emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lip 2011, 08:03

czesc
ja dzis pierwsza :ico_oczko:
markotka, ale swietny Krzysio i jak juz urosl :ico_szoking: :ico_brawa_01:

u nas dzis pochmurno i zimno, mozna odetchnac :ico_sorki:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 08:48

Witam,
moja mała rybka wstała o 7 a teraz śpi od 20 min. :-)
czesc
u nas dzis pochmurno i zimno, mozna odetchnac :ico_sorki:
U mnie tak samo i się z tego cieszę.
w ogóle zapomniałam wam napisać,że od wczoraj włączam małej karuzelę i jakieś pół godziny mam zawsze spokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas wszystko co wisi nad głową to Mateusz wnerwia-może z czasem się to zmieni. Za to uwielbia oglądać refleksy świetlne na lodówce i ścianie w kuchni oraz na oparciu siedzenia w samochodzie.
Emilia Krzysiu czasem zapłacze przez sen, albo obudzi się z płaczem-robi przy tym takie wymachy rączek jakby się właśnie przestraszył, ale nie ruszam go wtedy, bo po chwili zasypia sam.
U Mateusza już ten odruch zanika a raczej już zanikł.
Markotka zdjęcia Krzysia z Rysie rewelacja.

[ Dodano: 01-07-2011, 09:04 ]
Murchinson coś czuję, że u mnie też pokarm zaniknie :ico_noniewiem: trudno, nic na to nie poradzę. A Krzysiu chętnie je z piersi na początku jak szybko leci, jak już musi więcej popracować, to też się zaczyna wnerwiać.
Mati na początku wnerwiał się, że nic nie leci, potem że leci ale za wolno i trzeba pracować ustami, a on chciał więcej i szybciej więc zaczął odpychać się i za nic nie można go było dostawić. Widzę, że Krzyś to tak jak Mateusz musi zjeść raz a do syta a nie co godzinę po trochę inaczej ryk na pól osiedla.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lip 2011, 09:20

U Mateusza już ten odruch zanika a raczej już zanikł.
u nas tez juz nie bylo, tylko wczoraj, dzis ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 lip 2011, 09:52

witam
u nas też chłodniej tylko mi to nie na rękę bo co trochę pada,a Hania siedząca cały dzień w domu potrafi dać popalić :ico_olaboga:
Za to uwielbia oglądać refleksy świetlne na lodówce i ścianie w kuchni oraz na oparciu siedzenia w samochodzie.
to fajne są takie lampki tylko,że to nocne znowu co się tak obkręcają obrazki na nich :ico_oczko:
ja nad głową małej nie wieszam tylko nad brzuszkiem,a jaka radość,że coś jej się kręci i się uśmiecha ciągle do zwierzaczków :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 10:09

to fajne są takie lampki tylko,że to nocne znowu co się tak obkręcają obrazki na nich :ico_oczko:
ja nad głową małej nie wieszam tylko nad brzuszkiem,a jaka radość,że coś jej się kręci i się uśmiecha ciągle do zwierzaczków :-D
Aniu Mateuszowi to bez różnicy głowa czy brzuch-to go wnerwia i nie interesuje się tym-może z czasem mu się to zmieni, póki co zdjęliśmy zabawki. Woli pieska w łóżeczku. Ja myślę o takiej lampce co wyświetla obrazki (zwierzątka, gwiazdki itd) w różnych kolorach na ścianie lub suficie i grają jakieś melodyjki. Taką lampkę można i w dzień wtedy używać. Muszę pogadać z siostrą bo ona chyba miała taką karuzelę co po zdjęciu pałąka można było ustawić jako właśnie taką lampkę. Zobaczę czy Mateuszowi się spodoba i wtedy kupię.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 lip 2011, 10:10

Witam się i ja w ten pochmurny i deszczowy dzień :-)

Ja karuzelę już od jakiegoś czasu włączam, najpierw sam dźwięk- Maksio lubi zasypiać przy melodyjce, a od jakiegoś czasu wodzi wzrokiem i uśmiecha się do swoich zajączków! Uwielbia z nimi rozmawiać- słodkie to!

Markotka Krzysio jest przesłodki i ma takie słodkie pulaski- mój Maksio nadal jest chudzielcem! Co do pokarmu troszkę szkoda- ale przykłądaj go mimo wszystko do piersi, żeby nie przestały produkować!

Emilia, odruch moro do 3 miesiąca może się pojawiać.
Pokażę Wam fotę Maksia z odruchem, jak się czegoś przestraszył

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A tu szeroki uśmiech do mamy
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 01-07-2011, 10:13 ]
Aaaa i nie pisałam Wam- wczoraj Maksio dostał cycucha o 20stej i obudził się dopiero o 2 w nocy :ico_szoking: pierwsza tak długa przerwa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-07-2011, 10:15 ]
A parasolkę kupiliśmy taką zwykłą w sklepie z artykułami dziecięcymi u nas za 35 zł i jest świetna! Nawet kolor udało się dopasować :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lip 2011, 10:16

Tosia od czasu do czasu tez lubi popatrzec na zwierzatka przy kayzelce, ale nie za dlugo
A tu szeroki uśmiech do mamy
slooodki

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 10:16

A tu szeroki uśmiech do mamy
:-D :-D :ico_brawa_01:
Ten odruch to nie tylko jak maluch się przestraszy, czasami przez gwałtowną zmianę pozycji, błędnik szaleje. Mi to się zawsze chce śmiać jak widzę te zgięte paluszki-jakby kotek co pazury pokazuje i szykuje się do ataku :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lip 2011, 10:18

Aaaa i nie pisałam Wam- wczoraj Maksio dostał cycucha o 20stej i obudził się dopiero o 2 w nocy :ico_szoking: pierwsza tak długa przerwa :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 10:18

Aaaa i nie pisałam Wam- wczoraj Maksio dostał cycucha o 20stej i obudził się dopiero o 2 w nocy :ico_szoking: pierwsza tak długa przerwa :ico_brawa_01:
Super, oby więcej takich nocy jak zje z cycuszków.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości