Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 lut 2008, 17:28

No i dziś znalazłam sekundke,żeby naskrobać coś szybciutko. Widzę,że o prezentach piszecie. My planujemy kupić wózeczek,a dziadki kupią fotelik samochodowy. Karolinka dostała taki fajny stolik edukacyjny,który się przerabia na taki chodzik pchacz :-)
A ostatnio nakręciłam filmik jak Karolinka zasuwa to jakbyście chciały to możecie sobie obejrzeć => http://outc.wrzuta.pl/film/vuMPk8AbkG/p2270023

Dziś u nas super pogoda była tylko troszkę wiało ale pół dnia na spacerku spędziłyśmy i poszłybyśmy jeszcze ale Karola zaczęła coś robić kupki i trzeba było zostać. Mam nadzieję,że jutro też będzie ładnie.
Aha beti nie wiem kto Ci powiedział,że na gg siedze,bo jeżeli nawet mam włączone to i tak mnie nie ma,bo na serio zero czasu... A jeżeli Asiula pisała to rozmawiałyśmy dawno temu i to tylko chwilkę. Ale mam nadzieję,że za niedługo znów będę miała tyle czasu co wcześniej,bo troszkę tęskniłam za wami i byłam bardzo ciekawa jak szkrabiki wyglądają :-D
Muszę już lecieć,bo Karolinka znów kupeczkę zrobiła :ico_olaboga:

Postaram się jeszcze tu dziś coś naskrobać ale nie obiecuję. Buziaczki :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 lut 2008, 18:30

[size=200]ania [/size]nio [size=200]asiula [/size] :-D napisała
ale fajnie [size=200]karolka[/size] zasuwa :ico_brawa_01: ,[size=200]mela[/size] tez wezmie dwie butle takie duze po wodzie 5 litrowej i zagina do przodu az sie kurzy :ico_haha_01:

byłam juz torcicho zamówic ,jednak sie rozmysliłam z tego foto tortu bo mi doradziła ,ze czasem wychodzą oczy zamazane i wogóle ,wiec bedzie bajkowy z kubusiem puchatkiem ,bita śmietana na truskawce :ico_brawa_01: no i fontanne kupiłam tez :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-27, 17:39 ]
[size=200]ania[/size] widze ,ze[size=200] karola [/size]tez zagina w skarpetkach :-) no moja tez i za chiny ludowe nie chce kapci krzyczy w niebogłosy :ico_zly: nie da kroka ,a jak ja czasem ubiore i idziemy na spacer dam jej rączke to sie tez zapiera i stoi i wyje nie pójdzie ,nawet wtedy kiedy mówie do niej ,ze idziemy daaaaaaa daaaaaaaa ,ale kiedy jest na klatce to teren dla niej nowy i obcy i śmiało do przodu idzie :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 lut 2008, 19:02

Dziś dziadki mają wolne to Karolka śpi sobie u nich, więc skorzystam z okazji i popisze troszke :-D
Noo w skarpetach pomyka,bo lekarka powiedziała,żeby wogóle nie zakładać bucików tylko skarpeteczki,a jak ciepło to nawet na bosaka, więc kupiliśmy takie fajne skarpeteczki z podeszwą antypoślizgową :-)
Beti a jakie Mela ma buciki na polko ? Właśnie w weekend chcemy jechać jej kupić ale nie bardzo wiem czego szukać :ico_noniewiem:

Nadrobiłam troszkę zaległości :-) Wszystkim dzieciaczkom zaległe ale szczere życzonka z okazji ukończenia kolejnych miesiączków :ico_prezent:
A wszystkie zdjęcia cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny też wam przysłali z Nestle książeczkę, baloniki i kartkę z życzeniami na roczek ? :-)
Ta książeczka super sprawa, wogóle wszystkie ich przesyłki są fajne. Ciekawe czy po roczku też jeszcze będą przysyłać.

[ Dodano: 2008-02-27, 18:06 ]
Karolina co do konta to my też się dowiadywaliśmy co i jak i też na nas musiało by mieć ale można zrobić tak,że konto jest na nas ale Karolinka też była by upoważniona do używania. Jeszcze będziemy się dowiadywać,bo to super sprawa jest :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 lut 2008, 19:20

[size=200]ania[/size] no przysłali mi i dziewczynom tez :ico_brawa_01:

my jeszcze nie mamy butków na dwórek ,kupimy po urodzinkach jakieś ,musza to byc jakieś trzewiki najlepiej za kostke,[size=200]mela[/size] bardzo chce chodzic po dworzu ,ale jeszcze za zimno ,no ale niedługo juz bedzie cieplej to wypuszcze samopas :ico_haha_01: ,tylko musze jeszcze kurteczke kupic cieplejsza bo jesienna juz zamała, od biedy jeszcze ok tylko krótka w stanie ale rekawki oki tyle, ze niezaciepła jest ,a jeszcze jest chłodno w kombinezonie nie da sie chodzic ma ograniczone ruchy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-27, 18:22 ]
[size=200]ania[/size] ,a co do paczuszek to juz po roczku nie przysyłaja :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-27, 18:27 ]
:ico_haha_01: przed południem 2h spania,po południu tez 2h spania ,a teraz ja wsadziłam do kojca zeby sie napiła pożadnie , patrze ,a ta zaneła :ico_szoking: :ico_olaboga:

zauwazyłam od kiedy[size=200] mela [/size] zaczeła chodzic to staje sie bardziej sennna i dłuzej śpi ,ale to w sumie normalne dziecie sie męczy wiec potrzebuje tego snu wiecej ,chodz nie dotyczy to wszystkich :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

27 lut 2008, 19:48

To szkoda z tymi paczuszkami :-/
My już mieliśmy spacerek po polku dziś ale w takich kapciach co kiedyś Karolinka dostała. Ładnie było więc po podwórku troszkę pospacerowałyśmy ale nie chce jej ubierać tych butków,bo strasznie sztywne i źle się jej chodzi :ico_noniewiem:
Boję się,że kupimy złe albo coś kurde :ico_olaboga:

Powiem Ci Beti,że Karolinka też dłużej sypia. W dzień wcześniej sypiała łącznie 2 godzinki,a teraz przedłużyła sobie jedną drzemkę o 30 minut czasem godzinkę i szybciej i łatwiej usypia wieczorkiem i śpi do 10 :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-27, 18:50 ]
A co do nocniczków to zamierzamy kupić na dniach i powoli uczyć siusiania i kupkania,bo kupka zawsze po śniadanku jest więc może coś z tego wyjdzie :ico_haha_02: zobaczymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lut 2008, 21:14

Aniaaa, ale Karolinka slicznie chodzi :-D :-D :-D :-D Wielkie :ico_brawa_01: dla Niej
Jula własnie sie ciapie z tata a ja zaraz ide do nich :-) coby mi całej łazienki nie zachlapali :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 lut 2008, 21:25

Melduje się wieczorkiem

Emilka już sobie śpi we własnym łóżeczku od jakiś 15 minut :-D
Mąż wybył na mecz a ja mam wkońcu czas dla siebie :ico_oczko:

Co do tego konta dla Emilki to założymy je dopiero po roczku. A na roczek jakąś małą zabaweczkę musi dostać :ico_oczko:
Asiula co do pieluch to moja przyjaciólka ma synka 18 miesięcy i zakłada mu pieluchę tylko na noc. W dzień goni już bez pieluchy i to chyba od 3 miesięcy. Nauczyła go siusuać do nocnika przez wakacje. Wtedy mały latał bez pieluchy. Owszem na początku zdarzyło mu się zsiusiać ale widocznie mu to przeszkadzało i dość szybko nauczył się wołać si si :ico_oczko:
Aniaaa co do paczki to ja jeszcze nie dostałam :ico_noniewiem: z resztą poprzednią dostałam jako jedna z pierwszych więc teraz pewnie dostanę na końcu :ico_oczko:
Becia ja tak patrzę na suwaczek Emi i jej już został niecały tydzień do roczku :ico_szoking:
Karolina hihi mamy taki sam stolik edukacyjny :-D co prawda góra jest troszkę inna
nana wkleję zdjęcie firanki jak tylko znajdę czas i będę u rodziców bo tam mam kabel do aparatu

A ja jutro idę do dentysty brrrrr. Już mam stracha ale z drugiej strony to już ostatnia wizyta :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

27 lut 2008, 21:40

Hejka z wieczorka :-)
Michaś już śpi od 19:15,miał kryzys juz o 18,ale udało mi się go przeciągnąć i posadzić jeszcze na nocniczek i kupal zaliczony :ico_brawa_01: Ogólnie to od drzemki popołudniowej jak tylko wstał,tak był mega maruda :ico_placzek: Płakał,ach szkoda słów... A teraz Maks mnie wkurza,bo powinien juz spać a on ściemnia :ico_zly:

Aniaaa,-super filmik a jak Karolinka niesie ta flache,zarąbiście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na twoim miejscu jako pierwsze buciki kupilabym np.Bartka i nie będziesz miała żadnych obiekcji. :ico_haha_02:
Aga26, dentysta nie jest zły ale pomyśl jaki bedziesz miała piękny uśmiech :-D
beatris75, brawa za udane zakupy no i torta masz zgłowy i piknie!!!

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 lut 2008, 22:59

[size=200]gośka[/size] co sie stało ??? :ico_szoking: czemu kinder balu nie bedzie ??? :ico_olaboga:

[size=200] mela [/size]jeszcze gania na bosaka w golutkich pytuniach :ico_brawa_01: ,ale dzis do kubka niekapka chyba na stałe sie przekonała :ico_noniewiem: tfuuu tfuuu ,zeby niezapeszyc :ico_oczko:


[size=200]aga[/size] nio zleciało , :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-27, 22:43 ]
[size=200]ania [/size],a gdzie suwaczek [size=200]karolki[/size]? :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 lut 2008, 08:15

Witajcie z rana o :ico_szoking: ja dzis pierwsza u nas nocka spokojna jula tylko raz sie przebudziła i spanie do 7 teraz tradycyjnie bawi sie na łóżku a ja wpadłam sie przywitać
lece robic kawusie zrobie wiecej jakby ktorac chciała
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: to dla was

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość