Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 mar 2010, 22:18

Hej
Dzięki za gratki dla Kacperka no nie moge się napatrzeć na niego jak chodzi ,a najlepsze ,że chodzi tak cichutko ,że często mnie wystrasza np. jak przychodzi do mnie do kuchni :ico_haha_01: :ico_haha_01:
za dwa dni przylatuje teściowa więc huraa :-/ :ico_oczko:
Byliśmy na grupie i zauważyłam,że Kacper jakiś taki niegrzeczny się zrobił dziewczynki zaczepia ściąga in z włosów gumki opaski, jednej chciał wyrwać nos :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wogle to mówi się do niego jak do słupa nie nie nie to chyba najczęściej wymawiane ostatnio moje słowo i nic nie dociera :ico_olaboga: Piotrka czasem walnie w twarz mnie za włosy ciągnie skąd mu się to wzieło to nie wiem :ico_noniewiem:
yoanna, szkoda ,że się nie udało ale jak będziesz czuła że jesteś przygotowana na 100% to napewno pójdziesz i będzie ok.
dana,
super że tak leczysz sama Wiwi i to z powodzeniem :ico_sorki: ja podaję tylko cebion i nurofen co więcej nie wiem :ico_noniewiem:
zirca,
Ale Pio. dal nonono mi sie wydaję że to może jego rodzina go tak troche nastawia negatywnie :ico_noniewiem:
Pati85, mężu do Pl... rób impre chętnie przyjdę :-D :-D
Dobranoc laski

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2010, 18:12

Wpadlam tylko chwilke, zlozyc naszej kochanej solenizantce zyczonka

Miszka, kochana wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, samych radosnych chwil, spelnienia marzen i pociechy z Coreczki i meza

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 mar 2010, 21:47

Dzien dobry :) Miszka najlepszego? Masz urodziny dzisiaj? Moj M tez :) wlasnie musze zrobic jakas kolacje bo zaraz wroci do domu ale padam z nog :(

Napisze do Was jutro bo mam teraz 3 dni wolnego :))))

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2010, 22:43

czesc laski :ico_haha_02:

Miszka :ico_prezent: wszystkiego co najlepsze kochana

Pati85, i jak tam samej w domku Ci idzie ??? :-D

Zirca widac Twoj instynkt bardzo silny !!! nie ma to jak matka poswiecajaca sie dla swojego dziecka.mam nadzizje ze juz czujesz sie ok :ico_sorki:
a co do Pio ... faceci to jednak zupelnie co innego niz kobieta boze wyobrazasz sobie 3 miesiace bez Ala ??? i pozniej taka obojetnosc- no nie wiadomo !!! ale faceci tak umieja !!! Trzymaj sie kochana i zagladaj do nas czesciej :-)

Dana zdrowka dla Wiwi :ico_sorki: dobrze ze antybiotyku nie podalas :ico_sorki:
ja tez teraz lecze Igule starszny katar i kaszel ma :ico_olaboga: no ale co zrobic trzeba przetrwac :ico_noniewiem: chociaz ciezko bo w nocy sie budzi jak spi ze mna to ja nie moge sie wyspac bo co chwile kaszle :ico_olaboga: buuuuu

adia26, no to Kacper widze ze juz na grypach podrywa :ico_brawa_01: wczesny start wrozy sama powodzenia :-D

ja stawiem :ico_tort: za 31 tydzien :ico_brawa_01:
jeszcze 9 do konca :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok !!!!!
15 dostajemy klucze do 13 godziny musimy przelac kase i wreszcie bede miec te klucze w rece :-D no a pozniej sie zacznie ......


dziewczyny czy ktores z waszych dzieci spi juz w normalnym lozku ???? nie w lozeczku ????

zdjecia brzuszka wkleje :ico_sorki: jest juz spory :-D :-D :-D o ile nie WIELKI :ico_oczko: a mala ulubowala sobie wiercenie w zebrach :ico_oczko: ale spoko nie jest jeszcze tak najgorzej :-D
teraz juz mi sie zalacza zeby przy porodzie wszystko poszlo ok,zeby mala byla zdrowa :ico_sorki: ale tylko chwilemi wieczorem ...bo tylko wtedy mam chwile pomyslec :ico_haha_01:

tak jak pislaam Igolina chora :ico_noniewiem: no ale na grupie wszystkie dziciaki zadundlane i kaszkace wiec to bylo pewne- trzeba przetrwac i oby na przeziebieniu sie skonczylo :ico_sorki: a tak poza tym to czasem mnie wkurza bo teraz nie wiem czy przez ta chorobe czy przez idace 5 wydziera sie czasem strasznie :ico_olaboga: ale popijam meliske i staram sie nie zwracac na nia uwagi :ico_oczko:
kilka slow nowych mowi :-D
jak zakladamy buty na spacer to zawsze kapcie musi zaniesc na korytarz :ico_haha_01: albo chodzi i zbiera jakies pruszka ciagle zamiata :ico_haha_01: mowie Wam za kilka lat chate bede miec wypucowana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 mar 2010, 10:38

Witam dziewczynki!
BARDZO DZIEKUJE,ZA ZYCZENIA!!! Niestety z roku na rok urodziny coraz mniej mnie ciesza :ico_haha_01:
Przepraszam,ze znow nie napisze wiele,ale kurcze mam wir.Wpadne w weekend.
Jeszcze raz dziekuje!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 mar 2010, 11:37

Witam

ale u nas juz wiosna zawitala, wczoraj byllismy na spacerku i na placu zabaw, maly troche sie pobawil.
Ostatni dzien sami, jutro P. wraca, troche nudno, jakos tak dziwnie samemu
rób impre chętnie przyjdę :-D :-D
zapraszam, dzis ostatni dzien laby :-D
Pati85, i jak tam samej w domku Ci idzie ??? :-D
a wiesz co dobrze nawet, tylko wieczorami tak dziwnie samej, nie ma do kogo sie odezwac i lozko takie duze sie wydaje :-D
ja stawiem :ico_tort: za 31 tydzien :ico_brawa_01:
ale szybko leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny czy ktores z waszych dzieci spi juz w normalnym lozku ???? nie w lozeczku ????
no wlasnie tez sie nad zastanawiamy i doszlismy do wnisku, ze jiz w tym roku kupimy Erikowi normalne lozko jak skonczy dwa latka,, bedzie mial wiecej miejsca
tak jak pislaam Igolina chora :ico_noniewiem:
no to zdrowka dla Iguni
jak zakladamy buty na spacer to zawsze kapcie musi zaniesc na korytarz :ico_haha_01: albo chodzi i zbiera jakies pruszka ciagle zamiata :ico_haha_01:
o prosze jaka pomocna corcia

Erik tez zamiata i jak dorwie szmate albo zmywak to kurze mi sciera :-D
BARDZO DZIEKUJE,ZA ZYCZENIA!!!
nie ma za co:)

Kurcze zastanawiam sie nad podroza gdzies na dwa tygodnie do mojej siostry do Irlandii do Galway, ale troche sie boje sama z Erikiem, teraz w maju moj chrzesniak bedzie mial pierwsze urodziny i chcialabym im zrobic niespodzianke, ale jakos tak stracha mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 mar 2010, 14:50

Hello!!
Miszka,,-spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe!!!Sto lat!!!!
marta-pokaz koniecznie brzuszek.Ponoc w drugiej ciazy jest wiekszy,,u mnie sie to sprawdzilo,,tylko ze byl jakos zgrabniejszy niz w pierwszej :-D
JA z Eryczkiem tez chyrlamy,smarkamy ,brrrr.A w pon jedziemy do Poland :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MAm nadzieje ze nie bede musiala tam korzystac ze sluzby zdrowia :ico_zly:
Wogole to przezylismy ostatnio jelitowke.....cala rodzina brrr....koszmar!!!!!
Zirca--Ja tez czasem bywam w szoku jak widze zachowanie ktorego wogole sie po dziecku nie moglabym spodziewac,ale czesto to otoczenie ma duzy wplyw na to a nie rodzic :ico_placzek: niestety.....
Co do Pio,to tez mi sie wydaje ze go buntuja,,,wspolczuje chorej sytuacji!!!
Dana-co u was kochana??jak nasza spryciurka i kontakty z M??polepszyly sie czy nadal oschle??
adia-Wow,brawa dla Kacperka!!!!Wydawalo mi sie ze juz wszytskie watkowe dzeici smigaja.
No ale teraz to nie bedziesz mogla nadazyc za synkiem.Slyszalam ze czym dluzej dziecko raczkuje tym lepiej,a wiec masz powody do dumy a nie odwrotnie.JA nei chcialam by moje dzeici za szybko zaczely chodzic :-D Styklo mi tak jak bylo,czyli 13/14miesiac :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A jak z dietka,,ciagniesz ja dalej,,jakie rezultaty???

Milego dzionka.U nas prawdziwa wiosna ehhhh.SUPER

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 mar 2010, 20:08

Dzien dobry :)
Marta czekamy na zdjecia brzucha :) ja juz nie pamietam kiedy i jak to bylo miec taki brzuszek.
My bylysmy dzisiaj na spacerku na krakowskim rynku, spotkac sie z kolezanka ktorej nie widzialam ponad 2 lata :) Nina szalala, biegala, dotykala wszystko a ja za nia :) oj ciezko sie spaceruje z moja corka jak trzeba isc w konkretnym kierunku - calkiem fajnie jest jak sie po prostu za nia chodzi :)
Do tego mam @ wiec sie nie schizuje ciaza :D a chodzilo mi to po glowie :) zwlaszcza przez moje zachowania i dziwne ruchy w brzuchu no i pominieta tabletke ;)

Moj M zaraz jedzie grac w pilke, a my zostajemy same - mam nadzieje,ze mala pojdzie szybko spac i bede lezec do gory tylkiem, bo ostatnie dwa dni byly meczace :) chociaz na wlasne zyczenie i czas spedzilysmy przyjemnie :)

Kupilam jej druga pare butow - ale dalej nic w czym moglaby wiele chodzic - ostatnio adidasy, ladniutkie ale odciska jej sie skarpetka na stopach i dziwnie to wyglada, a nie sa male ... a drugie tenisowki, bo wygladaja na wygodne ... dalej szukam fajnych skorzanych wygodnych butow z profilowana wkladka - dzis znalazlam fajne za 89zl ale niestety rozmiaru nie bylo :(

Wkleje Wam pozniej zdjecia mojej Niny a teraz ide ja kapac i klasc do spania :) milego wieczoru!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 mar 2010, 09:42

Witajcie kochane!!!
zirca kochanapoprostu mnie potrzepalo :ico_zly: jak to przeczytalam nie moge zdzierzyc takich ludzi poprostu jak ona tak moze mowic ojciec dziecka na skrzydlach powinien frunac zey swoje dziecie widziec ale coz samce to samce :ico_zly: :ico_zly: A twoja tesciowa o szrany co za babsko!!!!!!soryy ale mnie ponosi wiec sie wstrzymam zebt czegos nie palnac

Co do cycowanka to cie rozumiem to musi byc przykre kiedy ty jeszcze psychicznie sie na to nie nastawilas a maly ludek juz podjol decyzje o rozstaniu :ico_placzek: :ico_pocieszyciel: Ale z drugiej strony zazdroszcze bo bez koncertow placzu i szarpaniny samo sie to zakonczylo a ja powiem ze mam stracha jak u nas to bedzie a przed 2 rokiem zycia chce juz zakonczyc nasza przygode z cycowankiem poprostu tak czuje ze nie widze tego dluzej poniewaz Wiwi juz probuje mnie terroryzowac o cyca i wola o niego coraz czesciej nawet do babci i cioci A mnie sie nie podoba widok babla bijacego mame i wyciagajacego sobie cyca na sile wbrew woli mamy

A w ogole to wiwi jest strasznie pyskata a na dworze w ogole sie nie slucha :ico_olaboga: chyba bede jedna z matek ktora slychac bedzie wiecznie jak wola swoje nieznosne dziecie

a i jeszcze rzuca sie na glebe jak podejdziesz do niej i probujesz ja wziasc za reke :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wiec jednym slowem chyba mam przechlapane :ico_noniewiem:
super że tak leczysz sama Wiwi i to z powodzeniem :ico_sorki: ja podaję tylko cebion i nurofen co więcej nie wiem
Wiesz kochana ja podaje w zasadzie nie grozne leki ale tez stad wiem co dawac bo Adka byla strasznym chorowitkiem wiec to poprostu doswiadczenie comozena w jakich okolicznosciach podac wiesz juz byly takie momenty ze niektorzy lekarze to nawet mmnie pytali co podac mojemu dziecku bo oni nie bardzo wiedza co na nia dziala a co nie a ja juz wiedzialam po tylu lekach :ico_oczko: Na szczescie mam juz to za soba a z Wiwa jestem ostrozniejsza i naprawde nie zamierzam podawac jej bezsensownie antybiotyku jak nie ma takiej koniecznosci a nie stety niektorzy lekarze leca na tak zwana latwizne i podaja go bez myslnie poprostu zrobili sobie z tego profilaktyke moze pomoze a moze nie a co tam po co sie wglebiac zobacza efekty lub nie to beda sie glowic co dalej :ico_olaboga:
Igule starszny katar i kaszel ma :ico_olaboga: no ale co zrobic trzeba przetrwac :ico_noniewiem: chociaz ciezko bo w nocy sie budzi jak spi ze mna to ja nie moge sie wyspac bo co chwile kaszle :ico_olaboga: buuu
kochana zdroweczka dla niuni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja wiem ze z tymi antybiotykami jak sie zacznie to puzniej ciezko skonczyc :ico_olaboga: dlatego jesli nie ma badan ktore ewidentnie nie stwierdza ze to bakteria to najlepiej sie przed nimi bronic Wiwi mniewa zaczerwienione gardlo od swoich piskow wrzaskow i ciaglego spiewania i ta baba sie nie rozpoznala na tym a pan doktor jak tylko uslyszal jej pisk to wiedzial co grane

miszka, ojej ale ze mnie gapa NAJLEPSZE ŻYCZONKA !!!Spuznione ale szczere
Dana-co u was kochana??jak nasza spryciurka i kontakty z M??polepszyly sie czy nadal oschle
Spryciulka lobuzuje jak pisalam wyzej :ico_oczko: kochana a z moim A niestey dlej ronie a raczej powiem ze nie za dobrze on jest gorszy niz stara baba zmierzly czepliwy i w oghole juz mam go dosc kochanm go ale moja wytrzymalosc zbliza sie ku koncowi jak on sie nie zmieni to nie wiem jak dalej bedzie nadal spimy osobno czasem jak ma lepszy dzien to sie zachowuje inaczej i jak by bylo troszke lepiej a za chwile porostu jak by cos z w niego wstapilo prubuje z nim rozmawiac ale to na nic ona ma cos upieprzone w glowie to mu nie przegadasz i tyle :ico_placzek:
JA z Eryczkiem tez chyrlamy,smarkamy ,brrrr.A w pon jedziemy do Poland
No to kochana zdrowiejcie :ico_sorki: a wlasnie a jak misiaczek twoj ? tez lobuzuje ?

Dobra kobitke lece bo mnie czas goni musze Wiwke do babci oddelegowac bo do klijenki zasowam i tak co dzien sprzatanie gotowanie zakupy klijentki i ja jestem zla leniwa zona :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: echhh nawet nie mam czasu sobie posiedziec i poklipac z wammi za czesto a i tak jak widzi ze siedze przy kompie to zrzedzi i jak co to mi dogaduje napisz sobie na forum bo ty zawsze masz na wszystko czxas :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 mar 2010, 14:06

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości