Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 wrz 2007, 23:15

No juz tyle jestesmy na TT ze wspomnien czas nadszedl......

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 wrz 2007, 23:33

Maggie my ja bralismy mieszkanko z agencji to potrzebne byly wyciagi z konta i adres pracy meza oni wyslali fax do firmy z prosba o potwierdzenie czy pracuje za jaka stawke itp

hihi własnie się doczytałam na formie że nie potrzebują wyciągów z konta, tylko potwierdzenie adresu :ico_oczko: za pośrednictwem jakiegoś rachunku :one:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 wrz 2007, 23:39

kiedys moze nadarze jak Was wszystkie poznam lepiej!!! :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2007, 23:52

kasi.k, jesli o te kapiel chodzi to pamietam ze u nas byla podobna sytuacja a Kubus tez czuje sie jak ryba w wodzie :ico_brawa_01: i wiesz co sie okazalo ze zmienilam mu plyn do kapili i to przez to :ico_szoking: nie wiem czy go draznil czy moze zapach za mocny :ico_noniewiem: ale gdy do starego wrocilam juz bylo jak dawniej :ico_brawa_01: musisz szukac przyczyny a moze mala jest glodna albo bardzo zmeczona :ico_noniewiem: nie wiem jak wam pomoc nic na sile moze samo jaj przejdzie buziaczki a oczka ma faktycznie superowe :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 wrz 2007, 23:56

hej
my juz wrocilismy ok 20-tej
ladne miasteczko St Albans. z piekna gotycka katedra
polazilismy .... hhii leos spal caly czas.. nawet karmienie przegapil
troche wialo i zmarzlam w swej letniej sukieneczce hihi ale co tam.. trzeba jakos godnie lato pozegnac hihi i letnie ciuszki hihi
zaliczylam dzis karmienie w pizza hut hihi dyskretnie ale przy stoliku :ico_wstydzioch:
wybralismy sie tam na kawke ( ja ze kawy nie pijam to lody wcinalam) bo w tej dziwnej anglii w niedziele po 17-tej juz kawiarenki pozamykane :ico_olaboga:

kurcze tyle sie naczytalam.,. a teraz nie pamietam :ico_noniewiem:
no to zaczynam....

maggie my wynajmujemy mieszkanie z agencji juz trzeci raz i jedyne czego wymagali od nas to list od pracodawcy i umowe z poprzednim landlordem.. ale mysle ze ona nie byla niezbedna :ico_noniewiem: takze spokojnie napewno wam sie uda co wynajac
powodzonka

sandrusia fryzurka fajna i rzeczywiscie powazniej w niej wygladasz :ico_oczko:

julie witaj espaniolko.. foteczki super.. wesola wypoczeta rodzinka a mama niech nie narzeka.. duze biusty wcale nie sa w modzie hihi
twoj nie jest za maly,, jak na moje oko.. ja przed ciaza to wcale nie mialam. w zyciu bikini byl nie zalozyla.. teraz tez za wielki nie jest ale wiekszego nie chce.. :-D

kasik twoja wikusia jak zwykle cudowna.. i na takie pogodne wesole dziaciatko wyglada, tzn taka jest... hihi choroba jej niestraszna.. trzymam kciuki aby bylo dobrze i czekamy tu na was w uk.. pewnie bez tatusia ciezko wam w polsce co?

dziewczyny co sadzicie o yodze dla bobaskow???
ja czytalam o pozytywnym dzialaniu... i w ogole ciekawa tego jestem i wybieram sie z leosiem we wtorek na pierwsze z 5 zajec.. co tygodniowych.. :ico_noniewiem:

jasnie pani fajna z ciebie marcysia.. a na meza uwazaj bo widze ze jest kilka chetnych na niego.. dobrze ze celowo narzekasz na jego poped seksulany to nasza kocica kasia skarpeta nie ebdzie sie kolo niego krecic.. hihi niezle to sobie obmyslilas hihi

[ Dodano: 2007-09-17, 00:17 ]
kurcze dziewczyny jestescie szalone
podczas pisania mojego postu prawie 2 strony wyskoczyly hihi

justyna witaj mamusko... ogladalam waszego blogga .. alex sliczny chlopak!!! a gdzie dokladnie w londynie mieszkacie??

beatka kurcze i co z tymi pluskwami?? tfu tfu mam nadzieje, ze to jednak nie te paskudztwa. je tez sie boje tego robactwa , bo sie nasluchalam ze tutaj czesto spotykane :ico_olaboga: :ico_olaboga: .. masakra.. i rowniez nic z wystawek do domu nie bierzemy. :ico_nienie: . po to jest ikea :ico_oczko: i jak narazie nic nas tutaj nie gryzie...

ale u nas w domu jak bylam jeszcze mala to wykrylismy pluskwy :ico_szoking: wiec to nieprawda, ze one tylko w brudzie sie mnoza.. bo u nas blok. czysciutkie niester wtedy mieszkanie, nowe meble i wlasnie w takim polkotapczanie byly na ktorym ja spalam. szok :ico_szoking: chodzilam pogryziona i nikt nie wiedzial co to moze byc bo nie bylo ich widac.. ale wreszcie sie okazalo.. i tato wszystko zdezynfekowal i wytrul cholerstwo
nie pamietam tego dokladnie, bo to dawno temu bylo.. ale swedzialy te krosty...i w ogole nieciekawie wygladalam :ico_olaboga:

kasik nie mam pojecia co moze wikusi dolegac w kapieli.. dla mnie to szokujace.. i zupelnie nie mam pomyslu,, :ico_noniewiem:

mroweczka zagladaj i nadrabiaj hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 wrz 2007, 00:24

hej laski
no i po weekendziku....
zawitali dzisiaj do nas brat pawla ze swoja narzeczona to ona sobie wlasnie wymarzyla ta niebieska suknie :ico_oczko: ale chyba powoli zmienia zdanie.i ona to taka barbie ze ja przy niej jak kopcciuzek sie czuje.paznokietki zrobione ,fryz,miniowa,buty szpilki,wymalowana wypicowana ii tak za kazdym razem jak ja widzetp :ico_oczko: troche mnie doluje .... :ico_wstydzioch:

tyle napisalyscie ze doslownie szok :ico_szoking: nie pamietam co u ktorej,tak wiec ogolnie fotki super i dzieciaczki boski,sliczne usmieszki ....
julie witaj z powrotem w rzeczywistosci :ico_oczko: fajnie ze sobie wypoczelas :ico_brawa_01:

jutro wpadne na dluzej bo ide juz spac...pa pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 wrz 2007, 00:40

kurde fela ja tez bym sie dolowala :ico_oczko: ale ty jestes sliczna i nie masz czym :-D poczytalam wszystko,ale juz nie mam sil nic pisac.chcialam tylko Fele pocieszyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-17, 00:43 ]
aaaaaaaaaaaa laski zapomnialam Wam napisac he he byl u nas syn tej mojej ,,kolezanki,, bo tomek go scinal i wiecie,ze ona mi napisala smsa,zeby go odwiozl do domu,bo ini byli u kolezanki autem niedaleko i nie chcialo im sie czekac :ico_szoking: a ja jej napisalam,ze on juz dawno pojechal autobusem,bo tomek mu dal na bilet,bo ona mu nawet na bilet nie dala :ico_szoking: on by go odwiozl,ale nie wie gdzie mieszka i troche bez prawka ryzyko...ale i tak przesadzila...szkoda mi mlodego.nie odpisywalam jej,to zadzwonila i przepraszala,ale o bilecie nic nawet nie wspomniala...kuzwa co za zlotowa :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 00:46 ]
a on tak biedny siedzial na kompie i glupio mu bylo powiedziec ,ze nie ma na autobus ...szkoda mi go :(

[ Dodano: 2007-09-17, 01:10 ]
sandrusia smoka tez ciagnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 01:12

lucy a co to za kolezanka?bo ta co cie zamecza smsami to ma malutkie dziecko cos przed roczkiem jesli dobrze pamietam..
wiec kolejna jakas kumpela dziwna ci sie trafila?
ty to masz zlote serce...
nie dziwie ci sie.. mmnie te zal takich dzieci.... co maja matki pokrecone...

fela na pocieszenie ci powiem ze takie barbie sa nie w moim stylu.. ja tez sie lubie ubrac, pomalowac obowiazkowo, paznkocie rzadko ....hihi
ale do barbie mi daleko i dobrze, bo jakos cukierkowate sie wydaje
takze nie masz sie co dolowac
naturalnosc jest piekna.. a ty nie masz co narzekac. zadbana zgrabna ladna kobitka.. ja widzialam cie na zywo wiec wiem co mowie hihi

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 01:13

troszke poczytalam i tak nic niewiem-Wy na bierzaco i mowicie, ze szybko stronki leca, a co ja biedna mala sierota moge powiedziec :ico_placzek:

jutro wkleje jakies fotki mojego Eryczka zebyscie Go lepiej poznaly!!!
tzn niektore zWas juz Go znaja :-D
ide spiulkac-dobranoc

a zeby opisac moje dziecko w jednym slowie:szalony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 01:23

mroweczka nic sie nie martw.. nawet nie bedziesz wiedziala kiedy, a zalapiesz nasze klimaty i wkrecisz sie na dobre hihi
wystarczy, ze eryczkiem nas zauroczysz i kasce stowe pozyczysz.. hihi to od razu cie pokochamy...
no sorki, ale nikt nie obiecywal, ze latwo bedzie hihi
takie zasady na forum hihi
no wiec wklejaj foty, a kaska numer konta i namiary na skarpete przesle ci na pw
tym sposobem uzbierala na wypasione mieszkanko, a nam tu sciemna , ze kredyt zaciagnela :ico_oczko:
buziole

mam nadzieje, ze czaisz nasz zawadiacki humor
bo sa takie co niebardzo hihi
w kazdym badz razie jestes mile widziana... hihi
zapraszamy na Polonie

[ Dodano: 2007-09-17, 01:30 ]
DZIEWCZYNY ALE NUMER .. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: WCHODZE NA MAJOWKI 2008 SPRAWDZIC JAK TAM NASZA K@TK@ I INNE ZAFASOLKOWANE TIKATAKOWE MAMUSIE.. I CO????????????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
NASZA FELICITY ZACIAZYLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
I NIC NAM TUTAJ SIE NIE CHWALI!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie:
ILONKA PASA WYCIAGAJ, ALE DELIKATNIE, BO CIEZARNYCH SIE NIE BIJE HIHI
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
TU JEST LINK JESLI MI NIE WIERZYCIE :ico_szoking: :ico_szoking:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 783#266783

FELICITY JESZCZE RAZ GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 01:38 ]
lucy a oliverek mocno sie slini? leos od kilku dni pcha piastki do buzi i upodobal sobie je bardziej niz smoka ktorego wypluwa no i slini sie przy tym hihi

[ Dodano: 2007-09-17, 01:39 ]
marta a moze franio ma podobnie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość