tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 kwie 2011, 18:10

Czesc!!!
u nas tez goraco!!!Bylismy na spacerku i Szymus po 2 godzinach tak sie zaczal wydzierac ...o cyca ale bardziej mysle mu sie pic chcialo niz jesc - bo mysmy sobiue z tata kupili wode i red bulla aon suchym pyszczku :ico_sorki:
tu w UK jest ciut inaczej ze spacerami -tu ci od razu mowia zeby brac dziecko na spacer po wyjsciu ze szpitala i to na jak dlugo chcesz :-D
My korzystamy z tego i z pieknej pogody i codziennie wychodzimy na 1-2,5 godzinki -raz nie poszlismy bo padalo!!! Szymus chyba lubi bo nie marudzi na spacerkach a potem lepiej spi w nocy ....chociaz tej ostatniej pisalam juz -budzil sie na cyca o -3, 4 ,5rano tak ze wcale chyba te 2 godziny nie spalam!!!

A krew mi sie dalej saczy z tej rany ale inaczej mi M. zalozyl opatrunek i chyba ciut mniej takze jestem pelna optymizmu ze moze zacznie sie goic...

Kate_82 i Aga216ja tez sie martwie o wszystko jesli chodzi o synka i juz bym z 10 razy jechala do szpitala ale moj M.jest bardziej wyluzowany i zawsze karze mi sie uspokoic i nie dramatyzowac :ico_sorki: w koncu to ojciec i zle by nie chcial dla synka!!!

[ Dodano: 2011-04-07, 18:11 ]
Mam pytanko...
A waszym maluchom tez sie ulewa po jedzeniu??? moze nie za kazdym razem ale raz dziennie napewno... i czy wy odbekujecie maluszki????

[ Dodano: 2011-04-07, 18:31 ]
Fintifluszka A ty juz 1 dzien po terminie to trzymam kciuki zebys sie tak nie meczyla w tym upale !!!ja was dziewczyny podziwiam ...ja dotrwalam do 38 tygodnia ale mialam juz dosc...nie wiem co by to bylo jakbym miala do 40 tygodnia albo i dluzej byc ciezarowka... :ico_olaboga:

Chyba sobie utne drzemke -Szymus spi ,tata maluje furtke w ogrodzie... a co ...trzeba korzystac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 kwie 2011, 18:33

witajcie :-) gratulacje dla Sejany :ico_brawa_01:
A waszym maluchom tez sie ulewa po jedzeniu??? moze nie za kazdym razem ale raz dziennie napewno... i czy wy odbekujecie maluszki????
ulewa, ale niewiele. Podnoszę po jedzonku zawsze i czekam na beee :-)

mój Mateusz ma już 5 tygodni, a ja nie schudłam nic a nic :ico_placzek: jestem wielka baba

magda1614 witajcie w domku, synuś uroczy :ico_brawa_01:
Od wyjścia ze szpitala przybrała 400g, więc super :ico_brawa_01: i waży już 3930g :-D
:ico_brawa_01:

my w przyszłym tygidniu na szczepienie :ico_chory:

dobra zmykam bo mały mnie woła

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2011, 20:15

tabogucka. jesli to sie ulewa, a nie wymiotuje to sie nie przejmuj-kazde dziecko ulewa w innych ilosciach i czestotliwosciach, odbekiwac sie raczej powinno, zeby kolki nie bylo, ale u Gabriela na przyklad kiepsko z tym wychodzilo-predzej mu sie solidnie ulalo niz beknelo...

ja dzisiaj mialam ktg, a jako, ze po terminie jestem to jutro tez mam przyjsc i od razu na badanie, troche mam klopot z Gabciem, bede musiala go kubie do pracy zaprowadzic i mu bajki puscic :ico_noniewiem:

Blanka, nie przejmuj sie, mi zajelo 6 miesiecy zrzucenie ciazowych kilogramow, a i tak mysle, ze to dosc szybko, bo bylo ich az 23... wszystko w swoim czasie

teraz mniej optymistycznie podchodze, bo mam takie rozstepy, ze nawet jak schudne to bede miala paskudny brzuch :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

07 kwie 2011, 20:47

Hej, krotka relacja: rano mialam rozwarcie na 2cm,potem 3h wilam sie po korytarzu z regularnymi skurczami co 4 minn,trwajace ok 50s.. I potem skurcze ustaly,mam co 7-10min. dalej sa silne,ale krotsze i nieregularne -_- takze mecze sie dalej nietety :( mam dosc po malu, chcialabym urodzic.. Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

07 kwie 2011, 22:09

ja nadal w 2 paczku:( :ico_placzek:

prosze o porod :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a teraz smutno mi:( ogldalam film o katastrofie Smolenskiej:( ehhhh te moje nerwy plakalam bardzo....tak czy siak czy jestesmy za tym czy za tym to ludzi szkoda tylu

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2011, 22:20

serniczka, masz rację szkoda ludzi i icg rodzin. Ja nie oglądam bo dlamnie to za duże wyzwanie emocjonalne...
Inuno, dasz radę, przecież w końcu każda musi to mieć za sobą... tylko to czekanie...
Fintifluszka, 23 kg w 6 mis... normalnie w szoku jestem... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chylę czoła, ja dochodziła do siebie znacznie dłużej...
Blanka26, spokojnie, zrzucisz tylko na razie musisz uzbroić się w cierpliwośc...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 kwie 2011, 07:10

Inunio ale cie tam wymecza trzymam kciuki zeby wszystko było ok ;)
a ja nie mialam robione jeszcze ani razu ktg ;/ hmm ciekawe dlaczego

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 kwie 2011, 07:21

hej dziewczyny

ciekawe jak tam Inuno od wczoraj...

ja wstalam w nocy na siku i sie okazalo, ze gatki mam mokre :ico_szoking: ale jak sie oporzadzilam to pokrecilam sie jeszcze, nic sie nie dzialo, wiec poszlam po majciochy i jak sie polozylam do lozka to poczulam ten jakze znajomy bol :ico_haha_01: 3.42 pierwszy skurcz... generalnie sa bardzo nieregularne, bo od 5 do 12, a nawet 15 minut, wiec sobie miedzy nimi spalam spokojnie, liczac w glowie, ale o 7 juz wstalam, wzielam sobie prysznic, bylam teraz siusiu i widze, ze mi troszke czop sluzowy wychodzi. o 8 moj kuba wstaje do pracy, wiec nie bede go budzic teraz, czekam, zeby sie ta akcja uregulowala, a poniewaz to wszystko takie rozstrojone, wiec pewnie znowu mnie czeka dluga droga... teraz juz 9 min od ostatniego skurczu, a juz bylo kilka co 6, heheh, bedziemy sie tak kiwac. nie wiem tylko czy meza do pracy puszczac... znaczy on pewnie bedzie chcial zostac, ale zawsze go moge wygonic :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 kwie 2011, 07:51

Dzien dobry!!!
Fintifluszka to super!!!ze sie zaczelo cos dziac!!!

Inuno oj bido bardzo wspolczuje ja tez mialam dosc dlugo i takie nieregularne ale mi w koncu zrobili cc bo sie bali pelnego porodu wiec nie wiem jak jeszcze dlugo bym sie normalnie meczyla ale obiecuje ci ze jakkolwiek teraz cierpisz to jak juz zobaczysz ta swoja kruszynke to i tak o wszystkim zapomnisz!!!JA mysle ze to njapiekniejszy moment w moim zyciu jak Szymcia mi na piersi po raz pierwszy polozyli :ico_sorki: i nic sie wtedy nie liczy !!!

[ Dodano: 2011-04-08, 07:52 ]
ja nie mialam robione jeszcze ani razu ktg ;/ hm
ja tez nie dopier dzien przed cc mnie podlaczyli po raz pierwszy a ztego co pamietam to i Anieee dopiero po terminie zaczeli podpinac pod ktg!!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 kwie 2011, 08:33

Finflituszka fajnie ze cos sie rozkreca mi wczoraj tez pomału czop odchodził tzn tak mi sie wydaje ze to to ;/ bo tak malutko tego było a dzis narazie nic nie zuwazylam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość