Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

24 wrz 2011, 21:26

Pytałam o ten magnez i tak kazał go odstawić bo może hamować skurcze porodowe, więc od dziś już nie biorę.
Dzięki za wiadomość, ja też więc odstawiam :-) .

Wiem co to staranie się i czekanie na maleństwo.
My też 2 lata się staraliśmy i leczyliśmy intensywnie.
Najgorsze chyba były te comiesięczne riozczarowania :ico_placzek:


Stawiam :ico_tort: za 38 tydzień. Już tak blisko :-D .

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 wrz 2011, 21:31

szkieletorek, to tak ciężko powiedziec ile może miec w cm glowka dziecka.
ale new born to dobry rozmiar. nasz miał chyba 38cm... ale nie dam sobie ręki uciac, bo nie pamiętam już. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

24 wrz 2011, 21:55

izabelllla123, to całe szczęście, że nie jest tak źle jak na początku, pamiętam jak się męczyłaś

szkieletorek, super, że po wizycie wszystko ok. Co do rozmiaru główki, to i Wiki i Piotruś u mnie mieli przy porodzie 35 cm

jula81, gratuluję donoszonej ciąży :ico_brawa_01:

SANDRUSIA)), obyś nie musiała się sama zgłaszać na wywołanie porodu

Dzieci śpią, też się kładę, zmęczona ostatnio jestem, bo tak jak pisałam Piotruś od powrotu ze szpitala źle śpi w nocy. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, mało spał w ciągu dnia, więc jest szansa. Z laktacją dziś jakby lepiej, zobaczymy jak będzie w nocy.

A kwiatunio i karina22 chyba faktycznie na porodówce

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 wrz 2011, 22:22

hej kochane
jesli chodzi o staranka to my o Huberta staralismy sie 1,5 roku w tym czasie 2 razy poronilam , pozniej byl Hubercik nasz wyczekany :ico_haha_02: a teraz to totalna wpadka jeden jedyny raz i to sporo przed owulacja :ico_oczko: ogolnie chcielismy mic 3 dzieci a nawet 4 ale troszke pozniej :ico_oczko:
ja ide sie wykapac ogolic bo juz troszke zaroslam :ico_wstydzioch: mam jakies tam skurcze dzis dosc czesto wiec musze byc gotowa w razie gdyby sie cos rozkrecilo :ico_oczko: jejku ale ja sie boje porodu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 wrz 2011, 08:21

Stawiam za 38 tydzień. Już tak blisko .
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale new born to dobry rozmiar. nasz miał chyba 38cm... ale nie dam sobie ręki uciac, bo nie pamiętam już.
ja nie widzialam czapeczek z rozmiarem podanym w cm. u nas podane jest miesiacami.
to całe szczęście, że nie jest tak źle jak na początku, pamiętam jak się męczyłaś
to był sajgon po prostu :ico_szoking:
jejku ale ja sie boje porodu
ja tez sie boję, jak ostatnio byłam na KTG to laska tak się darła że myślałam że ja morduja albo na zywca kroją. Tragedia jakaś, stracha mi małpa napedziła :ico_zly:
mam jakies tam skurcze dzis dosc czesto wiec musze byc gotowa w razie gdyby sie cos rozkrecilo
no przydaloby się Kochana żebyś w końcu urodzila.
kwiatunio i karina22 chyba faktycznie na porodówce
sama jestem ciekawa że się nie odzywaja wogóle :-)

A u nas piekna pogoda, słoneczko świeci. Dziś z M. ide na obiadek na miasto.
Jeszcze poki chodze to sie przejdziemy, bo nic nie wiadomo, kiedy mnie weźmie. Skurcze mam nadal ale lekkie tak jak ostatnio. Lekami się nie faszeruję tak jak kazali lekarze, wole przetrzymać.

Oliwka dzis bardzo spokojna siedzi...... ciekawe ciekawe, bo zazwyczaj buszuje jak wariat.

Dzis mam zakaz rodzenia bo polozna moja idzie do teatru i prosiła żebym nie rodzila, postaram się spełnic jej prośbę :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2011, 08:54

Dzis mam zakaz rodzenia bo polozna moja idzie do teatru i prosiła żebym nie rodzila, postaram się spełnic jej prośbę
hehehehhe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

SANDRUSIA)), no dalej! Wypychaj dzidzię!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 wrz 2011, 08:57

Dzis mam zakaz rodzenia bo polozna moja idzie do teatru i prosiła żebym nie rodzila, postaram się spełnic jej prośbę
hihihi dobre dobre, obyś dotrzymała słowa:)

Dziewczynki wszystkim :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie, u mnie 2 tygodnie synuś dziś kończy hihihi, jejuś a mam wrażenie jakby był z nami już zawsze:)

szkieletorek dokładnie ja też nie spotkałam się z rozmiarami w centymetrach

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 wrz 2011, 09:10

Dziewczynki wszystkim za kolejne tygodnie, u mnie 2 tygodnie synuś dziś kończy hihihi, jejuś a mam wrażenie jakby był z nami już zawsze:)
gratulacje i najszczersze życzonka dla niego :ico_buziaczki_big:
hihihi dobre dobre, obyś dotrzymała słowa:)
staram się, z Oliwka rozmawiałam, ale coś cicho dzis strasznie siedzi, a ja mam dzis silę na wszystko. Mowiłam nawet M. ze dzis moge rodzić bo mam powera :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

25 wrz 2011, 09:51

witajcie dziewuszki :-)
ja nadal 2 w1 :ico_noniewiem: ,nie odzywam sie bo sie pochorowałam :ico_placzek: ,wiec cały czas w wyrku leżę :ico_placzek: ,smarkam dalej niż widzę,gardło boli,w nocy spać nie mogę,bo taki nos mam zapchany :ico_placzek: teraz to chyba niemiałabym nawet siły rodzić :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 wrz 2011, 10:24

Stawiam :ico_tort: za 38 tydzień. Już tak blisko :-D .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj bliziutko bliziutko
Najgorsze chyba były te comiesięczne riozczarowania :ico_placzek:
Oj tak , bardzo bolesne.
ja nie widzialam czapeczek z rozmiarem podanym w cm. u nas podane jest miesiacami.
No ja jak wczoraj patrzyłam w coccodrillo , albo smyku to tam wlasnie były w cm.
Dziewczynki wszystkim :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie, u mnie 2 tygodnie synuś dziś kończy hihihi, jejuś a mam wrażenie jakby był z nami już zawsze:)
No to wszystkiego naj dla niego. I \zdrowia

Ja szybko uciekam do kościoła. Idziemy dzis na nóżkach, km w jedną stronę to nie tak duzo a ruch jest zdrowy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość