Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 20:51

WITAJ ASIULKA dobrze ze jestes Dla Emi za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,teraz jestes zalatana ale mysle ze to minie i bedzie dobrze i czas bedzie na wszystko :ico_oczko: Gratuluje sexiku po slubie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 sty 2008, 21:19

asiula26 pisze:ale przez 5 lat bycia razem sexiku nie było.
podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: ......ja w zyciu bym nie wytrzymala ( nie bierzcie mnie za jakas seks maniaczke :-D )

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 sty 2008, 22:47

Witaj Asiu.
Faktycznie aktywny masz tydzień, nie ma co. Podziwiam. Szkoda tylko, że tam mało zostaje czasu dla Emi. No ale ja też wierze, że wreszcie los sie odmieni i tak jak marzysz będzie i kasa i czas na wszystko co dobre.

Co do seksiku po slubie to równiez szacuneczek. Jednak ja tez bym nie wytrzymała. Dobrze, że twój mąż był również prawiczkiem to zawsze jednak troche łatwiej. Chociaż na pewno pokusa była nie raz i nie dwa.
Ja z pierwszym czekałam chyba rok czy jakos tak.
Z Jarkiem- tydzień. No ale skoro miałam być jego żoną to na co mieliśmy czekac :-D .

Alinko fajnie, że wreszcie jakieś pozytywne wieści. Ale ta lekarka tak sama z siebie zaproponowała te wszystkie badania, czy ty ja nakierowałaś??
jeśli sama to by znaczyło, że faktycznie wie co robi. Takich lekarzy coraz mniej.
No ale nawet jeśli nie sama to i tak dobrze, że nie odmówiła. No teraz czekamy na rezultaty badań i mam nadzieje że będą jak najlepsze.

magda26 pisze:ja w zyciu bym nie wytrzymala


No jasne zboczuchu, że nie hahahahaha..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sty 2008, 22:57

-indigo- pisze:Faktycznie aktywny masz tydzień, nie ma co.


i na razie tak to będzie wyglądało, bo z niczego nie jestem w stanie zrezygnować, ani z pracy ani z angielskiego ani z hurtowni. Też bardzo ale to bardzo ubolewam nad faktem że dla Emi zostaje mi niewiele czasu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale c'est la vie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 sty 2008, 23:17

OJ Zboczuchy :ico_nienie: :ico_nienie: hihi ja tez bym nie wytrzymala my to po tygodniu fiku,miku,tinti ,rinti,napalence 2 z nas byly hihi!!ANiu szacuneczek Dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: Do Jutra Obrazek Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 sty 2008, 00:52

dziewczyny usmialam sie z Was ,zboczuchy jedne hi hi hi

fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gratuluje zabkow :ico_brawa_01: a zwlaszcza Tomusiowi pierwszego :ico_tort: :ico_brawa_01: juz sobie wyobrazam jak zajadal chrupki :ico_haha_01: ja tez musze kupic :-D wczoraj dalam Oliemu ciastko ,takie dla dzieci twarde,ale sie cieszyl he he caly ufajdany :-D ja dzis mialam dzionek w biegu,bo duzo spraw do zalatwiania,a potem kurs od 7 do 9,wiec padam ......

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sty 2008, 01:27

dziewczyny wpadlam pozegnac sie hihi
jutro rano wyjezdzamy do warszawy
bedziemy w poniedz wieczorem
dopiero godzinke temu wrocilismy od znajomych
leos byl rozkoszny jak zawsze hehe
po kapieli do 23 bawil sie z babcia, az padl nasz kochany gugus
ja zakonczylam pakowanie.. i uciekam do lozka

trzymajcie sie cieplo
bede tesknic

:ico_oczko: asiula podziwiam cie.. tyle zajec a ty jeszcze znalazlas czas dla nas i strezlilas nam mega posta. super!!! jestes kochana babeczka
wierze ze wkrotce wasza sytuacja finasnowa sie unormuje i bedziecie miec dla siebie wiecej czasu!! poczatki bywaja trudne. oboje zaczeliscie nowe robotki wiec potrezba troche czasu.
i oczywiscie chyle czoła za utrzymanie czystosci az do slubu!!!! ja czekalam z adamem 9 miesiecy!!! ponoc z drugim juz szybciej sie zaczyna hehe
ale ja na szczescie nie musialam tego testowac
adas wprowadzil mnie w swiat sexu i nigdy nie nawet nie marzylam o innym kochanku :ico_wstydzioch:
brawa dla emi!!! jej zabki wyrastaja w mega szybkim tempie!!!! hihi super

a ja sobie skanuje stare klasowe fotki na fotosik hehe ale jazda

alinko nie otrzymalam zadnej wiadomosci na gg od ciebie, co wiecej nie mam nawet twojego numeru gg
super ze wreszcie waneska jest pod opieka dobrego lekarza. teraz bedzie tylko lepiej. zobaczysz
a co ulewania to powinnam sie martwic chyba.. leos ulewa codziennie, po zupce i deserku.. hmm
a pediatra powiedziala ze takie uroki skazy bialkowej.. hmmm

dobra znikam juz do poniedzialku papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 09:13

No ja pierwsza ...wiec witam serdecznie z kawusia :ico_kawusia:

Marcinek z tata jeszcze spia ja oczywiscie ranny ptaszek spac nie moge....dzisiaj ide z moim szkrabem na cmentarz bo wczoraj byla rocznica 10 lat jak tata nie zyje bylismy wkosciolku na mszy a ze ksiadz po koledzie nie bylo czasu na cmentarz isc wiec dzisiaj idziemy ...oby pogoda byla taka jak wczoraj :ico_oczko:

-indigo- pisze:magda26 napisał/a:
ja w zyciu bym nie wytrzymala


No jasne zboczuchu, że nie hahahahaha.....


No prosze sama nie jestem :)

Frydza pisze:OJ Zboczuchy hihi ja tez bym nie wytrzymala my to po tygodniu fiku,miku,tinti ,rinti,napalence 2
i nastepna :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sty 2008, 10:15

stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

leos wreszcie dolaczyl do grona polroczniakow hehe

lece , bo wyjazd tuz tuz hehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 sty 2008, 11:02

Hejka, dla Leosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Madziorka, udanej wyprawy do Warszawki, jak ja tęsknię za tym miastem :ico_wstydzioch: a raczej za znajomymi i centrami handlowymi :ico_oczko:

Do nas ksiądz wczoraj nie dotarł, dzisiaj więc powtórka z rozrywki - czekamy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wkurzyłam sie jak nie wiem co, bo by już z głowy było, a tu nic z tego.... Czekaliśmy do 20.30, nie było go to wykąpaliśmy Helenkę. Ale słyszałam, że piętro niżej zawitał po 21 :ico_puknij: Ech, brak słów... Nieważne z resztą. U nas nocka standardowa (czytaj nieprzespana). Nad ranem poryczałam się z bezsilności, wyżaliłam Krzysiowi, że przez te nieprzespane noce nasze życie to wegetacja.... Miś ugłaskał, utulił i stwierdził, że damy radę i że kiedyś to się musi skończyć... hmmm ... tylko KIEDY???????????????????
Sorki, musiałam się wyżalić, właśnie reanimuję się kawą; jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam :ico_kawa:

Asiula, podziwiam Cię, taka zabiegana jesteś i jeszcze znajdujesz czas na TT. No i podziwiam, że czekaliście na swój pierwszy raz aż do ślubu. My tylko 3 miesiące od poznania się = bycia razem ....

Alinko, super, że udało się zmienić przychodnię. I że w końcu trafiłaś na kompetentną pediatrę :-) Wreszcie Wanesska będzie miała porządną opiekę lekarską.

Dziewczyny, więcej nie pamiętam, bo ledwo na oczy patrzę, a tu zaraz trzeba się zbierać do przychodni. Lekarz kazał się w piątek pokazać na kontrolę. Zobaczymy, moim zdaniem jest lepiej, ale zdrowa to Helenka jeszcze nie jest ..... Buziole !!!

[ Dodano: 2008-01-11, 10:04 ]
Frydza pisze:ANiu szacuneczek Dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:


hmmmm??????? why :ico_noniewiem: ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości