julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 wrz 2007, 14:07

lucy dzieki wreszcie ktos to zauwazyl :-D :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 wrz 2007, 15:42

hej dziewczyny !!!!
Lucy , madziora i jasnie Pani czy Wy tez tak macie ze ciagle głodne jesteście? ja chyba mam tasiemca :ico_szoking: non stop głodna :ico_szoking: a nie chce przytyc :ico_nienie: chce jeszcze schudnąć :ico_oczko: a spotkałam w sobote kumpele i mówi ze tez umiera non stop z głodu

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 wrz 2007, 15:52

Hej dziewczyny nie doczytalam was bo siedze w domu (doczytam w czwartek)
tomek chory jakiis wirus. Biedny wczoraj mial az dreszcze od goraczki :ico_szoking: wymiotowal, noc do kitu a rano znowu do lekarza. Teraz ogolnie ok jest jak goraczki nie ma. Ale przestaje dzialac paracetamol od razu taki placzacy. Lekarka pocieszyla ze to powinno utrzymac sie tylko do jutra. Bo to takie wirusowe ja tez mialam bo mnie zoladek tak bolal.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 wrz 2007, 16:20

dla chorowitek caluski i szybkiego powrotu do zdrowia.
dla tych co zeboliki wychodza tez caluski i zeby wyszly szybko i jak najmniej bolesnie...
dla rozbitka nathanka calusek w oczko zeby szybko sie zagoilo

a my wlasnie wrocilismy z pobrania krwi konradkowi,caly dzien chodzilam zdenerwowana...bo znam nie zaciekawe opowiesci jak to w pl pobieraja krew maluszkom :ico_placzek: a i gosia kiedys pisala jak tomusiowi wiercili igla w raczce :ico_olaboga:
bylam taka naminowana ze w ostaniej chwili dzwonie do pawla i mowie zeby przyjezdzal bo ja sama nie pojade tak sie denerwuje :ico_olaboga:
ale pomimo moich nerwow nie bylo ani jednej lezki u kondzia :ico_haha_01: ja bardziej to przezylam niz on.
plakalam na sama mysl ze beda mi dziecko meczyc :ico_placzek:
bylismy godz wczesniej bo ja to taka zapobiegawcza wole poczekac niz sie spoznic,ale dobrze ze tak bylismy, bo pielegniarka,milutka bardzo,przyszla i posmarowala dwie raczki kremem znieczulajacym nakleila taki specjalny plaster i owinela raczki bandazem a kondzio cieszyl sie z tego co nie miara....
a ja odrazu na widok tych malutkich raczek poobwijanych... lzy w oczach....no i nadszedl ten moment...
konrad siedzial okrakiem twarza do mnie ,objelam go jedna reka tak ze panie mogly robic z ta jego raczka co chcialy on tego nie widzial a z drugiego boku pani zabawiala go kaczuszkami :ico_haha_01: nawet nic nie poczul bo niezwrocil uwagi,nawet nie syknal, no mowie wam nic....
i na koniec dostal naklejke z misiem i napisem bylem dzielny :ico_haha_01:
teraz w piatek beda wyniki,mam nadzieje ze to nic strasznego.....

[ Dodano: 2007-09-18, 16:40 ]
a laski zapomnialam wam napisac ze dzisiaj ani razu konrad nie posikal w majtki :ico_brawa_01: tylko pierdniecie z kupa myli :-D
jestem taaaaaaaaaaaka dumna dzisiaj z synka :ico_oczko:

jasnie pani wycaluj lusie elusie :-D

wcinam sobie krupniczek...ma ktos ochote to zapraszam :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 wrz 2007, 16:50

martuchafrost niebyło do mnie pytanie,ale pozwole sobie odpowiedziec :ico_oczko: Ja jakos glodna niechodze-nawet mozna powiedziec, ze malo jem, a i tak zostalo mi jakies 10 kilo do wagi sprzed ciazy :ico_placzek:

Sandrusia Eryk mial luzna kupke tydzien temu przez 2 dni, ale mysle,ze to wina gruszki- zebow brak!!! az co 2 tyg scan-czemu??

Małolat ślini mi sie juz ze 3 miesiace strasznie i wpierdziela wszystko, a najbardziej swoje SkArPeTy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 17:23

marta napewno z powodu karmienia piersia odczuwasz ciagle glod hiih
jasnie pani nie karmi wiec pozwole sobie odpowiedziec za nia, ze
ona czuje glod, ale alkoholowy hihi
a ja teraz wlasciwie ok. ale na poczatku jak jadlam to nie czulam sytosci hihi i moglam jesc i nic ale z drugiej strony glod mnie nie meczyl (czyt nie bolal ssacy zoladek) wiec duzo nie wcinalam no i wtedy tez balam sie jesc wszystko hiih
teraz jem jak dawniej, ale ograniczam czekolade no i cytrusow nie jem jeszcze i sokow takich nie pijam, ale akurat to mi na reke bo sok pomaranczowy ktory uwielbiam ma sporo kalorii wiec nadrabiam woda i sokiem bananowym ktory tez nalezy do moich ukochanych
no wiec teraz nie odczuwam takiego glodu hihi
jem pozne sniadanie dopiero ok 12-13... obiad poznym popoludniem lub wieczorem dwu daniowy.. i miedzy tym jakies owoce czy slodkie hihi

jasnie pani no tak.. juz kojarze tego smsa.. wlasnie jak napisalas to sobie przypomnialam hiih niezly co?? dla ciebie w sam raz hihi

ilonka to byl adasia dziadzius .. a tak nawiasem mowiac to Adam nosi po nim imie. nasz leos tez ma nadrugie Adam hihi
Adamy to fajne chlopaki a nie znam zandego oprocz mojego hihi

Mamusie z uk.. czy orientujecie sie gdzie tutaj sa AQUA BABIES? moze ktoras z was chodzila na baseny z maluszkami? ja wlasnie szukam.. juz mam pare na oku., zalogowalam sie wczoraj w nocy na kilku takich stronkach hiih juz dzis dzwonili do adama z jednego, ze leos jeszcze za maly hiih a adas nie kumal o co biega.. bo surfowalam po necie na ten temat kiedy juz spal hihi
no ale dzis zapytalam instuktorke yogi o takie miejsca i tez dala mi jeden namiar i jeszzce popyta o szczegoly, bo jedna mamusie w innej grupie tam bywa hihi
wlasciwie to bardziej intersuje mnie wasze doswiadczenie w tej sparwie.. bo przeciez mieszkamy w roznych miejscach wiec nie mozecie mi pomoc podajac namiary hihi bo np do irlandii w tym celu nie polece czy bristolu lub stafford :ico_puknij: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-18, 17:28 ]
FELA no super!!! BRAWA DLA DZIELNEGO KONDZIA!!! ale szybko ci synek dorasta,, pewnie jak go zobacze to nie poznam. tak zmeznieje bez tego pampersa
a swoja droga to wlasnie musimy sie spotkac.. tylko te weekendy tak szybko znikaja i ciagle cos..
teraz pewnie tesc bedzie u nas co weekend :ico_noniewiem:
ale czasem mu powiemy ze gdzies jedziemy i juz, hihi sami tez chcemy pobyc czasem nie?
no dobra ale musze popracowac nad tym i wreszcie z wami sie umowic hihi

[ Dodano: 2007-09-18, 17:38 ]
gosia zdrowka dla tomeczka.. oby szybko zwalczyl tego wirusa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani gdzie? pewnie zegna sie z ogrodkami piwnymi hiih bo juz pora roku nie ta hihi ale zawsze mozna lyknac piwko na szybko pod sklepem hihi co?

a julie ucieklas do primarku??? daj znac czy maja cos gondego uwagi .. ja tam dawno nie buszowalam hihi a moze sie wybiore na dniach hihi

aha no zapomnialam napisac,ze wrocilismy z jogi hiih potem jeszcze spacer, oodwiedzinki u kumpla i jak pieknie zaczac dzien wczesnie (jak dla mnie)
barszczyk czerowny sie gotuje, leos spi juz 1,5 godz szok :ico_szoking: hihi a ja was tu czytam od godzny z przerwami hihi i podjadalm drugie sniadanko hiih

takze pierwsze zajecia za nami... i powiem wam, ze fajna zabawa z maluszkami
ale ja osobiscie chyba bym umarla z nudow...
no ale maluchom to sluzy hihi
zobaczy jaki leos bedzie po zajeciach hihi na razie bez zmian wiec ok
ale moze robic wiecej kup hihi po tych cwiczonkach
ale jaka zasadzil przed wyjsciem jak na zlosc kiedy sie spiesze to mi takie numery wywija body, spiochy plecy osrane hihi
no ale nic.. szybko go wymylam i zdarzylismy na czas hihi
a co tam sie dzialo?
bylo nas w sumie 5 mam z maluszkami, dwoch chlopcow 4,5 tyg i 11 tyg i dwie dziewczynki 8 mies i druga 10 tyg hihi
wiec wlasciwie leos mial dwoch rowiesnikow i przyznam z duma, ze byl najbiardziej aktywny i pogodny hihi
sliczna mala hinduska 10tygodniowa zasnela w trakcie hihi i tak spala juz do konca hihi

dobrze, ze leon tak nie umie, bo nici z zajec
najmlodszy 4,5 tyg slodki, kurcze juz zapomnialam jak leos taki byl hihi no ale on tez w trakcie odpadl zaplakany hihi i glodny pewnie, aha i dodam, ze glosne baki sadzil w trakcie hihi smiechawa byla hihi
a kolejny rowiesnik 11tygodniwy max w sumie tez raz kupe walnal, a potem marudzil ale niewiele..
a najstarsza dziewczynka hannah to nie bardzo chciala lezec i poddac sie cwiczeniom hihi sama siedziala i raczej w tej pozycji swiat ja krecil hihi
dodam ze starsznie grubiutka byla.. normalnie taka pyza ze szok.. chyba nadwaga murowana, bo jej mama to kolos :ico_szoking: szkoda mi takich ludzi.. no ale zaloze sie ze chepsy i cola na porzadku dziennym :ico_olaboga:
no i leos zostal pochwalony ...
ogolnie to dzieciaczki lezaly na kocyku przed nami, i my mamy spiewalysmy (ja slow nie znalam, ale mozna bylo conieco zalapac i snuc hihi)
i masowalysmy, ruszalysmy konczynkami.. i takie tam.. potem my lezalysmy na plecach z nogami ugietymi sadzalysmy maluchy na brzuchu i podnosilysmy tulow od podlogi.. to samolocik robilysmy maluchom.. oczywiscie leos w swoim zywiole. bo latanie to jego ulubione zajecie.. instruktorka smiala z jego wielkich oczu.. bo tak reagowal radosnie na to cwiczonko hihi
bylo bardzo fajnie, ale mysle ze po takich zajciach mozna juz samemu w domu to praktykowac, bo to proste sie wydaje :ico_noniewiem:
no ale w grupie wieksza dyscyplina i weselej hihi
ciekawa jestem jak bedzie na nastepnych zajeciach ... bo chyba za kazdym razem cos innego musi byc... no zobaczymy
ale fajna zabawa
taka godzinna joga zapewnia dziecku aktywnosc na caly dzien
leos dopiero na koniec zaczal marudzic, bo nadeszla pora spania hh i szybko zasnal mi na rekach zmeczony dzielny synek hihihihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 wrz 2007, 17:43

fela, :ico_brawa_01: dla Kondzia za to ze byl dzielny i oczywiscie za pieluszki brak :ico_brawa_01: ja tez Kubusia czasem na nocnik sadzam chce zeby sie oswoil z nim sadzam go juz od 2 tyg na pare minutek z 2 razy dziennie i nigdy nie nasiusial az do dzis hi hi dzis pierwsze siuki do nocniczka :-D :ico_brawa_01: oczywiscie nie mial pojecia czemu mama sie tak cieszy i co takiego zrobil ze zaczelam skakac z radosci hi hi ale kiedys zalapie :-D
Mróweczka, ja mialam co 2 tyg a dlaczego nie wiem bylo wszystko ok ale cieszylam sie z tego :-D
madziorka hihi, ja jezdilam z Kubusiem na basen jak mial 3 miesiace fajnie Kubusiowi bardzo sie podobalo tylko ze bylo bardzo zimno woda tez zimna myslalam ze bedze cieplejsza :ico_noniewiem: no i wkurzalam sie bo trzeba bylo czekac na wolna przebieralnie czekalismy raz godzine taka bylam zla maly zmazniety :ico_zly: w koncu sie wepchalam do takiego pokoju gdzie nie wolno bylo wchodzic ale co mi tam nie bede zdrowia dzecka narazac :ico_puknij: oczywiscie niek nie mial odwagi mi uwagi zwrocic :-D jak znajde to wkleje fotke z basenu mam 2 tylko bo pozniej nam aparat zabrali :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 wrz 2007, 17:45

hey dziewczyny!!!
My wlasnie wrocilismy z miasta..wczoraj nie wychodzilam z Vinee,bo ten katarek ale dzisiaj ja cieplo ubralam i mi zasnela w wozku,bo rano nie chciala i sie buntowala cwaniara moja..hihi
Madziorka a ja znam paru Adamow i tez fajni z nich faceci :-D :ico_brawa_01: a co do basenu,to wiem,ze nasza Ela z Kodziem chodzila na basen..na pewno Ci poradzi co i jak.. :-)
Gosia caluski dla Tomcia :ico_buziaczki_big: przeogromne,niech przegonia tego wsteretnego wirusa....zdrowka od nas!!!!!
Ela super,ze Kondzio nawet nie poczul uklucia,ale z niego dzielny chlopczyk!!!!I sie nie zsiusial ani razu,my ciotki tez jestesmy z niego dumne jak pawie,ze zapalal tak szybko bez pampersa,no i dla Ciebie brawa wielkie..przyjde na wyklady do Ciebie chyba w tej sprawie :-D :ico_haha_01:

a to fotki przed spacerekiem na miasto(oczywiscie Vinee nie raczy spojrzec w obiektyw :ico_noniewiem: :-D

Obrazek

a tu ze mna namietnie dyskutuje :-D gestykulujac rekoma :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-18, 17:56 ]
Madziorka niezlego kupola strzelil Ci Leos :-D :-) Vinee tez zawsze lubi robic jak juz jest gotowa do wyjscia :ico_haha_01:
Fajnie,ze bylas na jodze,przynajniej poznalas mamuski i dzieciaczki nowe..ja juz dawno sie zabieram do jogi,bo mam na dvd,ale jakos nie mam natchnienia na to...wole co bardziej energicznego chyba :-D

[ Dodano: 2007-09-18, 17:57 ]
Brawa dla Kubusia za pierwsze siuski na nocniczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 18:09

pamietacie jak na poczatku postu pisalam, ze gotuje barszcz czerwony.. no wiec jestem na tym samym etapie.. czyli 1/3 garnku z wrzatkiem i kostka rosolowa..
zapomnialam zupelnie o obiedze... :ico_olaboga:
no i jedna sprawa jeszzce sie nie zmienila
LEOS NADAL SPI - 2 GODZINY :ico_szoking:

ILONKA no ja osobiscie nie wyobrazam sobie siebie trenujacej joge i to jeszzce w domu... na nudy mozna umrzec
ale z maluchami to zupelnie co innego.. dla nich to frajda hihi

FELA chodzilas na basen z malutkim kondziem? to opowiadaj jak bylo no idlaczego tego zaprzestalas??
sandre rozumiem.. normalnie przesada zeby takie kolejki do przebieralni byly
kicha
kurcze zadna z was nie plywa z maluszkami?
ja nie wiem.. moze to niebezpieczne co?
wyjsc z wody i zaraz na zewnatrz zwlaszcza teraz kiedy jesien i zima nadchodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-18, 18:11 ]
ilonka vinee jak zwykle piekna i wystrojona jak na dame przystalo :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 wrz 2007, 18:41

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
o, mamo, to nie na moje oczy -3 tyle czytania :-D ale....ja was tak uwielbiam, no i jeszcze, co niektóre, wiszą mi stówe :-D więc przeczytałam WSZYSTKO! a nie było łatwo :ico_oczko:
mam nadzieje, ze mi wybaczycie, nie odpisze, bo chciałam troche pobawić sie z lenką, wzięła ją wena na klocki :ico_oczko:
cały czas pracuje, mam niby wolne od 12 do 15, ale jestem wtedy na spacerze z małą, a potem ją usypiam, więc nie mam jak zajrzec. wczoraj chciałam coś wieczorem popisac, ale tak sie najadłam, ze zasnęłam po ostatnim kęsie :ico_oczko:

przesyłam buziaki :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość