caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 lip 2008, 11:32

Evik wspołczuję bólu głowy, wiem coś o tym
Ale muszę Wam się pochwalić że dzisiaj na szkoleniu poczułam ruchy Synusia wreszcie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie się ciesze

ania jak tak zaciskała niunia nóżki to pewnie panienka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

12 lip 2008, 12:04

To widzę wszyscy taką kiepską nockę mieliśmy. Ja o 0.30 w nocy jechałam po męża 25km przez jakieś lasy żeby odebrać go z pracy- miał robotę w terenie i siedział bidulek tak długo żeby już ją skończyć. Ja oczywiście do tego czasu tez nie spałam i w sumie nawet nie wiedziałam że to tak póżno. Oczywiście akurat jak miałam po Niego jechać zaczęła się ulewa i burza z takimi piorunami że szok :ico_szoking: Generalnie burzy się nie boje, ale wczoraj przez te lasy i taką ulewę że wycieraczki nie nadążały troche miałam pietra. A rano wstaliśmy o 7 sprawdziliśmy pogodę i stwierdziliśmy że nigdzie nie jedziemy. Położyliśmy się i kimnelismy do 10... No i pogoda troche lepsza wiec chyba pojedziemy... eh Mężu napalił się na wyjazd na rowery, ja na opalanie więc ze względu na pogode mi łatwo zrezygnować jemu nie. No i teraz siedzę i czekam jak ten kołek, żeby zamontował rowery na bagażnik i zaraz mnie szlak trafi i nigdzie nie pojedziemy. Wieczorem ma padać a ja tak dalej pójdzie zajedziemy akurat na wieczór. wrrrrrrrrr :ico_zly:
Eh laseczki życzę Wam miłego dzionka, no a Tobie Osita szczęśliwej podróży:)

[ Dodano: 2008-07-12, 12:16 ]
No :) Wreszcie moje Kochanie doszło do rozumu- wrócił i stwierdził że jedziemy bez rowerów, bo szkoda czasu itd i że na rowerki pojedziemy za tydzień - szybciej niż o 12 :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawo moje Szczęście - czasem potrafisz wysnuć prawidłowe wnioski z jakiejs sytuacji :ico_haha_01: No to spadam - odezwę się pewnie w poniedziałek z rana

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

12 lip 2008, 12:32

o rany widze ze nie ja jedna mam lenia..wczoraj bylam z mala na play group to takie spotkanko polskich mam i dzieci ogolnie czas mile spedzony dwie mamy doszly do grona znajomych i pozniej skoczylismy na kawke do mnie bylam sie zapytac w gp dlaczego cisza a tam mi powiedzieli ze lekarz na urlopie bedzie za trzy tygodnie w przyszlym tygodniu zas ide prywatnie moja mama mnie odwiedza w czwartek przyleci z moja mlodsza siostra ktora ma 10 lat wiec zajmie sie moja mala ktora ja uwielbia i wzajemnie..a my z mama bedziemy mogly odpoczywac znaczy ja wiecej bo mama wezmie sie za gotowanie wiec mi to odpadnie hehe nie ma jak mamusi obiadek hehe ogolnie czuje sie nie zle glowa nie boli i wszystko tez spoko tyle ze jakas taka nie wyspana jestem a spalam chyba do 10 :ico_wstydzioch: bo i moja mala po wczorajszym dniu byla padnieta wiec tez spala tyle ..to chyba tyle a tu co taka cisza ??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 lip 2008, 21:03

Hejka!
Wpadłam tylko, żeby się pochwalić, że ZDAŁAM :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za 2 tyg będę śmigać autkiem, ale siię cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zmykam lulu, bom padnięta :-D A nadrabiać forumkowe zaległości będę jutro.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

12 lip 2008, 21:11

Tosia, ale fajniutko, ze juz czujesz maluszka :ico_brawa_01: .A ja czekam i wciąż czekam. Dzisiaj przeczytałam w " Oczekiwaniu na dziecko" (znacie tą lekturkę??), że pierwsze ruchy mozna poczuć nawet dopiero w 24 :ico_szoking: . Ja to zwariuje jak nie poczuję synka do 20.
Fajnie, ze macie dziewczyny jeszcze przed sobą wkacyjne wyjazdy. Ja już mam za sobą wypad na Mazury :ico_placzek:
Osita, mi też się chce wyrazistych smaków. Jak widzę przy sniadaniu bułki z miodem i mlekiem....nie dla mnie teraz. Wolę tuńczyka z cebulką lub jajeczniczkę z kurkami.
Aniu, miło słyszec, że dzidzi ma się dobrze. A z tymi nózkami to tak jest. U mnie odsłonił siusiaka pod sam koniec badania, dosłownie w ostatniej chwili. Nie mam zdjatka na płytce, chętnie bym je tu wrzuciła. Wszystko widać jak na dłoni.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lip 2008, 06:16


:
ania1980, oby ci sie udalo!!! i pamietaj - od niedzieli jestem w pl, wiec ostroznie na drodze :ico_haha_01: :ico_oczko:
Osita, nie bój się :-D , prawko odbieram dopiero za 2 tyg a Siedlcach będę w sierpniu i to raczej w drugiej połowie, bo wcześniej nie wybieram się w rodzinne strony :ico_oczko:


Kasia1983 - zdjęcie w podpisie super, brzusio sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-13, 06:28 ]
tosia, gratuluję pierwszych ruchów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też czuję już maleństwo od jakichś 2 tygodni, tylko zapomniałam się pochwalić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lip 2008, 10:20

tosia kurcze to się najadłaś strachu, ja to się strasznie burzy boję, brrrrrrrrrrrr

aniu tak się cieszę,ze zdałaś, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie, pamiętam jaki to stres, a w dodatku w ciąży to już wogóle, super,że bedziesz miała prawko, nie trzeba patrzeć i liczyć tylko na chłopa, no nie? :ico_oczko:
Ja też czuję już maleństwo od jakichś 2 tygodni, tylko zapomniałam się pochwalić
_________________
oj nieładnie :ico_nienie: :ico_nienie: , taka ważna rzecz :ico_nienie:

aniafs wiem, że to tak łatwo mówić, ale każda kobitka moze róznie odczuwać pierwsze ruchy, niektóre mogą czuć już w 16 tygodniu, a niektóre długo po 20, głowa do góry :-) , zobaczysz jak maleństwo jeszcze Ci da w kość :-D

Kasiulek fajnie,że macie takie spotkanka, ja też bym chetnie pochodziła, powiem Wam,że wogóle jak urodziłam Oskarka to koleżanki sie jakoś powykruszały :ico_placzek: :ico_noniewiem: , a teraz jak będzie 2 dzieci to juz wogóle będzie kicha...... ale cóż tak sie poznaje przyjaciół.....

osita zapomniałam Ci zyczyć szczęśliwej podróży :ico_wstydzioch: i bezpiecznej przede wszystkim :-) :-)

A Wam wszystkim miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lip 2008, 13:57

aniafs, caro ma rację - pierwsze ruchy to bardzo indywidualna sprawa - ja w pierwszej ciąży czekałam prawie do 20 tyg; teraz za to szybciej poczułam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro, no właśnie dlatego się cieszę, bo będę mogła sama dojeżdżać do pracy; jak jest mąż to jeździmy razem, a jak go nie ma to muszę iść na służbowy autobus, który czasem okazuje się starem wojskowym :ico_zly: i wtedy jest klapa, bo trzeba iść na stopa z nadzieją, że ktoś kto jedzie na lotnisko zatrzyma się i zabierze. Są też minusy bycia kierowcą - zwłaszcza na imprezach hehe :ico_oczko: No ale mnie to nie będzie dotyczyć jeszcze z rok czasu, więc niech się mój Skarb wyszaleje hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 lip 2008, 14:29

ania1980, gratulacje!!!! :ico_brawa_01: szybciutko sie uporałaś z tym prawkiem jak na polskie warunki :ico_sorki:
Co do ruchów-slyszałam że chłopców czuje sie szybciej...ja swojego łobuza wyczuwałam od 16tc, ale nie byłam pewna. Od 18tc nie mam najmniejszych wątpliwości, bo zaczał konkretnie kopać :-D
To jak osita? wpisać tą twoją wysnioną Królewnę na pierwszej stronie?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 lip 2008, 15:03

czesc, juz z pl pisze :-D dolecialysmy szczesliwie, mala przez caly czas prawie spala :ico_szoking: super. bylo w miare spokojnie, bez turbulencji praktycznie, burze nas szczesliwie ominely.
zirca, sorki ze wczesniej nie napisalam :ico_wstydzioch: mysle, ze poczekamy do potwierdzenia tej tezy, malutka miala nozki skrzyzowane :ico_oczko: wiec ciezko powiedziec zeby bylo cokolwiek wiarygodnego :ico_oczko:
ania1980, gratuluje prawka, ale wiesz, uwazaj na moja carmen, ona jest w pl az do 11 wrzesnia :ico_oczko:
aniafs, ja ruchy carmen tez poczulam pozniej, a tego szkraba wczesnie :ico_oczko: w ogole obie ciaze sa diametralnie rozne :ico_olaboga:

a w pl super pogoda :-D pada, co i raz burze, i... jak dla mnie zimno w koncu :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość