Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lip 2008, 11:05

SHOO - bo ta pościel jest naprawdę cudna :)

a nie mogłaś zamówić do kogoś z Polski, a wtedy ten ktoś by Ci wyslal do Hiszpanii??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 lip 2008, 11:05

Jagna30, podejrzewam, ze nie dluzej niz 3 miesiace :ico_noniewiem:

jeszcze jedno pyt. mam: czy odciagacz pokarmu jest niezbedny ?? chce karmic piersia, a ogladalam film, ze babka odciaga pokarm recznie, bez zadnych "narzedzi"?

jak to u Was z odciagaczami??

[ Dodano: 2008-07-13, 11:46 ]
Gie, nie wiem czy sie oplaca.. a rodzicow nie chce naciagac na koszty. Ostatnio jak mi poslali paczke (ok 2 kg) zwykla poczta, to zaplacili cos okolo 100 zl.
Kupie jakas inna posciel, w koncu maluchowi jest to w sumie obojetne, a ja predzej czy pozniej znajde cos, co mi wpadnie w oko ;)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

13 lip 2008, 14:51

jeszcze jedno pyt. mam: czy odciagacz pokarmu jest niezbedny ?? chce karmic piersia, a ogladalam film, ze babka odciaga pokarm recznie, bez zadnych "narzedzi"?
Ja mam w domu odciagacz reczny z aventu przy pierwszym dziecku przydal sie mi jako ze mialam cc i na poczatku klopoty z karmieniem a przy uzyciu odciagacza laktacja ruszyla i po miesiacu byl juz nie potrzebny.Tylko czasami jak chcialam gdzies wyjsc bez malej to odciagalam a moj mial mleczko.Wydaje mi sie praktyczna rzecza latwiejszsa i szybsza niz odciaganie mleka recznie :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 lip 2008, 16:57

I ja mam odciągacz ręczny, przydał mi się w pierwszych dwóch tygodniach przy nawale pokarmowym. Chociaż potem jak popękały mi brodawki to nie dałam rady nim odciągać, bo za bardzo bolało i robilam to ręcznie. Ale generalnie polecam :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lip 2008, 17:31

Wpadlam na chwilke,przysiadlam przed kompem,aby chwile odpoczac.
Mam juz pomalu dosc,ale widac juz efekty mojej pracy :ico_sorki:


Ja nie mam odciagacza,chociaz zastanawiam sie nad jego kupnem.I z tego co sie dowiedzialam najlepszy jest reczny laktator firmy Avent.

Ech.............nawet pisac mi sie nie chce :ico_placzek:

Uciekam............

[ Dodano: 2008-07-13, 17:39 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: od wczoraj moja mala praktycznie caly czas sie wierci,co do niej nie podobne :ico_szoking: Czesciej sie martwilam ze za malo sie rusza,a od wczoraj mam wrazenie ze caly czas sie kreci :ico_noniewiem:
Wciska mi glowke tam na dole :ico_placzek: wypycha szpytki,i kopie w zebra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lip 2008, 19:50

wklejam fotki brzuszka z dzisiaj:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a co do laktatora - ja tez bede miala reczny...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 lip 2008, 21:30

hej :ico_ciezarowka:
co do laktatora wszyscy polecaja firmy avent, u nas koszt jego to okolo200zl....
kurka grzmi................bedzie burza, a ja sie boje i jestem sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: mala sie tez boji, bo ostatnio jak byla burza to az gdy bylo slychac grzmot to czkawke dostawala, lub mocno kopala...okis nie zanudzam papa

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lip 2008, 22:57

Witam wieczorowa pora................

Ja dopiero skonczylam sprzatanie,ale musze sie pochwalic...wszystko juz zrobione.A ja....... :ico_szoking: nogi bola,czuje sie strasznie zmeczona i spiaca,ale zadowolona ze juz PO :ico_sorki:


Gie, hehehh,ale masz smieszny brzuchol,taki spiczasty :ico_brawa_01:

delfi1, ja sie balam jak bylam malutka,teraz uwielbiam burze,i to powietrze po....

Nie no nie mam mocy,ide do wyrka.............

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 lip 2008, 09:57

hej...
zastanawiam sie nad kupnem drobiazgow, takich jak nozyczek i cos dla pepka..sama nie wiem z jakiej firmy kupic i co dokladnie, nie mam pojecia, a zostaly mi drobiazgi....
pozdro

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

14 lip 2008, 12:06

Witam

Jagna to gratulacje teraz pozostaje tylko zbieranie sil na ten wazny moment :-)

Gie zdjecia super :ico_brawa_01:
Moj brzuszek tez niczego sobie i pewno tym razem dzidzia bedzie wieksza niz pierwsza(2840) :ico_haha_02:
Delfi nozyczki koniecznie z zaokraglonymi koncami.Dobre sa tez obcinaczki dla dzieci ja uzywam od poczatku.
U nas to do pepka nie potzrebne jest wlasciwie nic tak zawijaja i zapinaja klamerka ze nie trzeba juz nic z nim robic.A w aptece dostaniesz napewno gaziki nasaczone spirytusem sa najlepsze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość