają :shock:
jak jesteśmy w hipermarkecie to zajeżdżamy do sklepu zoologicznego. potem jak odjeżdżamy to jest płacz :-D Rybki też lubi :))

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 cze 2008, 14:02

heh chyba apel Mordeczki dał rezultat...nawet cos napisane hih

caro bido...niestrasz mnie...a mój Mrówka tez taki jak Twoj...zajmie się Eryczkiem...niesa źli Ci nasi faceci hihi :ico_brawa_01:

wkleje jakies fotki moze bo dawno nic niewklejalam :-)

u nas burz brak, a na dworku nawet spoko pogoda :-)

[ Dodano: 2008-06-23, 14:44 ]
bembzunek :-D

Obrazek

kózki
Obrazek

karmimy
Obrazek

krówki
Obrazek

piłki
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 14:48 ]
sianko
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 14:51 ]
trampolina

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 15:03 ]
Eryś w samolocie:D:D

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 15:05 ]
a to Mrówa...uczeń-pilot :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 15:07 ]
starczy...dawno nic niewklejałam wiec prosze wybaczyc te ilosci :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 cze 2008, 15:33

Cześć dziewczyny :-D
Dawno mnie nie było..., ale ostatnimi czasy u mnie straszny kołowrotek i nie mam kompletnie czasu, żeby zaglądnąć na TT :ico_sorki: . U nas wszystko po staremu, Krystiano nie umnie siedzieć na tyłku nawet 5 minut, wszędzie go pełno, wszystko chce dotknąć, a rezultat tego taki że cały dzień muszę chodzić za nim krok w krok, żeby sobie krzywdy nie zrobił :ico_olaboga: Pogoda u nas fajna, na szczęście burz nie ma tak, że korzystamy i większość dnia spędzamy na polu. Wczoraj kupiliśmy dzieciakom basen więc teraz całe dnie w wodzie pewnie spędzać będziemy. W sobote byliśmy na weselichu u naszej przyjaciółki, super było, wytańczyliśmy się na maksa :-D Jak będę miała więcej czasu to wkleję fotki jakieś aktualne.
MORDKA - dobrze, że Kini nic się nie stało ucałuj ją od ciotek z TT i gratuluję nowego członka rodziny :ico_brawa_01:
KOLKA - zdjęcia z nad wody super :ico_brawa_01:
MRÓWECZKA - brzusiolek ekstra, a Eryczek jak z reklamy :ico_haha_01:
CARO - mam nadzieję, że u ciebie już lepiej ze zdrówkiem Buziaki w brzucholek i dla Oskarka również. Na szczęście u nas nie było burzy.
DELICJA - jak prośby nie działają to krzyknij na męża, niech wie że Oleńka nie jest tylko twoim dzieckiem i też ma wobec niej pewne obowiązki. Panowie w większości mojego męża też w to wliczam najchętniej po powrocie z pracy zasiedliby w fotelu i TV oglądali :ico_olaboga: ech te chłopy :ico_puknij:
AGI - to widzę, że się narzeczeni dobrali hehe :-D obydwoje rozrabiają ile wlezie
HEKTORKA - Kamilek przystojniak niezły suppperr
KASIK - miłego pobytu w PL, a Vikusia śliczna dziewuszka
KATRIN - przygoda na polu z truskawkami fajna, mama się zmęczyła troszkę, ale Antosiek na pewno świetnie się bawił :ico_brawa_01:
KAMELEK - pozdrowionka i uściski dla was
No i tyle pamiętam dziewczyny, zmykam muszę prania powiesić i poodkurzać. Nie wiem kiedy zaglądnę, ale serduchem i myślami jestem z wami, trzymajcie się ... papa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 cze 2008, 15:43

kari24, czekamy :-D Zaglądaj do nas mimo wszystko :ico_sorki: My też musimy basen napompować chiba:)
Mróweczka, brzusio pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-) Reszta zdjęć również :ico_brawa_01: Wlazłam właśnie na Twojego blogaska... powiedz mi.... skąd Ty wzięłaś takie piękne życzenia dla mam?? Nie mogłam się oderwać, kilka razy czytałam z łezką w oczku... śliczne.

A mnie pobolewa łepetynka... Idę się położyć, dopóki maluch śpi

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 cze 2008, 16:01

Mróweczka Ty to lacha jesteś, kurcze chyba tylko mnie pozostało 2 kg obwisłej skóry na brzuchu. :ico_noniewiem:
właśnie kari mi przypomniała, że miałam zrobić pranie :-D zmykam

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 cze 2008, 21:20

hej
O jak tu się troszke ruszyło

caro, ma nadzieje że już dzisiaj się lepiej czuje, ja również pamiętam te okropne dni ja było mi niedobrze, a przez pierwsze tygodnie ciązy to łepek mi pekał, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciązy i brałam tabletki.
U nas burzy nie było ale bardzo mocno wiało i deszczyk padał, a dzisiaj też mocno wiało ale słoneczko świeciło i nawet było przyjemnie posiedzieć na dworku.

Kolka, zdjęcia fajowe, a Julia taka słodziutka. Jak byliśmy pierwszy raz z Kamilem nad jeziorkiem to mały bał się wody nie chciał nawet stupek zamoczyć, a ostatnio to był ryk jak go zabierałam z wody, a na plazy w piachu tak nurkuje, że aż sie kurzy tak sie bawi.

kari24, super że sie wybawiłaś, kurcze czemu w mojej rodzinie nikt sie nie zeni, bo tez chce mi się juz tak poskakac

Mróweczka, brzusio pierwsza klasa, a Eryk to naprawde jak z reklamy, ładny chłopaczek z niego.

delicja, co do zwierzątek to kamil wszyskie lubi, na spacerku najczęściej pieski spotykamy to ten do nich biegiem, a ostatnio karmił naszego psiaka, czyli Kamil ugryzł ciacho pózniej bafi, i tak na zmiane.


No i mam pytanko laseczki czy otwieracie na noc okno w sypialni maluszków, ja mam uchylone ale boje się że maly zmarznie nad ranem, bo się odkrywa, i przeważnie jak ide spac to zamykam, ale w drugim pokoju mam otwarte. chyba jak nie ma przeciagu to go nie przeziebie.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 cze 2008, 21:47

hektorka pisze:czy otwieracie na noc okno w sypialni maluszków, ja mam uchylone ale boje się że maly zmarznie nad ranem, bo się odkrywa, i przeważnie jak ide spac to zamykam, ale w drugim pokoju mam otwarte. chyba jak nie ma przeciagu to go nie przeziebie.
ja tez mam uchylone w drugim pokoju. Uchylałabym nawet w tym co śpimy, ale hałas z ulicy jest nie do wytrzymania. Nie wiem jak tam temperatura u Ciebie, ale gdyby Kamil spał u mnie to raczej nie zmarzłby :ico_noniewiem: No, ale niektóre dzieci lubia ciepełko, inne nie. Julce lepiej byłoby przy otwartym.

Julka tez lubi zwierzątka, ale póki co miała do czynienia tylko z psami, kotkami i koniem. Pieska nie posiadamy, jest kilka kotków, które pętają się czasem po naszym podwórku, jakieś bezdomne chyba. Na początku nawet je podkarmiałam, żeby częściej do małej przychodziły, ale jak zobaczyłam, że wymordowali gołębie sąsiadów i jeden niósł jeszcze ledwo ciepłego to paszły won! Jeszcze mi syfa zniosą jakiegoś :ico_noniewiem:

Za to mała dostała na dzień dziecka taką zabawkę ze zwierzątkami. Arka Noego się nazywa. Bawi się tym non stop, potrafi już większość naśladować i nazywać. Po swojemu, ale cały czas tak samo :-D Np małpka- kapka :-D
Idę się poprysznicować, a Wy gdzie???????????? Dziś ja frekwencję na wątku podnoszę :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 cze 2008, 22:03

Mróweczka, Taki brzuch to ja bym chciala miec bez ciąży bo moj jest 5 razy wiekszy :ico_placzek: :-Dzdjecia superaśne :ico_brawa_01:
hektorka, jak jest ciepło to nawet w zime mialam otwarte okno... wiec nie martw sie ... nic Kamilkowi nie bedzie pod warunkiem ze nie spi pod samym oknem i nie robi sie przeciąg :ico_oczko:
Mój Kacpo uwielbia wszystkie zwierzaki i wszystkie chce calować ...nawet żabe chcial cmokać jak bylismy nad woda i mu pokazałam :D no ale nie dałam mu bo co jakby to jakaś księżniczka była :-D a przecież on swoja ksiezniczke juz ma :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 22:06 ]
Kolka, najbardziej aktualne zdjecia przerabiam na scrapki i mozna je zobaczyc na moim blogu...baner w podpisie ten z różyczką ;) co kilka dni dodaje nowe :-D... a tu nie chce mi sie wkleiac bo musialabym zmiejszac :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość