Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 wrz 2011, 09:32

witam,

ja nadal w dwupaku :ico_noniewiem: Izunia nadal w brzuszku i jest Jej tam bardzo dobrze bo nie chce wychodzić, w poniedziałek kolejna wizyta i ginka i jak nic się nie zacznie to skierowanie do szpitala dostanę i chyba powoli przygotowuje się psychicznie na poród wywoływany czyli tak jak z Julką :ico_noniewiem:

izuś_85, jak będę rodziła to an pewno napiszę do Ciebie smska :ico_buziaczki_big:

co do szpitala i opiek nad dzieckiem to ja muszę mieć swoje pampersy i chusteczki, ciuszki są szpitalne, potrzebuje swoje na wyjazd do domku :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

23 wrz 2011, 09:48

witajcie z rana :ico_ciezarowka:

kwiatunio, zmykaj na tą porodówkę co wreszcie sie cos ruszy :-D :-D

Mnie od 5 bolesne skurcze męczyły,ale zasnełam obudziłam sie o 6 i nic :ico_noniewiem: :ico_placzek:

ja do szpitala juz tez spakowana,wybrałam wreszcie ten w którym bede rodziła na ich stronie jest napisane co trzeba zabra dla sbie i maluszka,w zasadzie dla malutkiej tylko pieluszki i chusteczki trzeba wziąść,a dla siebie,koszule,recznik,szlafrok,laczki kąpielowe i zwykłe ,podkłady zapewniają,także nie jest tak zle :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 wrz 2011, 10:57

hej dziewczęta :ico_oczko:

ja dziś w troszke podłym nastroju :ico_noniewiem: Przemek ma dziś wolne mieliśmy isc razem na wizyte do gina, na usg tej nereczki ale gin znów wzioł sobie wolne :ico_olaboga: nie dość ze przyjmuje u nas tylko raz w tygodniu to akurat dziś go nie ma :ico_olaboga:
nerwa mam strasznego, dzwoniłam na usg prywatne ale lekarza juz nie ma i dziś już nie robią :ico_noniewiem: chyba w przyszłym tygodniu jeszcze gdzies sobie skocze na usg :ico_noniewiem: bo do niego prywatnie to trzeba 150zł wywalić :ico_olaboga:

kwiatunio, tak czy siak kiedyś urodzic musismy, wiecznie w ciąży chodzić nie bedziemy :ico_haha_01: ruszy moze coś przez weekend :ico_oczko:

ja mam wrazenie że jak złapie jedną z nas to reszta ruszy tempem ekspresowym i bedziemy rodzić jedna po drugiej :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 wrz 2011, 11:06

Przemek ma dziś wolne mieliśmy isc razem na wizyte do gina, na usg tej nereczki ale gin znów wzioł sobie wolne
No ale po jakiemu to to robi ?To nie może wcześniej dać znać i przełożyć wizyty jak wolne sobie bierze ? Tez bym była zła.
ja mam wrazenie że jak złapie jedną z nas to reszta ruszy tempem ekspresowym i bedziemy rodzić jedna po drugiej :ico_haha_01:
To samo miałam wczoraj pisać bo mi po głowie chodziło.
Zastój się zrobił więc jak ruszy z kopyta to będzie niezły młyn.

A ja właśnie poje kawkę. Kuchnia uprzątnięta, zupka na obiad ugotowana, ziemniaki dla rodziców do rybki oskrobane tylko ugotować, dla mnie i P frytki też gotowe tylko usmażyć, 2 pranie się kończy prać i zaraz biorę się szybciutko za umycie balkonu i wejścia do domu .
Dziś dam tacie numer konta , przeleje nam kasę i jak wpłynie to zamawiam ten wózeczek .Już się nie mogę doczekać jak przyjdzie .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 wrz 2011, 11:42

No ale po jakiemu to to robi ?To nie może wcześniej dać znać i przełożyć wizyty jak wolne sobie bierze ? Tez bym była zła.
po takiemu on to robi ze u nas na osiedlu przyjmuje z NFZ, wiec mam do niego blisko i nic płacic nie musze, ale przyjmuje tu tylko w piątki
prowadzi też swój gabinet prywatny ale każda wizyta tam to 150zł wiec nie bardzo mi to pasuje i tam też zawsze tłumy trzeba dwie godziny kiblowac w poczekalni a położnej tam nie ma...
tyle ze on odbiera porody własnie w takiej prywatnej klinice, i jak mu wypadnie poród jego pacjentki w tej klinice i jest wzywany to bierze wolne u nas żeby być tam przy porodzie

do bani, wiem ale co zrobić, jak to jest dobry gin to albo musze zapłacić za wizyte u niego albo siedzieć cicho i chodzic z nfz :ico_noniewiem:

Maja śpi, Przemek koledze auto naprawia, a ja już pranko robie kolejne, obiad mam gotowy, nie wie co bede robić, moze pojade popołudniu do taty na cmentarz :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 wrz 2011, 12:17

No ale po jakiemu to to robi ?To nie może wcześniej dać znać i przełożyć wizyty jak wolne sobie bierze ? Tez bym była zła.
po takiemu on to robi ze u nas na osiedlu przyjmuje z NFZ, wiec mam do niego blisko i nic płacic nie musze
Aaa no tak nfz wiec wszystko wyjaśnia .Ważniejsze sa te pewno co prywatnie przychodzą.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 12:18

dziewczyny a gdzie Izabela???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 wrz 2011, 12:19

hej melduje sie w calosci i zmykam pod prysznic :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 wrz 2011, 12:55

iw_rybka, a wiesz ze nie wiem jak jest tutaj, mi kazali karmic dzieci co 3h i obserwowac kupke i kolor skóry i czy wybudza sie do jedenia

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

23 wrz 2011, 13:00

iw_rybka, moj Hubert mial dosc silna zoltaczke i jak polozna przychodzila to badala mu krew gdyby musial byc naswietlany musieli bysmy wrocic do szpitala ale u nas obylo sie bez :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość