Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

29 lut 2008, 15:36

DZIęKUJę BARDZO ZA żYCZONKA W IMIENIU MICHASIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: JESTEśCIE CIOCHANE :ico_haha_01:

A ja tyle co usiadłam,skończyłam...uff...mam posprzatane na błysk-musiałam złozyć puzle z salonu bo bedą stoły i wyemigrować zabawki Michałka do Maksia do pokoju :-) Serniczek też w picu,także teraz to chyba sobie zrobie w końcu kawusie,fajnie bo mały zasnął i śpi od 11:45 :ico_brawa_01: No tak wywołałam wilka z lasu----obudził się wyczuł skubany,hi,hi

KAROLINKA-a cio robiłaś z włoskami odrosty?Superaśne zdjęcia,a Macio jak urusł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ucałuj go moćno!!! A o co chodzi z ta godz,zaśnięcia Macia?

Asiula, Hmm troszkę wysoka temp.jak od ząbków a moze byc tak że wychodza mu kilka na raz i przez to-jak tak to się zgadza-niech mu wyjdą i bedzie git!

BECIA-no no zazdrośnica,oj ty,ty :ico_haha_01:

GOZDZIK-dziękuję za pochwałe za wypieki i kawusie :ico_smiechbig: Czekamy na zdjęcia firanki,tez sie cieszę razem z tobą :ico_brawa_01:

AGULA-tez dziękuję za pochwałę,jesteście kochane :ico_haha_02:
Oki idę bo siedzi w łóżeczku i się bawi-dam mu obiadek i reszta roboty jak mężus przywiezi mi towar bedę robić!Pogoda u nas fajna,świeci słoneczko!

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 lut 2008, 17:41

witajcie ale superaśne zdjecia :-D :-D Maciusia ale rosnie z niego sliczny chłopiec
My po spacerku pogoda nawet dopisała bylismy u babci a jak wracalismy dopadł nas deszczyk ale załozylismy folie i zaden deszcz nam nie straszny teraz Jula spi a ja szykuje obiadek mężusiowi :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 lut 2008, 17:41

Nana wczoraj napisalas ze mi fajnie bo Macio poszedl spac o 20 a ja ci napsialam ze nie o 20 tylko o 21 i tyle :) a co do fryzurki to nicn ie robilam tylko poporstu z lenistwa poszlam do fryzjera umyc i umodelowac na weekend :)
fajnie ze podobaja wam sie fotki
ja usypiam Macia klade go i klade a on mi kupala walnal :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 lut 2008, 17:44

[size=200]gośka[/size] tu wcale nie chodzi o zazdrość tylko o co innnego (nigdy nie byłam zazdrosna to głupota)

wogóle dzis mam dzien porąbany i pisac mi sie nic nie chce ,pustka

[size=200]mela[/size] śpi od 30 min

[size=200]sensibel[/size] sie dziś pokazała napisała ,ale nie u nas :ico_placzek: ciekawe co u niej ,@ może jeszcze wpadnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-29, 17:23 ]
dostałam przed chwila kolejna paczuszke z BOBOVITA :-D -a w niej mleko BEBIKO 3 JUNIOR ,nonono i katalog zywienia większego dziecka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-29, 19:25 ]
:569: [size=200]: gdzie wy wszystkie[/size] :ico_nerwusek:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

29 lut 2008, 20:56

ale pusto gdzie jestescie wszystkie mamusie !!!!!halooo!!!!!!!!!
Dominiczek spi caly dzien jest slaby naszczescie nie goraczkuje ja dzis mam prasowanko troche sie uzbieralo tego...wpadne poznniej>>>

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

29 lut 2008, 22:17

moje dziecko jest wlasnie usypiane przez tatusia a ja leze sobie i kleja mi sie oczeta wiec chyba pojde zaraz lulu ale tymczasem sie bym chyba napila jakiegos ankoholu ktoras chetna do przylaczenia???
Asiula to w koncu zabki Dominiczkowi wychodza czy nie wiadomo???

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

29 lut 2008, 22:24

Witajcie kochane.

"Troszkę" mnie tu nie było. Nawet Was poczytałam , ale nie jestem chyba w stanie odpowiedzieć na wszystkie posty, bo nie robiłam notatek, a sporo było do czytania.

Na początek składam spóźnione życzenia dla wszystkich solenizantów [size=150]STO LAT, STO LAT !!!!![/size] i dla dzisiejszego solenizanta Michałka. :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

U nas ok. Majka co prawda chyba ma ospę, pisze chyba, bo ma tylko dwie krostki z płynem surowiczym. Może to dopiero początek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Nawet dobrze by było, bo przynajmniej z głowy i nie będę miała dylematu przy szczepieniu, czy szczepić na ospę, czy nie szczepić.

Widzę, że Aniaaa odezwała sie po długim czasie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Poruszałyście tez temat prezentu na roczek , powiem szczerze, że my kupimy dopiero coś po imprezce, bo nie wiadomo co kupią goście, a nie chcemy żeby sie coś zdublowało. Na pewno kupimy tez wózek spacerowy, bo robi się coraz cieplej i będzie można przesiąść się do czegoś lżejszego.

Obejrzałam wszystkie zdjęcia i filmy. Bomba.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 lut 2008, 22:35

ale MAJECZKA urosła :-D
a jakie ma niebieskie oczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2008, 22:55

Melduje się wieczorkiem

Dzisiaj miałam troszkę zalatany dzionek. Najpierw pojechałam do pracy, później musiałam pozałatwiać sprawy na mieście, rozejrzeć się za jakąś sukieneczką dla Emi na roczek i przy okazji wdepłam na ciuszki :ico_oczko:
A popołudniu odwieźliśmy jeszcze moją teściową w góry na weekend także w domku byliśmy przed 19. Szybko zrobiłam kaszkę, wykąpaliśmy Emi i wkońcu mam wieczór dla siebie :-) Mój mąż wybył na spotkanie klasowe i siedzę sobie sama w domku :ico_oczko:
urmajo ale Majeczka urosła :ico_szoking: śliczna z niej dziewczynka :ico_brawa_01:
karola fajowe zdjątka :ico_brawa_01:
asiula jak Dominik się czuje ??
Wiecie co któraś z dziewczyn napisała na forum że te żele znieczulające (Bobodent czy Calgel) owszem mają działąnie przeciwbólowe ale przy okazji powodują że dziąsło twardnieje i trudniej jest się ząbkowi wydostać :ico_szoking:
Poczytałam troszkę na necie bo mnie to zaintrygowało i faktycznie tak jest :ico_szoking:

Hihi a ja się rozochociłam i oprócz aerodance 2x w tygodniu idę od niedzieli na siłownie też 2 x w tygodniu :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 lut 2008, 23:20

ojej [size=200]majunia[/size] wkoncu sie pokazała,jaka juz duzia :ico_brawa_01: ,[size=200]urmajo[/size] próbuje cosik sama chodzić?

my juz mamy sukieneczke na roczek błękitną [size=200] mela[/size] dostała od mikołaja :-D nówka funkiel nie smigana :ico_haha_01:


jeszcze sie zmaga ze snem :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość