Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

11 lip 2008, 09:17

aaa osita male pytanko kiedy sie dowiedzialas nie mowilas nic ze bedziesz miala robione usg :ico_nienie:
sorki, myslalam ze pisalam ze mialam wczoraj wizyte u ginka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: odkad jestem w wysokim ryzyku to na kazdej wizycie robia usg (przez te ch****ne leki ktore bralam na poczatku ciazy i w ogole moja historie kliniczna wola wykluczyc jakies nieprawidlowosci, zreszta, dzidzi jest malutkie i mimo ze rozwija sie prawidlowo :ico_oczko: jest.. malutkie :ico_oczko: ) no i jeszcze 30.07 mam te usg wysokiej resolucji czy jak to sie nazywa - takie dokladniejsze, trwa samo usg 20-30 min, robione przez specjaliste - radiologa, sprawdzaja dokladnie proporcje ciala, narzady wewnetrzne itp itd. ciekawe, po co, kiedy i tak juz nie ma to znaczenia - jest dzidzi i jakie by nie bylo, jest nasze i go nie oddamy :ico_oczko:
chociaz dowiedzialam sie od lekarza, ze gdybysmy po tym usg zdecydowali ze nie chcemy "uszkodzonego" (tfiu tfu) dziecka to mozna... usunac. :ico_chory: az slabo mi sie zrobilo.. tym bardziej, ze pomyslalam o biednych dzieciakach w anglii, gdzie az do 24 tc mozna usunac ciaze bo.. chocby nie podoba nam sie plec potomka :ico_chory: :ico_nienie:

aniafs, znam wiecej takich przypadkow :ico_oczko: wiec teraz po prostu sie ciesze z ewentualnosci dziewczynki. wszyscy mi mowia ze chlopak wiec sie ciesze ze przez jakis czas bede mogla mowic, ze dziewczynka :-D nie wiem czy za sprawa sugestii otoczenia, ale tez mam psieczucie ze chlopczyk :ico_oczko:
ania1980, oby ci sie udalo!!! i pamietaj - od niedzieli jestem w pl, wiec ostroznie na drodze :ico_haha_01: :ico_oczko:
tosia, udanego szkolenia i zakupow :ico_brawa_01:
Może malutka Ana wpadnie w oko mojemu Antosikowi :ico_oczko:
nooooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D tylko ze Ana to powiedzmy... imie robocze :ico_oczko: bo ja nie chce tego imienia dla dziewczynki, nie lubie tutejszej tradycji nazywania dzieci imionami rodzicow, a mezu tak mowi specjalnie bo... ma jednak nadzieje na chlopca i chce go nazwac swoim imieniem, na co ja mu od poczatku malzenstwa powiedzialam kategoryczne NIE :ico_nienie: :ico_oczko:
kasia1983, ale super brzusio!!! :ico_brawa_01:

no i dzisiaj bedzie wiecej chlopczykow i dziewczynek zamiast dzidziusiow - kilka wizyt na usg sie szykuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 lip 2008, 09:55

Kasia fajne brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my dziś od 7 na nogach, zaliczyliśmy już rynek a teraz się kładziemy :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

11 lip 2008, 09:56

osita gratuluje z całego serca dziewuszki, a moze 30 wyjdzie jednak chłopaczek :ico_oczko: , ja w ten sam dzień mam wizytę!

Przepraszam,ale jestem dziś w podłym nastroju, łzy same mi lecą......

Całuski dla wszystkich brzusiów

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

11 lip 2008, 13:08

Hejka,mam sprzatanko, zajrzałam tylko na sekundkę.
Kasia1983 piekny brzuchalek masz, jaki duuuuzy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania1980 powodzenia na egzaminie, wiem co to za stres...mój maż niebawem zdaje na C, tez mam stresika małego. Trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 lip 2008, 13:42

Kasia1983 brzuszek pierwszoligowy!!!! i jaki duzy!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania1980 powodzenia na egzaminie...ale jakby co-nie stresuj się za mocno!!! :ico_nienie: jak nie teraz, to nastepnym razem!
osita, to jak? wklejać płeć na pierwszej stronce? :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 lip 2008, 20:46

Zirca, stresuję się jak nie wiem co, bo to już moje drugie podejście :ico_placzek:

Ale generalnie to nie mam dziś czasu na myślenie :ico_oczko: , bo to dzien pełen wrażeń. Krzyś ma urodzinki no i byliśmy na usg! Dzidzia zdrowa, waży 260 g, ma ok. 15 cm. Termin porodu wg usg na 13-15 grudnia. No i najważniejsze :ico_oczko: płeć NIEZNANA. Mały łobuziaczek tak nóżki zaciskał, że lekarz nie zobaczył ani siusiaka ani warg sromowych hehe. Pozostaje nam czekać do następnego usg. Choć zaczynam się zastanawiać czy chcę wiedzieć hihi. Przeczucia mam, zobaczymy czy mnie nie mylą :ico_oczko: Zmykam dalej świętować z mężem, a jutro poczytam sobie co tu naklikałyście :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 lip 2008, 21:09

Widzę że dziś wszystkie jakieś takie niechętne do gadania bo malutko napisane. Ja też mam dziś nieciekawy dzień :ico_placzek: Mały bardzo malo spał w dzień a przez to i ja jestem niewyspana :ico_placzek: No i d tego ten straszny ból głowy, nie do wytrzymania. Oglądałam prognozę pogody i ciśnienie bardzo niskie a te bóle to chyba skutki :ico_noniewiem: A na koniec pokłóciłam się z mężem :ico_olaboga: i w ogóle wszystkiego mi się odechciało :ico_placzek: A teraz na pocieszenie wcinam truskawki i gotuję sobie fasolkę szparagową. Może to nie najlepszy pomysł na noc ale co tam, rzadko się jest w ciąży, chociaż ja sama sobie trochę umilę życie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 lip 2008, 23:08

Evik , Twoja fasolka na noc to i tak nic do mojej wizyty z McDonaldzie- wiem, że świństwo, ale co zrobić uwielbiam... Przechodziłam dwa razy i nic- twarda byłam ale juak mi przyszło przejść trzeci to niestety nie wytrzymałam :ico_puknij: :ico_sorki: Eh taka to własnie ze mnie mamusia... :ico_nienie: No ale trudno się mówi... Ale muszę Wam się pochwalić że dzisiaj na szkoleniu poczułam ruchy Synusia :ico_haha_01: wreszcie
Co do zakupów - genaralnie kupiłam jedną bluzeczkę, a spodenek jescze nie bo wszystkie mi za duże i ten materiałowy brzuch delikatnie powiedziawszy mi wisał. Tak więc jeszcze trochę poczekam:)
Mamy jutro jechać nad morze- tak bardzo już mi się chce... i tylko kurcze tak pogoda. Tak chciałabym się poopalać a tu się deszcz zapowiada. W sumie możemy przełożyć ten wyjazd, ale nie wiem czy chcemy. No nic - zobaczymy jeszcze jutro rano może coś się zmieni w pogodzie. Oki póki co spadam. Dobranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lip 2008, 11:17

Oj też nie macie weny do pisania widzę...

Ja te świństwa typu Mcdonalds uwielbiam :ico_wstydzioch: , z Oskarem też się obiadałam takimi smakołykami, bo ja je po prostu uwielbiam :ico_wstydzioch: , nie mogłam się opierać :ico_wstydzioch: , bo o ile nie jadłam łososia, podrobów i takich tam, to chamburgerem czy kebabem nie pogardziłam :ico_wstydzioch: , teraz też od czasu do czasu zjadam :ico_wstydzioch:

dzis jestem w lepszym humorze, na szczęścia...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

12 lip 2008, 11:31

Oj też nie macie weny do pisania widzę...
daj spokoj, nieprzytomna jestem :ico_spanko: pol nocy nie spalam, tylko sie obijalam po domu/kompie. goraco jak diabli i nerwy z dzisiejszego wyjazdu...
mnie na hamburgera ciagnelo strasznie jak nawet nie wiedzialam o :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: boziu, mam tak kaprysna ciaze... teraz absolutnie nie chce mi sie hama, chyba ze z kurczakiem :ico_oczko: i salatka obowiazkowo. ale sheik chodzi za mna :ico_sorki: ogolnie - chce mi sie wyrazistych smakow: czosnek i musztarda chodza za mna caly czas, chrzan tez. ale to w sosach, na miesie itp. i duuuuzo warzyw. za to slodkie moze nie istniec, wrecz mnie odrzuca :ico_szoking: to akurat dobrze, bo jak na poczatku dostalam ochrzan za niska wage, tak teraz nadrobilam - 2 kg w miesiac :ico_szoking:

ale mi sie spaaaac chceeeee :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: mala z tatusiem na miescie, wlasnie mezu dzwonil ze szkoda ze nie wzial aparatu - mala sobie zazyczyla kanapke z tutejsza kielbasa i wcina na ulicy, a ludzie chichocza tylko, z takim apetytem wcina :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość