Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 cze 2009, 22:11

melduje sie babeczki

GRATULACJE NOWYCH TYGODNI CIĄŻY :ico_tort:

I DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW :ico_tort:

sobota byla super udana
pogoda bajkowa

wysiedzielismy sie nad morzem od 12-17

od razu jak sie rozpakowalismy bylo rozpalanie grilla, najedlismy sie do syta i byla wielka laba dla wszystkich,...hehe

dzieciaczki na poczatku baly sie chodzic po piachu, ale pozniej juz zabawa sie rozkrecila na calego i trzeba bylo kilka razy przebierac bo ciuszki byly mokre:)

3x maluchy sie pomoczyly w morzu, mielismy do niego kawalek wiec nie chcialo nam sie za czesto chodzic, ale pozniej woda byla coraz blizej wiec nie bylo tak zle....

nastepnym razem musze jednak zabrac parasol lub cos podobnego zeby zapewnic sobie troche cienia.... wyrozbieralam sie na tej plazy i hasalam w samej dlugiej bluzce i majtach:) nastepnym razem zaloze kostium a brzuszek przewiaze jakas chusta, bedzie mi o wiele chlodniej i wygodniej:)

Szymon wymeczony padl w aucie w drodze powrotnej, niestety wybudzil sie przy przenoszeniu do lozeczka, nie w humorze oczywiscie.... wiec szybko mleko i kapanie..

a wczoraj znow aktywnie:) rano targ z dziewczynami... zakupki sie udaly:) choc bylo tak strasznie goraco ze juz 3 alejek nie przeszlam, bylam juz obladowana i nie chcialo mi sie chodzic w tym upale:) tymbardziej ze i tak co tydzien jezdzimy:)

pozniej jak wrocilam do domku to zrobilam szybko obiad i o 14.00 pojechalismy do znajomych, trafilismy akurat na grillka:) szymcio wykapal sie w basenie u nich na ogrodzie, M. podrinkowal...takze moi chlopcy juz o 21.00 wczoraj spali

M. wczoraj zasnal przy psp, dzisiaj sie z niego smialam, bo fotki mu zrobilam tak smiesznie wygladal...

dzisiaj znow piekna pogoda nas obudzila, szkoda ze szymcio nie dal wiecej pospac , wstal po 6.00.

po 9.00 poszlam z nim do miasta bo musialam kupic na poczcie podatek drogowy dla auta ktory nam sie wczoraj skonczyl, zrobilam male zakupki i wrocilam do domu, szymcio mi zasnal w wozku na siedzaco:) wpakowalismy go takiego spiacego do auta i pojechalismy na zakupki, chcialam obejrzec komody w uzywanym sklepie, ale byly tylko takie starocie wiec rozczarowana wyszlam ze sklepu...zrobilam szybkie zakupki w tesco i spowrotem do domu bo juz przez tel, bylam umowiona ze znajoma do parku:)

szymcio w parku sie wybiegal, posiedzielismy na kocu, zabralam mu wozek dla lalek ktory kupilam wczoraj na carboocie, wozil w nim autka i byl taki szczesliwy, po parku jeszcze weszlam do sklepu i kupilam mu na dzien dziecka basen, pilki i maly zestaw z łódką:)

M. nalal mu wody na podjezdzie i maly kapal sie chyba z 1h przed domem:)

jeszcze wieczorem zaliczylismy wizyte u znajomej rowerkiem i posiedzielismy na ogrodzie

teraz juz w domu..ufff szymcio spi

zrobilismy juz przemeblowanie w salonie, tak zeby bylo wiecej miejsca na akcesoria dla naszej coreczki, musimy jeszcze zakupic wlasnie te komody, wanienke....

dobrze ze juz czerwiec...szybko zleci..hihi

kupilam dzis mala paczke pampersow nr.1, pomalu zaczynam kompletowac torbe do szpitala :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 cze 2009, 11:32

Witam
ja mam biegunke od niedzieli podejrzewam ze kielbaska na stadionie w chodzowie w sobote
nie byla pierwszej jakosci
nie wstaje z lozka leze
dzis od T. przytargałam do sypialni i dalej
randkuje z WC..(widziałam jak sie smiałyscie ze mnieeee)
wczoraj wcinalam banany i bilam gorzka herbate i cole rozgazowana
dzis doczytalam ze to wszystko zle ze mam pic i jesc wszystko inne
z tym jedzeniem to ciezko bo apetytu brak od wczoraj 2 buleczki zjadlam z maslem
i dzis doczytalam ze zleee 0 masla
glodzimy sie 24h ok niech bedzie,pije duzo, zadzwonilam do poloznej
mam jednak pic herbate ale mocno oslodzona , cole rozgazowana i kasze jesc a banan ugotowany, mam pasozyta ktorego wyplukac musimy i moze to potrwac jeszcze kilka dni
juz mam 2kg mniej :ico_brawa_01:
Z okazji wczorajszego dnia Groszek lał mnie cały dzien 0 spania mial ale za to w nocy spokojnie sobie pospał chyba sie wymeczył dzis tez od rana jest grzeczny, pewnie nabiera energi :)

ja własnie teraz posciel zaczynam wybierac bo dzis chce zamowic wiec po allegro buszuje :)widzialam juz je 10000razy ale dzis dopiero zamawiamm


za udane weekendy,zakupy, kolejne tygodnie dla was wszystkich :ico_brawa_01:


:ico_sorki: :-D :ico_tort:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

02 cze 2009, 11:45

hej dziewczyny
u nas pogoda straszna,ale co tam,my się deszczu nie boimy ;)
dziś jadę do fryzjera bo mam już odrosty 5cm...nie będę się obcinać bo mojej fryzjerki nie ma ,a umówiłam się do niej na 29.06 dopiero bo nie ma wcześmniej wolnych terminów
remont powoli kończą ,co mnie bardzo cieszy bo mam dosyć już tergo bałąganu na dworze
w czwartek kupuję meble do kuchni :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak się cieszę,no i nowy sprzęt bo zmywarka nam siadła ku mojej uciesze :ico_oczko: :-D
pościel zamówiłam na allegro dziś przyszła kurierem,jest super,tzn wkład,polecam więc ,tani,antyalergiczny z atestami,mozna prac w 60 C
poszewke nie kupuję bo mamusia nam uszyła a mam jeszcze nowy śpiworek po Hani bo ona w nim spać nie chciała
poczytam was

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 cze 2009, 12:01

pościel zamówiłam na allegro dziś przyszła
jaka masz ?


ja jako 2 bym ta chciala http://allegro.pl/item641601175_my_swee ... cudna.html

ale nie mam pierwszej, cos bezbaldachimowego chce

[ Dodano: 2009-06-02, 13:06 ]
wybrałam poscielllllll

http://www.babytop.pl/produkty/info/783 ... ungle.html

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 cze 2009, 13:23

śliczna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 cze 2009, 13:28

Katka, do naklejek bedzie pasowac bo juz porozklejałam a ty masz te same co ja prawda :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 cze 2009, 14:28

hello
dopiero jestem ;]
jezdziłam z moim meżusiem na egzamin na prawko i zdał ależ się ciesze już nie musze sie martwic kto mnie do szpitala zawiezie jak zacznie sie porod

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 cze 2009, 14:30

Katka, do naklejek bedzie pasowac bo juz porozklejałam a ty masz te same co ja prawda :)
tak, naklejki mamy te same :ico_haha_02:

malutkaniunia gratulacje dla męża :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

02 cze 2009, 17:22

egzamin na prawko i zdał
no nareszcie odtchniesz :) gratulacjeeee :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-02, 18:45 ]
.................macie juz przewijaki czym sie kierowalyscie wygoda, wielkoscia?????
na jaki sie zdecydowalyscie

ja sie zastanawiam pomiedzy
http://allegro.pl/item641673479_przewij ... y_raj.html
czy taki
http://allegro.pl/item648486981_my_swee ... rofil.html

jakies rady pomysły?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 cze 2009, 18:59

Beata_Tychy, oby biegunka szybko minela :ico_sorki:

malutkaniunia88, gratki dla meza :ico_brawa_01:

Katka, jak tam dajesz rade ograniczajac to picie?

a ja czuje sie opuszczona przez was :ico_nienie:
napisalam takiego mega posta w wy nawet nie zauwazylyscie mojej obecnosci :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość