basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 lip 2007, 15:44

Joasiu, z tym karmieniem cieżko na początku, teraz o wiele lepiej... Ja też mam dosyć jak patrze w lustro na moje cyce i brzuch jak w 6. miechu(pani w sklepie pytała kiedy rodzę :ico_zly: ), ale maluszek wiele wynagradza... I to nieprawda ze wszystkie kobiety masakrycznie znosza początki karmienia...ważne, by uważać na zastoje i zgrubienia, do wszystkiego można się przyzwyczaić... :-)

My z Jasiem pojechaliśmy na zdjęcie szwów z brzucha - wyobraźcie sobie, że od 10 - 13.00 mały spał cały czas, ani sie nie skrzywił... anioł, nie dziecko...

w nocy jadł o 2.00, potem dopiero o 9.00, cały czas spał. oby nie zapeszyć :ico_nienie:

juz niedługo wszystkie będziemy sie dzielić macierzyństwem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 lip 2007, 15:54

sorki basiu ze sie wtracam, ale ta przerwa w karmieniu nie za długa,???? bo mi w szpitalu mowili ze na poczatku malucha tak co 3 godziny karmi, a jak spi to go budzic na karmienie :ico_noniewiem:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

03 lip 2007, 16:29

No to powiem Ci Basiu, że mnie pocieszyłaś, bo jak tak pomyślę, że mały ma ważyć 3800 albo i nawet 4000 jak się urodzi, to się za głowę łapię! :ico_olaboga:
I tak się zastanawiam, po kim on niby tyle waży, skoro ja ważyłam 3150, a mój P. 3500 :ico_noniewiem:
Może rzeczywiście usg kłamie. I szczerze mówiąc liczę na to, że się myli, bo...jak ja Kubusia urodzę? :ico_haha_01:

Acha, no i gratulacje dla świętujących! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A sama zmykam, bo od wczoraj męczy mnie ból brzuszka. Coś niby skurcze, ale sama nie jestem pewna, czy to właśnie to :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-03, 16:31 ]
Ula, wiem że jeszcze dzieciątka nie mam, więc niby niewiele wiem, ale czytałam w gazetkach i słyszałam od położnej, że dzieciątko trzeba budzić na nocne karmienie tylko wtedy, kiedy maleństwo nie zwiększa swojej wagi! Jeśli normalnie przybiera na wadze, nie ma co się przejmować i nie trzeba go budzić :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 lip 2007, 16:55

Dzieki dziewczyny za otuche.Ja mam brzusio nisko ale po ziemi go nie wleke :ico_brawa_01: Przyszedl moj facet i mnie zaoptymizowal,do tego zjadlam drozdzowke i gra gitara :ico_brawa_01: A baba i tak niech sobie pogada mala sama wie co i jak i naturalnie kiedy.Sloniem nie jestem i 2 lata nie bede w ciazy :ico_haha_01:
Basiu to nic Ci nie ubylo na wadze?Albo brzusio zostal no w koncu mialas cc wiec powoli teraz zacznie ci schodzic zobaczysz.Szwow nie ma wiec brzusio do dziela :ico_oczko:
Malolata co teraz ty?No w koncu od piatku nikt sie nie rozdwaja dziewczyny frekfencja nam spada :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-03, 17:00 ]
Juz 17 a ja wczoraj umowilam sie z Aagaa ze o 18 rodzimy :-D No jak do tej pory to nawet ciut bolu nie mialam w tamtych partiach ani skorczow.No pomijajac spojenia :ico_placzek: Chyba z umowy nic nie wyjdzie Aagaa?Sorry dotrzymuje zawsze slowa ale to od Julii zalezy.
Ale Aagaa ty sie nie meldujesz no to moze ty dotrzymasz umowy? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lip 2007, 18:05

witam
dopiero do was dotarlam hihi
bylam u poloznej.... pobudka o 9....brrrrr niewyspana jestem hihi ale szybki 30min spacerek (w jedna strone)dobrze mi zrobil hihi moze maluszek szybciej wyjdzie hihi polazilam sporo... hihi jak zwykle.. ale dalej nic... :ico_noniewiem:
a u poloznej...
justyna widze ze masz podobna opieke u siebie.. no wiec co ja moge wam powiedziec... macanie po brzuszku... wg niej ulozenie super... cisnienie ok, i coz wiecej????? nic hihi
juz wiecej do przychodni nie ide, bo jesli nie urodze sama to mam sie we wtorek wieczorem zglosic do szpitala na wywolywanie.. takze w nast srode powinnam byc juz mamcia :ico_szoking: zaczynam sie bac... i ciezko mi sobie wyobrazic siebie w tej roli... hihi
ale bedzie fajnie hihi
poza tym wstapilam jeszcze obowizakowo na zakupki ale akurat dzis nic nie upolowalam :ico_olaboga: takze troszke niepocieszona wrocilam hihi

dziewczyny wspolczuje tych natretnych sasiadow... :ico_zly: :ico_zly: olejcie ich i juz hihi
u nas na szczescie spokoj... angole sa na luzie i zero zainteresowania hihi takze super

u nas jakies ataki terrorystczne... masakra co sie dzieje :ico_olaboga: boje sie o mamcie i jej slabe serce... hihi bo w sobote przlatuje i juz pewnie ma mokro hehe
ale przeciez teraz kontrol wzmozona na maxa wiec tym bardziej powinni sie czuc bezpeiczni.. tyle ze panika i strach wokolo i latwo sie mowi.. :ico_olaboga:
sorki za ten chaotyczny przekaz
ale spiesze sie bardzo bo zaraz chlopaki wracaja z pracy hihi zupke im gotuje.. a na drugie bedzie pyszna zapiekanka z brokulow.. mniam mn iam hihih
oj ale leje... masakra...!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

asiu i kinga gratuluje 10 dni do.... wielkiego finalu!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: ale ten czas zmyka :ico_szoking: :ico_szoking:

pokazcie jakies brzucholki . :ico_brawa_01: ... bo juz niebawem musicie sie z nimi rozstac... hihi

ula ja kupilam sobie ta ksiazke kiedy bylam w polsce i wlasnie w tamtym tyg przeczytalam.. bardzo mi sie spodobala.. ale nie wiem czy uda mi sie zastosowac rady tracy hogg w praktyce... :ico_noniewiem: chcialabym , bo to modra kobitka hihi :ico_oczko:

ula co do przerw miedzy karmieniami piersia to tez tak slyszalam... :ico_noniewiem:

aha i dzieki dziewuszki za pocieszenie.. co do wagi dziecka :ico_brawa_01: .. hihi moj mezulek wazyl zaledwie 3kg hihi :ico_brawa_01: a ja 3800-3900 (mama nie pamietala dokladnie jak pytalam :ico_wstydzioch: ) takze rozbieznosc spora... moze maluszek wybierze polowe i bedzie norma hihi :ico_brawa_01:

joanna i aga .. w uk dopiero 17-ta wiec do dziela. :ico_brawa_01: .. mozecie rodzic o 18-tej czasu angielkisego hihih :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 lip 2007, 18:59

Magdalenka olej tego babsztyla, moherowy beret, co ona sie wtrąca w Twoje zycie, ??????? :ico_puknij: pokaz mi ją to ja sie zajme tym osobiście.
moja mama mówi ze czasem jej ze mną wstyd isc gdzies bo ja zawsze komus jazde zrobie, a co? bo moja mama tez taka Matka Teresa z Kalkuty i jak sie jej wepchnie ktos w kolejke to ona mowi " nic Sie nie stało", a sama jest na rencie i ma chory kregosłup, wiec jak jest ze mną to ja zawsze jazde zrobie :ico_zly:
wiec nie daj sobie kochana w kasze dmuchac tylko jej powiedz pare słów, jak nie zadziała to mnie zawołaj :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: Joanna jak ja patrze na mój brzuszek to mi sie wydaje ze ja w grudniu popołudniu urodze :ico_olaboga:
Ps wszystkie mamusie pocieszam, ze znając szczescie moje to bede przeterminowana, bo nawet małego skurczyka nie mam :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 lip 2007, 19:05

Ula wczoraj pediatra mówiła że karmimy tylko na żądanie, a do ważenia za tydzień idziemy, więc się rozstrzygnie, czy trzeba budzić. U nas też w szpitalu było co 3 godz., ale lekarka mówiła że dziecko samo wie kiedy potrzebuje. Póki co się zaokrągla leciutko, więc może nie jest źle?

Joasiu, ubyło mi 11 kilosków!! Zaraz po porodzie jakieś 9! No ale brzuszek siedzi, mówią ze coraz mniejszy, ale siedzi... A moze ja zbyt niecierpliwa jestem?

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

03 lip 2007, 19:28

[quote="ULA_TOMEK"] goraco polecam wszytskim mało doświadczonym mamusiom "Język niemowląt"
ja tez czytam wlasnie te ksiazeczke i jest faktycznie super

[ Dodano: 2007-07-03, 19:28 ]
[quote="ULA_TOMEK"] goraco polecam wszytskim mało doświadczonym mamusiom "Język niemowląt"
ja tez czytam wlasnie te ksiazeczke i jest faktycznie super

[ Dodano: 2007-07-03, 19:40 ]
Babeczki, ja tez mam dość takiego gadania w stylu" to naprwde nie sa bliżnięta?'
no szlag mnie trafia,
a kiedy rodzisz????????????? na 100% nie jestes juz przenoszona!!!
no nie moge juz tego sluchac - chamstwo jak nic
wiem ze 23 kg + do duzo, ale nie mam sobie nic do zarzucenia (duzo jarzyn, zdrowego mięska, owszem tez slodycze), kurde ale zeby ciagle tak dogadywac, najgorsze jest to ze to kobieta kobiecie tak dowali :ico_placzek:
a co do wagi mojej urodzeniowej to 3750 wiec tak sobie, a mężo 2700 wiec trudno wyczaic ile Zosia bedzie wazyc :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

03 lip 2007, 19:57

Zobaczymy do kogo sie wda! :-D U mnie tez jest taka roznica! :ico_ciezarowka:
A takich komentarzy to ja jeszcze nie mialam!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Okropne baby! Pfe!!!! To by bylo interesujace, zeby wiedziec ile one w ciazy przybieraly, jesli takie madre!!!! :ico_oczko:
Ciekawe, ktora teraz nastepna do rozdwojenia!!! :-D :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lip 2007, 20:13

nie przejmujcie się dziewczyny
moja ukochana babcia też mnie pyta co chwila czy aby nie będą bliźniaki, a ja się śmieję, że mogę się na to zgodzić jak wśród bliźniaków będzie dziewczynka
grunt to wszystko obrócić w żart
zupełnie mnie nie rusza, jak ktoś podchodzi i głaska mi brzuszek i mówi, że niezła piłka, albo jaki ogromny arbuz połknęłaś, po prostu się śmieję i żartuję
a z sąsiadami wścibskimi to lepiej nie utrzymywać kontaktu i wtedy po kłopocie
a z tym karmieniem nocnym, to u mojego kuzyna wczesniaczek przesypiał prawie od początku całe noce i lekarka stwierdziła, żeby sie nie przejmowali, tylko dziękowali niebiosom za takie dziecko, bo przynajmniej mogą się wyspać, a dzidzia i tak odje swoje w dzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość